امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi


موضوع امدادخودرو کرج
نویسنده مهتاب شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمات 1138 کلمه
مدت زمان 11 دقیقه

فهرست مطالب:

4 ویژگی امدادخودرو کرج که #رانندگان از آن بهره میبرند!

9 نوع از &امداد رسانی Emdadkhodrofalahi که به مشتریان نشان میدهد!

3 *خدماتی که خودروبر تهران به سایر رانندگان ارائه میدهد!

2 تا از ^سوالات متداول امدادخودرو فلاحی و پاسخ آنها!

 

فهرست تصاویر:

شکل 1 امدادخودرو کرج

شکل 2 خودروبر تهران

شکل 3 امداد خودرو فلاحی

 

4 ویژگی امدادخودرو کرج که #رانندگان از آن بهره میبرند!

امداد خودرو یکی از خدمات الزامی برای رانندگان در شهرهای البرز و تهران است. این خدمات شامل کمک به خودروها در موقعی است که به علت های مختلف دچار مشکل می‌شوند. در کرج و تهران خودروبر تهران بهترین خدمات را نسبت به بقیه امدادخودرو ها عرضه میکند. برای انتخاب یک امدادخودرو معتبر، می‌توانید از دوستان و آشنایان خود یا اینترنت کمک بگیرید. ویژگی هایی که بعد از انتخاب امداد خودرو کرج میتوایند مشاهده کنید:

 1. ارائه خدمات با کیفیت: امدادخودرو باید از امکانات و ابزار های مناسب برای تعمیر خودرو برخوردار باشد. همچنین، اپراتور و افرادی که در امدادخودرو هستند باید از مهارت و تخصص بالایی برخوردار باشند.
 2. قیمت مناسب: هزینه های خدمات امدادخودرو باید مناسب و به صرفه باشد.
 3. سرعت در خدمات رسانی: امدادخودرو باید در اسرع وقت، به کمک درخواست کننده برود و مشکل آن را حل کند.
 4. پرسنل و تجهیزات پیشرفته: امدادخودرو باید از پرسنل و امکانات کافی برای خدمات رسانی برخوردار باشد.

برای انتخاب امدادخودرو خوب و معتبر باید به نکات توجه داشته باشید تا بهترین خدمات را برای شما بکار ببرند. بعد از نکات انتخاب امدادخودرو مناسب باید به مواردی که درباره هنگام استفاده از امدادخودرو است را هم بدانید. اولین مورد داشتن شماره امدادخودرو مورد نظر است که باید آن را داشته باشید. شماره تماس امدادخودرو کرج را میتوانید در بالای صفحه مشاهده کنید و برای موقعیت های ضروری به همراه داشته باشید. در صورتی که خودرو شما دچار مشکل شد، سعی کنید در مکانی امن توقف کنید. این مکان باید عاری از ترافیک و سایر خطرات باشد. با شماره امدادخودرو تماس بگیرید و مشکل خودرو خود را توضیح دهید. در این تماس، اطلاعات زیر را به امدادخودرو ارائه دهید:

 • نوع مشکل خودرو
 • مکان خودرو
 • شماره پلاک خودرو
 • مدارک شناسایی

در صورت نیاز به تعمیر خودرو در محل، تجهیزات و لوازم مورد نیاز را آماده کنید. این وسایل و لوازم ممکن است شامل چرخ زاپاس، آچار و سایر ابزارهای دیگر خودرو باشد. در صورت نیاز به حمل خودرو به تعمیرگاه، مدارک خودرو خود را همراه داشته باشید. این مدارک شامل کارت خودرو، بیمه ‌نامه و کارت سوخت است. برای مشاهده تصاویر مربوط به مقاله به شکل1 امدادخودرو کرج، شکل2 خودروبر تهران و شکل3 امداد خودرو فلاحی مراجعه کنید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 1 امدادخودرو کرج

3 *خدماتی که خودروبر تهران به سایر رانندگان ارائه میدهد!

امدادخودرو کرج مهم ترین امدادرسانی برای حمل و جابجایی خودرو است. زمانی که خودرو شما قادر به حرکت نیست باید از این خدمات استفاده کنید. خدماتی که شامل: حمل خودرو، انتقال خودرو و جابجایی خودرو است، که هر کدام ویژگی های خود را دارد. در حمل خودرو، خودرو شما به دلیل تصادف، نقص فنی یا مشکلات دیگر ممکن است قابل حرکت نباشد. خودروبر میتواند آن را به تعمیرگاه یا مکان دلخواه شما حمل کند. در انتقال خودرو، اگر میخواهید خودرویتان را از یک مکان به مکان دیگر انتقال دهید، میتوانید از خودروبر استفاده کنید. در جابجایی خودرو، اگر قصد فروش خودرو یا قصد دیگری دارید، برای انتقال به جایی میتوانید از خودروبر استفاده کنید. در ادامه میتوانید دیگر خدمات خودروبر تهران را مشاهده نمایید:

 • حمل خودروی تصادفی: زمانی که خودرویتان در تصادف آسیب دیده باشد، خودروبر میتواند آن را به تعمیرگاه حمل کند.
 • حمل خودروی خراب: هنگامی که خودرویتان به دلیل خرابی فنی قابل حرکت نباشد، میتوانید از خودروبر کفی استفاده کنید.
 • حمل خودروی معیوب: اگر خودرویتان برای خرابی قطعات یا مشکلات دیگر، قابل حرکت نباشد، خودروبر آنرا به تعمیرگاه منتقل میکند.
 • حمل خودروی لاکچری: خودروبرهای ویژه‌ برای حمل خودروهای لاکچری وجود دارند که از امکانات خاصی برای حمل خودروها استفاده میکنند.
 • حمل خودروی سنگین: خودروبرهای تریلی برای حمل خودروهای سنگین استفاده میشود که از امکانات بیشتری برای حمل خودروها استفاده میکنند.

امدادخودرو کرج برای حمل انواع خودرو، از انواع خودروبر ها استفاده میکند. خودروبر هایی که امنیت و امکانات بسیار بالایی دارند.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 2 خودروبر تهران

9 نوع از &امداد رسانی Emdadkhodrofalahi که به مشتریان نشان میدهد!

خودروبر ها خدمات های مختلفی را به رانندگان ارائه میدهد. خدمات امدادخودرو کرج عبارتند از:

تعمیرات در محل: در صورتی که مشکل خودرو شما قابل تعمیر باشد، امدادخودرو میتواند آن را در محل تعمیر کند. این خدمات شامل تعمیر خودرو مانند تعویض لاستیک پنچر، سوخت‌رسانی، روشن کردن خودرو و…. می‌شود.

حمل خودرو: زمانی که مشکل خودرو قابل تعمیر نباشد، امدادخودرو میتواند آن را به تعمیرگاه ببرد. این خدمات شامل حمل خودروهایی است که به دلیل تصادف، نقص فنی یا دیگر مشکلات، قابل حرکت نیستند.

تخمیر لاستیک: وقتی که لاستیک های خودرو پنچر شد، امدادخودرو میتواند آن را تخمیر کند. چسب پنچرگیری برای تعمیر پنچری لاستیک از خدمات تخمیر است.

سوخت رسانی: هنگامی که خودرو شما بنزین یا گازوئیل تمام کرده باشد، امدادخودرو آن را برایتان سوخت‌ رسانی میکند. این خدمات شامل استفاده از پمپ بنزین برای پر کردن باک خودرو است. امدادخودرو فلاحی در هر مکانی که باشید خود را برای کمک و سوخت رسانی به شما میرساند.

تعویض تسمه تایم: خدماتی که ارائه میدهند شامل استفاده از قطعه های مناسب برای تعویض تسمه تایم در محل است.

خدمات دیگر  خودروبر تهران: امدادخودرو میتواند خدمات سرویس و نگهداری خودرو را هم ارائه دهد. این خدمات شامل عوض کردن روغن، لنت ترمز و دیگر قطعات مصرفی خودرو می‌شود.

امدادخودرو سیار: امدادگران امدادخودرو سیار با خودروهای امدادی به سمت محل حادثه و درخواست داده شده اعزام میشوند.

امدادخودرو ویژه: این نوع امدادخودرو برای خودرو های خاص هستند مانند خودرو های لوکس یا خودروهای سنگین. امدادرسانان دارای امکانات و تخصص های لازم برای تعمیر یا جابجایی خودرو های خاص هستند.

امدادرسانی سوئیچ خودرو: اگر خودرویتان قفل شده و یا سوئیچ داخل مانده باشد، امدادخودرو میتواند قفل خودرو را باز کند.

هر اتفاقی که برایتان پیش آمد بدون هیچ اتلاف وقتی با Emdadkhodrofalahi تماس بگیرید و درخواست کمک کنید. قیمت های امدادخودرو به عوامل های متفاوتی بستگی دارد که در این صورت برای هر یک از رانندگان متفاوت میشود. عواملی مانند نوع مشکل خودرو، طول مسیر، محل حادثه و نوع امداد رسانی.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

2 تا از ^سوالات متداول امدادخودرو فلاحی و پاسخ آنها!

هنگامی که حمل خودرو انجام میشود چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

چک کردن خودرو یدک کش، فشار باد لاستیک، سیستم برق، سیستم ترمز، رانندگی با امنیت و……

چه موقعی باید روغن موتور را عوض کنیم؟

برای عوض کردن روغن موتور باید در زمان های مشخص یا تعداد کیلومتر انجام شود. میتوانید برای مطمئن شدن به خودروبر تهران مراجعه کنید، روغن موتور را بررسی و زمان دقیق آنرا به شما میگویند.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *