موضوع: امدادخودرو کرج
نویسنده: ندا عباس زاده
دپارتمان: عالی و عالی
تعداد کلمات: 1010
مدت زمان: 10دقیقه

 

فهرست مطالب:

5 خدماتی #که امدادخودرو کرج انجام می دهد چیست؟

5 دلیل که باعث #میشود از خودروبر کرج کمک بگیریم؟

11 توصیه ^امدادخودرو فلاحی برای استفاده از کولر خودرو چیست؟

 

فهرست تصاویر:

شکل 1 امدادخودرو کرج

شکل 2 خودروبر کرج

شکل 3 امداد خودرو فلاحی

5 خدماتی #که امدادخودرو کرج انجام می دهد چیست؟

خودروبر کرج از مهمترین مراکزی است که باید در جاده¬ها وجود داشته باشد تا خود را به محل حادثه برساند. اگردرجاده حادثه¬ای رخ دهد به سرعت خود را به محل میرساند و ازحوادثی که ممکن است رخ دهد جلوگیری میکند. این تیم دارای سابقه طولانی در زمینه حمل خودرو است و یکی از قدیمی¬ترین خودروبرها به حساب می¬آید. خدمات این تیم خودروبر به خودروهای داخلی و خارجی تعلق میگیرد. خودروبر کرج خدماتی مثل جابجایی خودرو با یدک¬کش،جابجایی ماشین با جرثقیل،جابجایی خودرو درمحل حادثه،مکانیک سیار،پنچرگیری سیار،سوخت رسانی به صورت سیار. همه¬ی خدمات گفته شده با قیمتی مناسب به همشهریان ارائه میشود. برای برقراری ارتباط با تیم خودروبر با شماره هایی که در سایت قرار داده شده تماس بگیرید. امدادخودرو فلاحی اماده ارائه خدمات به صورت شبانه روزی میباشد. تیم خودروبر با توجه به نوع خودرو برای شما خودروبر میفرستد و میتوانید از خدمات تیم ما استفاده کنید.

امداد خودرو در همه¬ی روزهای هفته و شبانه روزی خدمات خود را در همه¬ی منطقه های کرج ارائه میدهد. خدماتی که ما به شما ارائه میدهیم شامل عوض کردن لاستیک ماشین¬های ایرانی و خارجی در محل. تعمیر کردن خودروهای ایرانی و خارجی  به صورت سیار، نصب و فروختن باطری در محل. اکثر افراد به علت قیمت مناسب تیم امدادخودرو کرج از آن استفاده میکنند. اگر خودروی شما در جاده دچار حادثه شد و دیگر روشن نشد میتوانید با شماره¬هایی که در سایت قرار داده شده تماس بگیرید. تیم امدادخودرو با سرعت خود را به شما میرسانند و مشکل شکا را در جاده حل میکنند. به دلیل ترافیک سنگینی که در البرز وجود دارد بهترین کار استفاده از مکانیک سیار در محل میباشد. هر موقع که حس کردید خودروی شما دچار مشکل شده است بهترین کار تماس با خودروبر کرج است. این تیم امدادی تعداد زیادی یدک¬کش با توجه به نیاز شما دارد که میتوانید از انها استفاده کنید.

در شکل زیر تصویر(شکل 1 امدادخودرو کرج،شکل 2 خودروبر کرج،شکل 3 امداد خودرو فلاحی) را مشاهده میکنید.

 

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 1 امدادخودرو کرج

5 دلیل که باعث #میشود از خودروبر کرج کمک بگیریم؟

بردن ماشین به نزدیکترین تعمیرگاه در صورتی که نتوان خودرو را در محل تعمیر کرد.

بردن ماشین¬های تصادفی و ماشین¬هایی که آسیب زیادی دیدند به تعمیرگاه(emdadkhodrofalahi)

بردن خودروهایی که گیربکس یا موتور انها دچار نقص شده به تعمیرگاه

حمل خودروهایی که در مسابقه استفاده میشود تا محل مورد نظر

همه¬ی قیمت هایی که ارائه میشود مطابق با اتحادیه میباشد

امدادخودرو کرج در هر زمان که با انها تماس بگیرید با سرعت زیاد خود را به شما میرساند. این سرعت به خاطر وجود داشتن افرادی متخصص و با تجربه در تیم است. از دلایلی که باعث میشود با تیم خودروبر تماس بگیرید استفاده از قطعه¬های اصل است. اگر خودرو شما نیاز به عوض کردن قطعه داشته باشد یک قطعه اصل برای خودرو استفاده میکنند. اگر از قطعه¬های فیک برای خودرو استفاده شود خودرو صدمه زیادی دیده همچنین قطعه زود خراب میشود. هزینه هایی که برای خودرو شما در نظر گرفته میشود مطابق با اتحادیه میباشد و تیم امدادخودرو کرج از شما هزینه زیادی نمیگیرد.

افرادی که در تیم خودروبرهستند تجربه زیادی دارند و آموزش دیده¬اند چون کیفیت خدمات رسانی برای ما مهم¬ترین اصل است. این کار باعث سرعت در خدمت رسانی و کمتر شدن هزینه میشود. امداد خودرو کرج به تمام خودروهای ایرانی و خارجی خدمات خود را ارائه میدهد. خدماتی که امداد خودرو ارائه میدهد شامل:امدادرسانی به خودروهای خارجی ،امدادرسانی به خودروهای داخلی،پنچرگیری سیار،سوخت رسانی به صورت سیار،مکانیک سیار در محل. این تیم به دلیل افراد ماهری که دارد خدمات خود را با ضمانت ارائه میدهد. امدادخودرو کرج خدمات خود را به کامل ارائه میدهد و خودروهای لوکس را با ایمنی زیاد انجام میدهد. به دست آوردن رضایت مشتریان و به دست آوردن اطمینان همشهریان از مزایای استفاده از خودروبر کرج است.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج
Emdadkhodrofalahi

شکل 2 خودروبر کرج

11 توصیه ^امدادخودرو فلاحی برای استفاده از کولر خودرو چیست؟

  1. باید قبل از روشن کردن کولر گاز کولر را بررسی کنید. گاز کولر از لوازم مصرفی ماشین است و باید به موقع تعویض شود.
  2. محفظه کولر در خودرو به دلیل وجود رطوبت میتواند محیطی برای رشد باکتری ها باشد. برای پیشگیری از وارد شدن باکتری به خودرو باید از اسپری مخصوص یا عوض کردن فیلتر هوا استفاده کرد. فیلتر هوا از قطعه¬های مصرفی ماشین است و باید گاهی عوض شود.
  3. باید دریچه¬های کولر را جوری تنظیم کنید که باد به طور مستقیم به افراد داخل خودرو برخورد نکند و دچار مریضی نشوند.
  4. امدادخودرو کرج توصیه میکند درترافیک کولررا خاموش کنید تا فشار کمی به موتو وارد شود سوخت کمتری مصرف شود.
  5. برای اینکه به موتور خودرو فشار کمتری وارد شود وقتی سرعت خودرو کم است یا سرعت موتور خودرو کم است کولر را روشن کنید.
  6. زمانی که از کولر استفاده میکنید شیشه¬ها را ببندید تا هوای خنک ماشین به خارج از خودرو نرود.

برای تعویض گاز کولر از یک متخصص کمک بگیرید زیرا این گاز سمی است.

  1. روزهایی که هوا آلوده است برای اینکه هوا وارد خودرو نشود از گردش داخلی استفاده کنید. (emdadkhodrofalahi)

زمانیکه کولر خودرو روشن و خودرو بدون حرکت باشد بنزین بیشتری مصرف میشود

  1. در فصل زمستان برای اینکه کولر خودرو رسوب نکند بهتر است آن را ماهی یکبار روشن کنید.
  2. در فصل گرم به دلیل ماندن هوا در خودرو بهتر است هنگام سوار شدن به خودرو شیشه¬ها را به مدت 2 دقیقه باز بگذارید تا هوای داخل خودرو تغیر کند

اگر برای کولر یا بخاری خودروی شما در جاده مشکلی پیش آمد با تیم خودروبر کرج تماس بگیرید. افرادی که در این تیم هستند با مهارت بالای خود عیب ماشین شما را حل میکنند.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج
Emdadkhodrofalahi

شکل 3 امداد خودرو فلاحی

تیم خودربر با بهترین و برترین ابزارها و امکانات آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد. و نمیگذارد شما در جاده بمانید و به سرعت خدمات خود را به شما ارائه میدهد.(emdadkhodofalahi)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *