امدادخودرو کرج

امدادخودرو کرج و Emdadkhodrofalahi در تهران بهترین هستند.


موضوع امدادخودرو کرج
نویسنده مهتاب شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمات 1238 کلمه
مدت زمان 12 دقیقه

 

فهرست مطالب:

6 تا از @ویژگی هایی که امدادخودرو کرج ارائه میدهد چیست؟

5 روش برای #سالم نگهداشتن خودرو که امدادخودرو فلاحی در اختیارتان میگذارد!

6 نکاتی که Emdadkhodrofalahi برای نگهداری خودرو در *تابستان برایتان شرح میدهد!

2 تا از &سوالات مهمی که خودروبر تهران به آن پاسخ میدهد!

 

فهرست تصاویر:

شکل 1 امدادخودرو کرج

شکل 2 خودروبر تهران

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

 

6 تا از @ویژگی هایی که امدادخودرو کرج ارائه میدهد چیست؟

خودروبر تهران برای خدمات رسانی در تهران، کرج و اطراف آن آماده کمک هستند. در هر شرایط و موقعیتی که بودید و نیاز به کمک داشتید حتما با ما تماس بگیرید. زمانی که خودرویتان به مشکل برخورده و نیاز به تعمیر دارد ما برای امدادرسانی در محل به کمکتان می آیم. اما اگر تعمیر خودرو به امکانات بیشتری نیاز داشته باشد خودرو را به بهترین تعمیرگاه حمل میکنیم. امداد خودرو فلاحی در هر ساعت از شبانه روز و در هر منطقه ای که باشید فعالیت میکند. خدماتی که ارائه میکنیم برای انواع خودروها و مشکلات خودرو است که برای هر مشکلی میتوانید با ما تماس بگیرید. یکی از خدمات حمل خودرو است که با یدک کش، خودروبر و کفی خودروبر است. خودرو را با امنیت بالا و بدون هیچ خطری تا مقصد و یا مکانیکی حمل میکنند.

مکانیک سیار یکی دیگر از خدمات بسیار مهم امدادخودرو است که از آن استفاده بیشتری میشود. با استفاده از این خدمات میتوانید خودرویتان را در کمترین زمان تعمیر کنید و نیاز به مکانیکی نباشد. امدادرسانی که ارائه میدهند شامل سیستم برق، سیستم ترمز، عوض کردن قطعات، پنچرگیری و….. میشود. Emdadkhodrofalahi امداد سوخت رسانی میتواند در شرایطی که بخاطره نداشتن سوخت بین راه مانده اید به کمکتان بیاید. بهترین جایگزین برای رفتن به پمپ بنزین است که میتوانید از آن بهره ببرید. بیشتر مواقع پیش آمده که سوئیچ را گم کرده باشید یا درون خودرو جا گذاشته باشید. بهترین روش درخواست امداد سوئیچ است که در سریعترین زمان کلید جدیدی را برای باز کردن خودرو بدست شما میرساند. پنچری لاستیک یکی از مشکلاتی است که خودرو را در جاده نگه میدارد و ممکن است راننده زاپاس نداشته باشد.

پس میتوانید با تماس گرفتن با خودروبر تهران و درخواست پنچرگیری از این مشکل رهایی یابید. برای درک بهتر مطالب میتوانید به شکل 1 امدادخودرو کرج، شکل 2 خودروبر تهران، شکل 3 امداد خودرو فلاحی مراجعه کنید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج Emdadkhodrofalahi

شکل 1 امدادخودرو کرج

5 روش برای #سالم نگهداشتن خودرو که امدادخودرو فلاحی در اختیارتان میگذارد!

اگر میخواهید خودرویتان را برای سال های زیادی استفاده کنید، باید روش های مراقبت از آن را بلد باشید. خودروها در طول زمان و بدون نگهداری خراب و غیرقابل استفاده میشوند. باید نکاتی که برای نگهداری از خودرو است را رعایت کنید وگرنه ممکن است خسارت بیشتری به خودرو وارد شود. با انجام این نکات میتوانید در هزینه ها صرفه جویی کنید هم طول عمر ماشینتان را افزایش دهید. نکاتی که باید به آن برای سالم نگهداشتن خودرو توجه کنید:

 • خودرو را در زمان های معینی بررسی کنید تا اگر مشکلی وجود داشت سریع تر آن را تعمیر کنید. بعد از هر رانندگی اطراف خودرو را چک کنید تا آسیبی ندیده باشد. قبل از روشن کردن خودرو همه سیستم های خودرو را چک کنید تا اگر نقص فنی دارد متوجه آن بشوید. امدادخودرو کرج در سریعترین زمان کل خودرویتان رابررسی میکند تا اگر مشکلی وجود داشته باشد آن را تعمیر کند.
 • بدنه خودرو را تمیز کنید چون کثیفی های موجود روی بدنه خودرو میتواند به رنگ بدنه خودرو آسیب برساند. اگر وقت شستن و تمیز کردن خودرو را ندارید میتوانید آن را به کارواش ببرید.
 • هر چند وقت یکبار چراغ های خودرو را چک کنید تا از سالم بودن آن مطمئن شوید. ممکن است به چراغ ها توجهی نکنید اما برای امنیت خودرو و خودتان بسیار مهم است. همچنین چراغ ها در شب و برای رعایت علائم رانندگی بسیار مهم هستند.
 • لاستیک ها به مرور زمان دچار پارگی و فرسودگی میشوند. باید هر چند وقت یکبار فشار باد و وضعیت ظاهری لاستیک ها را چک کرد. اگر آج های لاستیک خودرویتان از بین رفته بود حتما لاستیک های جدیدی جایگزین آنها کنید. سالم بودن لاستیک ها امنیت خودرو و سرنشینان خودرو را افزایش میدهد. خودروبر تهران با استفاده از وسایل های پیشرفته خودرو شما را کامل بررسی و تعمیر میکنند.
 • تیغه برف پاکن را چک کنید، بعد از مدتی کهنه و خشک میشوند و کارایی خود را از دست میدهند. زمانیکه داشتید از برف پاکن استفاده میکردید و متوجه شدید که خوب شیشه را پاک نمیکند حتما آنرا تعویض کنید. در هرکجا که باشید امدادخودرو کرج امدادرسان و مکانیک سیار خود را به شما میرساند تا به شما کمک کند.
امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج و Emdadkhodrofalahi در تهران بهترین هستند.

شکل 2 خودروبر تهران

6 نکاتی که Emdadkhodrofalahi برای نگهداری خودرو در *تابستان برایتان شرح میدهد!

علاوه بر زمستان که بدون مراقبت باعث آسیب خودرو میشود، تابستان و آفتاب هم باعث آسیب زدن به خودرو میشود. آفتاب ممکن است به موتور خودرو آسیب وارد کند و تنظیماتش را به هم بریزد و باعث تصادف شود. پس حتما به این موارد توجه کنید تا بتوانید از خودرویتان در برابر آفتاب و تابستان محافظت کنید.

 1. در صورت امکان خودرو را جلو آفتاب نگذارید و از گذاشتن وسایلی مانند کاغذ و جوهری روی داشبورد بپرهیزید. زیرا نور باعث نفوذ جوهر در داخل داشبورد میشود و نمیتوان آن را پاک کرد. کاغذ و بطری زیر نور باعث آتش میشوند و ممکن است خسارت بسیاری را به وجود بیاورد. این نکات بسیار مهم هستند و برای جلوگیری از اتفاق امدادخودرو کرج این نکات را در اختیارتان قرار میدهد.
 2. برای شیشه های خودرو از سایبان یا برچسب دودی استفاده کنید. این کار باعث میشود که گرما و نور کمی وارد خودرو شود و مشکلی پیش نیاید.
 3. شیشه های خودرو را یکم باز بگذارید. با باز گذاشتن شیشه هوای درون خودرو عوض میشود و گرمای داخل خودرو را کاهش میدهد.
 4. گرمای زیاد در سیم ها ممکن است باعث آتش سوزی شود. پس برای جلوگیری از این اتفاق باید از خنک کننده خودرو استفاده کرد. خنک کننده خودرو باعث خنک شدن سیم ها میشود. خودروبر تهران با بهترین افراد در تهران فعالیت میکند و میتوانید با اطمینان خودرویتان را به ما بسپارید.
 5. در تابستان موتور خودرو گرمای بیش از حدی را تولید میکند. برای خنک نگهداشتن موتور خودرو باید از خنک کننده موتور استفاده کرد. حتما در تابستان سیستم خنک کننده خودرو را تنظیم کنید تا مشکلی برای خودرویتان پیش نیاید. برای بررسی این موارد حتما از یک متخصص کمک بخواهید.
 6. قبل تابستان حتما کولر خودرو را چک کنید که شامل تسمه کولر، فیلتر خشک کن هوا و گاز میباشد. کولر را در شرایط مناسب روشن کنید تا باعث افزایش سوخت خودرو نشود. اگر نمیتوانستید به مکانیکی بروید یا خودتان آنرا چک کنید میتوانید با امدادخودرو کرج تماس بگیرید.
 7. تا حد امکان خودرو را زیر نور آفتاب نگذارید که باعث آسیب به بدنه میشود.
 8. برای محافظت از بدنه خودرو در برابر نور حتما از واکس استفاده کنید. قبل از زدن واکس به بدنه خودرو حتما خودرو را بشورید.
امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج و Emdadkhodrofalahi در تهران بهترین هستند.

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

2 تا از &سوالات مهمی که خودروبر تهران به آن پاسخ میدهد!

آیا به ضد یخ در تابستان نیاز پیدا میکنیم؟

بله، برخلاف فکر دیگران ضدیخ باعث جلوگیری از جوش آوردن خودرو میشود و در تابستان استفاده از آن الزامی است.

چیکار کنیم تا از گرمای شدید سیم ها جلوگیری کنیم؟

همانطور که گفتیم برای پیشگیری از آتش گرفتن و گرمای شدید باید از خنک کننده موتور استفاده کرد.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *