با امداد خودرو فلاحی همين حالا تماس بگیرید

امداد خودرو حصارک

امداد خودرو فلاحی

حصارک محله‌ای است که در شمال غرب کرج و در منطقه ۶ شهرداری کرج واقع شده‌است.

این محله از از شمال به بلوار سربازان گمنام، از جنوب به خیابان شهید بهشتی (جاده قدیم قزوین)، از شرق به خیابان قلم و از غرب به بلوار خوارزمی منتهی می‌شود. حصارک بالا از غرب به خارج از کرج (پیشاهنگی)، از شرق به محله گوهردشت، از شمال به محله شاهین ویلا محدود می‌شود.

از خیابان‌های اصلی می‌توان به شهید بهشتی، شهید رجایی، خوارزمی، قلم، سربازان گمنام، ازادی، امام خمینی، کاوه، خوشبوئی، خراسانی، محمدی، ساسانی اشاره کرد.

یکی از خدمات امداد خودرو فلاحی ارائه خدمات امدادی تحت امداد خودرو حصارک می باشد.

 امداد خودرو فلاحی (امداد خودرو حصارک) در برخی شرایط زمانی که با ماشینمان در حال حرکت به جایی هستیم، ماشینمان دچار نقص فنی شود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده مان خارج باشد. و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نباشیم. در این شرایط بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با گروه امداد خودرو در نزدیک ترین مرکز امدادرسانی خودرو است تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خوردو در محل حاضر شوند و مشکلات را برطرف کنند.

امداد خودرو فلاحی

حمل خودرو حصارک بالا

امداد خودرو فلاحی

امدادخودرو فلاحی با داشتن تجهیزات کامل و به روز برای تشخیص و تعمیر و حمل خودرو های شما در منطقه حصارک بالا آماده خدمت رسانی است.

حمل خودرو حصارک بالا :  این خدمات عبارتند از کلیه فعالیت هایی که در راستای برطرف نمودن مشکلات فنی خودروها و تعمیر در شرایطی که خودرو به دلیل نقص فنی و خرابی از کارافتاده که شامل تعمیر قطعه و یا تعویض آن و یا حمل خودرو به صورت شبانه روزی می باشد.

امداد خودرو حصارک پایین

 امداد خودروی فلاحی شرکت امداد خودرو حصارک پایین می باشد که در کلیه شهرهای کرج مانند حصارک کرج در هر ساعتی از شبانه روز امداد رسانی می کند ، چنانچه در هر ساعتی از شبانه روز وسیله نقلیتان به مشکل فنی و یا نقصی در حرکت ، سوخت ، عملکرد موتور ، چرخ های و … خورد که نیازمند امداد رسانی ، تعمیر و سوخت رسانی در محل بودید کافی است که با ما تماس بگیرید ، امداد خودرو حصارک پایین با تجربه سالها امداد رسانی در کرج و حصارک کرج سعی می تواند که در سریعترین زمان ممکن برای امداد رسانی وسیله نقلیه تان در محل حاضر باشد .

امداد خودرو فلاحی

تعمیرگاه سیار کمالشهر کرج

یکی از رنج آور ترین اتفاقات برای یک راننده خرابی ماشین و وسلیه نقلیه او می باشد.

مکانیکی سیار از خدمات امدادخودرو حصارک می باشد. امداد خودرو سیار فلاحی با سیستمی هدفمند در سراسر البرز آماده ارائه خدمات مکانیکی سیار می باشد.

خدمات مکانیکی سیار شامل تعمیر انواع خودرو های ایرانی و خارجی در محل است. در صورت نیاز قطعات خودرو به صورت اصلی در محل تعویض می گردد و همچنین امکان معرفی تعمیرگاه تخصصی رنو و تعمیرگاه تخصصی تویوتا در امداد خودرو فلاحی است.

یدک کش خودرو خیابان بهشتی

اگر خودرویتان دچار نقص یا مشکل فنی شده است که باید تعمیر و بررسی شود، یا نیاز به انتقال خودرو و یدک کش دارید امداد خودرو میدان طالقانی کرج در خدمت شماست.

تیم امدادی فلاحی از بهترین و حرفه ای ترین افراد در زمینه تعمیر خودرو، حمل و انتقال خودرو، رفع مشکلات مختلف و… تشکیل شده است.

برای کسانی که دارای اتومبیل هستند، همراه داشتن شماره تماس یدک کش امداد خودرو واجب میباشد، همانطور که برای خودرو داشتن بنزین اجتناب ناپذیر است. با استفاده از خدمات یدک‌ کشی امدادخودرو حصارک از وارد شدن هر نوع آسیب به خودرو و رکاب‌ های خودرویتان جلوگیری کنید و از این پس در هر ساعتی از شبانه روز که به آن نیاز داشتید، با ما تماس بگیرید.

 

امداد خودرو فلاحی برای مشکلات رایجی مانند تعویض لاستیک،روشن نشدن خودرو، سوخت کم، باز کردن قفل وسیله نقلیه

سایر تعمیرات اساسی به همراه خدمات یدک کشی ، کمک های کنار جاده ای در نزدیکی شما آماده خدمت رسانی است.

امداد خودرو شبانه روزی فلاحی

۰۹۱۲۰۹۳۸۸۲۰

 

حمل خودرو دانشگاه خوارزمی

درصورت عدم امکان اندازی خودرو در محل حمل انواع خودرو با شیوه های نوین و استاندارد توسط حمل خودرو دانشگاه خوارزمی در طول 24 ‏ساعت شبانه روز، انجام می شود.

‏با توجه به نوع خودرو و شرایط محیطی، ناوگان حمل و نقل شامل انواع خودرو سوار و ‏خودرو بر، عملیات امداد رسانی و حمل خودرو را در سطح استاندارد های جهانی انجام می دهند.‏

کلیه خدمات حمل ماشین از مبدا به کل  شهرستان ها به دو صورت حمل ماشین با خودرو بر تکی و تریلی خودرو بر امکان پذیر است.

کفی بر خودرو گلدشت

کفی بر خودرو یک وسیله جدید برای حمل خودروها می باشد که نسبت به جرثقیل ها بسیار ایمن تر می باشند.
کفی بر خودرو گلدشت یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای خودرو بر در حصارک کرج و تمامی نقاط البرز میباشد.
ما در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در زمینه مسائل و مشکلات خودرو ها کارشناسان خود را موظف کرده ایم که بطور مداوم اطلاعات خود را در مورد خدمات خودرو بر با علم روز خودرو بررسی کنند.
کفی بر خودرو تردد سراسری از جمله خودروبرهای خوب در حصارک کرج و گلدشت به شمار می آید که از رانندگان متخصص در حمل و نقل خودرو حصارک کرج و گلدشت بهره گرفته است.

مکانیک سیار چهارباغ

مکانیکی سیار چهارباغ از خدمات امدادخودرو حصارک می باشد. امداد خودرو فلاحی با سیستمی هدفمند در سراسر البرز آماده ارائه خدمات مکانیکی سیار می باشد. خدمات مکانیکی سیار شامل تعمیر انواع خودرو های ایرانی و خارجی در محل است. در صورت نیاز قطعات خودرو به صورت اصلی در محل تعویض می گردد.

خدمات مکانیک سیار در حصارک و در منطقه چهارباغ مجموعه امدادهایی است که اگرخودرو شما دچار هر مشکل فنی شامل مشکلات موتوری وداخلی خودرو باشد صورت می گیرد.

این خدمات تعمیرگاه سیار چهارباغ می تواندشامل مشکلات برقی خودرو مشکلات موتور نقص درقطعات خودرو و غیره باشدکه امداد خودرو فلاحی و در منطقه حصارک و چهارباغ با دانش و تجربه خود اقدام به رفع مشکلات خودرو با پیشرفته ترین تجهیزات می نمایند.

حمل خودرو با جرثقیل پیشاهنگی

جرثقیل های یدک کش که برای خودروهای سواری بیشتر از نیسان یدک کش استفاده می شود به شدت در عملیات امداد رسانی در سطح جاده های البرز فعالیت دارند. مجموعه امداد خودرو فلاحی نیز دارای حداقل ده نیسان یدک کش فعال در هر شیفت دارد که آماده امداد سانی به شما همشهریان گرامی می باشند.

کفی خودرو بر قزلحصار

کفی خودروبر قزلحصار در طول شبانه روز در خدمت شما شهروندان گرامی می باشد خدمات خودروبر یا همون خودرو سوار فلاحی شامل :جابه جای انواع خودروهای خارجی و ایرانی با بیمه داخل شهر و بیرون شهر صفر و کارکرده می باشد .

شماره تلفن خودروبر کفی خواستین با ما تماس بگیرید تا براتون کفی خودرو بر بفرستیم، ما همه جوره با همکار متخصص در زمینه حمل خودرو هوایتان را داریم.

‫0/5 ‫(0 نظر)