خودروبر کرج

خودروبر کرج emdadkhodrofalahi


موضوع خودروبر کرج
نویسنده مهتاب شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمات 1135 کلمه
مدت زمان 11 دقیقه

 

فهرست مطالب:

7 #خدماتی که خودروبر کرج به مشتری ها ارائه میدهد!

5 دلیلی که *باید از خودروبری که مناسب خودرو شما است، استفاده کنید!

 1. خودرو سبک
 2. خودرو نیمه سنگین
 3. خودرو سنگین

4 موردی که خودرو سوارها باید *درباره خودروبر کرج بدانید!

قیمت حمل خودروها

انواع یدک کش

فرق بین خودروبر و یدک کش

مزایاهایی که هنگام استفاده از خودروبرها وجود دارد

مزیت حمل و جابجایی خودرو ها توسط خودروبر کرج:

4 دلیلی که #به خودروبر و یدک کش نیاز پیدا میکنید!

 

فهرست تصاویر:

شکل 1 خودروبر کرج

شکل 2 یدک کش کرج

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

 

7 #خدماتی که خودروبر کرج به مشتری ها ارائه میدهد!

زمانی که خودرویتان در 24 ساعت از شبانه روز خراب شود که قادر به حرکت نباشد، میتوانید خودرویتان را به یدک کش کرج بسپارید. تا با بکارگیری بهترین تیم خودروبر، با کمترین زمان و با بهره گیری از تجهیزات بروز مشکلتان را حل کنیم. تیم خودروبر emdadkhodrofalahi در هر موقعیتی که باشید میتوانند برای خدمات رسانی و کمک به شما حاضر شوند. خودروبر ما انواع خودروها را به تمام شهرستان های کشور، بدون هیچ آسیبی حمل میکند. جابجایی انواع خودروهای کارکرده، خراب، تصادفی و صفر در سراسر نقاط ایران با متناسب ترین قیمت ها. بعضی از مالکان خودرو برای جابجایی خودروهایشان که خراب و تصادفی هستند از خودروبر و امدادخودرو استفاده میکنند. بعضی رانندگان دیگر هم در صورتی که خودرویشان دچار خرابی زیادی نشده است برای جابجایی از یدک کش استفاده میکنند.

میتوانید با خیال راحت خودروهایتان را به خودروبر کرج بسپارید تا در سریعترین زمان، سالم به شما تحویل دهند. لوازمی که امدادخودرو فلاحی استفاده اصل و اورجینال هستند که عملکرد و کارکرد خودروهایتان مثل روز اول میشود. خدماتی که یدک کش کرج در هر ساعت از شبانه روز به بهترین نحو به شما ارائه میدهد:

 1. جابجایی خودرو با چرثقیل
 2. جابجایی خودرو با یدک کش و چرخگیر
 3. جابجایی خودرو با کفی خودروبر

5 دلیلی که *باید از خودروبری که مناسب خودرو شما است، استفاده کنید!

برای جابجایی خودروها باید خودروبری را انتخاب کنید که مناسب خودروهای شما باشد. انتخاب یک خودروبر مناسب و خوب بستگی به وزن و نوع ماشین دارد که باید به آن توجه کنید. تیم یدک کش کرج به این مورد توجه میکنند تا خودروی شما را سالم به مقصد برساند. برای اینکه از انتخاب خودروبر مطمئن شوید بهتر است از تیم خودروبر کرج که به کمک شما میایند، سوال کنید. برای اینکه از حمل ایمن خودرویتان مطمئن شوید باید به موارد گفته شده توجه کنید. اولین موردی که باید به آن توجه کنید، درست و حرفه ای بسته شدن خودروی شما به خودروبر است. مورد بعدی ترمز ماشین است که اگر ترمز خودرو برقی باشد باید سیستم ترمز خودرو را قطع کنید. قبل از اینکه جابجایی خودرو انجام شود بهتر است از وجود مدارک لازم خودرو برای حمل آن اطمینان حاصل کنید. برای اینکه هنگام حمل و تعمیر خودرو از سلامت آن مطمئن شوید بهتر است از خودروبرهای معتبر emdadkhodrofalahi استفاده کنید. خودروبر کرج به شما اطمینان میدهد که خودرو شما بدون هیچ خطری به مقصد برساند.

پس شما میتوانید با این اطلاعات گفته شده توسط امدادخودرو فلاحی، خودروبر مناسبی برای خودرو خود انتخاب کنید تا آنرا حمل کنند. در ادامه به انواع خودروبر ها میرسیم که یدک کش کرج در اختیار شما قرار میدهند. از انواع خودروها میتوان به سه دسته اشاره کرد:

برای درک بیشتر مطالب میتوانید (شکل 1 خودروبر کرج) و (شکل 2 یدک کش کرج شکل 3 امدادخودرو فلاحی) را مشاهده نمایید.

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

شکل 1 خودروبر کرج

 1. خودرو سبک:

شامل خودروهای کوچک هستند که طول انها کمتر از 457 سانتی متر است مانند خودروهای سالون

 1. خودرو نیمه سنگین:

طول این نوع خودرو ها 457 تا 496 سانتی متر است مانند خودروهای نیمه شاسی

 1. خودرو سنگین:

طول این نوع خودروها بیش از 496 سانتی متر است مانند خودروهای باری و مسافربری مثل اتوبوس ها

بهترین انتخاب برای حمل و جابجایی خودرو هایتان بهتر است از کامیونت یدک کش کرج استفاده کنید. کامیونت میتواند انواع خودروهای سبک، نیمه سنگین و سنگین را بدون هیچ صدمه و مشکلی حمل کند.

4 موردی که خودرو سوارها باید *درباره خودروبر کرج بدانید!

قیمت حمل خودروها:

قیمت خودروبرها و جرثقیل ها بستگی به نوع خودرو، میزان آسیب و نوع جرثقیل یدک کش دارد.

انواع یدک کش کرج:

یدک کش چرخگیر به نوع خودروهای حمل میگویند که ماشین آسیب دیده را از چرخ های جلو بلند میکنند. از این نوع حمل برای خودرویی استفاده میشود که سپرهای بزرگ و ارتفاع کمی با سطح زمین دارند. کفی خودروبر به نوع خودروهای یدک کشی میگویند که ماشین آسیب دیده را روی کفی خودرو خود میگذارند. بیشتر برای ماشین های اتوماتیک و شاسی بلند استفاده میشود. خودروبر کرج با امکانات پیشرفته این کار را انجام میدهد.

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

شکل 2 یدک کش کرج

فرق بین خودروبر و یدک کش:

فرق خودروبر و یدک کش در نوع حمل خودرو است. در یدک کشی با استفاده از سیم بوکسل، خودرو را به عقب یدک کش وصل و حمل میکند. اما در خودروبر ماشین روی کفی خودروبر بدون هیچ حرکت و خطری قرار میگیرد.

مزایاهایی که هنگام استفاده از خودروبرهای emdadkhodrofalahi وجود دارد:

خودروبرهای دارای وسایل و امکانات پیشرفته هستند. خودروبرها امکاناتی دارند که حمل خودرو را بدون هیچ خطر و مشکلی انجام میدهند مانند مهارکننده چرخ های خودرو.

مزیت حمل و جابجایی خودرو ها توسط یدک کش کرج:

 1. تیم امدادخودرو فلاحی حرفه ای و باتجربه هستند که به مشکلات خودروها مسلط هستند.
 2. داشتن امکانات بروز و مناسب برای حمل هر نوع خودرو بدون هیچ خطری.
 3. خودروها را قبل از جابجایی چک میکنند تا مشکل را پیدا کنند.
 4. تیم خودروبر کرج از قوانین حمل و نقل برای جابجایی ماشین ها، پیروی میکنند.

4 دلیلی که #به خودروبر و یدک کش کرج نیاز پیدا میکنید!

شرکت هایی که برای حمل خودروی کارمندان خود لازم دارند که بهتر از خودروبر کفی استفاده کنند. رانندگانی که خودرویشان آسیب دیده یا هر خطر دیگری که آن را تهدید میکند به خودروبر نیاز پیدا میکنند. افرادی که خودرو جدید خریدند و نمیتوانند حضوری ماشین و تحویل بگیرند از حمل و جابجایی خودرو استفاده میکنند. افرادی که در سفرهای بلند مدت به مدت طولانی در جاده هستند به این خدمات نیاز پیدا میکنند. بهتر است از خودروبر کفی استفاده کنید برای سطح ضد لغزنده امنیت بهتر و بالاتری داره. این امکاناتاز خودروبر کفی بیشتر برای خودروهای سنگین و بزرگ استفاده می کنند مثل کامیونت و کامیون ها. از خودروبر هم برای حمل ماشین هایی است که سبک و طول کمتری دارند مثل خودروهای سواری استفاده میشوند. خودروبر ها چون سبک هستند هزینه کمتری نسبت خودروبر کفی دارند. به همین دلیل خدمات ها به شرایط و مدل ماشین شما بستگی دارد. خودروبر کرج به انواع مشکلات مسلط هستند و با بهترین نحو مشکل شما را حل میکنند.

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *