خودروبر کرج

خودروبر کرج emdadkhodrofalahi


موضوع خودروبر کرج
نویسنده مهسا شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمه 1092 کلمه
مدت زمان 10 دقیقه

 

فهرست مطالب

5 دلیل که خودروبر کرج از @ویژگی های بالایی برخوردار است!

3 نوع از یدک کش کرج که دارای ویژگی های #بالا هستند چیست؟

6 مزایا و ویژگی خاص موجود در %یدک کش جرثقیلی امدادخودرو فلاحی چیست؟

3 مزایایی که یدک کش جرثقیلی &هنگام استفاده دارد!

2 ویژگی که یدک کش جرثقیلی emdadkhodrofalahi هنگام *استفاده دارد!

 

فهرست تصاویر

شکل 1 خودروبر کرج

شکل 2 یدک کش کرج

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

 

5 دلیل که خودروبر کرج از @ویژگی های بالایی برخوردار است!

امداد خودرو فلاحی دارای خودروبر های نیرومند و پیشرفته می باشد. برای حمل خودرو، باید از خودروبر استفاده شود تا ایمنی و سالمی خودرو حفظ شود. خودروبر ها باید ویژگی های بالایی داشته باشند تا قابلیت و توانایی شان هم بالا باشد. همچنین بتوانند تمام نوع های خودرو های را حمل کنند. اولین ویژگی که باید یک خودروبر داشته باشد، ایمن بودن آنها است. خودروبر باید به گونه ای باشد که در هنگام سوار کردن، حمل و پیاده کردن آن، ایمنی بالایی داشته باشد. نباید هیچ نوع آسیبی به خودرو، در این سه موقعیت وارد شود. دومین ویژگی که دارد، سرعت حمل و انتقال خودرو می باشد. خودروبر باید به گونه ای باشد که، سرعت مناسبی برای جابه جایی خودرو داشته باشد. باید سر وقت تعیین شده، خودرو به مکان خواسته شده برسد، ولی با حفظ محدوده هایی که دارد.

سومین ویژگی که یدک کش کرج دارد، پیشرفته و بروز بودن امکانات و تجهیزات موجود در خودروبر می باشد. تجهیزات خودروبر باید از جدیدترین ها باشد تا انجام کار های بیشتری را داشته باشد. چهارمین ویژگی موجود در خودروبر، سابقه کاری خودروبر کرج می باشد. کار و خدمات خودروبر باید در حدی خوب و باکیفیت باشد که مشتریان زیادی از آنها رضایت بالایی داشته باشد. پنجمین و آخرین ویژگی موجود در خودروبر، ضمانت نامه و بیمه نامه حمل و انتقال خودرو می باشد. خودروبر قبل از حمل خودرو باید یک ضمانت نامه جهت اطمینان به مشتری بدهد. اگر اتفاقی برای خودرو بیافتد، با وجود این ضمانت نامه و بیمه نامه، مشتری می تواند خسارتی را دریافت کند. پس فهمیدیم که یک خودروبر چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا­بتواند به بهترین شکل خدمات خودرو را انجام دهد. برای درک بهتر مطالب به(شکل 1 خودروبر کرج) و (شکل 2 یدک کش کرج) و (شکل 3 امداد خودرو فلاحی)مراجعه کنید.

شکل 1 خودروبر کرج

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

3 نوع از یدک کش کرج که دارای ویژگی های #بالا هستند چیست؟

یدک کش های emdadkhodrofalahi انواع مختلفی دارند. با هر نوعی از آنها می شود خودروهایی با مشکلاتی متفاوت حمل شود. یعنی هر نوع یدک کش برای یک سری از خودرو ها قابل استفاده است. این به دلیل محدودیت هایی است که هر نوع خودروبری دارد.

  1. خودروبر جرثقیل دار در کرج:

یدک کش جرثقیلی، یکی از روش ‌های مورد استفاده برای حمل و جابجایی خودروهای سنگین است. خودروهای خوردوبر کرج، شامل خودرو های کامیونی و کامیونت به وزن 6 تن می باشد. یکی از تجهیزات این نوع خودروبر، جرثقیل هیدرولیک است. هنگامی ازاین نوع خودروبر استفاده میشود که، خودرو صدمه زیادی دیده باشد و توانایی روشن و حرکت کردن نداشته باشد. همچنین اگر  حمل خودرو با خودروبر جرثقیلی اینگونه است که، چهارچرخ خودرو را به طور یکسان بلند می کند. خودرو را روی کفی می گذارد و چرخ ها را به خود قفل میکند و به محل مورد نظر میبرد.

  1. یدک کش پلتفرم تخت:

برای حمل و انتقال خودرو های سبک و مسابقه ای، می توان از یدک کش پلتفرم تخت استفاده کرد. این یدک کش دست ساز است و فقط برای مسافت هایی که کوتاه هستند از آن استفاده می شود. برای حمل کردن خودرو، خودرو روی پلتفرم تخت روی خودروبر کرج قرار می گیرد. به دلیل چسبندگی هایی که روی پلتفرم وجود دارد، خودرو روی یدک کش کرج ثابت می ماند.

  1. یدک کش پوششی:

برای حمل و جابه جایی خودروهایی که به محفاظت نیاز دارند، از یدک کش های پوششی استفاده می شود. از این نوع یدک کش، در حمل و جابه جایی زیاد استفاده نمی شود. در این نوع یدک کش، یک پلتفرم پوششی وجود دارد. که خودرو روی آن قرار می گیرد و بدلیل چسبانندگی که دارد، خودرو به آن میچسبد. این پوشش از جنس پلاستیک و فلز می باشد.

شکل 2 یدک کش کرج

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

6 مزایا و ویژگی خاص موجود در %یدک کش جرثقیلی امدادخودرو فلاحی چیست؟

هر نوع خودروبری، ویژگی های مخصوص خود را دارد. که بعضی این ویژگی ها محدودیت حساب می شوند. البته بعضی از آن ها مزایای بالایی حساب می شود که برای حمل خودرو بسیار خوب است.

3 مزایایی که یدک کش جرثقیلی &هنگام استفاده دارد!

  1. قابلیت جابجایی خودروهای سنگین:

یدک کش جرثقیلی، قابلیت حمل و جابه جایی خودروهای سنگین را دارد. با استفاده از جرثقیل، خودروهای بزرگ و سنگین می‌ توانند به سرعت و به صورت ایمن جابجا شوند.

  1. ظرفیت بالا حمل خودروها:

یدک کش جرثقیلی ظرفیت و توانایی باربری بالایی دارد. طوری که امکان حمل خودرو های با وزن و حجم بالا را فراهم می‌ کند. این ویژگی خودروبر کرج برای حمل خودرو های سنگین و بزرگ بسیار مناسب است.

  1. ایمنی بالای یدک کش کرج:

با استفاده از یدک کش جرثقیلی، حمل و انتقال خودرو با ایمنی بالایی انجام می شود. زمان بارگیری و تخلیه، با استفاده از جرثقیل باعث کاهش خطر و آسیب به خودرو حمل شونده می شود. همچنین از مجروح شدن و آسیب دیدن افراد در اطراف می‌ شود.

 

2 ویژگی که یدک کش جرثقیلی emdadkhodrofalahi هنگام *استفاده دارد!

  1. هزینه بالا:

استفاده از یدک کش جرثقیلی، معمولاً قیمت ‌های بالایی در مقایسه با روش‌ های دیگر جابجایی خودرو دارد. ولی ایمنی بالاتری هم در مقایسه با دیگر خودروبر ها دارد. همچنین خرید و نگهداری این نوع یدک کش کرج، هزینه ‌های قابل توجهی را به همراه دارد.

  1. محدودیت در استفاده:

استفاده از یدک کش جرثقیلی، معمولاً محدودیت‌ هایی در مکان ‌ها و شرایط خاص دارد. ابعاد، وزن جرثقیل و محدودیت‌ های فنی ممکن است باعث محدودیت در استفاده از این روش در برخی مکان ‌ها شود.

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

برای حمل خودرو هایی که سبک وزن هستند از یدک کش چرخگیر باید استفاده کرد. خودروهایی که قرار است با یدک کش حمل شوند باید چند امکانات داشته باشند. امکاناتی از قبیل سیستم نیروی محرک در عقب و یا جلو و چندین چرخ محرک. با استفاده از این امکانات، می توان خودرو آسیب و صدمه دیده را حمل وبه مکان مورد نظر انتقال داد. امداد خودرو فلاحی زمانی که خودروتان دچار صدمه شود، خودروبر کرج خود را سریع به محل شما می فرستد.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *