امدادخودرو کرج

امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi


موضوع امدادخودرو کرج
نویسنده مهتاب شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمات 1178 کلمه
مدت زمان 11 دقیقه

فهرست مطالب:

5 خدماتی که امدادخودرو کرج برای ^کمک به رانندگان استفاده میکند!

3 علتی که #کولر خودرو کار نمیکند را خودروبر تهران بهتان میگوید!

3 راه حل @کار نکردن کولر خودرو که امدادخودرو فلاحی در اختیارتان میگذارد!

3 دلیل کار نکردن ترمز خودرو و *راه حلی که emdadkhodrofalahi انجام میدهد!

4 راه حل برای کار نکردن &ترمز که امداد خودرو کرج بهتان میگوید!

 

فهرست تصاویر:

شکل 1 امدادخودرو کرج

شکل 2 خودروبر تهران

شکل 3 امداد خودرو فلاحی

 

5 خدماتی که امدادخودرو کرج برای ^کمک به رانندگان استفاده میکند!

حتما برای هر راننده ای یکبار اتفاق افتاده است که هنگام رانندگی خودرویشان به مشکل خورده و خراب شده است. در این موقعیت ممکن است مکانیکی اطرافتان نباشد و نتوانید مشکل خودرو را حل کنید. اما امدادخودرو برای کمک به شما در این شرایط تشکیل شده و هر زمانی میتوانید از خدمات آنها استفاده کنید. emdadkhodrofalahi از بهترین و معتبرترین امدادخودرو در کرج و تهران است که میتوانید برای کمک از آنها درخواست کنید. امدادخودرو بهترین انتخابی است که میتوانید در هر زمانی از شبانه روز از خدمات آن استفاده کنید. امداد خودرو کرج در روزهای تعطیل نیز برای امداد رسانی به شما آماده هستند. پس زمان هایی که خودرویتان مشکل پیدا کرد و نتوانستید آن مشکل را حل کنید با امدادخودرو تماس بگیرید. کارکنان در سریعترین زمان برای خدمات رسانی به شما در محل حاضر میشوند. در خودروبر تهران از خدمات زیادی برای امدادسانی به رانندگان استفاده میکنند.

مانند حمل خودرو با انواع خودروبرها، سوخت رسانی، تعمیر در محل، باتری به باتری، امدادرسانی قطعات و…. . شرکت فلاحی از پیشرفته ترین خودروبرها برای حمل خودرویتان بهره میبرد و به مقصد دلخواه خودرویتان را حمل میکنند. خودروبرهای کامیونت و چرخگیر بیشتر مورد استفاده مشتریان قرار میگیرد. خودروبر چرخگیر با امنیت بالا خودرویتان را جابجا میکند و هیچ آسیبی به خودرو وارد نمیشود. حمل خودرو به این صورت است که چرخ های خودرو را در داخل چرخگیر میگذارند و آنرا بلند میکنند. بدون اینکه فشار یا صدمه به خودرو وارد شود میتوانید از این خدمات استفاده کنید. امدادرسانی تعمیر در محل برای خرابی های جزئی است که نیاز به تعمیرگاه ندارند. امدادگران با توجه به مشکل خودرو، وسایل لازم را آماده میکنند و در زمان کمی مشکل را حل میکنند. برای مشاهده تصاویر مربوط به مطالب از شکل1 امدادخودرو کرج، شکل2 خودروبر تهران و شکل3 امداد خودرو فلاحی دیدن کنید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 1 امدادخودرو کرج

3 علتی که #کولر خودرو کار نمیکند را خودروبر تهران بهتان میگوید!

کولر خودرو یکی از ویژگی های مهمی است که به رانندگان و مسافران در فصل گرم سال کمک میکند. اما ممکن است در برخی مواقع با مشکلاتی مواجه شویم و کولر خودرو کار نکند. در این مقاله، به بررسی علت ‌های احتمالی و راه حل های ممکن برای رفع آن میپردازیم.

 1. سیستم برقی: ممکن است عیب فن کولر، رله، فوزه ها یا سیستم الکترونیکی کولر موجب درست کار نکردن شود. این مشکلات معمولاً نیازمند بازسازی یا تعمیر سیستم برقی هستند.
 2. کمبود یا نشت ماده خنک کننده: کولر خودرو برای خنک کردن هوا از ماده خنک کننده استفاده میکند. اگر مقدار ماده خنک کننده کم باشد یا در سیستم نشتی داشته باشد، کولر به عملکرد درستی نخواهد نداشت. در صورت ایجاد این مشکلات میتوانید از خودروبر تهران درخواست کنید تا خدنات لازم را به شما ارائه دهند.
 3. مشکلات مکانیکی: خرابی کمپرسور، واکنشگر گرمایی، ولوم برگشتی یا سایر قطعات مکانیکی میتواند موجب عدم عملکرد صحیح آن شود.

3 راه حل @کار نکردن کولر خودرو که امدادخودرو فلاحی در اختیارتان میگذارد!

 • چک کردن سیستم برقی: اول باید سیستم برقی کولر را چک کنید. بررسی فن کولر، رله، فوزه و سیستم الکترونیکی میتواند به شناسایی عیب و تعمیر آن کمک کند. بهترین گزینه امدادخودرو کرج است که میتوانید از آنها کمک بخواهید که در بالاترین سرعت مشکل را حل میکنند.
 • ماده خنک کننده: اگر کولر خودرو کمبود یا نشت دارد، باید سطح ماده خنک کننده را بررسی و تکمیل کنید. در صورت وجود نشت، لازم است نشتی را تعمیر کرده و سپس سیستم را پر کنید.
 • تعمیر مکانیکی: اگر عیب در قطعات مکانیکی کولر وجود دارد، قطعا نیاز به تعمیر یا تعویض دارند.

خودروبر تهران از متخصص و با مهارت ترین افراد برای امداد رسانی استفاده میکند. خدمات ها را با بهترین کیفیت به شما ارائه میدهند و عملکرد خودرو را مانند روز اول میکنند. این خدمات ها با مناسب ترین قیمت ها ارائه میشود که نسبت به کیفیت خدمات بسیار منصفانه است. پس در هر زمانی که خودرویتان خراب شد میتوانید با امدادخودرو فلاحی تماس بگیرید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 2 خودروبر تهران

3 دلیل کار نکردن ترمز خودرو و *راه حلی که emdadkhodrofalahi انجام میدهد!

سیستم ترمز، یکی از مهمترین قسمت خودرو است که به راننده و سرنشینان امنیت و قابلیت توقف درست را میدهد. اما در برخی مواقع با مشکلاتی مواجه شویم که ممکن است سیستم ترمز خودرو کار نکند. در این مقاله، امدادخودرو کرج به بررسی علت های احتمالی و راه حل های ممکن برای رفع آن میپردازد.

 • کمبود مایع ترمز: یکی از علت های متداول کار نکردن ترمز، کمبود مایع ترمز در سیستم است. این ممکن است به دلیل نشتی در خطوط ترمز، کمبود مایع ترمز در مخزن یا خرابی در مکانیزم ترمز باشد.
 • خرابی کالیپر ترمز: کالیپر ترمز مسئول فشردن سیم بند ترمز روی دیسک ترمز است. خرابی در کالیپر یا درست کار نکردن آن، میتواند موجب کار نکردن ترمز شود.
 • سایر خرابی ها: خرابی مکانیزم موجود در سیستم هیدرولیکی ترمز، آسیب به خطوط ترمز دوتا از خرابی های احتمالی است. نقص در مکانیزم لوله ترمز و یا مشکلات مربوط به سیستم ABS نیز میتواند عامل دیگر عدم عملکرد ترمز باشد.

4 راه حل برای کار نکردن &ترمز که امدادخودرو کرج بهتان میگوید!

 1. مایع ترمز: در مرحله اول باید مایع ترمز را چک کنید. اگر میزان مایع ترمز کم بود آن را افزایش دهید. همچنین اگر نشتی در مخزن مایع و خطوط ترمز وجود داشت باید آن را تعمیر کنید.
 2. بررسی کالیپر ترمز: اگر ترمز کار نمیکند، کالیپر ترمز را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که کالیپر درست فشرده میشود و هیچ خرابی یا عیبی در آن وجود ندارد. در صورت نیاز، باید برای تعمیر یا تعویض کالیپر دست بکار شوید.
 3. تعمیر خرابی: ممکن است کار نکردن ترمز در مشکلات دیگری مانند مکانیزم هیدرولیکی، خطوط ترمز یا سیستم ABS باشد. بهتر است توسط یک تکنسین متخصص بررسی و تعمیر شود. که بهترین تکنسین ها را میتوانید در مجموعه خودروبر تهران پیدا کنید.
 4. بررسی ترمز: برای جلوگیری از کار نکردن ترمز، توصیه میشود سیستم ترمز خودرو را به طور مداوم چک کنید. این بررسی دارای سطح مایع ترمز، بررسی و تعویض قطعات فرسوده، بررسی خطوط ترمز و عملکرد کالیپر ترمز میشود.
امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

سیستم ترمز خودرو یکی از عناصر بحرانی است که نیازمند عملکرد صحیح و قابل اعتماد است. پس به نکته های راه حل ها دقت کنید تا بتوانید از ترمز نگرفتن خودرو جلوگیری کنید. حتی اگر حس کردید ترمز دیر واکنش نشان میدهد به امدادخودرو کرج اطلاع دهید. در اسرع وقت، در هر محلی که باشید خود را برای تعمیر خودرو میرسانند.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *