امدادخودرو کرج

امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi


موضوع امدادخودرو کرج
نویسنده مهتاب شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمه 2434 کلمه
مدت زمان 24 دقیقه
امدادخودرو کرج

4 #مزایا که مشتری های امدادخودرو کرج از آن بهره میبرند؟

در شرایطی که خودرو شما دچار خرابی یا تصادف شده و نمیتوانید مشکل آنرا حل کنید با امدادخودرو تماس بگیرید. زمانی که به جایی دسترسی ندارید بهترین گزینه درخواست انواع خودروبر و یدک کش است. خدمات امداد خودرو کرج شامل حمل  و جابجایی خودروهای لوکس، کلاسیک، تصادفی و….، یدک کشی خودروهایی که دچار آسیب کمی شدند و مکانیک سیار که در محل خودرو شما را درست میکنند. Emdadkhodrofalahi با بهترین تجهیزات عملکرد خودرو شما را مانند روز اول درست میکنند. پس میتوانید با اطمینان کامل خودرو خود را به ما بسپارید. اگر در جاده چرخ خودرویتان پنچر شد و زاپاس نداشتید، امدادرسان ما با کاملترین امکانات برای خدمات رسانی اعزام میشوند. حمل خودروها با انواع یدک کش،خودروبر و کفی خودروبر انجام میشود که هر کدام برای کارهای متفاوتی استفاده میشود.

پس در حین درخواست امدادخودرو مدل و مشکل خودرویتان را بگویید تا خودروبری که مناسب خودرو شما است را بیاورند. امداد خودرو فلاحی در تمام 24 ساعت شبانه روز برای امدادرسانی به شما حاضر هستند. اگر سوئیچ خودرو را گم کردید و یا داخل ماشین جا گذاشتید میتوانید از طریق امدادخودرو درخواست امداد سوئیچ بکنید.

0:00
0:00
امدادخودرو کرج

21 &شهری که امدادخودرو کرج به آنها خدمات رسانی میکنند:

 • فردیس
 • کمال شهر
 • نظرآباد
 • محمدشهر
 • ماهدشت
 • مشکین دشت
 • هشتگرد
 • چهارباغ
 • مهستان
 • اشتهارد
 • گرمدره
 • گلسار
 • کوهسار
 • تنکمان
 • طالقان
 • آسارا
 • پلنگ آباد
 • ولداباد

در هر محلی که باشید امداد خودرو کرج خود را به موقعیت میرساند. مشکل خودرو شما را بررسی میکند و اگر امکان تعمیر در محل نباشد خودرو را تا تعمیرگاه حمل میکنند. زمانی که خودرو تعمیر شد آن را سالم تحویل شما میدهند. مکانیک سیار برای شرایطی که در جاده خودرویتان دچار خرابی شده و باید به کار مهمی برسید، مناسب است. مکانیک سیار قابلیت تعمیر در محل را دارد که در سریعترین زمان ممکن خودرو را تعمیر میکنند.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج

4 تا از @انواع خدمات رسانی امدادخودرو فلاحی چیست؟

Emdadkhodrofalahi از خدمات های مختلفی برای حل مشکل خودرویتان استفاده میکند. خدمات هایی مثل مکانیک سیار که همه نوع مشکلات سطحی را در محل حادثه تعمیر میکند. مانند تعویض فیوز، عوض کردن روغن، تعمیر سیستم برقی خودرو و…… این خدمات بهترین گزینه برای تعمیر خودروهایی است که آسیب کمتری دارند. هم اینکه وقتی برای بردن خودرو به مکانیکی را ندارند. یکی دیگر از خدمات امدادخودرو کرج حمل انواع خودروها است که در هر شرایطی خودرویتان را تا مقصد جابجا میکند. حمل خودروهای تصادفی، مسابقه ای، فرسوده، کلاسیک، وارداتی، ماشین آلات کشاورزی، خودروهایی که حق تردد در جاده را ندارند و……. در هر کجا که باشید میتوانید با امداد خودرو کرج تماس بگیرید و درخواست خودروبر، یدک کش، کفی خودروبر و….. را بدهید تا بدون اتلاف وقت به کمک شما بیایند. خودرو شما را کامل بررسی میکنند تا دیگر مشکلی وجود نداشته باشد و آنرا تعمیر شده به شما تحویل میدهند.

افرادی که در مجموعه امداد خودرو فلاحی فعالیت میکند، دوره های آموزشی را به طور کامل گذرانده است. اپراتور ها به انواع مشکلات خودرو مسلط هستند و مهارت بالایی هم در تخصصشان دارند. امداد رسانی قطعات و وسایل خودرو یکی دیگر از خدماتی است که امدادخودرو کرج به رانندگان ارائه میدهد. اگر خودتان مشکل خودرویتان را فهمیدید و به قطعه ای برای تعمیر آن نیاز داشتید میتوانید از امدادخودرو درخواست کنید. یکی دیگه از خدمات پنچرگیری لاستیک های خودرو است. زمانیکه چرخ های خودرو کم باد یا پنچر شده است باید درخواست امدادپنچرگیری کنید تا برای امدادرسانی اعزام شوند. اپراتور های پنچرگیری با تجهیزات پیشرفته و کامل، چرخ های خودرویتان را تعمیر میکنند حتی اگر زاپاس نداشتید. امداد خودرو کرج خدمات های زیادی را برای شما در نظر گرفته است. اگر نصف شب در جاده مانده اید امدادرسان ما در سریعترین حالت خود را میرسانند تا مشکل را حل کنند.

امدادخودرو کرج

2 امدادرسانی که Emdadkhodrofalahi در *کرج و البرز دارد!

امدادخودرو کرج همه نوع خدماتی را در مجموعه خود ارائه میدهد، در هر شرایطی که باشید میتوانید درخواست کمک کنید. در سریعترین زمان به محل حادثه میرسند تا از خسارت بیشتری که ممکن است پیش بیاید، جلوگیری کنند. پس در چنین شرایطی حتما با ما تماس بگیرید و مشکلتان را بگویید تا سریعتر در موقعیت حاضر شویم. چند نوع از امداد رسانی که امدادخودرو در کرج و شهر های اطراف آن دارد:

امدادرسانی سوخت و بنزین در جاده ها: یکی از دلایل ماندن در جاده ها، تمام شدن بنزین و سوخت است. در صورتی که سوخت خودرویتان تمام شده و پمپ بنزینی در اطراف شما وجود ندارد، سوخت رسانی بهترین گزینه است. ممکن است رانندگانی که در جاده هستند برای کمک به شما بایستند ولی امکانش کم است. این کار باعث میشود که وقت زیادی از شما گرفته شود و به کارهایتان نرسید. امداد سوخت رسانی امدادخودرو فلاحی در هر ساعت از شبانه روز در کمترین زمان سوخت را به شما میرسانند.

امداد رسانی باتری: یکی از دلایلی که خودرو بین راه خاموش میشود، ایجاد مشکل در باتری است. برای این مشکل بهتر است به متخصصین این کار درخواست کمک داد. زیرا افرادی که در این زمینه تخصص دارند به بهترین شکل خودرو را تعمیر میکنند. امداد خودرو کرج افرادی را که در حل این مشکل تخصص دارند را میفرستد. همراه با خودرویی که امکانات کامل و پیشرفته ای دارد و مراحل باتری به باتری کردن خودرو را انجام میدهند. برای انجام این کار بهتر از امدادخودرو درخواست کنید تا از رانندگان دیگر. ممکن است به جای حل کردن مشکل خسارت بیشتری به خودرو وارد کنند و وقت زیادی را از شما بگیرند. برای انجام دادن مراحل باتری به باتری کردن باید به قطب های باتری زمان وصل کردن آنها مطمئن شوید. اگر هنگام باتری به باتری کردن، قطب های مخالف به هم دیگر متصل شود ممکن است باعث ترکیدن باتری شود.

افرادی که در امدادخودرو کرج فعالیت میکنند تخصص زیادی در زمینه خودرو دارند. میتوانید با اطمینان خودرویتان را به ما بسپارید و در کمترین زمان خودرویتان را تعمیر شده تحویل بگیرید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج

3 دلیلی که $رانندگان به امداد خودرو کرج نیاز پیدا میکنند!

مکانیک سیار و امدادرسان سیار در هر شرایط و هر زمانی از شبانه روز به محل اعزام میشوند. خدمات های مختلفی وجود دارد که امدادرسان سیار به شما ارائه میدهند:

تعمیر سیستم برق خودرو: یکی از خدمات های ارائه شده تعمیر سیستم برق خودرو است. ممکن است هنگام رانندگی چراغ های خودرو خاموش شوند و یا خودرو به طور ناگهانی خاموش شود و….. که نشان دهنده ی مشکل در سیستم برق خودرو است. در بروز این مشکل بهتر است به امدادخودرو اطلاع دهید تا برای کمک به شما حاضر شوند. در این شرایط خودرو را به کنار جاده منتقل کنید تا خطری به وجود نیاید.

