امدادخودرو کرج

امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi


موضوع امدادخودرو کرج
نویسنده مهتاب شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمات 1066 کلمه
مدت زمان 10 دقیقه

 

فهرست مطالب:

7 $وظایفی که امدادخودرو کرج در قبال مشتریان انجام میدهند!

5 ویژگی خودروبر تهران #هنگام جابجایی خودرو که باید به آن توجه کنید!

5 مزایا @استفاده از Emdadkhodrofalahi که از آنها بهره مند میشوید چیست؟

2 *سوالات متداولی که امدادخودرو فلاحی به آنها پاسخ داده است!

 

فهرست تصاویر:

شکل 1 امدادخودرو کرج

شکل 2 خودروبر تهران

شکل 3 امداد خودرو فلاحی

 

7 $وظایفی که امدادخودرو کرج در قبال مشتریان انجام میدهند!

امدادخودرو یکی از بهترین خدمات رسانی برای خودرو ها محسوب میشود. حتما باید یک شماره از آنها داشته باشید تا در شرایط ضروری با آنها تماس بگیرید و درخواست کمک کنید. این امدادرسانی میتواند از طریق شرکت های خودروسازی باشد یا شرکت هایی که حرفه ای در این زمینه فعالیت میکنند. حتما امدادخودرویی که انتخاب میکنید معتبر و سابقه کاری و مجوز برای کار را داشته باشد. خودروبر تهران با بهترین مهارت ها و سابقه کاری در تهران، کرج و شهرهای دیگر البرز فعالیت میکند. خدماتی که امدادخودرو فلاحی به شما ارائه میدهد شامل:

 • امدادرسانی قطعات
 • سوخت رسانی در محل
 • حمل و جابجایی انواع خودرو تا مقصد مورد نظر
 • خدمات رسانی برق
 • مکانیک سیار
 • یدک کشی خودروها
 • پنچرگیری انواع خودرو
 • و……..

استفاده از Emdadkhodrofalahi مزایا بسیاری دارد که هنگام استفاده از خدمات در زمان معینی میتوانید از آنها بهره مند شوید. اگر خودرویتان را هر چند وقت یکبار به مکانیکی نبرید و آنرا بررسی نکنید ممکن است مشکلات جدی پیش بیاید. چک کردن به موقع خودرو باعث جلوگیری از اتفاق و خسارت به خودرو میشود. پس بهتره چک کردن خودرو را به تعویق نیندازید وگرنه به مرور زمان باید هزینه زیادی برای تعمیر خودرو بپردازید. مزایایی که میتوانید هنگام استفاده در زمان معین شده از امدادخودرو کرج بهره ببرید:

 1. صرفه جویی در هزینه ها
 2. صرفه جویی در زمان
 3. تعمیر ماشین در سریعترین زمان
 4. عدم وجود اتفاق ناگوار و خسارت
 5. بررسی و تعمیر کامل خودرو

زمانیکه رفتن به امدادخودرو را به تعویق انداختید یا امکان رفتن به آنجا را ندارید، به این نکات توجه کنید. حتما در خودرو زاپاس همراه داشته باشید، روغن موتور خودرو را بررسی کنید، سیستم ترمز خودرو را چک کنید. در شب حتما چراغ های خودرو را چک کنید تا مشکلی به وجود نیاید. تابلو خطر و جعبه ابزار را همیشه در صندوق خودرو داشته باشید. برای درک بهتر مطالب تصاویر شکل 1 امدادخودرو کرج، شکل 2 خودرو بر تهران و شکل 3 امداد خودرو فلاحی را مشاهده کنید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 1 امدادخودرو کرج

5 ویژگی خودروبر تهران #هنگام جابجایی خودرو که باید به آن توجه کنید!

امداد خودرو کرج خودرو ها را بدون هیچ خطری و با رعایت قوانین ایمنی تا مقصد حمل میکند. برای حمل خودروها باید خودروبر مناسب خودرو را انتخاب کنید که امدادرسانان امدادخودرو این کار را انجام میدهند.

 • اولین ویژگی چک کردن مشکل خودرو و وضعیت خودرو است. قبل از یدک کشی کردن خودرو باید وضعیت خودرو را چک کنید تا از امکان بودن یدک کشی مطمئن شوید. سیستم برق، سیستم ترمز، چراغ ها، لاستیک ها، روغن موتور و….. را حتما بررسی کنید تا از وضعیتشان خبردار شوید.
 • امدادخودرو کرج از بهترین یدک کشی ها و خودروبر ها استفاده میکند که بدون هیچ خطری خودرو را حمل میکنند. زمان بارگیری خودرو از وسایل هایی که برای ایمنی خودرو است استفاده میکنند مانند زنجیر و طناب های مناسب خودرو.
 • هنگام بارگیری خودرو باید از بسته بندی مناسب آن مطمئن شوید تا هنگام حمل خودرو مشکلی پیش نیاید. خودروبر تهران از روکش های محافظتی برای جلوگیری از آسیب احتمالی استفاده میکند.
 • برای حمل خودرو ها مسیرهایی را طی میکنند که دست انداز و خرابی نداشته باشد. مسیرهایی که تردد و ترافیک در آنها کم باید را انتخاب میکنند تا با امنیت بالا خودرو را حمل کنند.
 • خودرو را به توجه به وضعیت و مدل خودرو حمل میکنند. برخی از خودروها باید با یدک کش حمل شوند و برخی دیگر با کفی خودروبر. انتخاب مناسب خودروبر تاثیر زیادی در سالم بودن خودرو دارد.
 • راننده های خودروبر تهران با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی خودرویتان را حمل میکنند. با سرعت مجاز و ایمنی کامل خودرو را جابجا میکنند تا مشکلی برای خودرو به وجود نیاید.

امنیت حمل و جابجایی خودرو بسیار مهم است که باید به آن توجه کرد. هنگام حمل خودرو میتوانید با راننده خودروبر تماس داشته باشید تا از سالم بودن خودرو مطمئن باشید. پس حتما از یک خودروبر معتبر درخواست کمک کنید تا بدون هیچ نگرانی خودرویتان را به آنها بسپارید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 2 خودروبر تهران

5 مزایا @استفاده از Emdadkhodrofalahi که از آنها بهره مند میشوید چیست؟

استفاده از امدادخودرو کرج مزایای بسیاری دارد که هنگام استفاده از خدمات آنها به شما کمک میکند.

 1. اولین مزایا صرفه جویی در سرمایه و زمان است که با استفاده از امدادخودرو از آن بهره مند میشوید. ممکن مقداری از هزینه هایی که به امدادخودرو میپردازید برای بیمه شدن خودرو در نظر گرفته شود. در صورتی که در تعمیرگاه به این صورت نیست و بیمه ای برای خودرو شما در نظر گرفته نمیشود.
 2. حمل بسیار راحت خودرو هنگام بروز نقص فنی و مشکل یکی از مزایا است. حتی اگر در خانه مشکلی برای خودرو به وجود آمده باشد میتوانید از خدمات مکانیک سیار استفاده کنید. اپراتورهای خودروبر تهران با پیشرفته ترین وسایل و مهارت های بالا به محل اعزام میشوند.
 3. امدادرسانی که امدادخودرو کرج به مشتری ها ارائه با امنیت بالا انجام میشود. خودروبر و یدک کش ها با ایمنی بالایی برای کمک به رانندگان استفاده میشود.
 4. در هر موقعیت و محلی که باشید امدادخودرو برای کمک به شما حاضر میشوند. در هر شهر و در هر ساعت از شبانه روز در روزهای هفته حتی در تعطیلات هم به کمکتان میایند. اگر در محل های دور افتاده و بین شهری بودید هم میتوانید درخواست امدادرسانی کنید.
 5. بعد از تعمیر مشکل، خودرو را باز چک میکنند تا اگر مشکل دیگری وجود داشت آنرا هم حل کنند. در هر شرایطی که بودید با خودروبر تهران تماس بگیرید تا بدون اتلاف وقت برای کمک به شما آماده شوند.
امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

2 *سوالات متداولی که امدادخودرو فلاحی به آنها پاسخ داده است!

• falahi Emdadkhodro در چه شهر هایی خدمات رسانی انجام میدهد؟

خدماتی که ارائه میدهند در سراسر تهران و البرز انجام میشود. شهرهایی مانند ماهدشت، کرج، چهارباغ، فردیس، آسارا، چیتگر و…..

• برای درخواست کمک با چه شماره ای تماس بگیریم؟

برای ارتباط برقرار کردن با امداد خودرو فلاحی میتوانید با شماره 09190303486 تماس بگیرید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *