امدادخودرو کرج

امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi در زمینه فنی مهارت بسیاری دارند.


 

موضوع مکانیک سیار کرج
نویسنده مهسا شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمه 2382 کلمه
مدت زمان 23 دقیقه

 

فهرست مطالب

5 #دلیلی که باید با مکانیک سیار در امدادخودرو کرج تماس گرفت چیست؟

11 @مزایا هنگام استفاده کردن از خدمات مکانیک سیار کرج!

 1. با مکانیک سیار در زمان تان صرفه جویی می شود
 2. به محل خواسته شده شما اعزام می شوند
 3. در محل مورد نظر شما تعمیر انجام می شود
 4. دسترسی به مکانیک سیار در کرج در سراسر شهر
 5. کمتر شدن هزینه ها با مکانیک سیار در کرج
 6. رضایت مشتریان از سرعت و خدمات امدادخودرو در کرج
 7. اعزام امدادگران متخصص و با تجربه در انجام خدمات
 8. خدمات پشتیبانی امدادخودرو کرج در هر زمان و شرایط
 9. فعال بودن 24 ساعته امدادگران مکانیک سیار در کرج
 10. مسئولیت پذیر و ارائه خدمات در صورت وجود مشکل بعد از تعمیر
 11. مشاوره رایگان با نیروهای متخصص در زمینه های فنی

4 دلیلی که باید با *امدادخودرو فلاحی تماس بگیرید!

 1. خاموش شدن ناگهانی خودرو و روشن نشدن آن
 2. هنگام تمام شدن سوخت (گاز و بنزین و گازوئیل)
 3. خراب شدن ناگهانی قطعات خودرو در حین حرکت آن
 4. مشکل پیش آمدن در لنت ترمز خودرو در جاده

20 ^خدماتی که مکانیک سیار کرج می تواند برای خودرو ها انجام دهد!

8 مورد از #لوازم و ابزاری که مکانیک سیار ها باید همراهشان باشد!

دیگر وسایلی که مکانیک سیار امدادخودرو کرج استفاده می کنند عبارت است از:

فهرست تصاویر

شکل 1 امدادخودرو کرج

شکل 2 مکانیک سیار کرج

شکل 3 امداد خودرو فلاحی

شکل 4 امداد خودرو کرج

شکل 5 مکانیک سیار  در کرج

شکل 6 emdadkhodrofalahi

 

5 #دلیلی که باید با مکانیک سیار در امدادخودرو کرج تماس گرفت چیست؟

تمام امدادگران امداد خودرو کرج از مدارک شناسایی، مدرک تخصصی، تجهیزات و وسایل مخصوص و لباس فرم برخوردار هستند. این امکانات برای بهتر شدن امداد رسانی و جذب اطمینان مردم لازم است. از تجهیزات و وسایل مخصوص می توان به جعبه ابزار مکانیکی، های مخصوص، جک، آلن، قطعات خودرو و… اشاره کرد. قطعات خودرو شامل فیوز، سیم کلاچ، پمپ بنزین، تسمه دینام، شلنگ آب، شلنگ بخاری، درب رادیاتور، سیم گاز و… است. مکانیک سیار ما از تمامی این تجهیزات پیشرفته مخصوص برای امداد رسانی در محل برخوردار است. اگر خودرویی در حادثه دچار آسیب و صدمه شود، و قطعه مد نظر در دسترس امدادگر نباشد. یا شرایط تعمیر خودرو در محل حادثه باشد. امدادخودرو کرج به طور آنلاین آن را به مکانیک سیار می رساند تا خدمت رسانی خود را انجام دهد.

هنگامی که در جاده هستید ممکن است به دلیل خرابی ناگهانی ماشین، مجبور به ایستادن شوید. اگر شما نتوانستید مشکل ماشین را پیدا و آنرا رفع کنید، باید از افراد متخصص در این زمینه کمک گرفت. اگر یک شخصی که در زمینه تعمیرات خودرو سر رشته ای ندارد، نباید قطعات ماشین را دستکاری کند. چون این کار ممکن است باعث بدتر شدن و آسیب دیدن خودرو شود. بنابراین در این مواقع، باید با مکانیک سیار کرج تماس بگیرید تا کارشناسان به طور کامل مشکل خودرو شمارا حل کند. استفاده از مکانیک سیار هزینه های شما را کاهش می دهد چون نیازی به انتقال آن به تعمیرگاه نیست.

یکی دیگر از خدمات امداد خودرو فلاحی، نگهداری خودرو های خارجی و ایرانی مانند سواری، وانتی، کامیون و …می باشد. همچنین اگر آدرس دقیقی از مکانی که هستید نداشتید، ما به طور آنلاین خود را به شما برساند. مکانی کسیار کرج مجهز به GPS می باشد و می تواند مکان دقیق شما را موقعیت یابی کند. با استفاده از موقعیت‌یابی آنلاین و مجهز بودن تیم‌های سیار آقای امداد به سیستم GPS، امدادرسانان به سرعت شناسایی و نزدیکترین آن‌ها به سوی شما راهی می‌شوند. به همین علت شماره تماس آقای امداد را همین حالا در گوشی خود ذخیره کنید تا در صورت نیاز خیلی ساده و راحت به ما دسترسی داشته باشید. یکی از خدمات مکانیک سیار ما را در (شکل 1 امدادخودرو کرج)مشاهده می کنید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi در زمینه فنی مهارت بسیاری دارند.

شکل 1 امدادخودرو کرج

11 @مزایا هنگام استفاده کردن از خدمات مکانیک سیار کرج!

 1. با مکانیک سیار در زمان تان صرفه جویی می شود:

هنگامی از مکانیک سیار استفاده می شود که امکان تعمیر خودرو در محل حادثه باشد. و نیازی به حمل خودرو به تعمیرگاه نیست چون در همان مکان تعمیرات و بررسی ها کامل انجام می شود. بنابراین زمان کوتاهی صرف می شود و می توانید سر موقع به کار های خود برسید.

 1. به محل خواسته شده شما اعزام می شوند:

مکانیک سیار به هر مکانی که شما درخواست کنید، جاده، خانه و… با تمام تجهیزات اعزام می شوند. بنابراین مکان و زمان را می توانید به دلخواهتان انتخاب کنید.

 1. در محل مورد نظر شما تعمیر انجام می شود:

هنگامی که لازم به انتقال خودرو به تعمیرگاه نباشد، با امدادخودرو کرج جهت فرستادن مکانیک سیار تماس بگیرید. با مکانیک سیار دیگر لازم به تعمیرگاه نیست چون خدمات با بهترین وسایل در محل ارائه می شود.

 1. دسترسی به مکانیک سیار در کرج در سراسر شهر:

امداد رسانی مکانیک سیار کرج برای همه نوع ماشینی ارائه می شود. همچنین امداد خودرو کرج در مناطق دور و دشوار و اطراف هم امداد رسانی با بهترین خدمات را انجام می شود.

 1. کمتر شدن هزینه ها با مکانیک سیار در کرج:

استفاده از خدمات مکانیک سیار هزینه های خودرو را کاهش می یابد. چون هزینه ای بابت حمل خودرو به تعمیرگاه و خدمات بیشتری وجود ندارد.

 1. رضایت مشتریان از سرعت و خدمات امدادخودرو در کرج:

امداد رسانی مکانیک سیار به علت سرعت بالا و نوع خدمات، باعث خوشنودی مشتریان ما می شود. همچنین به مورد های گفته شده بالا هم بستگی زیادی به رضایت مشتریان دارد.

 1. اعزام امدادگران متخصص و با تجربه در انجام خدمات:

امدادخودرو شامل تیم متخصص، با تجربه، با استعداد، مهارت و دانش بالا می باشد. پس از سرعت بالا و درست تعمیر شدن خودرو خود توسط امدادگران ما اطمینان داشته باشید. یکی از خدمات مکانیک سیار ما را در (شکل 2 مکانیک سیار کرج) مشاهده می کنید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi در زمینه فنی مهارت بسیاری دارند.

شکل 2 مکانیک سیار کرج

 1. خدمات پشتیبانی امدادخودرو کرج در هر زمان و شرایط

 2. فعال بودن 24 ساعته امدادگران مکانیک سیار در کرج

 3. مسئولیت پذیر و ارائه خدمات در صورت وجود مشکل بعد از تعمیر

 4. مشاوره رایگان با نیروهای متخصص در زمینه های فنی emdadkhodrofalahi@

 

4 دلیلی که باید با *امدادخودرو فلاحی تماس بگیرید!

 1. خاموش شدن ناگهانی خودرو و روشن نشدن آن:

هنگامی که خودرو شما در راه و حین راه دچار خاموشی و هندل زدن می شود، به کمک امدادخودرو کرج نیاز دارید. امدادگر مکانیک سیار کرج در این زمینه با مهارت خود مشکل شما را رفع می کند.

 1. هنگام تمام شدن سوخت (گاز و بنزین و گازوئیل):

زمانی که خودرو شما سوخت خود را در جایی تمام می کند که پمپ بنزینی در نزدیک شما وجود نداشته باشد. امداد خودرو فلاحی خدمات این مشکل را برای شما انجام می دهد.

 1. خراب شدن ناگهانی قطعات خودرو در حین حرکت آن:

زمانی که به قطعات یدکی خودرو نیاز پیدا می کنید مکانیک سیار ما می تواند خدمات رفع این مشکل را به شما ارائه دهد. امدادخودرو فلاحی از قطعات با کیفیت و هزینه کمی برای خودرو شما استفاده می کند. امدادخودرو کرج تمام قطعات خودروهای خارجی و ایرانی را با هزینه مناسبی در خدمات خود ارائه می دهد.

 1. مشکل پیش آمدن در لنت ترمز خودرو در جاده:

لنت ترمز های خودرو اهمیت بسیار بالایی دارد. سالم بودن و عملکرد لنت ترمز می تواند ایمن و سلامت راننده و سرنشینان خودرو را تضمین کند. از لنت ترمز برای ترمز کردن و کاهش کردن سرعت خودرو استفاده می شود. اگر مشکلی در لنت ترمز ها پیش بیاید یا خوردگی داشته باشد، ممکن دچار اتفاقات جبران ناپذیری شود. اگر مشکل جزئی در ترمز احساس کردید، باید با امدادخودرو تماس بگیرید. امدادگران ما خدمات رفع مشکل را با قطعات با کیفیت برای شما انجام دهد. یکی از امدادرسانی لنت ترمز را در (شکل 3 امداد خودرو فلاحی) مشاهده می کنید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi در زمینه فنی مهارت بسیاری دارند.

شکل 3 امداد خودرو فلاحی

20 ^خدماتی که مکانیک سیار کرج می تواند برای خودرو ها انجام دهد!

خدماتی که مکانیک سیار  امدادخودرو کرج ارائه می دهد بیش از چند مورد بالا است. اکنون این خدمات را بیشتر بازگو می کنم تا با تمام خدمات آنها بیشتر آشنا شوید.

 1. تعمیر خودرو های ایرانی، خارجی، مسابقه ای
 2. تعمیر قطعات خودرو یا جدید و بروز کردن آن
 3. تعمیر جلو بندی خودرو
 4. تعمیر مشکلات الکتریکی خودرو
 5. تعمیر یا تعویض لنت و صفحه کلاچ
 6. تعویض روغن های مونده
 7. تعمیر یا تعویض باتری خودرو
 8. باتری به باتری کردن
 9. شارژ کردن باتری خودرو، تعمیر یا تعویض گیربکس
 10. تعمیر یا تعویض سیم بخاری و گاز
 11. تعمیر یا تعویض شلنگ آب
 12. تعویض یا تعمیر شلنگ ترمز
 13. تعمیر یا تعویض تسمه دینام
 14. تعمیر پنچری خودرو
 15. بادگیری کردن تایر ماشین
 16. تعمیر و تعویض شیشه های شکسته خودرو
 17. امداد قفل و سوئیچ گم شده یا شکسته در قفل
 18. تعمیر یا تعویض موتور خودرو
 19. تعمیر یا تعویض سیستم ترمز
 20. تعمیر یا تعویض سیستم کولر

 

خدماتی که مشکل آنها جزئی و یا رفع آن مشکل در زمان کمی انجام می شود. در مقدار زمان استانداردی انجام می شود که باعث ترافیک نشود. خدماتی مانند سوخت رسانی،پنچرگیری، تعویض فیوز، تعویض لنت ترمز ها و… انجام می شود. هنگام امداد رسانی تمام امکانات مورد نیاز همراه مکانیک سیار کرج وجود دارد. امداد رسان emdadkhodrofalahi@ ، عملکرد بالایی در خدمات رسانی به مشکل خودرو مشتری دارد. هنگامی که آسیبی از طرف امدادگران به خودرو شما وارد شود، باید خسارت وارده را پرداخت کند. امدادخودرو کرج تمام هزینه خسارت را تمام و کمال به شما می دهد. تصویری از امداد رسانی مکانیک سیار را میتوانید در (شکل 4 امداد خودرو کرج) مشاهده کنید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi در زمینه فنی مهارت بسیاری دارند.

شکل 4 امداد خودرو کرج.

همانطور که در مطالب بالا گفته شده، امداد خودرو ما توانایی تعمیر انواع ماشین های ایرانی و خارجی را دارد. خودرو های ایرانی مانند پراید، پژو 206، پژو 207، پژو 405، روآ، سمند، کوییک، ساینا،  تیبا، مزدا، لیفان و… می باشد. خودرو های خارجی مانند هیوندا جنسیس، هیوندا سانتافه، هیوندا توسان، تویوتا و… می باشد. به طور کلی عملیات مکانیک سیار در کرج یافتن مشکل خودرو، تعمیر کردن آسیب خودرو، کم کردن زمان درست شدن ماشین، کم کردن هزینه های خدمات، بررسی و تست کامل بعد از امداد رسانی های انجام شده می باشد.

 

8 مورد از #لوازم و ابزاری که مکانیک سیار ها باید همراهشان باشد!

 1. به همراه داشتن انواع ابزار، آچار و پیچ گوشتی:

مکانیک سیار ها باید انواعی از ابزارها و آچار و پیچ گوشتی را به همراه داشته باشند. برای شل و سفت کردن پیچ ها نیاز به ابزار های مختلفی است. پیچ ها ابعاد و اندازه های مختلفی دارند و با استفاده از یک آچار، نمیتوان تمام پیچ هارا باز کرد. پس مکانیک سیار در کرج یک ست کامل از همه نوع ابزاری به همراه دارد.

 1. به همراه داشتن بیل تاشو:

اگر خودرویی در چاله گل و لای افتاده باشد و نتواند ان را دربیاورد، ممکن است با امدادخودرو تماس بگیرد. مکانیک سیار در کرج خود را به شما میرساند و با کمک بیل تاشو چرخ های خودرو شما را درمیاورد.

 1. به همراه داشتن تابلو مثلث خطر شبنما:

زمانی که خودرویی در شب از مکانیک سیار کرج درخواست کمک کند، امدادگران ما از تابلو خطر شبنما استفاده میکنند. البته هنگامی استفاده می شود که هیچ چراغ خیابانی در نزدیکیشان نباشد و باید اعلام حضور کنند.

 1. جعبه کمک های اولیه:

بعضی از خودرو ها شاید در موقعیت بدی خراب شوند و یک اتفاق جزئی برای راننده یا سر نشینان بیافتد. پس یکی دیگر از ابزار های اجباری امدادخودرو کرج، جعبه کمک های اولیه است. که در مواقع ضروری بتوانند از آن استفاده کنند.

 1. کپسول آتش نشانی:

ممکن است خودرو با یک آسیب جزئی منجر به آتش سوزی شود. اجزای مختلفی در ماشین امکان آتش سوزی را ایجاد می کنند مانند روغت، بنزین، گازوئیل و… . اگر حین کار مکانیک سیار، خودرو آتش بگیرد باید حتما از کپسول آتش نشانی که همراهشان است استفاده کنند.

 1. فشار سنج چرخ ها:

اگر خودرویی چرخ هایش آسیب دیده باشد، یا باد چرخ ها زیاد ویا کم باشد. و نمی داند چرخ ها چه مشکلی دارند، می تواند از فشار سنج چرخ کمک بگیرد. فشار سنج برای اطلاع یابی از پنچر بودن یا نبودن چرخ ها است که امدادگران از آن استفاده می کند.

 1. دستکش لاتکس و آب:

هنگامی که امدادگران مکانیک سیار شروع به کار می کنند، اگر دستکش دستشان نکنند دست هایشان سیاه و کثیف میشود. و مجبور به شستن دست هایشان با آب و مواد شوینده های قوی هستند. ممکن است این کثیفی ها آسیبی به سلامت پوست دستشان بزند. پس بهتر است قبل از شروع کار، از دستکش های مخصوص یا لاتکس استفاده کنند.

 1. جک و استند جک ماشین:

برای رفع پنچری خودردو، باید از جک استفاده شود. جک ها وزن بالایی را تحمل می کنند. وزن خودرو هایی مانند سواری ها، شاسی بلند ها، کامیون ها و… را می تواند تحمل کند. هنگام استفاده از جک ماشین می توانیم از استند جک هم استفاده کنیم. می توانیم آن را جلو یا عقب خودرو قرار دهیم تا آن سمت بلند شوند. اینگونه هم ایمنی بیشتری دارد هم مکانیک سیار کرج سریع تر کارشان را انجام می دهند. تصویری از پنچر گیری مکانیک سیار ما را در (شکل 5 مکانیک سیار در کرج) مشاهده می کنید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi در زمینه فنی مهارت بسیاری دارند.

شکل 5 مکانیک سیار  در کرج.

دیگر وسایلی که مکانیک سیار امدادخودرو کرج استفاده می کنند عبارت است از:

جغجغه و سوکت، مولتی متر، صابون یا مواد شوینده مکانیکی، تابه تخلیه روغن، چراغ قوه، روان کننده های مکانیکی، قیف …

 

خدمات امدادخودرو در کرج نظیر مکانیک سیار، خودروبر، یدک کش خودروبر، کفی خودروبر، جرثقیل می باشد. امدادگران ما برای امداد رسانی و ارائه خدمات، در 24 ساعته روز و 7 روز هفته همیشه در شبانه روز آماده می باشد. امداد خودرو کرج بهترین افراد را برای حمل، جا به جایی و تعمیر خودرو های لوکس و گران قیمت دارد. همچنین تیم امدادخودرو کرج فعالیت و خدمات خود را به طور تخصصی و حرفه ای برای مشتریان انجام می دهد. هنگامی که خودروتان در هر مکان و ساعتی دچار مشکل شود، با کمترین زمان به سراغ شما می آییم. برای مطلع شدن از قیمت های مجموعه امدادخودرو ما، می توانید قبل از امداد رسانی، از قیمت ها سوال فرمایید. مجموعه ابزار های مکانیک سیار ما را در (شکل 6 emdadkhodrofalahi) مشاهده می کنید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi در زمینه فنی مهارت بسیاری دارند.

شکل 6 emdadkhodrofalahi

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *