امدادخودرو کرج

امدادخودرو کرج Emdadkhodrofalahi


موضوع امدادخودرو کرج
نویسنده مهتاب شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمات 1136 کلمه
مدت زمان 11 دقیقه

 

فهرست مطالب:

4 خدماتی که امدادخودرو کرج به #رانندگان خودرو ارائه میدهد!

4 تا از انواع &خودروبر هایی که در Emdadkhodro falahi استفاده میشود!

5 تا از @کاربرد حمل خودرو با خودروبر امداد خودرو فلاحی چیست؟

2 تا از *امداد رسانی خودرو بر تهران که به آنها نیاز پیدا میکنید!

 

فهرست تصاویر:

شکل 1 امداد خودرو کرج

شکل 2 خودرو بر تهران

شکل 3 امداد خودرو فلاحی

 

4 خدماتی که امدادخودرو کرج به #رانندگان خودرو ارائه میدهد!

امدادخودرو، خودروبر، کفی خودروبر، یدک کش، مکانیک سیار و….. عوامل هایی هستند که ممکن است در جاده و حتی در خانه به آن نیاز پیدا کنید. امدادخودرو کرج همه نوع خدمات لازم را در مجموعه خود برای مشتریان ارائه میدهد. حمل و جابجایی خودرو را با انواع یدک کش و کفی خودروبر با متناسب با مشکل خودرو انجام میدهند. انواع خودروهای تصادفی، لوکس، کلاسیک، مسابقه ای و….. را تا مقصد با ایمنی کامل حمل میکنند. اگر در موقعیت دورافتاده ای باشید میتوانید به امدادخودرو فلاحی اطلاع دهید تا با سریعترین زمان به محل اعزام شوند. خدمات دیگری که Emdadkhodrofalahi ارائه میدهد، مکانیک سیار است. زمانی که در جاده به مشکل خورده اید میتوانید با درخواست مکانیک سیار مشکلتان را حل کنید. هر کجا که باشید مکانیک سیار به کمک شما میایند و در صورت امکان تعمیر در محل، آنرا تعمیر میکنند.

اگر امکان تعمیر در محل وجود نداشت، امدادخودرو کرج خودرویتان را به نزدیکترین تعمیرگاه منتقل میکند. خودروبر تهران در 24 ساعته شبانه روز برای امدادرسانی به شما آماده هستند. پس در هر ساعت میتوانید با ما تماس بگیرید تا بدون اتلاف وقت به کمک شما بیایم. اگر خودرویتان در جایی عمیق افتاده باشد حتما از امدادخودرو درخواست کمک کنید. امدادگران بدون هیچ مشکلی خودرویتان را صحیح و سالم بیرون می آورند. ممکن است در جاده، خودرو شما ناگهان خاموش شود و یا بین راه پنچر کنید. در این مواقع اگر کسی نبود کمکتان کنه میتوانید به امدادخودرو اطلاع دهید تا در محل حاضر شوند. امدادرسان باتری یکی دیگر از خدمات خودروبر تهران است. اگر بین راه چراغ های خودرو یا خود خودرو خاموش شد، مشکل از باتری خودرو است. اگر نمیتوانید مشکل آنرا بررسی و تعمیر کنید، امداد خودرو کرج میتواند در این زمینه به شما کمک کند.

اگر به این مشکل توجه نکنید و یا به کسی بسپارید که بلد نباشد ممکن است خسارت بیشتری وارد کند. برای مشاهده عکس های مربوط به مطالب میتوانید به شکل 1 امدادخودرو کرج، شکل 2 خودروبر تهران، شکل 3 امدادخودرو فلاحی مراجعه کنید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج Emdadkhodrofalahi

شکل 1 امدادخودرو کرج

4 تا از انواع &خودروبر هایی که در Emdadkhodrofalahi استفاده میشود!

در امداد خودرو کرج خودروبرهای مختلفی وجود دارد که براساس مشکل و مدل خودرو به محل حادثه فرستاده میشود. حمل و جابجایی خودرو با خودروبر، ایمنی خودرو را تضمین میکند. بدون هیچ نگرانی میتوانید خودروهایتان را با خودروبر ها حمل کنید.

  • یدک کش: این نوع خودروبر برای خودروهایی استفاده میشوند که قابل حرکت نیستند و آسیب جدی ندیده اند. در این موقعیت میتوانید از یدک کش استفاده کنید تا خودرویتان را به تعمیرگاه منتقل کنند. خودروبر یدک کش با خودرو نیسان و وانت انجام میشود. حمل خودرو با یدک کش به این صورت است که خودرو را از چرخ های عقب یا جلو بلند میکنند. اگر چرخ ها یا سپر جلویی خودرو دچار آسیب شده باشد نمیتوان از یدک کش استفاده کرد. امدادخودرو کرج از یدک کش هایی استفاده میکند که مناسب انواع خودروها باشد و آسیبی به خودرو ها نرساند.
  • خودروبر تکی: این خودروبر برای خودروهای سبک و نیمه سنگین است و قابلیت حمل یک خودرو را دارد. خودروبر تکی حمل خودرو را در شهر و بین شهری انجام میدهد. این روش امن ترین راه برای حمل خودرو است که میتوانید از آن استفاده کنید. خودروبر تکی از پر استفاده ترین خودروبر هایی است که در خودروبر تهران استفاده میشود.
  • خودروبر تریلی: برای حمل چند خودرو به طور همزمان کاربرد دارد. این خودروبر بیشتر حمل خودروهای بیرون شهری را انجام میدهد که تعداد خودرو ها بین 6 تا 8 خودرو است. خودرو های سبک، سنگین و نیمه سنگین را میتواند بدون هیچ محدودیتی حمل کند.
  • خودروبر جرثقیل دار: این خودروبر برای خودروهایی است که تصادفی و در جایی عمیق افتاده باشند. امدادخودرو کرج این زمینه سابقه کار بالایی دارد و بدون هیچ مشکلی خودرو را یدک کشی میکنند. برای بلند کردن خودرو نیاز به یک جرثقیل هیدرولیکی است که در انواع خودروبر کفی قرار دارد. خودرو را با جرثقیل بلند میکنند و روی کفی خودروبر میگذارند تا به مکانیکی انتقال دهند. خودروبر تهران از بهترین اپراتور ها استفاده میکند که در هر زمینه ای تخصص و مهارت بالایی دارند.
امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج Emdadkhodrofalahi

شکل 2 خودروبر تهران

5 تا از @کاربرد حمل خودرو با خودروبر امدادخودرو فلاحی چیست؟

حمل خودروهای صفر و پلاک نخورده

حمل خودروهای تصادفی

حمل خودروهای فرسوده و اوراقی

حمل خودروهای کلاسیک

حمل خودروهای لوکس تا درب منزل

و……..

2 تا از *امداد رسانی خودروبر تهران که به آنها نیاز پیدا میکنید!

یکی از راه های بهتر عملکرد خودرو، عوض کردن روغن است. این کار را باید سر زمان معین شده انجام دهید چرا که ممکن است خسارتی به موتور خودرو وارد کند. روغن خودرو را کسی باید عوض کند که در این زمینه مهارت و تخصص بالای دارد، تا مشکلی پیش نیاید. اگر در شرایطی نیستید که بتوانید خودرو را تا تعمیرگاه ببرید میتوانید با خودروبر تهران تماس بگیرید. زمانیکه وقتی برای مراجعه به تعمیرگاه ندارید و تعمیرگاه در اطرافتان وجود ندارد بهترین روش تعویض روغن در محل است. Emdadkhodrofalahi این کار را در خانه و در هر موقعیت جغرافیایی که شما هستید انجام میدهند. کیفیت مکانیکی موتور یکی از دلایل تعویض روغن است. نوع و مدل خودرو، مدت زمان روغن مانده در موتور، فیلتر روغن، رانندگی با سرعت بالا و….. دیگر دلایلی هستند که در زمان تعویض روغن تاثیر دارند.

یکی از امدادرسانی مهم امدادخودرو کرج، مکانیک سیار است که کاربرد زیادی دارد. هنگامی خودرویتان روشن نمیشود و یا مشکل دیگری دارد برای سریعتر حل شدن مشکل خودرو با مکانیک سیار تماس بگیرید. چه در منزل، خیابان و حتی خارج از شهر باشید امدادخودرو فلاحی به کمک شما میاید. کارهایی مانند باتری به باتری کردن، تعویض شمع، پنچرگیری، تعمیر سیستم برق، امداد سوخت رسانی، تعمیر لنت خودرو و…. را مکانیک سیار انجام میدهد که اپراتور های خودروبر تهران به همه آنها مسلط هستند. خدمات دیگری که میتوان به آنها اشاره کرد، عوض کردن پمپ بنزین، بررسی کلی خودرو، بررسی فیوز، تعمیر کولر و….. امدادخودرو کرج از بهترین تجهیزات و وسایل برای تعمیرات خودرو استفاده میکند که کارکرد خودرو مانند روز اول میشود.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج Emdadkhodrofalahi

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

این دو امدادرسانی مهمترین و پرکاربردترین خدمات خودروبر تهران است که باید به سالم بودن آنها توجه کرد. اگر وقتی برای بردن خودرو به تعمیرگاه نداشتید، حتما از امدادخودرو درخواست مکانیک سیار کنید. این گونه زمان و وقت زیادی را از شما نمیگیرد و میتوانید در هر شرایطی از این خدمات استفاده کنید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *