خودروبر کرج

خودروبر کرج emdadkhodrofalahi


موضوع کفی خودروبر کرج
نویسنده مهتاب شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمات 1072 کلمه
مدت زمان 10 دقیقه

 

فهرست مطالب:

5 دلیلی که به #کفی خودروبر نیاز پیدا میکنید! کفی خودروبر چیست؟

3 ^خدماتی که امدادخودرو فلاحی به شما ارائه میدهند!

3 *مورد از مزایای کفی خودروبر کرج برای حمل وسیله نقلیه در شهرها!

تحویل سالم خودرو ها:

مسیرهای هموار:

حمل خودروهای تصادفی:

ضمانت نامه:

5 نوع از #خودروبر کرج! و کارایی که emdadkhodrofalahi در اختیارتان قرار میدهند!

خودروبر تکی

خودروبر کامیونت

خودروبر چرخگیر

خودروبر جرثقیل دار

خودروبر تریلی

 

فهرست تصاویر:

شکل 1خودروبر کرج

شکل 2 کفی خودروبر کرج

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

 

5 دلیلی که به #کفی خودروبر نیاز پیدا میکنید! کفی خودروبر چیست؟

کفی خودروبر زمانی استفاده میشود که ماشینتان خراب، تصادفی و دچار آسیب دیده گی شده باشد. کفی خودروبر برای حمل و جابجایی خودروهای سنگین و سبک هستند مانند اتوبوس ها و سواری ها. در کارخانه های تولید خودرو از کفی خودروبر برای حمل خودروهای صفر استفاده میکنند. چون خودروهایی که پلاک ندارند نمیتوانند در داخل شهر و بیرون شهر تردد کنند. برای اینکه خودرو آسیب نبیند و حس اولین راندن ماشین را از خریدار نگیرند، از کفی خودروبر استفاده میکنند. کفی خودروبر کرج با بهترین تجهیزات و امکانات برای حمل خودرو استفاده میکنند. خودروبر کرج با کمترین اتلاف وقت برای خدمات رسانی به شما حاضر میشوند. یکی دیگر از کاربردها برای حمل خودروهایی است که نمیتوانند در جاده تردد کنند مثل برخی از ماشین آلات کشاورزی. emdadkhodrofalahi در هر 24 ساعت از شبانه روز و در هر محلی که باشید خودشونو به شما میرسانند.

حتما باید مطمئن شوید که از خودروبر معتبری استفاده کنید تا در حین حمل خودرویتان دچار خسارت و آسیب نشود. یکی دیگر از کاربردهای کفی خودروبر کرج جابجایی خودروهای کلاسیک و لوکس و سنگین از شهری به شهر دیگر است. در جاده اگر خودرویتان دچار آسیب شده باشد بهتر است به امدادخودرو فلاحی اطلاع بدید. خودروبر کرج از تیم امدادرسان و رانندگان متخصص استفاده میکند و بدون هیچ مشکلی خودرویتان را تا مقصد حمل میکند. خودروبرها میتوانند تعدادهای مختلفی از خودروها را جابجا کند که برای نمایشگاه و کارخانه تولید خودرو استفاده میشود. حتما باید از نوع کفی خودروبر و اتصال خودرو به کفی مطمئن شوید تا ایمنی حمل خودرویتان را تضمین کند.

برای مشاهده تصاویر ها میتوانید به (شکل 1خودروبر کرج، شکل 2 کفی خودروبر کرج، شکل 3 امدادخودرو فلاحی) مراجعه کنید.

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

شکل 1خودروبر کرج

3 ^خدماتی که امدادخودرو فلاحی به شما ارائه میدهند!

وقتی در جاده هستید ممکن است خودروی شما دچار آسیب فنی شود و امکان رسوندن خود را به مکانیکی ندارید. در این شرایط شما به خودروبر نیاز پیدا میکنید تا مشکلتان را حل کند. کفی خودروبر ها به دو شکل هستند، کفی یا نیمه کفی که هرکدام برای خودروهای مختص به خود استفاده میشوند. برای استفاده از کفی خودروبر کرج باید به چند نکته توجه کنید:

  1. هنگامی که برای کارتان درخواست کفی خودروبر میکنید حتما مدل و تعداد خودرویی که میخواهید حمل کنید را بگویید. تا خودروبرها بهترین کفی خودروبر که مناسب شما است را در اختیار شما قرار دهد.
  2. خودروبرهای کفی خودروبر از نظر فنی سالم هستند و هیچ مشکل فنی ندارند و خودرویتان را سالم میرسانند.
  3. خودروبر کرج از رانندگان باتجربه برای این کار استفاده میکند. میتوانید برای اطمینان از داشتن مهارت ها مدارک رانندگان را چک کنید.

3 *مورد از مزایای کفی خودروبر کرج برای حمل وسیله نقلیه در شهرها!

تحویل سالم خودرو ها:

جابجایی و حمل امدادخودرو فلاحی با ایمنی بسیار بالا خودرو شما را به مقصد میرساند. حتی از خودروبر هایی استفاده میکنند که خودروی شما تکون و به جایی برخورد نکند.

مسیرهای هموار:

خودروبر کرج از مسیرها و راه های هموار برای طی کردن و حمل خودرویتان استفاده میکنند. تا آسیبی از محیط اطراف خودرو و رانندگی به خودروی شما وارد نشود.

حمل خودروهای تصادفی:

شاید تا بحال به این موضوع توجه نکرده باشید اما برای حمل خودروهای تصادفی باید از کفی خودروبر استفاده کرد. چنانچه اگر به این موضوع توجه نکنید ممکن است آسیب های بیشتری به خودروی شما وارد کند. پس بهترین گزینه استفاده از کفی خودروبر است تا از تکون خوردن های ماشین جلوگیری کند. کفی خودروبر کرج از بهترین خودروبر کرج هستند.

ضمانت نامه:

با استفاده از کفی خودروبر کرج میتوانید حمل ایمنی برای خودرویتان را تضمین کنید. با توجه به اینکه خودروبر خودروی شما را سالم و ایمن شده حمل میکند. اما اگر خودروبر آسیبی به خودروی شما وارد کند، هزینه خسارت را به شما میدهند. 

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

شکل 2 کفی خودروبر کرج

5 نوع از #خودروبر کرج! و کارایی که emdadkhodrofalahi در اختیارتان قرار میدهند!

کفی خودروبر ها مدل بسته و باز دارند. کفی این خودروبر هیدرولیک هستند برای بالا و پایین بردن شیب کفی برای راحت جابجا کردن خودروها استفاده میشه. 5 نوع از کفی خودروبر:

خودروبر تکی

این نوع خودروبر برای خودروهایی هستند که طول کمی دارند و فقط برای حمل یک خودرو مناسب هستند که در کفی خودروبر کرج بیشتر استفاده میشود. خودروبر تکی برای حمل درون شهری میباشد و برای جابجایی خودرو به بیرون شهر برده نمیشوند.

خودروبر کامیونت

این نوع خودروبر تا حدودی مانند خودروبر جرثقیل دار است ولی در خود جرثقیل ندارد. خودروبر کامیونت دارای کفی متحرک است که کمک این کفی جابجایی خودرو آسان تر میشود. برای گذاشتن خودرو روی خودروبر، کفی روی سطح زمین قرار میگیرد و خودرو با وینچ روی کفی خود انتقال میدهد.

خودروبر چرخگیر

این نوع خودروبر به دو مدل است نیسانی و وانتی که به آنها یدک کش هم گفته میشه. خودروبر چرخگیر دارای جرثقیل است که حمل خودرو با آن راحت است. برای حمل خودرو جرثقیل از جلوی لاستیک های خودرو آن را بلند میکند. خودروبر چرخگیر برای حمل های درون شهری و مسیرهای کوتاه استفاده میشود. خودروبر کرج از هر دو مدل خودروبر چرخگیر استفاده میکنند.

خودروبر جرثقیل دار

این نوع خودروبر یکی از انواع پر استفاده ی کفی خودروبر کرج میباشد. استفاده آن برای زمانی است خودروی شما آسیب دیده باشد. خودروی شما به هر دلیلی روشن نشود میتوانید با خودروبر جرثقیل دار آنرا به مکانیکی انتقال دهید. خودروبر جرثقیل دار هیدرولیک است که حمل خودرو را آسانتر میکند.

خودروبر تریلی

این نوع خودروبر طول زیادی دارند برای همین قادر به حمل ماشین های زیادی هستند. ظرفیت خودروبر تریلی حدود 6 تا 8 ماشین است. خودروبر تریلی برای حمل خودروهای بیرون از شهر است و زیاد داخل شهر استفاده نمیشود. خودروبر کرج از انواع خودروبر تریلی را در اختیار شما قرار میدهند. امیدوارم مطالب ها در emdadkhodrofalahi برای اطلاعاتتون در این باره کافی بوده باشه.

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *