امداد خودرو اسلامشهر

با امداد خودرو فلاحی همين حالا تماس بگیرید

امداد خودرو فلاحی

در صورتي كه خودروي شما به علت نقص فنی یا به هر علتی  قابل حركت نبوده و يا حركت آن ممكن است باعث بروز خطر گردد، در هر زمان از شبانه روز و در سراسر كشور مي‌توانيد با امداد خودروی فلاحی تماس گرفته و درخواست امداد نمایید.

در صورت خرابی خودرو تعمیرکاران ماهر ما به سرعت به محل اعزام می شوند، در صورت امکان تعمیر و راه اندازی خودرو این کار را انجام داده و در صورتی که امکان تعمیر خودرو وجود نداشته باشه خودرو را با ماهرترین نیروها و تجهیزات انتقال می دهند.

تعمیر در محل شامل تعمیرات ساده مانند تعویض باطری، تعمیر شیشه، تعمیرات موقت و … میباشد. در صورتی که نیاز به تعمیرات پیشرفته تر باشد، تعمیر در محل امکان پذیر نیست و خودرو باید به یک کارگاه تعمیر مناسب برای تعمیرات پیشرفته تر منتقل شود.

یدک کش های شرکت امداد خودرو فلاحی در سراسر ایران به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشند. هدف ما ارائه خدمات امدادی سریع و ایمن, با ضمانت و قیمت مناسب می باشد.

امداد خودرو فلاحی

امداد خودرو چهاردانگه اسلامشهر

 

امداد خودرو فلاحی

تیم حرفه ای و کار آزموده ی امداد خودروی فلاحی در منطقه اسلامشهر با سابقه ی طولانی در امداد رسانی به خودروها به صورت شبانه روزی آماده امداد رسانی به شهروندان اسلامشهر می باشد.

امداد خودروی فلاحی با خدمات حمل خودرو و تعمیر خودرو در محل منطقه اسلامشهر را نیز کاملا تحت پوشش خود قرار داده است. تلاش تیم ما در تعمیر خودروی شما در محل است. در غیر اینصورت خودرو را به صورت اصولی به تعمیرگاه مجاز حمل میکنیم.

ما در اسلامشهر تهران نیز به صورت شبانه روزی فعالیت میکنیم. سایت امداد خودروی فلاحی از طریق سامانه تلفنی متمرکز آماده پاسخگویی به رانندگان عزیز در کلیه مناطق اسلامشهر می باشد.

کفی خودروبر احمدآباد مستوفی

ناحیه احمد آباد مستوفی در شمال غرب شهر تهران واقع شده است. در صورتی که خودروی شما در این مکان دچار خرابی و مشکل فنی شده، می‌تونین از ما درخواست امداد خودرو احمد آباد مستوفی داشته باشید. برای درخواست امداد خودرو با ما در تماس باشید.

خدمات امداد خودرو احمد آباد مستوفی

 1. اعزام تیم امداد به محل
 2. رفع ایراد های قابل ارائه در محل
 3. ارسال مکانیک سیار
 4. تعویض لاستیک
 5. حمل خودرو
 6. باطری به باطری
 7. تعویض تسمه و تسمه تایم
 8. تعویض لنت
 9. سوخت رسانی به کلیه خودرو ها
 10. یدک کش خودرو
امداد خودرو فلاحی

هدف خودرو بر احمدآباد مستوفی امداد رسانی به هم وطنان عزیز میباشد. امدادرسان های فلاحی در اسرع وقت و با بالاترین ایمنی و مقرون بصرفه ترین هزینه به صورت 24 ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی میباشند.

حمل خودرو فیروز بهرام

در صورتيكه خودروی شما در منطقه فیروزبهرام اسلامشهر به هر علتی قابل حركت نبوده يا حركت آن ممكن است باعث بروز خطر گردد و نیاز به امداد رسانی و یا خودروبر داشته باشید، در تمامی روزهای هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز با امدادخودرو فلاحی تماس حاصل نموده، تا با بهره گيري از نيروهاي متخصص و پیشرفته ترین سيستم هاي حمل و نقل و جابه جايي خودرو در سريعترين زمان و با  نازل ترین هزینه اقدام به رفع مشكل و راه اندازي خودروي شما نماییم.

امداد خودروی فیروزبهرام علاوه بر خدمات تعمیرات در محل در حیطه ی حمل خودرو می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • حمل خودروهای وارداتی
 • حمل خودروهای لوکس و لاکچری
 • حمل خودروهای تصادفی به مراکز بیمه
 • حمل خودرو به نمایندگی ها
 • حمل خودرو به تعمیرگاه ها
 • حمل خودروهای صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری

مکانیک سیار مافین آباد

امداد خودرو مافین آباد اسلامشهر از جمله با سابقه ترین مراکز امداد خودرو در شهر تهران بوده است.از آنجا که خودروها ممکن است با مشکلاتی در هنگام جابه جایی روبه رو شوند. نیاز به مرکز کمک رسانی مناسب دارند. در این خصوص یک مرکز خدمات رسانی خوب باید همیشه در دسترس باشد. یعنی در هنگام نیاز در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به تماس شما امدادرسانی لازم را انجام دهند.

همچنین امداد رسان ها باید تمام ابزارهای مورد نیاز برای بررسی و تعمیر خرابی خودرو شما در محل را نیز را داشته باشند. خدمت رسانی به امدادخواهان توسط نیروهای متخصص و مجرب امداد خودروی فلاحی مافین آباد انجام میگیرد.

 

امداد خودرو فلاحی برای مشکلات رایجی مانند تعویض لاستیک،روشن نشدن خودرو، سوخت کم، باز کردن قفل وسیله نقلیه

سایر تعمیرات اساسی به همراه خدمات یدک کشی ، کمک های کنار جاده ای در نزدیکی شما آماده خدمت رسانی است.

امداد خودرو شبانه روزی فلاحی

۰۹۱۲۰۹۳۸۸۲۰

 

حمل با جرثقیل در واوان

شهرک واوان یکی از شهرک های جنوب غرب استان تهران و در شهرستان اسلامشهر می باشد.  با توجه به قرار گیری شهرک واوان در مجاورت شاه راه حیاتی جنوب کشور (اتوبان تهران – قم) و نزدیک بودن به فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) از یک سو و از سوی دیگر نزدیک بودن به اتوبان تهران – ساوه – کمربندی آزادگان – جاده ساوه شناخت یک مرکز امدادرسانی و حمل خودروی معتبر از جمله الزامات رانندگان این ناحیه می باشد.حتی اگر یک بار ازین مکان عبور کرده باشید نیاز است یک مرکز امداد مطمعن را بشناسید تا در مواقع لازم که نیاز به امداد خودرو فوری و سریع دارید با آن تماس بگیرید.

امدادخودرو واوان فلاحی یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای امداد خودرو در جنوب تهران و تمامی نقاط کشور میباشد که در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در حیطه مسائل و مشکلات خودرو ها کارشناسان خود را موظف کرده که بطور مداوم علم خدمات امدادخودرو را مورد مطالعه و بررسی هرچه بیشتر قرار دهند تا در زمان لازم در کوتاهترین زمان و با بالاترین کیفیت به مشتریان عزیز خدمات ارائه دهند.

از آنجاییکه جنوب تهران یکی از پرکار ترین یدک کشی های تهران است یدک کش واوان فلاحی بصورت تمام وقت در همه نقاط شهر اسلامشهر خدمات خودرا ارئه می نماید .عزیزانی که خودرویتان دچار خرابی و یا نقص فنی گردیده و یا به هر دلیلی به جرثقیل حمل خودرو نیاز دارید در هر زمان میتوانید با جرثقیل واوان فلاحی تماس بگیرید.

یدک کش شهرک صنعتی چهاردانگه

با سابقه ترین تیم یدک کش اسلامشهر برای رسیدگی به مشکلات پیش امده برای وسیله نقلیه شما عزیزان آمده خدمت رسانی به شما هم میهنان عزیز می باشد.

یدک کش چهاردانگه مجهز به بروزترین تجهیزات حمل خودرو می باشد و امنیت و ایمنی را برای کسب رضایت مشتریان عزیز به همراه دارند.از جمله خدمات ما ارسال یدک کش به محل و حمل خودرو بدون آسیب رسیدن به بدنه خودرو است. امکان ارسال یدک کش برای خودرو های لوکس و مدل بالا نیز وجود دارد.انواع یدک کش های امداد خودروی چهاردانگه فلاحی شامل یدک کش نیسان, جرثقیل, کفی خودروبر و نیسان چرخگیر است. اتومبیل با رعایت نکات استاندارد حمل, به تعمیرگاه منتقل می شود.

امداد خودرو شاطره

امداد خودرو شاطره فلاحی  با انواع یدک کش خودروی شما را به بهترین تعمیرگاه با قیمتی مناسب حمل مینماید. مهمترین ویژگی که در عملیات انتقال خودرو  باید باشد حمل سریع خودرو و حفظ امنیت بدنه خودرو و ارائه قیمت مناسب می باشد.

تیم فنی خودروبر شاطره مجهز به بروزترین تجهیزات حمل خودرو می باشد.  امداد خودروسیار شاطره همیشه در کنار شما و آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

تعمیرگاه سیار شهرک امام حسین اسلامشهر

چرا امدادخودروی شهرک امام حسین اسلامشهر :

 • سرعت در امداد رسانی
 • تحت پوشش قرار دادن تمامی نقاط منطقه اسلامشهر
 • بهترین کیفیت در امداد رسانی
 • امداد گران متخصص و خبره
 • امداد رسانی شبانه روزی در چهاردانگه
 • خدمات امداد خودرویی در هفت روز هفته
 • با بیش از چندید سال سابقه
 • مشتری مداری و جلب رضایت مشتری هنگام امداد رسانی
 • ایمنی در حمل خودرو
 • استفاده از بروزترین تجهیزات های امدادی جهت خدمت رسانی به مشتریان عزیز

امداد جاده ای بزرگراه سعیدی

بزرگراه آیت‌الله سعیدی یا جاده ساوه بزرگراهی با کشیدگی شمالی-جنوبی در غرب تهران است که  در جنوب گذرگاه به بزرگراه کمربندی اسلامشهر و جاده احمد آباد مستوفی می‌پیوندد.

زمانیکه صحبت از یک تیم امدادگر باتجربه و متخصص در بزرگراه سعیدی به میان می‌آید، باید فاکتور های بسیار زیادی مورد بررسی قرار گیرد. از جمله مهمترین این فاکتور ها میتوان به تخصص نیرو ها، تعداد یدک کش ها، کیفیت ابزارها و تجهیزات، مجوز های رسمی از اتحادیه، نرخ مناسب، سرعت کار بالا و غیره اشاره نمود.

امداد سیار بزرگراه سعیدی یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای تعمیرات و حمل خودرو در بزرگراه سعیدی و تمامی نقاط کشور میباشد.

حمل خودروی بزرگراه سعیدی با هدف کسب رضایت مشتریان و اجرای وظایف خود با ارائه خدماتی نظیر خودروبر بزرگراه سعیدی، خدمات تعمیرگاهی بزرگراه سعیدی، خدمات سیار بزرگراه سعیدی و … در تمام نقاط بزرگراه سعیدی و سرتاسر کشور آمده خدمت رسانی به خودروسوارن عزیز می باشند.

تعمیرگاه سیار بزرگراه غدیر

آزادراه غدیر یک آزادراه تازه تاسیس در ایران است که در سال ۱۳۹۹ افتتاح شده‌است.

تمامی محدوده اتوبان غدیر تحت پوشش امدادگران مجموعه امداد خودروی فلاحی جهت ارائه خدمات به شما همشهریان گرامی در کوتاه ترین زمان ممکن است.

امداد خودرو اتوبان غدیر با بهره گیری از افراد متخصص و دارای مدارک فنی و حرفه ای، بهره گیری از باکیفیت ترین اقلام و تجهیزات کیفیت ارائه خدمات خود را تضمین می کند.

حمل خودرو اتوبان غدیر با بیش از چندین سال سابقه در زمینه خدمات امداد خودروهای ایرانی و خارجی -سواری-باری(نیسان و وانت)با امکانات بروز شده یدک کش وچرخگیر وخودروبراتوماتیک وقیمتی مناسب آماده ارائه خدمات به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی به مشتریان گرامی میباشد .