با امداد خودرو فلاحی همين حالا تماس بگیرید.

4 خدمتی که امدادخودرو کرج به رانندگان خودرو ارائه میدهد!

امدادخودرو، خودروبر، کفی خودروبر، یدک کش، مکانیک سیار و….. عوامل هایی هستند که ممکن است در جاده و حتی در خانه به آن نیاز پیدا کنید. امدادخودرو کرج همه نوع خدمات لازم را در مجموعه خود برای مشتریان ارائه میدهد. حمل و جابجایی خودرو را با انواع یدک کش و کفی خودروبر متناسب با مشکل خودرو انجام میدهند. انواع خودروهای تصادفی، لوکس، کلاسیک، مسابقه ای و….. را تا مقصد با ایمنی کامل حمل میکنند. اگر در موقعیت دورافتاده ای باشید میتوانید به امدادخودرو فلاحی اطلاع دهید تا با سریعترین زمان به محل اعزام شوند. خدمات دیگری که امداد خودرو کرج فلاحی ارائه میدهد، مکانیک سیار است. زمانی که در جاده به مشکل خورده اید میتوانید با درخواست مکانیک سیار کرج مشکلتان را حل کنید. هر کجا که باشید مکانیک سیار کرج به کمک شما میایند و در صورت امکان تعمیر در محل، آنرا تعمیر میکنند.

اگر امکان تعمیر در محل وجود نداشت، امدادخودرو کرج خودرویتان را به نزدیکترین تعمیرگاه منتقل میکند. خودروبر تهران در 24 ساعته شبانه روز برای امدادرسانی به شما آماده هستند. پس در هر ساعت میتوانید با ما تماس بگیرید تا بدون اتلاف وقت به کمک شما بیایم. اگر خودرویتان در جایی عمیق افتاده باشد حتما از امدادخودرو تهران درخواست کمک کنید. امدادگران بدون هیچ مشکلی خودرویتان را صحیح و سالم بیرون می آورند. ممکن است در جاده، خودرو شما ناگهان خاموش شود و یا بین راه پنچر کنید. در این مواقع اگر کسی نبود کمکتان کنه میتوانید به امدادخودرو تهران اطلاع دهید تا در محل حاضر شوند. امدادرسان باتری یکی دیگر از خدمات خودروبر تهران است. اگر بین راه چراغ های خودرو یا خود خودرو خاموش شد، مشکل از باتری خودرو است. اگر نمیتوانید مشکل آنرا بررسی و تعمیر کنید، امداد خودرو کرج میتواند در این زمینه به شما کمک کند.

 

امداد خودرو فلاحی برای مشکلات رایجی مانند تعویض لاستیک،روشن نشدن خودرو، سوخت کم، باز کردن قفل وسیله نقلیه

سایر تعمیرات اساسی به همراه خدمات یدک کشی ، کمک های کنار جاده ای در نزدیکی شما آماده خدمت رسانی است.

امداد خودرو شبانه روزی فلاحی

۱۷ ۲۸۴ ۲۸۴ ۰۲۱

 

تیم تخصصی خودروبر کرج فلاحی با انجام کلیه خدمات حمل خودرو از کرج و امداد خودرو در تمام مناطق ایران به شما هموطنان گرامی با مشاوره رایگان در زمینه حمل و انتقال با جرثقیل، کفی همراه با جرثقیل دکل، خودروبر یا خودرو سوار، یدک کش خودرو و چرخگیر آماده خدمت رسانی و پاسخ گویی به شما هموطنان گرامی در کرج و کلیه نقاط کشور می باشد.

اگر به این مشکل توجه نکنید و یا به کسی بسپارید که بلد نباشد ممکن است خسارت بیشتری وارد کند.

امدادخودرو کرج

 

4 تا از انواع خودروبر هایی که در امداد خودرو فلاحی استفاده میشود!

در حمل خودرو از کرج خودروبرهای مختلفی وجود دارد که براساس مشکل و مدل خودرو به محل حادثه فرستاده میشود. حمل و جابجایی خودرو با خودروبر، ایمنی خودرو را تضمین میکند. بدون هیچ نگرانی میتوانید خودروهایتان را با خودروبر کرج فلاحی حمل کنید.

امداد خودرو کرج فلاحی  آمادگی دارد تا تمامی خدمات حمل خودرو از کرج و جابجایی خودرو در شهر کرج ،تهران و سایر شهرها را را با کیفیت بالا برای هموطنان عزیز ارائه دهد.

  • یدک کش: این نوع خودروبر برای خودروهایی استفاده میشوند که قابل حرکت نیستند و آسیب جدی ندیده اند. در این موقعیت میتوانید از یدک کش استفاده کنید تا خودرویتان را به تعمیرگاه منتقل کنند. خودروبر یدک کش با خودرو نیسان و وانت انجام میشود. حمل خودرو با یدک کش به این صورت است که خودرو را از چرخ های عقب یا جلو بلند میکنند. اگر چرخ ها یا سپر جلویی خودرو دچار آسیب شده باشد نمیتوان از یدک کش استفاده کرد. امدادخودرو کرج از یدک کش هایی استفاده میکند که مناسب انواع خودروها باشد و آسیبی به خودرو ها نرساند.
  • خودروبر تکی: این خودروبر برای خودروهای سبک و نیمه سنگین است و قابلیت حمل یک خودرو را دارد. خودروبر تکی حمل خودرو را در شهر و بین شهری انجام میدهد. این روش امن ترین راه برای حمل خودرو است که میتوانید از آن استفاده کنید. خودروبر تکی از پر استفاده ترین خودروبر هایی است که در خودروبر تهران استفاده میشود.
  • خودروبر تریلی: برای حمل چند خودرو به طور همزمان کاربرد دارد. این خودروبر بیشتر حمل خودروهای بیرون شهری را انجام میدهد که تعداد خودرو ها بین 6 تا 8 خودرو است. خودرو های سبک، سنگین و نیمه سنگین را میتواند بدون هیچ محدودیتی حمل کند.
  • خودروبر جرثقیل دار: این خودروبر برای خودروهایی است که تصادفی و در جایی عمیق افتاده باشند. امدادخودرو کرج این زمینه سابقه کار بالایی دارد و بدون هیچ مشکلی خودرو را یدک کشی میکنند. برای بلند کردن خودرو نیاز به یک جرثقیل هیدرولیکی است که در انواع خودروبر کفی قرار دارد. خودرو را با جرثقیل بلند میکنند و روی کفی خودروبر میگذارند تا به مکانیکی انتقال دهند. خودروبر تهران از بهترین اپراتور ها استفاده میکند که در هر زمینه ای تخصص و مهارت بالایی دارند.

امدادخودرو کرج

امداد خودرو کرج فلاحی به همراه کارشناسان و امدادگرانی مجرب بصورت شبانه روزی و 24 ساعته آماده ارائه تمامی خدمات امدادی در کلیه نقاط کشور می باشد.

حمل خودرو فلاحی گسترده ترین شبكه حمل خودرو سراسری ایران در مناطق مختلف را در اختیار دارد.

کاربردهای حمل خودرو با خودروبر امدادخودرو فلاحی

  • حمل خودروهای صفر و پلاک نخورده
  • حمل خودروهای تصادفی
  • حمل خودروهای فرسوده و اوراقی
  • حمل خودروهای کلاسیک
  • حمل خودروهای لوکس تا درب منزل
  • و……..

2 تا از امداد رسانی خودروبر تهران که به آنها نیاز پیدا میکنید!

یکی از راه های بهتر عملکرد خودرو، عوض کردن روغن است. این کار را باید سر زمان معین شده انجام دهید چرا که ممکن است خسارتی به موتور خودرو وارد کند. روغن خودرو را کسی باید عوض کند که در این زمینه مهارت و تخصص بالای دارد، تا مشکلی پیش نیاید. اگر در شرایطی نیستید که بتوانید خودرو را تا تعمیرگاه ببرید میتوانید با خودروبر تهران تماس بگیرید. زمانیکه وقتی برای مراجعه به تعمیرگاه ندارید و تعمیرگاه در اطرافتان وجود ندارد بهترین روش تعویض روغن در محل است. امداد خودرو کرج فلاحی این کار را در خانه و در هر موقعیت جغرافیایی که شما هستید انجام میدهند. کیفیت مکانیکی موتور یکی از دلایل تعویض روغن است. نوع و مدل خودرو، مدت زمان روغن مانده در موتور، فیلتر روغن، رانندگی با سرعت بالا و….. دیگر دلایلی هستند که در زمان تعویض روغن تاثیر دارند.

تیم حمل خودرو از کرج فلاحی از جمله خودروبر های خوب در شهر کرج به شمار می آید که از رانندگان متخصص در حمل و نقل  بهره گرفته است. جابجايي انواع خودروهای ايرانی و خارجي، تصادفي، لوكس، صفر و كلاسيك در کرج و كليه نقاط ایران و ارسال به کلیه ی شهرستان ها با خودروبر فلاحی در اسرع وقت با كادری مجرب بدون آسيب رساندن به خودروی امداد خواهان گرامی بصورت تضمينی در تمام ساعات شبانه روز در خدمت شما هموطنان عزیز خواهد بود.

یکی از امدادرسانی مهم امدادخودرو کرج، مکانیک سیار است که کاربرد زیادی دارد. هنگامی خودرویتان روشن نمیشود و یا مشکل دیگری دارد برای سریعتر حل شدن مشکل خودرو با مکانیک سیار تماس بگیرید. چه در منزل، خیابان و حتی خارج از شهر باشید امدادخودرو فلاحی به کمک شما میاید. کارهایی مانند باتری به باتری کردن، تعویض شمع، پنچرگیری، تعمیر سیستم برق، امداد سوخت رسانی، تعمیر لنت خودرو و…. را مکانیک سیار کرج انجام میدهد که اپراتور های خودروبر تهران به همه آنها مسلط هستند. خدمات دیگری که میتوان به آنها اشاره کرد، عوض کردن پمپ بنزین، بررسی کلی خودرو، بررسی فیوز، تعمیر کولر و….. امدادخودرو کرج از بهترین تجهیزات و وسایل برای تعمیرات خودرو استفاده میکند که کارکرد خودرو مانند روز اول میشود.

امدادخودرو کرج

 

این دو امدادرسانی مهمترین و پرکاربردترین خدمات خودروبر تهران است که باید به سالم بودن آنها توجه کرد. اگر وقتی برای بردن خودرو به تعمیرگاه نداشتید، حتما از امداد خودرو کرج درخواست مکانیک سیار کنید. این گونه زمان و وقت زیادی را از شما نمیگیرد و میتوانید در هر شرایطی از این خدمات استفاده کنید.

در هر کجای ایران که باشید میتوانید با شماره جرثقیل خودروی کرج فلاحی تماس بگیرید. ما در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرو و حمل خودرو در محل حاضر می شویم.

 

امداد خودرو فلاحی برای مشکلات رایجی مانند تعویض لاستیک،روشن نشدن خودرو، سوخت کم، باز کردن قفل وسیله نقلیه

سایر تعمیرات اساسی به همراه خدمات یدک کشی ، کمک های کنار جاده ای در نزدیکی شما آماده خدمت رسانی است.

امداد خودرو شبانه روزی فلاحی

۱۷ ۲۸۴ ۲۸۴ ۰۲۱

 

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *