با امداد خودرو فلاحی همين حالا تماس بگیرید.

یکی از مشکلاتی که بسیاری از رانندگان با آن مواجه می‌شوند، بد استارت خوردن خودرو است. علت روشن نشدن خودرو همیشه یکسان نیست و در شرایط و خودروهای مختلف، متفاوت است. این مشکل می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

گاهی اوقات درست زمانی که شما عجله زیادی برای رسیدن به مقصد دارید، ماشین شما استارت نمی خورد و دلایل بد استارت زدن ماشین را نیز به درستی نمی دانید،در چنین شرایطی ممکن است بسیاری از افراد علت این امر را ندانند و از این رو نتوانند اقدامی برای برطرف کردن این مشکل انجام دهند.

شرکت خودروبر فلاحی به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات امدادخودرو در کلیه نقاط ایران می باشد.اگر در بین راه ، سفر یا حتی در داخل شهر خودروی شما دچار چنین مشکلی شد کارشناسان ما ابتدا کلیه تلاش خودرا برای مشاوره و یا رفع مشکل در محل میدهند و اگر مشکل حل نشد و نیازبه حمل خودرو به تعمیرگاه بود مجموعه خودروبر فلاحی با داشتن نیسان چرخ گیر ، کفی خودرو سوار ، جرثقیل نیسان ،کفی دکل دار به کمک شما آمده و مشکل شما را رفع میکنند.

امداد خودرو فلاحی مطمعن ترین و ایمن ترین شرکت حمل خودرو در سراسر کشور می باشد .

ما در این مطلب دلایلی از  علت دیر استارت خوردن ماشین و دیر روشن شدن آن را بررسی کرده ایم.

 

امداد خودرو فلاحی برای مشکلات رایجی مانند تعویض لاستیک،روشن نشدن خودرو، سوخت کم، باز کردن قفل وسیله نقلیه

سایر تعمیرات اساسی به همراه خدمات یدک کشی ، کمک های کنار جاده ای در نزدیکی شما آماده خدمت رسانی است.

امداد خودرو شبانه روزی فلاحی

۱۷ ۲۸۴ ۲۸۴ ۰۲۱

 

5 نکته ای که  خودروبر کرج درمورد بد استارت خوردن خودرو بهتان میگوید!

بد استارت خوردن خودرو یکی از مشکلات رایجی است که ممکن است در خودروها رخ دهد. این مشکل ممکن است به صورت موقت و گذرا باشد و یا به یک مشکل خطری و پایدار تبدیل شود. پس برای رفع این مسئله، باید به تعمیر آن پرداخت.

 1. باتری ضعیف: باتری ضعیف یکی از علت های اصلی بد استارت خوردن خودرو است. باتری کم شارژ یا خراب میتواند باشد. خودروبر کرج، هنگام خرابی باتری در کمترین زمان خود را به شما میرسانند و مشکل شما را حل کنند.
 2. سیستم اشتعال: مشکلات در سیستم اشتعال میتوانند باعث بد استارت خوردن خودرو شوند. استارت زدن خودرو دچار مشکل میشود و ممکن است روشن نشود. همچنین باعث ایجاد مشکل در عملکرد سیستم روشنایی و اشتعال می شود. در صورتی که باتری خودرو دچار مشکل شده باشد باعث اشتعال ضعیف، سیم های اشتعال خراب و… می شوند.
 3. سوخت ناشتابا: اگر سوخت موجود در مخزن خودرو پیر و ناشتابا باشد، ممکن است استارت خوردن خودرو مشکل دار شود. یعنی باعث کاهش قدرت استارت خوردن خودرو می شود. سوخت ناشتابا میتواند به دلیل دوره طولانی استفاده نکردن از خودرو یا استفاده از سوخت با کیفیت پایین عمل کند. برای مشاوره رایگان از ما، می تواندی با خودروبر کرج تماس بگیرید.
 4. سیستم تزریق سوخت: مشکلات در سیستم تزریق سوخت نیز میتوانند باعث بد استارت خوردن شوند. عواملی مانند فیلتر سوخت کثیف، برداشت ناقص سوخت یا عدم عملکرد صحیح سنسورها میتوانند باعث کاهش قدرت استارت خوردن خودرو شوند.
 5. سیستم شارژ باتری: اگر سیستم شارژ باتری خودرو عملکرد مناسبی نداشته باشد، باتری ممکن است دچار مشکل شده باشد. یا به درستی شارژ نشده و بار کافی برای استارت دادن خودرو را فراهم نکند.

 

خودروبر کرج

با توجه به علل مختلف استارت نخوردن خودرو بهتر است برای تعمیر و تعویض قطعات خودرو از تکنسین های ماهر امداد خودرو فلاحی کمک بگیرید و خودسرانه برای تعمیر خودرو اقدام نکنید تا آسیب های دیگری نیز به قطعات خودروی شما وارد نشود و متحمل هزینه های بیشتری نشوید.

عوامل دیگر موثر بر استارت نخوردن خودرو

خرابی سوئیچ

ممکن است به دلایلی مانند خرابی سوئیچ و عدم ارسال کد در ایموبیلایزر، خرابی سوئیچ قطع‌کننده بنزین (اینرسی) و یا خرابی یا سوختگی رله و اتصالات آن باشد که خودرو روشن نمی‌شود. در این‌گونه مواقع با یک دیاگ ساده مشکل مشخص شده‌ و رفع می‌شود. کارشناسان امداد خودرو فلاحی با مهارت و تخصص کافی در این زمینه می توانند به شما کمک کرده و خودرو شمارا روشن کنند.

باتری ماشین

موارد قبلی مخصوص زمانی بود که با چرخاندن سوئیچ صفحه کیلومترشمار روشن نمی‌شد. اگر با استارت زدن‌ صفحه کیلومترشمار روشن شد، اما بلافاصله خاموش شد و موتور هم کلاً خاموش شد، امکان دارد، مشکل از باتری ماشین باشد.فقط حواستان باشد که پس از روشن شدن خودرو، آن را خاموش نکنید. اجازه بدهید دینام کار پر کردن شارژ باتری را به طور کامل انجام دهد.

مشکل فیوزها

بعضی از خودرو ها فیوزی وابسته به استارت دارند ممکن است مشکل استارت شما به ساده ترین حالت با اصلاح نمودن عیوب این فیوز حل شود. پس قبل از هر چیز از سالم بودن آن مطمئن شوید و اگر از عهده شما بر نمیاید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 • خوردگی باتری ماشین
 • مشکلات روغن موتور خودرو
 • مسدود شدن فیلتر بنزین
 • خرابی دینام و … میتواند از دیگر مشکلات استارت نخوردن خودروی شما باشد.

هنگامیکه خودروی شما دچار چنین مشکلی شد با کارشناسان امداد خودروی فلاحی تماس بگیرید تا ابتدا بصورت تلفنی به شما مشاوره داده و اگر مشکل خودروی شما حل نشد خود به یاری شما بیایند.

تیم متخصص خودروبر فلاحی انجام خدمات حمل خودرو و امداد خودرو به شما هموطنان گرامی با مشاوره رایگان در زمینه حمل و انتقال با جرثقیل، کفی همراه با جرثقیل دکل، خودرو بر یا خودرو سوار، یدک کش خودرو و چرخگیر آماده خدمت رسانی و پاسخ گویی به شما هموطنان گرامی در شهر تهران و کلیه نقاط ایران می باشد.

چرا خودرو ضعیف استارت میخورد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که معمولاً باتری ضعیف، خرابی موتور استارت، از کار افتادن شیر برقی، فرسودگی شمع ها و… باعث بوجود آمدن این مشکل می شوند. استارت کم توان و ضعیف عمدتاً در فصل زمستان رخ می دهد زیرا دمای سرد به طرق مختلف بر خودرو تاثیر می گذارد. به‌خصوص اگر ماشین را در یک شب سرد در فضای باز پارک کرده باشید که در این صورت ممکن است متوجه شوید که ماشین در صبح به سختی استارت می خورد.

در این شرایط بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و روشن شدن خودرو تماس گرفتن با گروه امداد خودرو فلاحی  که همان یدک کش و خودروبر فلاحی است تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خودرو در محل حاضر شوند.

حمل خودرو فلاحی گسترده ترین شبكه حمل خودرو سراسری ایران در مناطق مختلف را در اختیار دارد.

4 نمونه از تقویت باتری ها که امداد خودرو کرج به شما میگوید!

باتری خودرو یکی از عناصر اساسی برای عملکرد صحیح خودرو است. در برخی مواقع، باتری خودرو ممکن است کمبود قدرت و ضعف عملکرد نشان دهد. به دلیل عواملی مانند استفاده طولانی مدت، شارژ ناکافی یا عدم نگهداری مناسب. اما وجود روش ها و راهکارهایی برای تقویت باتری خودرو و بهبود عملکرد آن وجود دارد. در ادامه به برخی از این روش ها اشاره خواهیم کرد:

 1. شارژ مجدد باتری: اگر باتری خودرو شارژ کافی نداشته باشد، اولین راهکار برای تقویت آن استفاده از شارژ مجدد است. اتصال باتری به یک شارژر مناسب و انجام فرآیند شارژ، باتری را شارژ میکند و قدرت آن را بهبود میبخشد. اینجا بهتر است از یک شارژر با ولتاژ و جریان مناسب و با رعایت دقیق روش های تولید کننده استفاده کنید. خودروبر کرج می تواند تمامی این عملیات را برای شما به صورت حرفه ای انجام دهد.
 2. پاکسازی قطب باتری: زمانی که قطب های باتری با آلاینده ها و رسوبات کثیف شده باشند، ممکن است دچار مشکل شود. مشکلی مانند مسیر جریان بین قطب ها و الکترولیت مختل شود و باعث ضعف عملکرد باتری شود. در این صورت، پاکسازی قطب های باتری میتواند به تقویت باتری کمک کند. با استفاده از یک برس نرم و محلول آب و سودا، به عنوان یک راهکار ساده و موثر می باشد. خودروبر کرج تمامی این مراحل را هنگام خدمات رسانی رعایت می کند.
 3. استفاده از محافظ باتری: استفاده از محافظ باتری، که به طور معمول یک قطعه الکترونیکی است. امداد خودرو فلاحی تمامی این نکات را هنگام خدمات رسانی به شما می گوید. که قدرت الکتریکی را در محدوده های مشخصی نگه میدارد، میتواند عمر باتری را بهبود بخشد. این محافظ باتری به طور مداوم جریان الکتریکی را کنترل میکند و از شارژ زیاد یا تخلیه عمیق جلوگیری میکند. که این کار میتواند باعث آسیب به باتری شود.
 4. رعایت نکات نگهداری: مراقبت و نگهداری صحیح از باتری خودروبر کرج میتواند عمر آن را بهبود بخشد. از جمله نکات مهم می توان به بررسی الکترولیت در داخل باتری اشاره کرد. همچنین اضافه کردن آب تقطیر شده در صورت لزوم، پاکسازی قطب ها و حفظ سطح تمیزی باتری اشاره کرد.

خودروبر کرج

حمل خودرو خراب یکی از خدمات امداد خودرو فلاحی می باشد. مجموعه امداد خودرو تهران 24 ساعته با یدک کش فعال در سراسر تهران و ایران آماده ارائه خدمات حمل خودروی شما می باشد.

ما ابتدا تمام تلاشمان بر این است که با کادری مجرب و حرفه ای خودروی شما را در محل تعمیر نماییم. در غیر اینصورت خودروی شما به تعمیرگاه منتقل میشود.

ما در تمام ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات مکانیکی در محل و حمل و نقل خودروی شما به تعمیرگاه می باشیم.

 

امداد خودرو فلاحی برای مشکلات رایجی مانند تعویض لاستیک،روشن نشدن خودرو، سوخت کم، باز کردن قفل وسیله نقلیه

سایر تعمیرات اساسی به همراه خدمات یدک کشی ، کمک های کنار جاده ای در نزدیکی شما آماده خدمت رسانی است.

امداد خودرو شبانه روزی فلاحی

۱۷ ۲۸۴ ۲۸۴ ۰۲۱

 

امداد خودرو فلاحی معتبرترین شرکت‌ امدادخودرویی در تهران،کرج و حومه با چندین سال سابقه درخشان در امدادرسانی و حمل خودرو می باشد. از اهداف اصلی خودروبر فلاحی ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. خدمات حمل خودرو  شامل یدک کش ، امداد خودرو ، کفی خودروبر، مکانیک سیار  ، بنزین سیار  ، باتری به باتری و پنچری در جاده ها می باشد. همکاران ما در امداد خودرو فلاحی  به صورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

علت بد روشن شدن خودرو در هوای گرم

اگر موتور خودروی شما در هوای گرم بد روشن می‌شود، باید احتمال بدهید که جایی در سیستم سوخت و یا برق ایراد دارد. خرابی انژکتورها، خرابی شمع‌ها، جمع شدن کثیفی سر شمع و انژکتورها، خراب شدن وایر شمع‌ها، بروز ایراد در کویل ها، ضعیف شدن پمپ بنزین، کثیف شدن صافی بنزین از جمله دلایل بد روشن شدن خودرو در هوای گرم می‌توانند به شمار روند.
همچنین در خودروهای دوگانه‌سوز نیز مخلوط شدن گاز با بنزین می‌تواند یکی از علت‌های بد روشن شدن خودرو در هوای گرم و یا سایر شرایط محسوب شود. بروز ایراد در ایسیو گاز و کثیف شدن انژکتورهای گاز هم در این شرایط به بد روشن شدن خودرو منجر می‌شود.

علاوه بر موارد فوق، اگر سنسور دور موتور که روی گیربکس قرار دارد، کثیف شده باشد و نتواند اطلاعات لازم را به ایسیو ارسال کند، سامانه‌های برقی خودرو با مشکل مواجه می‌شوند و احتمال بد روشن شدن ماشین در این شرایط بسیار بالا می‌رود. توصیه می‌کنیم گاهی اوقات از مکانیک بخواهید که این قطعه را با استفاده از اسپری‌های مخصوص به طور کامل تمیز کند تا احتمال بد روشنی ناشی از ضعف در عملکرد آن به حداقل برسد.

علت بد روشن شدن خودرو در هوای سرد

در هوای سرد روغن موتور گرانروی بیشتری دارد و برای آنکه پمپ روغن بتواند آن را در این شرایط به بخش‌های مختلف خودرو برساند، نیاز است که نیروی بیشتری صرف شود. در این زمان فشار بیشتری روی باتری وارد می‌آید و اگر باتری نتواند این انرژی را به طرز مناسب تامین کند، خودرو دچار بد روشنی خواهد شد.

ضمن آن که احتمال جمع شدن رطوبت و یا حتی منجمد شدن آب روی شمع‌ها ناشی از خرابی واشر سرسیلندر هم در این شرایط وجود دارد که درنتیجه خودرو در چندین استارت اول روشن نخواهد شد.
از دلایل بد روشن شدن خودرو در هوای سرد می‌تواند ضعف باتری، اتصال نامناسب سیم‌های مثبت و منفی به قطب‌های باتری و جمع شدن رطوبت درون سیلندر و سر شمع‌ها باشد.
ناگفته نماند که اگر دریچه گاز خودرو در هوای سرد منجمد شود و قطعاتی مثل استپر نتوانند وظیفه خود را به خوبی انجام دهند، احتمال بد روشن شدن خودرو در سرما وجود خواهد داشت.

در نهایت باید بدانید که استارت نخوردن و روشن نشدن ماشین می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد که گاهی تشخیص آن از عهده فرد معمولی خارج است، کارشناسان ما در امداد خودرو فلاحی به شما کمک میکنند تا این علت را دریابید و در کمترین زمان ممکن آن را رفع کنید.

امداد خودرو فلاحی معتبرترین شرکت‌ امداد خودرو در ایران می باشد که در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در زمینه مسائل و مشکلات خودرو ها کارشناسان خود را موظف کرده که بطور مداوم اطلاعات خود را در مورد خدمات خودرو بر با علم روز خودرو بررسی کنند.

در آخر به شما یادآور می شویم با توجه به علل مختلف استارت نخوردن خودرو بهتر است برای تعمیر و تعویض قطعات خودرو از تکنسین های ماهر امداد خودرو فلاحی کمک بگیرید و خودسرانه برای تعمیر خودرو اقدام نکنید تا آسیب های دیگری نیز به قطعات خودروی شما وارد نشود و متحمل هزینه های بیشتری نشوید.

در هر کجای ایران که باشید میتوانید با شماره خودروبر فلاحی تماس بگیرید. ما در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرو و حمل خودرو در محل حاضر می شویم.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *