موضوع: امدادخودرو کرج
نویسنده: ندا عباس زاده
دپارتمان: عالی و عالی
تعداد کلمات: 1078
مدت زمان: 10دقیقه

 

 

فهرست مطالب:

5 خدمات امدادخودرو کرج ^در جاده های البرز چیست؟

10 خدمات مهم امدادخودرو فلاحی که #باعث میشود کسی در جاده نماند؟

5 دلیل استفاده از خودروبر کرج در جاده ها چیست؟

فهرست تصاویر:

شکل 1 امداد خودرو کرج

شکل 2 خودروبر کرج

شکل 3 امداد خودرو فلاحی

 

5 خدمات امدادخودرو کرج ^در جاده های البرز چیست؟

امداد خودرو یا خدمات راه اندازی خودرو شامل خدماتی میشود که در مواقع ضروری در جاده ها کمک میکند. این خدمات در جاده ها توسط سازمان یا شرکت امدادخودرو کرج صورت میگیرد. خدمات امدادخودرو عبارتند از:

 1. کمک در موقعیت رانندگی: کمک به راننده در مواردی مثل تغیر لاستیک،شارژباتری،تامین سوخت،بازکردن درهای قفل شده و استارت خودرو میباشد.
 2. کمک کردن در موارد ضروری: این خدمات شامل کمک به راننده در موارد ضروری مثل تعمییر اضطراری در محل. کشیده شدن خودرو از محل تصادف، تحویل سوخت به صورت اضطراری و جابجایی خودرو به مکانی امن.
 3. خدمات کشوری:امدادخودرو کرج در همه­ی نقاط استان البرز خدمات رسانی دارد. امدادخودرو ها در همه­ی نقاط کشوری قابل ارائه خدمات رسانی هستند. اما تیم امداد خودرو فلاحی فقط در استان البرز خدمات رسانی دارد. و برای در خواست کمک میتوانید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.
 4. خدمات ترمیم کاری:برخی از سازمان­های امدادخودرو خدمات تعمیرکاری را انجام میدهند. این خدمات شامل تعمیرات اضطراری در محل،تعویض قطعات و تعمیرات ساده تر بر روی خودرو.
 5. ترکیدگی لاستیک:امداد خودرو خدماتی مثل تعمیر ترکیدگی لاستیک را هم انجام می­دهد. اگر لاستیک خودرو شما در جاده آسیب دید با امدادخودرو کرج تماس بگیرید و از انها کمک بخواهید.

خدمات امداد خودروها در هر شرکت متفاوت است برخی شرکت ها خدمات محدودتری ارائه میدهند و بعضی خدمات بیشتر. قبل از انتخاب کردن امدادخودرو بهتر است متوجه شوید که کدام امدادخودرو خدماتی منطبق با نیاز شما ارائه میدهند.

10 خدمات مهم امدادخودرو فلاحی که #باعث میشود کسی در جاده نماند؟

خودروبر کرج سالهای زیادی در زمینه کشیده و جابجا شدن خودرو سابقه دارد و یکی از بهترین­ها به حساب می­آید. تا حد زیادی توانسته رضایت مشتریان را کسب کند امداد خودروها به دلایل زیادی در جاده هستند. مهمترین دلایل عبارتند از:

در شکل های زیر تصاویر(شکل 1 امداد خودرو کرجشکل 2 خودروبر کرجشکل 3 امداد خودرو فلاحی)را مشاهده میکنید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 1 امداد خودرو کرج

 • زیاد شدن تعداد تولید خودروها و افزایش نیاز مردم به امدادخودرو در جاده ها(emdadkhodrifalahi)
 • شرکت­های امداد خودرومرکزهایی برای ارائه دادن خدمات خود در جاده ها به وجود آوردند و باعث شد بهترین و با کیفیت ترین خدمات خود را ارائه دهند.
 • افرادی که از تیم امدادخودرو استفاده کردند رضایت زیادی دارند چون بهترین و بصرفه ترین خدمات را ارائه میدهد.
 • خودروبر کرج به صورت شبانه روزی خدمات خود را ارائه میدهد.
 • تحت پوشش داشتن اکثر نقاط کرج
 • یکی از بزرگترین و مجهزترین شرکت در زمینه پاسخگویی است.
 • دارای دفتر در منطقه و پایگاه­های امدادی است
 • داشتن سیستم مدیریتی و ارتباط گیری با مشتریان برای ثبت و رسیدگی به شکایات و درخواست ها

در ایران خودروهای داخلی و خارجی زیادی وجود دارد بعضی خودروها درایران و بعضی از کشور ژاپن و چین است. افرادی که درتیم امدادخودرو کرج هستند توانایی تعمیر انواع خودروهای داخلی و خارجی را دارند. برای برقراری ارتباط با تیم خودروبر برای کمک فقط کافیست که با شماره های سایت تماس بگیرید.

 

5 دلیل استفاده از خودروبر کرج در جاده ها چیست؟

خودروبرها در دو مدل سبک و سنگین طراحی شده اند و برای جابجایی خودروهای مختلف استفاده میشود. خودروبرهایی که مدل انها سبک است از یک کایونت و یک کفی درست شد که ماشین روی کفی قرار میگیرد. این مدل خودروبر سبک فقط برای یک خودرو است و نمیتوان برای چند خودرو از آن استفاده کرد. کفی­های خودروبر سنگین از یک کامیون یک کفی دو طبقه درست شده است و میتواند چند خودرو را جابجا کند. برای استفاده خودروبر کرج میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید. یکی از روش هایی که خودرو با آن حمل شود و ایمنی دارد استفاده از کفی های خودروبر است. برای اینکه خودرو با خودروبر جابجا شود باید خودرو بر روی کفی گذاشته شود تا بتوان آن را جابجا کرد.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 2 خودروبر کرج

از کفی های خودروبر برای خودروهایی که بسیار گران هستند یا خودروهایی که در مسابقه از انها استفاده میشود. برای کمک با خودروبر کرج در ارتباط باشید.

برای ماشین هایی که در تصادف آسیب های زیادی دیده­اند و قابل حرکت نیستند استفاده میشود. برای جابجایی خودروها با خودروبر باید خودرو از بلندی که تعبیه شده برای کفی خودروبر،خودرو داخل خودروبر قرار گیرد. کفی خودروبر مدل دیگری دارد که اسم ان جرثقیل است. این مدل خودروبر برای خودروهایی که در تصادف بشدت آسیب دیده­اند و قابل تعمیر نیستند استفاده میشود. برای جابجایی خودرو با خودروبر باید نکاتی را رعایت کنیم که عبارتند از:(emdadkhodrofalahi)

 1. کفی که قرار است با آن خودرو را جابجا کنیم باید متناسب با اندازه خودرو باشد. برای استفاده از کفی خودروبر کرج مشخصات دقیق خودرو را بگویید تا متناسب با نیاز خودرو شما کفی فرستاده شود.
 2. برای استفاده از کفی های خودروبر باید اطمینان پیدا کنید که راننده مهارت و دقت کافی را دارد.
 3. برای اینکه کفی را روی خودروبر بگذارید کار بسیار حساس و با دقتی است. و فردی که این کار را انجام میدهد باید مهارت بالایی داشته باشد. تیم امدادخودرو کرج دارای بهترین و برترین افراد برای این کار است و انها دارای مهارت بالایی هستند.
 4. وقتی خودرو روی خودروبر قرارگرفت حتما بررسی کنید خودرو محکم شده باشد و امکان جابجایی آن وجود ندارد. برای محکم کردن خودرو به خودروبر از زنجیر برای وصل کردن چرخ به بدنه استفاده کنید. اگر ماشین ترمز دستی سالم دارد حتما آن را بکشید تا خودرو حرکت نکند.
 5. بعد از اینکه خودرو سوار خودروبر شد دقت کنید و تذکر بدهید که راننده خودروبر به درستی رانندگی کند.
 6. زمانیکه خودرو را سوار خودروبر کرج کردید مدارک ماشین خود را به راننده خودروبر بدهید. تا اگر پلیس در جاده جلوی آن را گرفت مدارک را تحویل بدهد. پلیس میتواند در راه­ها از پلیس مدارک بخواهد و پلیس باید مدارک داشته باشد که به پلیس تحویل بدهد. اگر مدارک برای ارائه به پلیس مداشته باشد هر دو خودو متوقف میشود.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 3 امداد خودرو فلاحی

 1. بعد از اینکه خودروتان به محل مورد نظر رسید به هیچ وجه خودتان ماشین را پیاده نکنید چون به علت نداشتن مهارت به خودرو آسیب میزنید و خودرو دچار آسیب بیشتر میشود. برای حمل ایمن خودروهایتان با خودروبر کرج تماس بگیرید و از انها کمک بخواهید.(emdadkhodrofalahi)

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *