امدادخودرو کرج

امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi


موضوع امدادخودرو کرج
نویسنده مهتاب شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمات 1087 کلمه
مدت زمان 10 دقیقه

فهرست مطالب:

7 #مزایا استفاده از امدادخودرو کرج و خدمات آنها چیست؟

4 کاربرد خودروبر تهران چیست؟ در چه &مواقعی استفاده میشود؟

3 تفاوت میان ^یدک کش و خودروبر امدادخودرو فلاحی چیست؟

 

فهرست تصاویر:

شکل 1 امدادخودرو کرج

شکل 2 خودروبر تهران

شکل 3 امداد خودرو فلاحی

 

7 #مزایا استفاده از امدادخودرو کرج و خدمات آنها چیست؟

امداد خودرو کرج معتبرترین و بهترین امدادخودرو در سراسر تهران و البرز است که 28 سال سابقه کار دارد. با مناسب ترین قیمت ها خدمات را به شما ارائه میدهند و مشکل خودرویتان را حل میکنند. در هر زمان از شبانه روز خودرویتان خراب شد و مشکل نقصی پیدا کرد با امداد خودرو کرج تماس بگیرید. تیم های ما به سرعت خود را به شما میرسانند و خودرویتان را تعمیر میکنند. هر موقع دیدید خودرویتان صداهای عجیب و اضافی میدهد باید هرچه سریعتر آن را به مکانیکی برده. اما اگر وقت اینکار را ندارید بهترین گزینه emdadkhodrofalahi است که در محل مشکل را حل میکند. حتی اگر خودرویتان هنگام رانندگی به هر دلیلی خاموش شد سریعا برای تعمیر آن اقدام کنید. مشکلات خودرو را جدی بگیرید چرا که ممکن است باعث تصادف شود.

برای پرسیدن سوالات خود در زمینه خودرو نیز میتوانید با کارشناسان خودروبر تهران تماس بگیرید و مشاوره بگیرید. اگر در خانه خودروی شما خراب شد همچنین میتوانید از خانه درخواست کمک کنید تا امدادرسانان در محل حاضر شوند. بدون اینکه خودرو را به تعمیرگاه ببرید و زمان اضافه ای را تلف کنید. امدادرسانان امدادخودرو باتجربه و متخصص هستند که میتوانید به آنها اعتماد کنید و خودرویتان را به آنها بسپارید. علاوه بر تعمیر مشکلی که برای آن درخواست دادید، یک دور خودرو را بررسی میکنند تا مشکل دیگری نداشته باشد. مکانیک سیار بهترین خدمات تعمیر در محل است که در هر شرایطی میتوانید از آن استفاده کنید. امدادخودرو کرج از بهترین امکانات برای ارائه خدمات استفاده میکند و کارکنان به تعمیر خودروهای ایرانی و خارجی مسلط هستند. یکی دیگر از مزایا استفاده از خدمات، صرفه جویی در هزینه و زمان است. هر خدماتی که میخواهید فقط کافیه با تماس گرفتن با امدادخودرو دریافت کنید. خدماتی مانند حمل خودرو، مکانیک سیار، امداد باتری، امداد سوخت، یدک کشی، امدادرسانی قطعات، امدادرسانی سوئیچ، تعمیر سیستم برق و…… . برای درک بهتر مطالب میتوانید به شکل1 امدادخودرو کرج، شکل2 خودروبر تهران و شکل3 امدادخودرو فلاحی مراجعه کنید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 1 امدادخودرو کرج

4 کاربرد خودروبر تهران چیست؟ در چه &مواقعی استفاده میشود؟

خدماتی که امدادخودرو ارائه میدهد برای سریعتر حل کردن مشکلات خودرو است. در هرکجا از تهران و البرز بودید و مشکلی برای خودرویتان پیش آمد حتما با امدادخودرو کرج تماس بگیرید. از انواع خودروبر هایی که وجود دارد، بهترین ها را برای شما استفاده استفاده میکنیم. خودروبر ها به صورت تکی یا تریلی است که از کامیونت و کامیون استفاده میشود. وزن خودروبر ها باید زیاد باشد تا بتوانند سایر خودروها را بلند و حمل کنند. خودروبر ها باید دارای کفی هیدرولیکی و موتوری قدرتمند باشند تا بتوانند خودروها را حمل و جابجا کنند. زمانی که خودرویتان حرکت نکرد و نیز امکان تعمیر در محل نبود، میتوان با خودروبر آنرا به مکانیکی انتقال داد. پس یکی از کاربردهای خودروبر حمل خودروهای خراب است. وقتی خودرویتان هنگام رانندگی ناگهان خاموش شود ممکن است مشکل از سیستم برق، موتور خودرو و یا جای دیگر باشد.

بهترین کار درخواست کمک به emdadkhodrofalahi است که در کمترین زمان برای کمک به شما آماده میشود. اگر مشکل با تعویض قطعات و تعمیر در محل حل نشد، خودرو را با خودروبر به مکانیکی منتقل میکنند. کاربرد دیگر خودروبر تهران حمل خودروهای لوکس است. برخی از رانندگان برای اینکه آسیبی به خودرو وارد نشود و ضرر مالی زیادی نکنداز خودروبر استفاده میکنند. خودروهایی که به دلیل ایجاد آلودگی صوتی و مشکلات دیگر حق تردد در شهر را ندارند، از خودروبر استفاده میکنند. خودروهایی مانند خودروهای فرسوده و اوراقی. کاربرد دیگر خودروبر امدادخودرو کرج جابجایی خودروهای کشاورزی است. خودرو های کشاورزی حق تردد در شهر را ندارند چرا که باعث ترافیک  در جاده ها میشوند. بهترین کار برای حمل آنها استفاده از خودروبر است که امنیت بسیار بالایی هم دارند. مثلا تراکتور و گاوآهن به دلیل ابعاد بزرگشان باید با خودروبر حمل شوند. خودروبر تهران با امنیت بالا و تجهیزات پیشرفته خودروها را حمل و جابجا میکند.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 2 خودروبر تهران

3 تفاوت میان ^یدک کش و خودروبر امدادخودرو فلاحی چیست؟

یدک کش برای حمل خودروهایی است که صدمه دیده اند. یدک کش ها باید دارای وزنی بالا باشند تا قادر به حمل سایر خودرو باشد. اگر خودرو دچار مشکلی باشد که روشن نشود یا تصادفی باشد و قابل حرکت نباشد از یدک کش استفاده میکند. یدک کش ها خودرو را تا بهترین تعمیرگاه حمل میکند. تفاوتی که میان خودروبر و یدک کش وجود دارد به نوع حمل خودرو ها مربوط است. امروزه برای جابجایی خودرو از یدک کش یا خودروبر استفاده میکنند. برای حمل خودرو با امنیت از خودروبر استفاده میشود، خودروبر ایمنی بالایی دارد که بدون آسیبی خودرو را حمل میکند. زمانیکه خودرو روی کفی قرار میگیرد تا زمانیکه به مقصد برسند، بدون تکان خوردن و محکم روی کفی قرار میگیرد. حمل خودرو با امنیت بالا، توسط خودروبر کفی ایجاد میشود. امدادخودرو کرج با بهترین خودروبر ها خودروی شما را تا مقصد دلخواه حمل میکنند، فقط کافیه با ما تماس بگیرید.

اما حمل خودرو با یدک کش به شکل دیگری انجام میشود. خودروهایی که برای یدک کشی استفاده میکنند معمولا نیسان و وانت هستند. که نام های دیگری به نام خودروبر چرخگیر و بکسل برای یدک کش ها استفاده میکنند. حمل یدک کش با زنجیر یا سیم بکسلی است که در انتهای یدک کش قرار دارد. با استفاده از این وسیله ها و وصل کردن آنها به لاستیک های جلویی خودرو صدمه دیده، آنرا بلند میکنند. بعد از انجام این مراحل حمل و جابجایی خودرو انجام میشود. یدک کش ها بیشتر برای جابجایی خودروهایی استفاده میشود که صدمه کمی دیده اند و وزنی حدود دو تن دارند. در صورتی که مسافت کم باشد و فاصله زیادی با مکانیکی نداشته باشد از یدک کش استفاده میکنند تا خودروبر. یدک کش ها امنیت کمتری نسبت به خودروبر ها دارند به همین برای مسیرهای کوتاه انتخاب میشوند.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

خودروبر تهران بهترین امنیت و تجهیزات را نسبت به خودروبر های دیگر دارد. در هر زمان و محلی که بودید میتوانید با تماس گرفتن امدادخودرو درخواست خودروبر کنید. بهترین خدمات را در اختیار شما رانندگان عزیز قرار می دهیم تا بدون هیچ مشکلی رانندگی کنید. emdadkhodrofalahi به شما این اطمینان را میدهد تا کارکرد خودرویتان مانند روز اول عمل کند.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *