با امداد خودرو فلاحی همين حالا تماس بگیرید.

4 مورد از خودروهایی که خودروبر کرج حمل می کند چیست؟

یدک کش ها دو نوع، معمولی و چرخگیر هستند که برای جابه جایی و حمل خودرو ها استفاده می شوند. از یدک کش معمولی برای خودروهای سبک استفاده میشود و از یدک کش چرخگیر برای خودروهای خاص هم استفاده میشود. خودروهایی که چندین چرخ محرک و سیستم نیروی محرک دارند، امکان حمل با یدک کش چرخگیر می باشد. حال به مدل خودروهایی که امکان جابه جایی با حمل خودرو از کرج شرکت فلاحی را دارند، می پردازیم:

  1. خودروهای سبک شخصی مانند ون ها، کوپه سدان و…
  2. خودروهای قدیمی و کلاسیک، که ابعاد و وزن مناسب و استانداری برای حمل با خودروبر کرج چرخ گیر دارند.
  3. خودروهای اسپرت و مسابقه ای، که نیروی محرک جلو و عقب دارند، امکان حمل با یدک کش کرج را دارند.
  4. خودروهای باربری هم چه سر باز و چه سر بسته، میتوانند از یدک کش چرخگیر برای انتقال استفاده کنند.

 

امداد خودرو فلاحی برای مشکلات رایجی مانند تعویض لاستیک،روشن نشدن خودرو، سوخت کم، باز کردن قفل وسیله نقلیه

سایر تعمیرات اساسی به همراه خدمات یدک کشی ، کمک های کنار جاده ای در نزدیکی شما آماده خدمت رسانی است.

امداد خودرو شبانه روزی فلاحی

۱۷ ۲۸۴ ۲۸۴ ۰۲۱

 

هنگامی که در شب، در جاده رانندگی می کنید، ممکن خودروتان دچار آسیب شود. در آن زمان نیاز به یدک کش پیدا می کنید. حمل خودرو از کرج فلاحی، برای خدمت دهی در شب، قوانین و مقررات ایمنی را رعایت می کند تا مشکلی اینجاد نشود.تیم تخصصی خودروبر کرج فلاحی با انجام کلیه خدمات حمل خودرو از کرج و امداد خودرو در تمام مناطق ایران به شما هموطنان گرامی با مشاوره رایگان در زمینه حمل و انتقال با جرثقیل، کفی همراه با جرثقیل دکل، خودروبر یا خودرو سوار، یدک کش خودرو و چرخگیر آماده خدمت رسانی و پاسخ گویی به شما هموطنان گرامی در کرج و کلیه نقاط کشور می باشد.

قوانین یدک کش کرج:

  1. یدک کش ها، باید از امکانات پیشرفته نورپردازی در زمان شب استفاده کنند. امکانات نوری مانند چراغ قوه، فلاشر، چراغ های جانبی، عقب و… می باشند.
  2. یدک کش ها، باید از سرعت مجاز و استانداردی در شب استفاده کنند. تا اتفاقی برای خودرو و یدک کش نیافتد.
  3. یدک کش ها، باید از تجهیزات ایمنی پیشرفته و کامل استفاده کنند. تجهیزاتی مانند کمربند و محافظی محکم برای خودروهای پوشیده، باید رعایت شود.
  4. یدک کش ها، باید فاصله خود را با دیگر خودرو ها حفظ کند. هنگامی که سرعت خود را کم یا زیاد کردند، باید بتواند حفظ فاصله را رعایت کند.

شرکت حمل خودرو از کرج فلاحی  آمادگی دارد تا تمامی خدمات حمل خودرو از کرج و جابجایی خودرو در شهر کرج ،تهران و سایر شهرها را را با کیفیت بالا برای هموطنان عزیز ارائه دهد.

 

امداد خودرو فلاحی برای مشکلات رایجی مانند تعویض لاستیک،روشن نشدن خودرو، سوخت کم، باز کردن قفل وسیله نقلیه

سایر تعمیرات اساسی به همراه خدمات یدک کشی ، کمک های کنار جاده ای در نزدیکی شما آماده خدمت رسانی است.

امداد خودرو شبانه روزی فلاحی

۱۷ ۲۸۴ ۲۸۴ ۰۲۱

 

خودروبر کرج

یدک کش امداد خودرو فلاحی، از مهارت و دانش کافی برای خدمت رسانی در شب برخوردارند. و در زمان ایجاد مشکل توانایی حل سریع آن را دارند. امدادگران تیم حمل خودرو از کرج فلاحی، تمامی قوانین و مقررات ایمنی در شب را به طور کامل رعایت می کنند. این کار باعث میشود تا هیچ گونه مشکلی برای خودروها پیش نیاید و در ایمنی کامل انتقال خودرو انجام شود.

امداد خودرو کرج فلاحی به همراه کارشناسان و امدادگرانی مجرب بصورت شبانه روزی و 24 ساعته آماده ارائه تمامی خدمات امدادی در کلیه نقاط کشور می باشد.

16 منطقه ای که یدک کش کرج در آنجا امدادرسانی انجام می دهد!

امداد خودرو فلاحی به تمام نقاط شهر در تمام ساعات روز و شب، خدمات می رساند. یدک کش در تهران، یدک کش در کرج، یدک کش در فردیس، یدک کش در طالقان، یدک کش در چهارباغ. یدک کش در کمال شهر، یدک کش در نظر آباد، یدک کش در گلسار، یدک کش در اشتهارد. یدک کش در هشتگرد، یدک کش در ماهدشت، یدک کش در گرمدره، یدک کش در محمد شهر. یدک کش در آسارا، یدک کش در ولد آباد، یدک کش در تنکمان.

شما نمی دانید در چه زمانی امکان خرابی و مشکل برای خودروی شما وجود دارد. در هر زمان و شهری امکان خرابی برای خودرو وجود دارد. پس باید از یک امداد خودرو و خودروبر کرج اطمینان کامل داشته باشید. البته خودرویی که برای امدادرسانی به شما می آید هم باید متناسب با مشکل و نوع خودرو شما باشد. خودروبر بر اساس نوع و مدل خودرو، وزن و ابعاد خودرو، میزان آسیب و مشکل خودرو، انتخاب می شود. خودروبر هاهم شامل انواع یدککش ها مانند زنجیری و بلند کننده چرخ، کفی خودروبر، خودروبر کامیون، خودروبر جرثقیل دار میباشند. زمانی که از خدمات ما استفاده می کنید، ما به طور کامل شما را پشتیبانی می کنیم.

خودروبر کرج

 

امداد خودرو فلاحی برای مشکلات رایجی مانند تعویض لاستیک،روشن نشدن خودرو، سوخت کم، باز کردن قفل وسیله نقلیه

سایر تعمیرات اساسی به همراه خدمات یدک کشی ، کمک های کنار جاده ای در نزدیکی شما آماده خدمت رسانی است.

امداد خودرو شبانه روزی فلاحی

۱۷ ۲۸۴ ۲۸۴ ۰۲۱

 

2 ویژگی خودروبر امدادخودرو فلاحی!

  1. ویژگی و شرایط حمل خودرو با خودروبر چرخگیر:

یکی از انواع یدک کش کرج خودروبر چرخگیر است که از پیشرفته ترین و بروز ترین یدک کش ها است. از یدک کش ها، بیشترین استفاده را برای حمل خودروهای خود می کنند. چون ویژگی های بالایی مانند هزینه پایین و مناسب، انتقالی سریع و آسان و ایمنی بالایی دارد. اگر هنگام حمل خودرو آسیبی هم به خودرو تان وارد شود، تمام خسارت را به شما می پردازند. حمل با این نوع خودروبر کرج، به این صورت است که یک میله مستطیلی در زیر چرخهای جلویی خودرو قرار میگیرد. و آن چرخ ها در داخل این دستگاه ضربه می گیرند و درونشان قفل می شوند. و بعد از آن به کمک بالابر، بالا کشیده می شوند. هنگام حمل و جابه جایی، چرخ های پشتی روی زمین کشده می شود.

تیم حمل خودرو از کرج فلاحی از جمله خودروبر های خوب در شهر کرج به شمار می آید که از رانندگان متخصص در حمل و نقل  بهره گرفته است. جابجايي انواع خودروهای ايرانی و خارجي، تصادفي، لوكس، صفر و كلاسيك در کرج و كليه نقاط ایران و ارسال به کلیه ی شهرستان ها با خودروبر فلاحی در اسرع وقت با كادری مجرب بدون آسيب رساندن به خودروی امداد خواهان گرامی بصورت تضمينی در تمام ساعات شبانه روز در خدمت شما هموطنان عزیز خواهد بود.

  1. ویژگی و شرایط حمل خودرو باخودروبر کامیون کرج:

یدک کش کامیونی، برای حمل انواع خودرو ها استفاده می شود. ایمنی این نوع خودروبر کرج، از دیگر یدک کش ها بالاتر است. به همین دلیل از این نوع یدک کش کرج هم استفاده بالایی در حمل و جابه جایی خودرو می شود. از خودروبر کامیون برای حمل خودرو های صفر و نو، تصادفی، لوکس و ماشین آلات استفاده می کنند. حمل خودرو با این نوع یدک کش به این صورت است که، روی کفی که پشت خودروبر قرار دارد، میرود. کفی هیدرولیکی پشت خودروبر، روی زمین به صورت شیب دار گذاشته می شود و خودرو بر روی آن قرار میگیرد. خودرویی که امکان حرکت کردن را داشته باشد، رویش قرار می گیرد. سپس کفی هیدرولیکی از روی زمین بلند می شود و سرجایش قرار می گیرد. برای حرکت نکردن خودرو چرخ های خودرو رویش قفل می شوند تا ثابت بماند.

خودروبر کرج

حمل خودرو از کرج فلاحی تمام خودروبر های پیشرفته و بروز را دارد و به طور عالی به شما خدمت رسانی می کند. برای اطمینان بودن شما، از انواع بیمه ها برای خودروهایتان استفاده می شود. اگر به طور اتفاقی مشکلی برای خودروتان در هنگام حمل و جابه جایی پیش امد، بتوانید خسارت را بگیرید.

حمل خودرو از کرج فلاحی تمام مناطق کشور را در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته تحت پوشش خود قرار داده است. اگر نیاز به امداد خودرو فوری و سریع دارید با امداد خودروی فلاحی تماس بگیرید.

حمل خودرو فلاحی گسترده ترین شبكه حمل خودرو سراسری ایران در مناطق مختلف را در اختیار دارد.

سوالات متداول

خودروبر کرج چیست؟

خودروبر کرج برای حمل و انتقال خودروهای آسیب دیده به تعمیرگاه می باشد.

تیم امدادخودرو فلاحی قادر به حمل خودرو می باشد؟

تیم حمل خودرو از کرج فلاحی، از دانش و مهارت بالایی در تمام زمینه های فنی برخوردار می باشند. همچنین از یدک کش کرج استاندارد و دارای مجوز استفاده می کنند.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *