حمل خودرو بندرعباس

با امداد خودرو فلاحی همين حالا تماس بگیرید

امداد خودرو فلاحی

بندر‌عباس یکی از بزرگ‌ترین بنادر ایران، مرکز استان هرمزگان و شهرستان بندر‌عباس است. بندر عباس به جز آنکه مهمترین و بزرگترین بندر ایران است، از نظر گردشگری نیز جذابیت زیادی دارد و از یک سو به کوهستان و از یک سو به خلیج فارس می‌رسد.شهرهای بندرعباس شامل هرمز، قلعه قاضی، تازیان پایین، فین و تخت هستند..وجود خلیج فارس در مجاورت بندرعباس و قدمت دیرینه آن باعث شده تا این منطقه جاذبه‌های طبیعی و تاریخی زیادی داشته باشد

هم چنین مجتمع بندری شهید رجایی و بندر شهید باهنر به‌عنوان نقطه اتکای اقتصاد ایران در جهت جابه‌جایی کالا و نیز وجود کارخانه‌های پرشمار و بزرگ صنعتی؛ بندرعباس را به شهری مهم در زمینهٔ بازرگانی و صنعت کشور همچنین منطقه مبدل کرده‌است.

گاهی مواقع که با خودرویمان در حال حرکت به مقصدی یا مسافرتی هستیم، خودروی ما دچار نقص فنی میشود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده ما خارج است. و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات مخصوص قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نیستیم . در این صورت بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با گروه امداد خودرو بندرعباس که همان مرکز امدادرسانی خودرو فلاحی است تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خودرو در محل حاضر شوند.

امداد خودرو فلاحی به همراه کارشناسان و امدادگرانی مجرب بصورت شبانه روزی و 24 ساعته آماده ارائه تمامی خدمات امدادی در کلیه نقاط شهر بندرعباس می باشد.

بندرعباس یکی از گرم‌ترین مناطق کشور، همراه با آفتاب سوزان، باران‌های رگباری و هوای شرجی است. از سویی دیگر باران‌های تند و گاه‌ و بیگاه این شهر، ممکن است شما را غافلگیر کند، بنابراین در مسیر حرکت در این شهر دانستن یک امداد خودروی مطمعن خیال شما را از تمام جهات راحت نگه می دارد.

تیم متخصص خودروبر فلاحی انجام خدمات حمل خودرو و امداد خودرو به شما هموطنان گرامی با مشاوره رایگان در زمینه حمل و انتقال با جرثقیل، کفی همراه با جرثقیل دکل، خودرو بر یا خودرو سوار، یدک کش خودرو و چرخگیر آماده خدمت رسانی و پاسخ گویی به شما هموطنان گرامی درشهر بندرعباس و کلیه نقاط ایران می باشد.

امداد خودرو فلاحی

جرثقیل حمل خودرو میناب

 

رسیدگی و نگهداری خودرو شخصی همواره برایمان مهم و قابل توجه میباشد و تعمیر آن در زمان های مورد نیاز توسط افزاد کاردان و کاربلد و متخصص میتواند سریع و ارزان برای ما تمام شود. یکی از امکانات مهم و اصلی مجموعه خودرو بر میناب فلاحی، داشتن گروهی حرفه ای و کادری مجرب و متخصص در حمل و نقل وسیله نقلیه شما در شهر است که با بیش از سالها فعالیت در این زمینه به کمک شما خواهد آمد.

امداد خودرو فلاحی

مناطق تحت پوشش خودرو بر در بندرعباس:

 • امداد خودرو بندر عسلویه
 • خودرو بر میناب
 • یدک کش رودان
 • حمل ماشین بندر لنگه
 • جرثقیل خودرو قشم
 • خودرو بر حاجی آباد
 • کفی خودرو بندر خارگ
 • امداد خودرو جاسک
 • یدک کش پارسیان
 • کامیون حمل خودرو بستک
 • کفی ماشین هرمز
 • ماشین بر کیش
 • حمل خودرو ابوموسی
 • کفی ماشین بشاگرد
 • نیسان یدک کش درگهان
 • خودرو سوار ابوموسی
 • کفی خودرو چارک

هزینه جرثقیل حمل خودرو قشم

تیم متخصص خودروبر فلاحی انجام خدمات حمل خودرو و امداد خودرو در قشم به شما هموطنان گرامی با مشاوره رایگان در زمینه حمل و انتقال با جرثقیل قشم ، کفی همراه با جرثقیل دکل قشم ، خودرو بر یا خودرو سوار قشم ، یدک کش خودرو قشم و چرخگیر آماده خدمت رسانی و پاسخ گویی به شما هموطنان گرامی در قشم و کلیه نقاط شهر بندرعباس می باشد.

با خدمات تخصصی آماده حمل خودرو شما به نزدیک ترین مرکز تعمیرات معتبر هستیم.

در این مواقع بهترین راه برای حل مشکل ارتباط و تماس با خودروبر قشم می باشد تا درسریع ترین زمان در کنار شما حاضر بوده و اقدام به رفع مشکل فنی و یا حمل خودروی شما به نزدیکترین مرکز امدادی نمایند.

امداد خودرو فلاحی

محاسبه هزینه حمل خودرو کیش

خدمات خودروبر کیش  عبارتند از:

 • ماشین بر خودروهای وارداتی صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری.
 • حمل اتومبیل های مسابقه .
 • حمل و نقل خودرو های لوکس و لاکچری با رعایت اصول مربوطه.
 • امداد رسانی خودروهای نیاز به تعمیر به نمایندگی و تعمیرگاه های مجهز و معتبر.
 • حمل ماشین های تصادفی به مراکز بیمه .

خودروبر رودان

خودرو بر رودان فلاحی یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای خودرو بر در رودان و تمامی نقاط کشور میباشد ما در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در زمینه مسائل و مشکلات خودرو ها کارشناسان خود را موظف کرده ایم که بطور مداوم  اطلاعات خود را در مورد خدمات خودرو بر با علم روز خودرو بررسی کرده و هرچه بیشتر مطالعه نمایند.

همانطور که می دانیم، متاسفانه روزانه تصادفات زیادی در خیابان ها و بزرگراه ها رخ می دهد و در بسیاری از موارد، نیاز به حمل خودروی آسیب دیده ضروری است. شاید اگر شما هم یکی از حادثه دیدگان باشید برایتان سوال باشد که خودروی شما به کجا و چگونه حمل خواهد شد؟

اگر شما رانندگان گرامی در هر یک از مناطق رودان نیاز به امداد و حمل خودروی خود دارید با حمل خودرو فلاحی تماس بگیرید تا کارشناسان ما شمارا راهنمایی کنند.

خدمات امدادخودرو رودان:

 1. حمل خودروهای تعمیری و تصادفی و یا لوکس و گران قیمت به تمامی نقاط ایران با ایمنی کامل
 2. تعمیرگاه سیار و تعمیر وسیله نقلیه شما به صورت شبانه روزی.

در هر کجای رودان که باشید میتوانید با شماره جرثقیل خودروی رودان فلاحی تماس بگیرید. ما در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرو و حمل خودرو در محل حاضر می شویم.

 

امداد خودرو فلاحی برای مشکلات رایجی مانند تعویض لاستیک،روشن نشدن خودرو، سوخت کم، باز کردن قفل وسیله نقلیه

سایر تعمیرات اساسی به همراه خدمات یدک کشی ، کمک های کنار جاده ای در نزدیکی شما آماده خدمت رسانی است.

امداد خودرو شبانه روزی فلاحی

۰۹۱۲۰۹۳۸۸۲۰

 

شماره امداد خودرو بندر لنگه

حمل خودرو و امداد خودرو بندرلنگه از جمله خودروبرهای خوب در بندرلنگه به شمار می آید که از رانندگان متخصص در حمل و نقل خودرو بندرلنگه بهره گرفته است.

مجهز به جدیدترین سیستم حمل و نقل خودرو میباشد و به شما این امکان را فراهم می کند که در هیچ کجا از بندرعباس نگران بروز مشکل در خودرو خود نباشید و  با خیال راحت رانندگی نمایید.

محاسبه هزینه خودروبر حاجی آباد

قیمت خودروبر در حاجی آباد به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان یک قیمت ثابت برای آن در نظر گرفت. بهتر است قبل از ثبت درخواست، اطلاعات در مورد ماشین و نوع خرابی بررسی کرده و به فرد خودرو بر ارائه دهید تا در قیمت حمل خودرو  صرفه جویی شود.

 •  مسافتی که توسط یدک کش طی می شود.
 • استفاده از نوع ماشین یدک کش یا خودروبر هزینه متفاوتی دارد.
 • یدک کش ماشین سنگین هزینه بیشتری در بردارد.
 • در مسافت های زیاد مثلا از شهری به شهر دیگر هزینه سوخت نیر محاسبه می شود.
 • در حمل خودرو صفر در صورت درخواست مشتری جهت بیمه یا گارانتی حمل و نقل هزینه آن به صورت جدا محاسبه می شود.
 • نوع ماشینی که توسط یدک کش حمل می شود نیز در قیمت موثر است.
 • و…

جرثقیل خودروبر بندر کنگ 

جرثقیل یدک کش مکانیزه نسبت به جرثقیل یدک کش های معمولی دیگر پایداری بسیار بهتری دارد به همین دلیل امروزه از این یدک کش مکانیزه جهت انتقال ماشین ها در جاده های شهری استفاده میشود.هم چنین خودروبر مکانیزه نسبت به سایر خودروبر ها علاوه بر ایمنی بالا از سرعت بیشتری نیز برخوردار میباشد، بنابراین میتواند در کمترین زمان ممکن خودروی شما را از محلی به محل دیگر جابجا کند.

جرثقیل خودروبر فلاحی در بندر کنگ با خدمات تخصصی آماده حمل خودرو شما به نزدیک ترین مرکز تعمیرات معتبر می باشد.

در این مواقع بهترین راه برای حل مشکل ارتباط و تماس با خودروبر بندر کنگ می باشد تا درسریع ترین زمان در کنار شما حاضر بوده و اقدام به رفع مشکل فنی و یا حمل خودروی شما به نزدیکترین مرکز امدادی نمایند.

جرثقیل خودروبر بندر جاسک

خودرو بر بندر جاسک با داشتن امکانات متنوع حمل و نقل نظیر خودروبر،یدک کش، کامیون حمل ماشین و … در سراسر کشور آماده خدمت رسانی می باشد. خودروبرها در سراسر جهان به منظور حمل خودرو از اهمیت ویژه ای برخوردارند و تولید کنندگان خودرو، سالانه برای شرکت در نمایشگاه ها و عرضه‌ی خودروهای خود به مشتریان از این تجهیزات استفاده می کنند

یدک کش خودرو پارسیان

یدک کش برای مواقعی ست که خودروی شما قادر به حرکت نمی باشد، یا اینکه حرکت دادن خودرو خطرناک است و یا خودرو نمایشگاهی، صفر و بدون کارکرد باشد. هر ساله میلیون ها خودرو توسط خودروبر ها و وسایل حمل و نقل خودرو در استان هرمزگان جابجا می شوند. ایمنی حمل و نقل یکی از مهم‌ترین و اساسی ترین مسئله در این رابطه می باشد که باید با رعایت شرایط و استانداردها، این نوع حمل و نقل به خوبی پیش رود.

امداد خودرو بندرعباس

امداد خودرو فلاحی معتبرترین شرکت‌ امداد خودرویی در شهر بندرعباس می باشد که در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در زمینه مسائل و مشکلات خودرو ها کارشناسان خود را موظف کرده که بطور مداوم اطلاعات خود را در مورد خدمات خودرو بر با علم روز خودرو بررسی کنند.

خودرو بر بندرعباس فلاحی تمام مناطق استان هرمزگان را در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته تحت پوشش خود قرار داده است. اگر نیاز به امداد خودرو فوری و سریع دارید با امداد خودروی فلاحی تماس بگیرید.