تعمیر و امدادرسانی قطعات خودرو: زمانی است که یک قطعه از خودرو دچار خرابی شده و نمیتوانید آنرا تعمیر کنید. هنگامی که به امدادخودرو درخواست کمک دهید آنها با مکانیک سیار و یدک کش به کمک شما میایند. چرا که ممکن است نتوان خودرو را در محل تعمیر کرد و باید به تعمیرگاه انتقال داده شود. تا در آنجا مشکل خودرو را چک کنند و کار های لازم را برای تعمیر کردن آن انجام دهند. امداد خودرو کرج از بهترین مکانیک سیار استفاده میکند که اپراتور های آن از سابقه کاری بسیار بالایی برخوردارند.

حمل و جابجایی خودرو: حمل خودرو دلایل های مختلفی دارد. ممکن است هنگام رانندگی خودرو شما خاموش شود و دیگر قابل حرکت نباشد. برای حمل خودرو های تصادفی و یا وسیله نقلیه ای که امکان حرکت در جاده ها را ندارند مانند قایق. برای حمل خودرو میتوانید از امدادخودرو درخواست کنید تا با خودروبر کفی یا یدک کش خودرو را حمل کنند.

عوض کردن روغن خودرو: عوض نکردن به موقع روغن موتور ممکن است باعث آسیب زدن به خودرو شود. زمانی که میخواهید به مسافرت بروید و راه طولانی را طی کنید بهتر است قبلش روغن موتور را عوض کنید. اما اگر فراموش کردید این کار را انجام دهید و به مشکل خوردید میتوانید از مکانیک سیار درخواست کمک کنید. مکانیک و امدادخودرو سیار روغن مختص خودرویتان را برای شما میاورند.

4 نوع از ^خودروبرهایی که امدادخودرو کرج به شهر های اطراف اعزام میکند!

خودروبر های مختلفی برای حمل و جابجایی خودرو ها هست که هرکدام کاربرد و ویژگی های خود را دارد. امداد خودرو کرج از انواع خودروبر و یدک کش در مجموعه خود بهره میبرد که برای انواع خودروها مناسب است. انواع خودروبر ها شامل: خودروبر جرثقیل دار، خودروبر کامیونت، خودروبر تریلی و خودروبر چرخگیر میشود.

خودروبرهای جرثقیل دار: خودروبرهای جرثقیل دار مانند خودروبرهای کامیونت هستند و وزن آنها بین 5 تا 6 تن است. این خودروبر دارای جرثقیل میباشد، خودروهایی که به هر دلیلی قادر به حرکت نیستند به کمک جرثقیل آنرا بلند میکنند. خودرو را از قسمت چرخ ها بلند میکنند و روی سطح کفی خودروبر قرار میدهند. با این خودروبر ماشین بدون هیچ خطری تا مقصد مورد نظر حمل میشود.

خودروبر کامیونت: این نوع خودروبر مانند خودروبر جرثقیل دار است. اما به جای استفاده از جرثقیل از وسیله ای به نام وینچ برای بلند کردن خودرو استفاده میکنند. کفی خودروبر روی سطح زمین قرار میگیرد و خودرو را به کمک وینچ روی کفی قرار میدهند. این خودروبر برای خودروهای سواری و سبک و نیمه سنگین مناسب است.  این خودروبر از بهترین خودروبرهای امداد خودرو کرج است که میتوانید برای حمل خودروهایتان استفاده کنید.

خودروبر تریلی: این نوع خودروبر برای حمل و جابجایی حدود 6 یا 8 خودرو به طور همزمان است. خودروبر تریلی برای حمل خودروهای بین شهری و نمایشگاهی و کارخانه ها است.

خودروبر چرخگیر: خودروبر چرخگیر یا یدک کش برای خودروهایی که دچار آسیب کمتری شده اند مناسب است. برای حمل خودروها از قسمت جلویی چرخ ها یا چرخ های عقب را بلند میکنند که مناسب مسیرهای کوتاه است. این نوع یدک کش در امدادخودرو کرج استفاده زیادی میشود و از بهترین تجهیزات برای یدک کشی استفاده میکنند.

زمانی که خودرویتان خراب شده و قادر به حرکت نیست، استفاده از این خودروبر ها بسیار مناسب است. استفاده از انواع خودروبر صرفه جویی در زمان است و برای انتخاب خودروبر مناسبتان باید از کارشناسان امدادخودرو کمک بخواهید. امدادخودرو فلاحی با ایمنی کامل خودرو هایتان را به مقصد حمل میکند با بهترین خودروبر ها در کرج.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج

4 موارد مربوط به @زمستان که امداد خودرو کرج در اختیارتان قرار میدهد!

خودروها در فصل زمستان دچار خرابی و مشکل های بیشتری نسبت به بقیه فصل ها میشوند. پس در این هوا باید مراقب خودرو خود باشید و قبل از استفاده آن را چک کنید. در این فصل مشکلاتی مانند یخ زدن روغن موتور، استارت نخوردن و….. اتفاق میوفتد. برای جلوگیری از این نوع مشکلات و از کار نیفتادن خودرو باید مواردی را رعایت کرد. نکاتی را که امدادخودرو کرج برای جلوگیری از خسارات در اختیار شما میگذارد:

 1. چک کردن چرخ های خودرو: در این فصل به دلیل باریدن باران ممکن است لاستیک ها آسیب ببینند. ممکن است آج هایی که در لاستیک وجود دارد از بین رفته باشد و به سطحی صاف تغیر کرده باشد. یا ترک هایی را در لاستیک ها به وجود آورده باشد. که ممکن است رانندگی با آن لاستیک ها اتفاق ناگواری رخ دهد. در این شرایط بهتر باید لاستیک های جدیدی را تهیه کرد و آن را با لاستیک های قبلی تعویض نمود. باد داخل لاستیک ها را چک کنید، چون هوای سرد باعث کم باد شدن لاستیک و کنترل سخت خودرو میشود. بس قبل از روشن کردن خودرو چرخ ها را بررسی کنید تا از سالام بودن آن مطمئن شوید. اگر شرایط تعویض لاستیک خودرو را ندارید میتوانید با اطلاع دادن به امداد خودرو کرج لاستیک های جدید دریافت کنید.
 2. چک کردن ترمز خودرو: چک کردن ترمز خودرو در زمستان بسیار مهم است که باید رعایت کنید. در زمستان خیابان ها به دلیل بارش باران و برف لغزنده هستند. ممکن است هنگام ترمز چرخ های خودرو لیز بخورد و باعث تصادف شود. پس برای جلوگیری از این اتفاق قبل از حرکت سیستم ترمز را چک کنید. اگر ترمز خودرو مشکل داشت میتوانید از امدادخودرو کرج درخواست مکانیک سیار کنید تا در کمترین زمان آنرا تعمیر کنند.
 3. ضد یخ در رادیاتور: مهمترین موردی که باید رعایت کنید ریختن ضد یخ در رادیاتور خودرو است. این کار از یخ زدن رادیاتور خودرو جلوگیری میکند و جرم های موجود در رادیاتور را از بین میبرد. اگر به دلیل یخ زدن رادیاتور، بین راه ماندید با Emdadkhodrofalahi تماس بگیرید تا امدادرسان خود را به شما برساند.
 4. بررسی برف پاکن: در هوای بارانی و برفی وجود برف پاکن بسیار مهم است. در این هوا دیدتان به دلیل بارش کم میشود پس باید از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید. وجود شیشه شور در مخزن را هم چک کنید.
امدادخودرو کرج

5 کاری که باید #هنگام خراب شدن خودرو در جاده بدانید!

زمانیکه خودرویتان بین راه خراب میشود باید نکاتی را که امدادخودرو کرج میگوید رعایت کنید تا از خطرات جلوگیری کنید. یکی از نکات هایی که باید رعایت کنید اطلاع دادن خرابی خودرو به دیگران است. برای مطلع کردن دیگران میتوانید چراغ خطر خودرو را روشن کنید تا بقیه بفهمند خودرو شما دچار مشکل شده است. یکی دیگر از نکته ها هدایت کردن خودرو به سمت کنار جاده است. برای جلوگیری از خطرهای احتمالی خودرو را از جاده خارج کنید. بعد از پارک کردن خودرو، کاپوت را بالا داده تا اگر کسی در زمینه خودرو مهارت دارد به کمکتان بیاید. اگر در خودرو خود مثلث خطر به همراه دارید آن را با فاصله حدود 150 متر از خودرو بگذارید. بعد از انجام این کارها باید با امدادخودرو تماس بگیرید تا هرچه سریعتر به محل اعزام شوند.

امداد خودرو کرج با بهترین و بروزترین امکانات به کمک شما میایند. در شهر و منطقه ای که باشید امداد خودرو فلاحی برای کمک به شما آماده میشوند.

امدادخودرو کرج

سوالات متداول

آیا امدادخودرو کرج در تعطیلات هم فعالیت میکنند؟

بله، خودروبر کرج در هر 24 ساعت از شبانه روز حتی در تعطیلات برای خدمات رسانی به شما حاضر هستند.

از چه طریقی میتوانیم از emdadkhodrofalahi درخواست کمک کنیم؟

شما میتوایند با تماس گرفتن با شماره 09190303486 درخواستتان را به ما بگویید تا امدادرسانان در سریعترین زمان به سمت محل اعزام شوند.

امدادخودرو فلاحی چه نوع خدماتی را شامل میشود؟

خودروبر تهران خدماتی مانند مکانیک سیار، پنچرگیری، حمل خودرو با یدک کش و خودروبر، تعویض قطعات، تعویض روغن و….

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *