خودروبر کرج

emdadkhodrofalahi بهترین خودروبر کرج هستند.


موضوع خودرو بر کرج
نویسنده مهتاب شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمات 1254کلمه
مدت زمان 12 دقیقه

 

فهرست مطالب:

5 #کاربرد خودروبر کرج چیست؟ خودرو بر چیست؟

7 مواردی که باید *هنگام درخواست از خودروبر کرج را رعایت کنید!

5 *موارد مهم در حمل خودرو بر کرج با یدک کش و بکسل کردن!

3 #نوع روش حمل خودرو در emdadkhodrofalahi که در اختیار مشتری قرارداده است!

انواع روش های حمل خودرو امدادخودرو فلاحی:

 

فهرست تصاویر:

شکل 1خودروبر کرج

شکل 2 خودرو بر کرج

شکل 3امدادخودرو  فلاحی

 

5 #کاربرد خودروبر کرج چیست؟ خودرو بر چیست؟

خودرو بر، وسیله نقلیه ای است که برای حمل و جابجایی خودرو ها استفاده میشود. خودرو بر هایی که در خودرو بر کرج هستند از بهترین امکانات پیشرفته استفاده میکنند. خودروی شما را با سرعت و در سریعترین زمان مانند روز اول درست میکنند. اگر خودروی شما در محل قابل تعمیر نبود، خودروبرها خودروی شما را تا تعمیرگاه حمل میکنند. یکی از کاربردهای خودرو بر حمل خودروهای صفر است که برای انتقال به نمایشگاه ها یا منزل خریدار استفاده میشود. برای حمل خودروهایی که پلاک ندارند باید از خودروبرهای کفی استفاده کرد. چرا که خودروهای بدون پلاک حق تردد در شهر را ندارند. کاربرد دیگه آن حمل خودروهایی است که فرسوده و تصادفی هستند و قابل حرکت نیستند از خودروبرها استفاده میکنند.

خودروهایی که هنگام رانندگی دچار مشکل فنی شدند و قادر به درست کردن آن نیستند از خودروبرها استفاده میکنند. خودروبر کرج با تیم متخصص خود آماده خدمت رسانی در شهر و خارج از شهر به شما هستند. امدادخودرو فلاحی انواع خودروها را حمل میکند از جمله خودروهای صفر، کلاسیک، تصادفی، نقض فنی، فرسوده و….. حمل خودروهای خارجی و ایرانی با به صرفه ترین هزینه و با بهترین تجهیزات برای امدادرسانی به شما حاضر هستند. خودرو بر کرج در تمام 24 ساعت شبانه روز در نقاط اطراف بهترین خود را ارائه میدهند.

7 مواردی که باید *هنگام درخواست از خودروبر کرج را رعایت کنید!

  1. درخواست خود را به خودروبر های معتبر و با سابقه بدهید.
  2. خودروبر حمل وسیله نقلیه دارای مجوز باشند.
  3. کفی خودروبر متناسب با خودروی شما باشد.
  4. مدارک راننده خودروبر را مشاهده کنید تا از مهارت ان مطمئن شوید.
  5. در صورت وارد کردن آسیبی به خودروی شما، خسارت را کامل به شما بدهند.
  6. برای جابجایی خودرو باید از از بارنامه معتبر استفاده بشود.
  7. هزینه کرایه خودروبر باید قبل از حرکت خودروبر در محل تعیین شود.

برای مشاهده تصاویر مطالب از شکل 1خودروبر کرج، شکل 2 خودرو بر کرج، شکل 3 امدادخودرو  فلاحی دیدن کنید.

خودروبر کرج
emdadkhodrofalahi بهترین خودروبر کرج هستند.

شکل 1خودروبر کرج

هزینه خودروبر کرج به چند عوامل مهم بستگی دارد. هزینه های خودروبر نسبت به مدل خودروها، تصادفی، صفر، مسابقه ای، خارجی، داخلی و….متفاوت است. به عبارت دیگر اگر ارزش خودرو ها زیاد باشد، قیمت خودروبرها هم بالاتر میرود. عوامل دیگری که در هزینه خودروبر ها تاثیر دارد موقیت جغرافیایی خودرو است. محل هایی که در جاده های دور افتاده، کم تردد، داخل شهر، خارج شهر و …. هستند، هزینه های متفاوتی را شامل میشوند. Emdadkhodrofalahi مناسب ترین قیمت ها را به مشتری ارائه میدهد.

برای انتخاب مناسب خودروبر باید زمان درخواست خودروبر مقصد، مدل، تعداد و مشکل خودرویتان را بگویید. خودرو بر کرج از انواع خودروبرهای جدید و تیم مکانیکی و رانندگان متخصص برای خدمت رسانی به شما استفاده میکند. آدرس دقیق جایی که خودروی شما است و به جایی که قراره حمل شود را کامل بگویید. برای اینکه مطمئن شوید خودروبر به خودروی شما آسیب رسانده یا نه بهتر است قبلش خودرو را تمیز کنید. برای اینکه از خودروبر مطمئن شوید هرچند معتبر باشد بهتر است از آشنایان خود کمک بگیرید. امدادخودرو فلاحی با سابقه ترین خودروبر کرج هستند که به همه مشکلات و نوع حمل خودرو آشنا هستند. برای کمتر شدن هزینه ها میتوانید از خودروبرهایی که در اطراف شما هستند درخواست خودروبر بدهید. امداد خودرو فلاحی در تمام روزهای هفته به شما خدمات ارائه میدهند و از تیم های حرفه ای زیادی برخوردارند.

5 *موارد مهم در حمل خودرو بر کرج با یدک کش و بکسل کردن!

بکسل کردن خودروها کار متخصص است اگر کسی که در این کار تخصص ندارد ممکن است به خودرو آسیب بزند. برخی ازخودروها لازم به بکسل کردن ندارند و ممکن است به خودروبر کفی نیاز داشته باشد. پس بهتره بجای اینکه آسیب بیشتری به خودرو وارد کنید همون ابتدا درخواست خودروبر کنید.

خودروبر ما در مکانیکی، بکسل کردن، حمل خودروهای مختلف و…. تخصص زیادی دارند که میتوانید با اطمینان کامل خودرویتان را به خودرو بر کرج بسپارید. برای انتقال و حمل خودروها باید از خودروبرهای مناسب خودرو استفاده کرد وگرنه امکان دارد آسیب بیشتری به خودرو وارد شود. مثلا جنس خودروهایی که فایبرگلس هستند را با یدک کش جابجا نمیکنند چون به قسمت جلو خودرو آسیب میزند. حمل انواع خودروها نسبت به انواع خودروبرها فرق میکند.

برای یدک کشی خودروهای سبک و سواری از یدک کش نیسان و وانت استفاده میشود. برای حمل خودروهای  سنگین و نیمه سنگین از کامیونت، کامیون و تریلی استفاده میشود. خودرو هایی که نیاز به بکسل کردن دارند باید از نیسان های چرخگیر استفاده کنند. لاستیک خودروهای عقب یا جلو در جایگاهی به نام چرخگیر قفل میشوند، و بدون هیچ آسیبی تا مقصد حمل میشوند. خودروبر کرج، افراد باتجربه ای را برای امدادرسانی به شما آماده میکنند. خودرو بر کرج به شما ضمانت میدهد به بهترین شکل ممکن خودروی شما را حمل میکند بدون هیچ مشکلی.

خودروبر کرج
emdadkhodrofalahi بهترین خودروبر کرج هستند.

شکل 2 خودرو بر کرج

3 #نوع روش حمل خودرو در emdadkhodrofalahi که در اختیار مشتری قرارداده است!

انواع روش های حمل خودرو امدادخودرو فلاحی:

کفی خودروبر: کفی خودروبر انواع متفاوتی دارد که به تعداد و ابعاد خودروها بستگی دارد. کامیونت، کامیون و تریلی از انواع کفی خودروبر است. برای قرار گیری خودرو روی خودروبر، کفی خودروبر که شیبدار و متحرک است باید انتهای آن به سطح زمین بچسبد. بعد از این خودرو روی سطح کفی خودروبر قرار میگیرد. این روش از امنیت بسیاری برخوردار است که بدون هیچ خطری خودرو شما را حمل میکند. با این روش میتوان انواع خودروها را در تعدادهای مختلف تا مقصد حمل کرد. ولی استفاده از کفی خودروبر نیاز به مهارت بالایی دارد که خودرو بر کرج از تخصص و مهارت زیادی برخوردار است.

خودروبر کفی جرثقیل دار: این نوع خودروبر برای خودروهایی است که دچار تصادف و آسیب جدی شدند و قادر به حرکت نیستند. یا خودروهایی که در پرتگاهی عمیق افتاده باشند مورد استفاده قرار میگرد. برای قرارگیری خودروها بر روی این خودروبر از جرثقیل استفاده میشود. خودروبر با استفاده از جرثقیل خودرو را بلند میکند و روی سطح کفی میگذارد و تا مکانیکی حمل میکند. راننده خودروبر کفی جرثقیل دار باید به بستن خودرو و جک هیدرولیک مهارت داشته باشد تا مشکلی پیش نیاد. خودروبر کرج مهارت بالایی در کارهای مکانیکی و حمل خودرو دارند.

یدک کش: یدک کش برای حمل خودروهایی است که دچار نقض فنی و مشکل شده اند. برای خودروبر یدک کش از نیسان، کامیونت و….. استفاده میکنند که هرکدام برای خودروهای سبک یا سنگین است. برای یدک کردن خودرو از جرثقیل یا چرخگیر استفاده میکنند. به این صورت که خودرو را از لاستیک های جلو ماشین یا لاستیک های انتهای ماشین بلند میکنند. ولی این نوع روش برای خودروهایی تایرها دچار آسیب شده باشد استفاده نمیشود. خودرو بر کرج از بهترین یدک کش ها برای بکسل کردن خودروها استفاده میکند تا آسیبی به خودرو وارد نشود. یدک کش خودرو آسیب دیده را به سرعت به نزدیک ترین مکانیکی میرساند. برای یدک کشی باید از مهارت کافی برخوردار بود تا هنگام حمل خطری ایجاد نشود. Emdadkhodrofalahi از هر سه نوع خودروبرها برای حمل خودروها بهره میبرند و خودروبر کرج از بهترین تیم اپراتورها استفاده میکند.

خودروبر کرج
emdadkhodrofalahi بهترین خودروبر کرج هستند.

شکل 3 امدادخودرو  فلاحی

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *