حمل خودرو خرم آباد

با امداد خودرو فلاحی همين حالا تماس بگیرید

امداد خودرو فلاحی

خرم آباد مرکز استان لرستان و از شهرهای کوهستانی ایران در جنوب غربی کشور است. خرم آباد به عنوان شهری تاریخی، دارای پیشینه طولانی است و آثار باستانی بسیاری در این شهر جای دارد.

امدادخودرو فلاحی با مجوز رسمی از اتحادیه امداد تمامی خدمات امداد خودروی ماشین های داخلی و خارجی با مجوز رسمی و قیمت اتحادیه خودرو انجام می دهد.در صورت خرابی خودرو تعمیرکاران ماهر ما به سرعت به محل اعزام می شوند، در صورت امکان تعمیر و راه اندازی خودرو این کار را انجام داده و در صورتی که امکان تعمیر خودرو وجود نداشته باشه خودرو را با ماهرترین نیروها و تجهیزات انتقال می دهند.

ما آماده خدمت رسانی انواع ماشین ها به صورت ۲۴ ساعته در تمامی مناطق خرم آباد، بروجرد، دورود، ازنا، پلدختر، الشتر، الیگودرز و .. هستیم.

تعمیر در محل شامل تعمیرات ساده مانند تعویض باطری، تعمیر شیشه، تعمیرات موقت و … میباشد. در صورتی که نیاز به تعمیرات پیشرفته تر باشد، تعمیر در محل امکان پذیر نیست و خودرو باید به یک کارگاه تعمیر مناسب برای تعمیرات پیشرفته تر منتقل شود.

یدک کش های شرکت امداد خودرو فلاحی در سراسر ایران به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشند. هدف ما ارائه خدمات امدادی سریع و ایمن, با ضمانت و قیمت مناسب می باشد.

امداد خودرو فلاحی

جرثقیل حمل خودرو بروجرد

 

امداد خودرو فلاحی

خدمات امداد خودرو بروجرد فلاحی مخصوص امدادرسانی به کلیه وسایل نقلیه است که در جاده بنا به هر دلیلی دچار توقف شده اند. کارشناس امداد خودرو و خودروبر بروجرد با استفاده از تجهیزات لازم می تواند خودرو را در محل توقف تعمیر کند واگر به هر دلیلی تعمیر در محل امکانپذیر نبود خودروی شما را در کمال امنیت و سلامت به مکان مورد نظر حمل کنند.

هزینه جرثقیل حمل خودرو دورود

از جمله خدمات ما ارسال یدک کش به محل و حمل خودرو بدون آسیب رسیدن به بدنه خودرو است.

هم چنین ارسال جرثقیل برای حمل خودروی صفر و یا هر خودروی دیگری است. مسلط و آشنا بودن با  جاده و تمامی فرعی های آن، هم چنین تسلط و خبره بودن رانندگان ما در امر حمل خودرو باعث گردیده سالیان دراز گزینه مورد اعتماد شما مردم عزیز در امر امداد خودرو و حمل خودرو بمانیم.

امداد خودرو فلاحی

محاسبه هزینه حمل خودرو کوهدشت

یدک کش های شرکت امداد خودرو فلاحی در سراسر ایران به صورت شبانه روزی حضور دارند و آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشند. هدف ما ارائه خدمات امدادی سریع, با ضمانت و با قیمت مناسب می باشد.

خودروبر الیگودرز

تیم حرفه ای و کار آزموده ی امداد خودروی فلاحی در منطقه محلات با سابقه ی طولانی در امداد رسانی به خودروها به صورت شبانه روزی آماده امداد رسانی به شهروندان الیگودرز می باشد.

امداد خودروی فلاحی با خدمات حمل خودرو و تعمیر خودرو در محل شهر الیگودرز را نیز کاملا تحت پوشش خود قرار داده است. تلاش تیم ما در تعمیر خودروی شما در محل است. در غیر اینصورت خودرو را به صورت اصولی به تعمیرگاه مجاز حمل میکنیم.

ما در الیگودرز نیز به صورت شبانه روزی فعالیت میکنیم. سایت امداد خودروی فلاحی از طریق سامانه تلفنی متمرکز آماده پاسخگویی به رانندگان عزیز در کلیه مناطق الیگودرز می باشد.

 

امداد خودرو فلاحی برای مشکلات رایجی مانند تعویض لاستیک،روشن نشدن خودرو، سوخت کم، باز کردن قفل وسیله نقلیه

سایر تعمیرات اساسی به همراه خدمات یدک کشی ، کمک های کنار جاده ای در نزدیکی شما آماده خدمت رسانی است.

امداد خودرو شبانه روزی فلاحی

۰۹۱۲۰۹۳۸۸۲۰

 

شماره امداد خودرو نورآباد

در صورتی که خودروی شما در شهر نورآباد دچار خرابی و مشکل فنی شده، می‌تونین از ما درخواست امداد خودرو نورآباد داشته باشید. برای درخواست امداد خودرو با ما در تماس باشید.

خدمات امداد خودرو نورآباد

  1. اعزام تیم امداد به محل
  2. رفع ایراد های قابل ارائه در محل
  3. ارسال مکانیک سیار
  4. تعویض لاستیک
  5. حمل خودرو
  6. باطری به باطری
  7. تعویض تسمه و تسمه تایم
  8. تعویض لنت
  9. سوخت رسانی به کلیه خودرو ها
  10. یدک کش خودرو

کفی خودروبر ازنا

در صورتيكه خودروی شما در منطقه ازنا به هر علتی قابل حركت نبوده يا حركت آن ممكن است باعث بروز خطر گردد و نیاز به امداد رسانی و یا خودروبر داشته باشید، در تمامی روزهای هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز با امدادخودرو فلاحی تماس حاصل نموده، تا با بهره گيري از نيروهاي متخصص و پیشرفته ترین سيستم هاي حمل و نقل و جابه جايي خودرو در سريعترين زمان و با  نازل ترین هزینه اقدام به رفع مشكل و راه اندازي خودروي شما نماییم.

امداد خودرو الشتر

امداد خودرو الشتر با خدمات حمل خودرو و تعمیر خودرو در محل در سراسر ایران فعالیت میکند. تلاش ما در تعمیر خودروی شما در محل است. در غیر اینصورت خودرو را به صورت اصولی به تعمیرگاه مجاز حمل میکنیم.

ما در الشتر  و سراسر خرم آباد به صورت شبانه روزی فعالیت میکنیم. سایت امداد خودرو فلاحی از طریق سامانه تلفنی آماده پاسخگویی به رانندگان عزیز در کلیه نقاط الشتر می باشد.

جرثقیل خودروبر پلدختر

.یکی از مسایلی که دغدغه بسیاری از رانندگان جاده می باشد این است که در موقعیتی قرارگیرند که مجبور باشند با یک خودروبر یا یدک خودرو برای حمل خودروی خود تماس گیرندچرا که نمی توانند در آن موقعیت به هرکسی اعتماد کنند.

یدک کش خودرو دلفان

با سابقه ترین تیم یدک کش دلفان برای رسیدگی به مشکلات پیش امده برای وسیله نقلیه شما عزیزان آمده خدمت رسانی به شما هم میهنان عزیز می باشد.

یدک کش دلفان مجهز به بروزترین تجهیزات حمل خودرو می باشد و امنیت و ایمنی را برای کسب رضایت مشتریان عزیز به همراه دارند.از جمله خدمات ما ارسال یدک کش به محل و حمل خودرو بدون آسیب رسیدن به بدنه خودرو است. امکان ارسال یدک کش برای خودرو های لوکس و مدل بالا نیز وجود دارد.انواع یدک کش های امداد خودروی دلفان شامل یدک کش نیسان, جرثقیل, کفی خودرو بر و نیسان چرخگیر است. اتومبیل با رعایت نکات استاندارد حمل, به تعمیرگاه منتقل می شود.

امداد خودرو خرم آباد

امداد خودرو خرم آباد فلاحی  با انواع یدک کش خودروی شما را به بهترین تعمیرگاه با قیمتی مناسب حمل مینماید. مهمترین ویژگی که در عملیات انتقال خودرو  باید باشد حمل سریع خودرو و حفظ امنیت بدنه خودرو و ارائه قیمت مناسب می باشد.

تیم فنی خودروبر خرم آباد مجهز به بروزترین تجهیزات حمل خودرو می باشد.  امداد خودروسیار خرم اباد همیشه در کنار شما و آماده خدمت رسانی به شما می باشد.