امدادخودرو کرج

امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi


موضوع امدادخودرو کرج
نویسنده مهتاب شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمات 1188 کلمه
مدت زمان 11 دقیقه

فهرست مطالب:

4 *کاری که امدادخودرو کرج برای شما انجام میدهد!

7 دلیل #لرزش فرمان خودرو که خودروبر تهران به شما میگوید!

6 عواملی که بر @تعرفه های emdadkhodrofalahi اثر میگذارد!

 

فهرست تصاویر:

شکل 1 امدادخودرو کرج

شکل 2 خودروبر تهران

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

 

4 *کاری که امدادخودرو کرج برای شما انجام میدهد!

خدمات امدادخودرو برای کمک به رانندگان است که بدون استرس از خراب شدن خودرو بین راه رانندگی کنند. خدماتی که شرکت ما ارائه میدهد میتواند تمام نیازها و مشکلات خودروها را حل میکند. خودروبر تهران 28 سال سابقه کار دارد و در زمینه ی تعمیر خودرو مسلط است. خدمات هایی که به شما ارائه میدهند شامل حمل خودرو، تعمیر در محل، امداد سوخت، تعویض قطعات، پنچرگیری و…. میشود. امدادرسانی شرکت فلاحی توسط کارکنان و تیم های خبره و کاربلد انجام میشود. در 24 ساعت از شبانه روز برای خدمت رسانی به شما آماده هستند. حتی اگر در روزهای تعطیل به مشکل برخوردید میتوانید برای کمک به ما درخواست دهید. خدمات هایی که ارائه میدهد میتواند به درست عملکرد خودرویتان کمک میکند. خدمات های دیگر امدادخودرو کرج عوض کردن باتری، امداد قطعات، یدک کشی و امدادرسانی سوئیچ است.

در محلی دورافتاده یا در مسافرت باشید فرقی ندارد، خودروبر تهران برای خدمات رسانی به شما در محل اعزام میشوند. خودرو بر تهران انواع خودروهای فرسوده، خراب، تصادفی، لوکس، کلاسیک، مسابقه ای، کشاورزی و… را به مقصد درخواست شده حمل میکنند. از بهترین کفی خودروبرها برای حمل خودروهایتان استفاده میشود که تجهیزات بسیار زیادی برای امنیت خودرو دارد. موقع هایی که به امدادخودرو کرج نیاز پیدا میکنید:

 • وقتی که خودرویتان مشکل فنی داشته باشد یا به هر علتی حرکت نکند به خدمات امدادخودرو نیاز پیدا میکنید.
 • زمان تصادف حتما به یکی از خدمات امدادخودرو نیاز پیدا میکنید تا برای کمک به شما در محل حاضر شوند.
 • یکی از مواردی که به امدادخودرو نیاز پیدا میکنید پنچر شدن لاستیک ها است. اگر زاپاس نداشتید و بلد نبودید آن را تعویض کنید به امدادخودرو درخواست پنچرگیری دهید.
 • اگر سوئیچ خودرویتان را گم کرده اید یا آن را جا گذاشتید بهترین راه امدادرسانی سوئیچ است.
 • اگر سیستم برق خودرو مشکل داشته باشد و وقتی برای رفتن به مکانیکی ندارید میتوانید از امدادخودرو استفاده کنید. تعمیر سیستم برق خودرو به یک فرد حرفه ای نیاز دارد.

در هر شرایطی که خودرویتان آسیب دیده و نمیتوانید از آن استفاده کنید به امدادخودرو نیاز پیدا میکنید. برای درک بهتر مطالب میتوانید به شکل1 امدادخودرو کرج، شکل2 خودروبر تهران و شکل3 امدادخودرو فلاحی مراجعه کنید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 1 امدادخودرو کرج

7 دلیل #لرزش فرمان خودرو که خودروبر تهران به شما میگوید!

یکی از مشکل های خودرو لرزش فرمان است که این لرزش ها دلایل متفاوتی دارند. این مشکل بسیار خطرناک است و موجب از دست دادن کنترل خودرو میشود. در ادامه به بررسی مشکل لرزش فرمان میپردازیم.

 1. اولین دلیل درست تنظیم نشدن چرخ ها است. کارکرد سیستم فرمان و چرخ ها به یکدیگر وابسته هستند و زمانیکه چرخ ها تنظیم نباشند، باعث لرزش فرمان میشود.
 2. فرسایش چرخ ها یکی دیگر از دلایل لرزش فرمان است. وقتی لاستیک های خودرو ساییده شوند، بین چرخ ها تعادلی وجود ندارد و در سرعت بالا باعث لرزش فرمان میشود.
 3. اگر زاویه فرمان تنظیم نباشد هنگام رانندگی موجب لرزش میشود و تعادل خودرو را از دست میدهید. پس اگر مهره های سیستم فرمان مشکل داشته باشند میتوانید آن را به راحتی حل کنید. اما اگر بلد نبودید میتوانید با درخواست دادن به امدادخودرو کرج این مشکل را حل کنید.
 4. مشکل دیگر لرزش فرمان میتواند از سیبک فرمان باشد. اگر فرمان هنگام چپ و راست کردن لرزش نداشت اما در مسیر مستقیم دچار لرزش شد مشکل از سیبک است. این مشکل با عوض کردن سیبک حل میشود که اگر بلد نیستید میتوانید از خدمات خودروبر تهران استفاده کنید.
 5. زمانی که روتور ترمز آسیب دیده یا شکسته شده باشد میتواند موجب لرزش فرمان شود.
 6. یکی دیگر از دلایل لرزش فرمان درست کار نکردن سیلندر ترمز است. یکی از راه هایی که میتوان تشخیص داد مشکل از سیلندر ترمز است یا نه بوی سوختگی است.
 7. اگر زمانی که پدال ترمز را فشار میدهید فرمان میلرزد، مشکل از دیسک چرخ است.

وقتی که این نشانه ها را مشاهده کردید حتما برای درست کردن آن اقدام کنید. چرا که خطرات جانی را به همراه دارد و باعث خسارات زیادی میشود. حتی اگر در جاده خودرویتان به این مشکل دچار شد نگران نباشید. میتوانید با امدادخودرو کرج تماس بگیرید و درخواست کمک کنید. بدون اتلاف وقت تیم های خبره و متخصص به کمک شما میرسند.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 2 خودروبر تهران

6 عواملی که بر @تعرفه های emdadkhodrofalahi اثر میگذارد!

قیمت های خدمات امدادخودرو برای هر راننده ای متفاوت است و به چند مورد بستگی دارد. بهتر است قبل از درخواست خدمات از آنها مطلع شوید.

 • طول مسیری که برای حمل خودرو طی میشود تاثیر زیادی روی قیمت ها دارد. حتی قیمت های حمل درون شهری و برون شهری هم با یکدیگر متفاوت است.
 • مدل خودرویی که حمل میشود در قیمت ها تاثیر دارد. قیمت های حمل خودروهای سبک و سواری با خودرو های سنگین و باربری با هم دیگر فرق دارند.
 • نوع خدماتی که هر راننده ای درخواست میدهد با هم متفاوت است. این مورد تاثیر زیادی روی تعرفه ها دارد.
 • اگر خودرویی با خودروبر تا مقصد حمل شود قیمت بیشتری دارد. اما خودرویی که با یدک کش تا مقصد حمل میشود قیمت کمتری نسبت به خودروبر دارد. اما نگران نباشید امدادخودرو فلاحی مناسب ترین قیمت را برای ارائه خدمات دریافت میکند.
 • شرایطی که ممکن است بین مسیر پیش بیاید تاثیر زیادی روی قیمت دارد. مثلا اگر هنگام حمل خودرو ترافیک باشد یا بارندگی وجود داشته باشد، هزینه متفاوتی نسبت به روز عادی دارد.
 • اگر زمان تحویل خودرو حمل شده فوری باشد هزینه بیشتری نسبت به زمان تحویل عادی دارد.
 • محل حادثه یکی دیگر از عوامل های قیمت است. اگر خودرو تصادفی باشد و در جایی گیر افتاده باشد برای بیرون کشیدن آن هزینه بیشتر میشود. emdadkhodrofalahi از بهترین تجهیزات برای کمک به شما استفاده میکند.
 • زمانی که درخواست خدمات میدهید ممکن است موقع بارندگی یا برف باشد. حتی هزینه های درخواست در شب و روز متفاوت است.
 • مدل خودروها با یکدیگر متفاوت است و سیستم های مختلفی دارند که هزینه تعمیر کردن آنها باهم فرق دارد.
امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

این ها مواردی هستند که روی تعرفه های خودروبر تهران تاثیر میگذارد. حتما قبل از اینکه درخواست خدمات کنید از کارشناسان امدادخودرو بپرسید. تعرفه های هر شهری با یکدیگر متفاوت است پس حتما از امدادخودرو شهر خودتان درباره قیمت ها سوال کنید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *