امدادخودرو کرج

امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi


 موضوع امدادخودرو کرج
نویسنده مهتاب شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمات 1084 کلمه
مدت زمان 10 دقیقه

فهرست مطالب:

5 امداد رسانی امدادخودرو کرج شامل چه #خدماتی است؟

3 تا از قوانین @یدککشی Emdadkhodrofalahi که رانندگان باید به آن توجه کنند!

8 نکتهای که خودروبر تهران هنگام *خراب شدن خودرو در جاده بهتان میگوید!

2 نمونه از &سوالات متداول امدادخودرو فلاحی که به شما کمک میکند!

فهرست تصاویر:

شکل 1 امدادخودرو کرج

شکل 2 خودروبر تهران

شکل 3 امداد خودرو فلاحی

 

5 امداد رسانی امدادخودرو کرج شامل چه #خدماتی است؟

مجموعه خودروبر کرج برای کمک به شما خدمات زیادی را ارائه میدهد تا مشکلتان سریعتر حل شود. در شرایطی که خودرویتان به مشکل برخورده با امدادخودرو تماس بگیرید تا در کمترین زمان به شما کمک کنند. خدماتی که خودروبر تهران به مشتریان ارائه میدهند شامل تعمیر خودرو به دلایل مختلف، روشن نشدن، پنچر شدن و… . تعمیر موتور، سیستم برق و ترمز از دیگر خدمات امداد خودرو فلاحی می­باشد. خدمات دیگر حمل خودرو است که به صورت یدک کشی یا خودروبر انجام میشود. زمانی­که در تهران و البرز خودرویتان خراب شد، برای تعمیر فوری با Emdadkhodrofalahi تماس بگیرید تا به درخواستتان رسیدگی شود. امداد خودرو کرج از متخصص ترین مکانیکی ها و بروزترین تجهیزات و قطعات برای تعمیر خودرو شما بکار میبرند.

هزینه های امدادخودرو کرج به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این صورت هزینه ­ها برای همه متفاوت خواهد بود. هزینه ها به طول مسیر، موقعیت محل حادثه و زمان جابجایی و یدک کشی بستگی دارد. کسی که در روستا درخواست میکند با کسی که در شهر و جاده پر­تردد درخواست میکند، هزینه­های متفاوتی باید بپردازند. عوامل دیگر مدل خودرو است که قیمت ها با توجه به لوکس، مسابقه­ ای، تصادفی، کلاسیک، فرسوده و… بودن فرق میکند. نوع خودروبر، یدک کش و جرثقیل که برای درخواست کننده میفرستند هم تاثیر بسزایی در قیمت ها دارد. اخرین مورد نوع خدماتی است که به رانندگان ارائه میدهند مانند تعویض روغن، تعویض قطعات، مکانیک سیار و…. خودروبر تهران با مناسبترین قیمت خدمات را به شما ارائه میدهند پس بدون هیچ نگرانی با مجموعه ما تماس بگیرید. برای مشاهده تصاویر مربوط به مقاله به شکل1 امدادخودرو کرج، شکل2 خودروبر تهران و شکل3 امداد خودرو فلاحی مراجعه کنید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 1 امدادخودرو کرج

3 قوانین @یدک کشی Emdadkhodrofalahi که رانندگان باید به آن توجه کنند!

یدک کشی یکی از خدمات امدادخودرو است که از آن استفاده زیادی میشود. هنگامی که در جاده خودرو شما روشن نشود یا دچار تصادف شده میتوانید درخواست یدک کش کنید. یدک کش ها باید وزن بیشتری نسبت به بقیه خودروها داشته باشد تا بتواند خودروهای دیگر را حمل کند. وزن تقریبی یدک کش باید حدود 2 تن باشد. یدک کش برای خودروهایی که آسیب زیادی به بدنه وارد شده، استفاده نمیشود چرا که آسیب بیشتری به خودرو میرساند. بهترین گزینه استفاده از خودروبر کفی است که بدون هیچ آسیبی خودرو را تا مقصد حمل میکند. یدک کش برای حمل خودروهای آسیب دیده در مسیرهای کوتاه استفاده میشود. برای انتخاب مناسب یدک کش باید به چند موارد توجه کرد:

  • مدت زمان پاسخگویی به مشتری
  • تجهیزاتی که برای یدک کشی استفاده میکنند
  • پوشش بیمه
  • تعرفه مناسب
  • و……

قوانین یدک کشی که برای سالم یدک کردن باید به آن توجه کرد:

فاصله مناسب بین یدک کش و خودروها حدود 4.5 متر است که برای جلوگیری از خسارت آن را رعایت کرد. اگر یدک کشی در شب انجام میشود حتما چراغ­ های خودرو خراب را روشن کنید. سرعت یدک کش باید متناسب باشد و در ساعت بیشتر از 15 مایل حرکت نکند. برای پیشگیری از انحراف طناب و پاره شدن آن بهتر است از کلاچ استفاده کنید. از ترمز ناگهانی بپرهیزید چون ممکن است راننده خودرو یدک شده نتواند سریع ترمز کند. امدادخودرو کرج با ساده ترین روش خودرویتان را از گل، چاله و جاهای عمیق بیرون میکشد.

شاید برای شما هم پیش آمده که خودرویتان در گل گیر کرده است و نمیدانید چگونه آن را آزاد کنید. برای آزاد کردن خودرو مطمئن شوید که سوئیچ در موقعیت روشن است تا بتوانید قفل فرمان را باز کنید. خودرویتان را با یدک­ کش هماهنگ کنید، با فشار دادن روی ترمز برای جلوگیری از تکان خوردن طناب استفاده کنید. هنگام رانندگی به چراغ های خودرو یدک کش توجه داشته باشید تا بتوانید خود را با او هماهنگ کنید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 2 خودروبر تهران

8 نکته­ ای که خودروبر تهران هنگام *خراب شدن خودرو در جاده میگوید!

زمانی ­که در جاده و هنگام رانندگی خودرویتان وسط راه خراب یا پنچر شد باید به نکاتی توجه کنید. نکاتی که امدادخودرو کرج برای کمک به شما آن را مطرح میکند:

  1. اولین نکته این است که باید دیگران را بفهمانید خودرویتان خراب است. اگر در شب خودرویتان خراب شد حتما چراغ های خطر خودرو را روشن کنید تا باعث خطر بیشتری نشود.
  2. اگر وسط جاده این اتفاق افتاد، خودرو را به کنار جاده سمت راست هدایت کنید. تا امنیت خودرو بیشتر شود هم مزاحمتی برای سایر خودروها نداشته باشید و تا زمانی­که به کمکتان بیایند صبور باشید.
  3. از کنار خودرو تکان نخورید و همان جا منتظر بمانید. برای اطلاع رسانی بیشتر به رانندگان میتوانید کاپوت خودرو را باز کنید. در این موقعیت ممکن است کسانی که در زمینه خودرو تخصص دارند برای کمک به شما بایستند.
  4. اگر در خودرو تابلو مثلث خطر شبرنگ دارید برای اطلاع دادن و کمک میتوانید از آن استفاده کنید.
  5. مهمترین نکته تماس گرفتن با امدادخودرو است که در سریعترین زمان خود را به شما میرسانند. خودروبر تهران در کجا که باشید امدادرسان خود را فوری به سمت محل میفرستد. اصلا نگران نباشید میتوانید با امدادخودرو فلاحی تماس بگیرید و مشکلتان را بگویید تا بهترین خدمات برای حل مشکلتان بفرستند.

اگر در شهر های اطراف تهران، البرز و شهرهای داخل تهران و البرز هستید از ما درخواست کمک کنید. با متخصص ترین مکانیکی ­ها و بهترین خودروبرها برای کمک به شما حاضر میشویم. برای جلوگیری از اتفاق بهتر است قبل از حرکت خودرویتان را بررسی کنید و قبل سفر به معاینه ­فنی ببرید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

2 نمونه از &سوالات متداول امدادخودرو فلاحی که به شما کمک میکند!

• چه کارهایی باعث طولانی تر شدن عمر باتری خودرو میشود؟

استفاده از شارژر خودرو به ¬طور منظم، تخلیه نشدن کامل، پیشگیری از دمای بالا، استفاده متعادل از باتری، تعویض باتری. همه این خدمات را امدادخودرو کرج بدون هیچ مشکلی انجام میدهد.

• چرا چکاپ خودرو قبل از سفر مهم است؟

پیشگیری از خراب شدن ناگهانی، کم شدن مصرف سوخت، سفر راحت و با امنیت بالا، صرفه ¬جویی در هزینه. برای چک کردن کامل خودرو میتوانید از خودروبر تهران درخواست کنید تا بدون کمترین وقت انجام دهند.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *