با امداد خودرو فلاحی همين حالا تماس بگیرید.

4 ویژگی خودروبر کرج که برای خدمات رسانی به شما استفاده می کند!

برای اینکه خودرویی که خراب شده است به تعمیرگاه برود، باید از یک خودروبر معتبر استفاده کنیم. برای اینکه بتوانیم خودروبری که مناسب و حرفه ای می باشد را پیدا کنیم باید به ویژگی هایشان دقت کنیم. ویژگی هایی که شرکت های خودروبر دارند، نشان دهنده مهارت، حرفه و تخصص آنها می باشد. پس قبل از انتخاب یک خودروبر برای خدمات رسانی از کار بلد بودن آنها مطمئن شوید. یکی از مورد هایی که باید هنگام انتخاب مجموعه خودروبر و یدک کش دقت کرد، ایمنی آنها است. ایمن بودن یعنی خودروتان را هنگام حمل و جابه جایی با یدک کش کرج با سلامت کامل به محل میرسانند. میتوانید از آن مجموعه بابت سالم رسیدن خودروتان به مقصد تعهد بگیرید و همچنین از بیمه های آنها استفاده کنید. اینگونه اگر خسارتی به خودروتان وارد شود، بیمه می تواند تمام خسارت های شما را پرداخت کند.

امداد خودرو فلاحی از خودروبر حرفه ای استفاده میکند و همچنین تمام نکات ایمنی حمل خودرو را رعایت میکند. دومین نکته ای که بهتر است هنگام انتخاب خودروبر کرج رعایت کنید، مدت زمان انتقال و حمل است. مدت زمانی که برای حمل و انتقال خودروتان صرف می شود، بستگی به شرایط و عوامل های مختلفی دارد. عوامل هایی مانند آب و هوا، مسافت، شرایط های جاده ای و… وجود دارد. پس بهتر است قبل از انجام خدمات خودروبر کرج از زمان رسیدن بار به مقصد مطمئن شوید. می توانید زمان را از مجموعه خودروبر بپرسید تا ببینید زمان منتقل شدن خودرو مناسب است یا خیر. همچنین می توانید بفهمید که این مجموعه به زمان اهمیت میدهد و برنامه ریز هستند یا خیر. امداد خودرو فلاحی از تمامی ویژگی های یک خودروبر حرفه ای برخوردار است. همچنین در کمترین زمان می توانند عملیات انتقال خودروتان را با برایتان انجام دهند.

شرکت امداد خودرو فلاحی با سالها تجربه در امداد خودرو، توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

شماره امداد خودرو فلاحی در هر ساعت از شبانه‌روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان می‌باشد.

 

امداد خودرو فلاحی برای مشکلات رایجی مانند تعویض لاستیک،روشن نشدن خودرو، سوخت کم، باز کردن قفل وسیله نقلیه

سایر تعمیرات اساسی به همراه خدمات یدک کشی ، کمک های کنار جاده ای در نزدیکی شما آماده خدمت رسانی است.

امداد خودرو شبانه روزی فلاحی

۱۷ ۲۸۴ ۲۸۴ ۰۲۱

 

خودروبر کرج

1. ویژگی های یدک کش زنجیری هنگام استفاده از آن:

یکی دیگر از انواع یدک کش هایی که در گذشته زیاد مورد استفاده بود، یدک کش زنجیری می باشد. برای اینکه حمل با این نوع یدک کش انجام شود، باید یک کابل محکم وجود داشته باشد. این سیم و یا کابل مانند یک طناب برای کشیدن عمل می کند. این کابل به قسمت جلویی خودرو حمل شونده بسته می شود. بعد از آن یدک کش کرج، خودرو را تا مقصد می کشاند. این نوع یدک کش بیشتر در قدیم استفاده میشد و امروزه از خودروبر های پیشرفته استفاده می کنند. به این دلیل که این نوع یدک کش ها معایب های زیادی داشت و باعث صدمه در خودرو ها میشد.

حمل با این نوع یدک کش، با استفاده از کابل و یا سیم انجام می شود. زنجیر به قسمت جلویی خودرو یعنی سپر متصل می شود. یدک کش کرج خودرو را به مقصد می کشاند و در این حین آسیب هایی به سپر خودرو وارد میشود. در اکثر مواقع، یدک کش های زنجیری باعث تغییر زیادی در سپر های خودرو می شوند. علاوه بر تغییر کردن شکل سپر، احتمال تغییر رنگ آن هم وجود دارد.

هدف امداد خودروی فلاحی امدادرسانی در سریع ترین زمان و با کیفیت ترین خدمات می باشد. خدمات ما  شامل حمل و بکسل خودرو ، مکانیک سیار ، اعزام یدک کش ، خودروبر، جرثقیل ، امداد باتری، کلیه خدمات مکانیکی و سرویس خودرو و… می‌باشد.

2. ویژگی های تریلر های کفی امداد خودرو فلاحی هنگام استفاده از آن:

یکی از اصلی ترین تجهیزات خودروبر کرج که می توان ارائه خدمات را انجام داد، تریلر های کفی است. این نوع خودروبر شکلی مانند کامیون دارند به طوری که هیچ دیواره ای درون این تریلر وجود ندارد. این یدک کش کرج برای حمل خودرو های سنگین، کشاورزی،کانتینر ها، قایق و هر دستگاهی که سنگین هستند می باشند. همچنین از این خودروبر برای حمل و انتقال خودرو های راه سازی استفاده می شود. تجهیزات ساختمانی هم جزو اقلام سنگین وزن می باشد. این تجهیزات مانند میلگرد، تیر آهن، فلز و حتی بتن و… با اینکه حجمی کم دارند ولی وزن بسیار بالایی دارند.

خودروبر کرج

5 اجزای تشکیل دهنده تریلر کفی امدادخودرو فلاحی چیست؟

یکی از اجزای تشکیل دهنده تریلر های کفی، چوب های ضد آب چند لایه می باشد. این چوب های ضد آب با پوشش های مخصوصی روکش شده اند. یکی دیگر از قسمت های تشکیل دهنده این خودروبر کرج، فلز هایی از جنس فولاد است. این فولاد ها باعث می شود تا این تریلر از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار باشد. یکی دیگر از اجزای تشکیل دهنده این تریلر، پایه توقف است. این پایه توقف در این نوع خودروبر، ظرفیت استاتیک به وزن 50 تن دارد و دینامیک آن 24 تن میباشد. یکی دیگر از اجزای تشکیل دهنده این یدک کش کرج، میل ریش می باشد. میل ریش ها اندازه مختلفی دارند که در تریلر های کفی به ابعاد 2 اینچ می باشد. رینگ، یکی دیگر از قسمت های تریلر می باشد که تعداد ها و اندازه های مختلفی دارد. در این خودروبر از 6 رینگ 3 تکه و 1 تکه وجود دارد.

یکی دیگر از بخش ها، زیر بند و محور های این خودروبر است. وزن زیربندی این تریلر 3 تن است و از زیربندی 3 محور تشکیل شده است. این محور ها نوع های مختلفی دارد. دو نوع از این محور ها که در تریلر وجود دارد محور های کاسه ای و محور های دیسکی است. ای محور ها با توجه به نوع و مدل تریلر استفاده می شوند. سیستم الکتریکی در تریلر های کفی با دو مدار وجود دارد. یکی از مدار ها 12 ولتی است و دیگری 24 ولتی می باشد. یک جعبه تقسیم در سیستم الکتریکی این خودروبر کرج وجود دارد امکان متصل شده به سوکت های مختلف را دارد.

خودروبر کرج

همچنین لامپ هایی که در چراغ های سیستم الکتریکی وجود دارد، از نوع LED می باشند.

ر صورت بروز هرگونه مشکلی در خودروی شما بهترین کار تماس با امداد خودرو فلاحی است. آنگاه افراد مجرب و کار بلدی که در امداد خودرو فلاحی کار می کنند در هر ساعت از شبانه روز به آدرسی که شما حضور دارید می آیند و اگر در همان جا مشکلات اتومبیل برطرف شد شما به مسیر با خوشی ادامه می دهید و چنانچه مشکل شما بسیار زیاد باشد ماشین شما را تا مقصد همراهی می کنند.

 

امداد خودرو فلاحی برای مشکلات رایجی مانند تعویض لاستیک،روشن نشدن خودرو، سوخت کم، باز کردن قفل وسیله نقلیه

سایر تعمیرات اساسی به همراه خدمات یدک کشی ، کمک های کنار جاده ای در نزدیکی شما آماده خدمت رسانی است.

امداد خودرو شبانه روزی فلاحی

۱۷ ۲۸۴ ۲۸۴ ۰۲۱

 

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *