امدادخودرو کرج

امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi


موضوع امدادخودرو کرج
نویسنده مهتاب شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمات 1163 کلمه
مدت زمان 11 دقیقه

فهرست مطالب:

5 *نکته درباره امدادخودرو کرج چیست؟ به چه دلیلی استفاده میشوند؟

5 خدماتی که در #مکانیک سیار emdadkhodrofalahi استفاده میشود چیست؟

2 نوع @خودروبری که در خودروبر تهران استفاده میشود!

2 سوالی مهمی که از امدادخودرو فلاحی پرسیده میشود!

 

فهرست تصاویر:

شکل 1 امدادخودرو کرج

شکل 2 خودروبر تهران

شکل 3 امداد خودرو فلاحی

 

5 *نکته درباره امدادخودرو کرج چیست؟ به چه دلیلی استفاده میشوند؟

امدادخودرو برای کمک و ارائه دادن خدمات به رانندگان تشکیل شده اند. خدماتی که در همه جا به رانندگان کمک میکند و از به وجود آمدن مشکل جلوگیری میکنند. هر مشکلی در رابطه با خودرو برایتان پیش آمد، حتما به امداد خودرو اطلاع دهید تا مشکل را حل کنند. خدماتی که ارائه میدهند شامل: حمل خودرو، تعمیر در محل، امداد سوخت، پنچرگیری، یدک کشی و….. میشوند. زمانیکه خودرویتان خراب شد، در یک شرایط ضروری قرار گرفتید یا تصادفی رخ داد حتما با خودروبر تهران تماس بگیرید. برای امدادرسانی سریعتر باید محلی که در آن قرار دارید، مدل خودرو و مشکلی که برایتان پیش آمده را بگویید. در هر محلی که باشید امدادگران سریع خود را به شما میرسانند تا بتوانند بهتان کمک کنند. خدماتی که امدادخودرو کرج ارائه میدهد در 24 ساعت از شبانه روز میتوانید از آن استفاده کنید.

مزایایی که با بهره گیری از این خدمات بدست میاورید شامل:

  • صرفه جویی در هزینه و وقت
  • تعمیر خودرو در سریعترین زمان
  • تعمیر خودرو به صورت پیشرفته
  • جابجایی خودرو با امنیت بالا
  • معاینه فنی و بررسی خودرو در منزل
  • و………

امدادگران ما در محل حادثه علاوه بر تعمیر مشکل به وجود امده، یک دور خودرو را کامل چک میکنند. اگر مشکل دیگری وجود داشت، همان جا آن را تعمیر میکنند. بهترین مزایا استفاده از امدادخودرو این است که در هر محل و موقعیتی که هستید میتوانید از خدمات استفاده کنید. برای حمل خودرو که به هر دلیلی قابل حرکت نیست میتوانید درخواست خودروبر دهید. با خودروبر خودرویتان با امنیت بالا تا مقصد مورد نظر حمل میشود. حتی خودروهایی که در خیابان حق تردد را ندارند نیز از این خدمات استفاده میکنند مانند ماشین آلات کشاورزی. emdadkhodrofalahi از بهترین و پیشرفته ترین امکانات برای تعمیر، حمل خودرو و دیگر خدمات استفاده میکنند. بدون هیچ نگرانی میتوانید رانندگی کنید و در صورت بروز مشکل با ما تماس بگیرید. برای درک بهتر مطالب میتوانید به شکل1 امدادخودرو کرج، شکل2 خودروبر تهران و شکل3 امداد خودرو فلاحی مراجعه کنید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 1 امدادخودرو کرج

5 خدماتی که در #مکانیک سیار emdadkhodrofalahi استفاده میشود چیست؟

بهترین خدمات برای خودروهایی که حین رانندگی خراب شده اند، مکانیک سیار است. مکانیک سیار برای تعمیر خودرو در محل حاضر میشوند بدون اینکه خودرو به مکانیکی برده شود. خدمات مکانیک سیار شامل:

تعمیر خودرو: امدادخودرو فلاحی از به روزترین ابزار ها برای تعمیر خودرویتان استفاده میکند. از قطعاتی که اصل هستند برای کارکرد بهتر خودرو استفاده میکنند. هر مشکلی که برای خودرویتان به وجود آمد حتما به امدادخودرو درخواست کمک دهید.

امداد سوئیچ: اگر سوئیچ خودرو را گم کرده یا داخل خودرو جا گذاشتید، میتوانید از خدمات امداد سوئیچ استفاده کنید. در سریعترین زمان درب خودرو را برایتان باز میکنند.

امداد باتری: زمانیکه مشکلی برای باتری خودرویتان پیش آمده و نمیتوانید به تعمیرگاه بروید میتوانید از امداد باتری استفاده کنید. در هر جایی که باشید خود را به محل میرسانند و باتری خودرو را تعمیر میکنند. اگر نیاز به تعویض داشت حتما برایتان انجام میدهند.

پنچرگیری: هنگامی که لاستیک های خودرو پنچر شده و زاپاس نداشتید میتوانید درخواست پنچرگیری کنید. چرخ های خودرو اگر به تعویض نیاز داشت امدادگران امدادخودرو کرج پنچرگیری این کار را برایتان انجام میدهند.

تعویض روغن موتور: اگر برای رفتن به مکانیکی وقتی ندارید میتوانید از مکانیک سیار استفاده کنید. یکی از خدمات دیگر مکانیک سیار تعویض روغن موتور است که در کمترین زمان آنرا در محل دلخواهتان انجام میدهند.

شبانه روزی: خدمات هایی که مکانیک سیار ارائه میدهد در 24 ساعت از شبانه روز است. اگر در نصف شب هنگام رانندگی سوخت خودرویتان تمام شد میتوانید درخواست سوخت دهید تا در سریعترین زمان برایتان بیاورند.

امدادرسانان خودروبر تهران بهترین دوره های مکانیکی را گذرانده اند و بهترین خدمات را به شما ارائه میدهند. در تعمیر خودروهای ایرانی و خارجی مسلط هستند و میتوانند آن را تعمیر کنند. اگر امکان تعمیر خودرو در محل نبود آن را به بهترین مکانیکی میبرند. هزینه های مکانیک سیار به چند مورد بستگی دارد که برای هر راننده ای متفاوت است. قیمت مکانیک سیار به نوع و مدل خودرو، نوع خدمات، قطعات استفاده شده و موقعیت بستگی دارد.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 2 خودروبر تهران

2 نوع @خودروبری که در خودروبر تهران استفاده میشود!

خودروبر وسیله نقلیه ای پرکاربردتر از یدک کش است که برای حمل انواع خودرو ها استفاده میشود. خودروبر بهترین و با امنیت ترین وسیله ای است که میتواند خودرو را به مقصد مورد نظر برساند. چون احتمال آسیب و وارد کردن خسارت به خودرو را به صفر میرساند. برای خودروبر از خودروهایی مانند کامیونت و کامیون استفاده میکنند، این خودروبرها باید وزنی حدود 4 تن را داشته باشند. خودروبر برای حمل خودروهای صفر، تصادفی، مسابقه ای، کشاورزی، فرسوده، کلاسیک و…… استفاده میشود، حتی وسیله نقلیه هایی که اجازه تردد در شهر را ندارند. خودروبر خودروهای سبک، نیمه سنگین و سنگین را حمل میکند بدون اینکه آسیبی به خودروها وارد شود. انواع خودروبرهای امدادخودرو کرج شامل:

  1. خودروبر تکی: یکی از اسم های دیگر خودروبر تکی، کامیونت است. این خودروبر برای حمل خودروهای سبک و نیمه سنگین استفاده میشود. برای حمل خودرو از شهری به شهر دیگر گزینه ای بسیار مناسبی است. خودروبر تکی دارای وسیله ای به نام وینچ است که خودرو با کمک این وسیله روی کفی خودروبر قرار میگیرد. این خودروبر ها فقط قادر به حمل یک خودرو هستند. پس هنگام درخواست دادن خودروبر حتما تعداد خودرو را بگویید تا خودروبر مناسبتان را در محل اعزام کنند. خودروبر تهران از خودروبرهایی که بسیار مناسب حمل خودروها است استفاده میکند تا مشکلی برای خودرویتان پیش نیاید.
  2. خودروبر تریلی: از این خودروبر میتوان برای حمل چند خودرو به صورت همزمان استفاده کرد. خودروبر تریلی برای حمل خودروهای بین شهری استفاده میشود. ایمنی بسیار بالایی که دارد قابلیت این را میدهد که چند خودروبر را باهم جابجا کند. برای نمایشگاه ها و کارخانه ها استفاده بیشتری میشود. تعداد خودرو های مجاز 6 الی 8 خودرو است که هر خودروبر میتواند جابجا کند.

Emdadkhodro falahi از بهترین خودروبر ها برای حمل خودروهایتان استفاده میکند. خودروبر هایی که امنیت بالایی دارد و بدون هیچ خطری تا مقصد درخواست شده آن را حمل کنند. رانندگان امدادخودرو مسیری را انتخاب میکنند که ناهمواری نداشته باشد. پس میتوانید با اطمینان کامل خودرویتان را به امدادخودرو کرج بسپارید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

2 سوالی مهمی که از امدادخودرو فلاحی پرسیده میشود!

تا چه زمانی میتوانیم درخواست خودروبر دهیم؟

خودروبر تهران در شبانه روز فعالیت میکنند، اگر در روز تعطیل درخواست داشتید میتوانید درخواستتان را با تماس گرفتن بگویید.

یدک کش برای چه خودروهایی استفاده میشود؟

از یدک کش برای خودروهایی که دچار آسیب کمتری شدند و برای طی کردن مسیری کوتاه استفاده میشود.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *