خودروبر کرج emdadkhodrofalahi


موضوع خودروبر کرج
نویسنده مهسا شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمه 1050 کلمه
مدت زمان 10 دقیقه

 

فهرست مطالب

4 ویژگی خودروبر کرج که هنگام @استفاده به شما ارائه می شود!

2 قطعه ای که یدک کش کرج را #تشکیل می دهد چیست؟

4 تجهیزاتی که امدادخودرو فلاحی برای $امدادرسانی به دنبال دارد!

تجهیزاتی که Emdadkhodrofalahi در هنگام %عملیات به دنبال دارد!

 

فهرست تصاویر

شکل 1 خودروبر کرج

شکل 2 یدک کش کرج

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

 

4 ویژگی خودروبر کرج که هنگام @استفاده به شما ارائه می شود!

برای اینکه بفهمید شرکت خودروبری که انتخاب می کنید حرفه ای است یا خیر، باید به چند نکته توجه کنید. اولین نکته ای باید به آن توجه کرد، در دسترس بودن خودروبر و خدمات می باشد. خودروبر امداد خودرو فلاحی همیشه برای ارائه خدمات به شما آماده است. در هر ساعتی از شبانه روز می توانید برای ارائه خدمات به شما، با ما تماس بگیرید. علاوه بر  ارائه خدمات به صورت حضوری، ارائه خدمات به صورت تلفنی هم وجود دارد. شما می توانید برای کمک گرفتن از ما به صورت غیر حضوری، با مجموعه ما تماس بگیرید. دومین نکته ای که باید به آن توجه کرد، ارائه بیمه نامه به مشتریان است. با اینکه امداد خودرو فلاحی حمل خودرو شما را با ایمنی بالا انجام میدهد، ولی احتمال وقوع حادثه وجود دارد. پس برای اینکه خیال شما را راحت کنیم، بیمه حمل خودرو به شما تحویل داده می شود.

Emdadkhodrofalahi برای تمامی خودرو هایی که حمل می کند، بیمه نامه تحویل می دهد. همچنین می تواند تضمین کند که خودروی شما بدون هیچ گونه آسیب و صدمه ای به مقصد می رسد. سومین نکته ای که باید هنگام انتخاب یدک کش کرج توجه کرد، مشاوره دادن شرکت مورد نظر است. هنگامی که شرکتی قبل از ارائه خدمات به شما مشاوره میدهد، باعث میشود تا خدماتی مناسب برای شما ارائه شود. همچنین این کار، موجب می شود تا در هزینه ها و وقت ارزشمندتان صرفه جویی شود. خودروبر امداد خودرو فلاحی، برای اینکه رضایت مشتریان را جلب کند، مشاوره رایگان خود را ایجاد کرده است. همچنین با وجود مشاوره، خدماتی با کیفیت تر به شما ارائه می شود. مشاوره های تلفنی و حضوری هم در 24 ساعت روز و 7 روز هفته به صورت مداوم وجود دارد.

برای درک بهتر مطالب به(شکل 1 خودروبر کرج) و (شکل 2 یدک کش کرج) و (شکل 3 امداد خودرو فلاحی)مراجعه کنید.

شکل 1 خودروبر کرج

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

2 قطعه ای که یدک کش کرج را #تشکیل می دهد چیست؟

یکی از قطعاتی که یدک کش را تشکیل می دهد، کابل بکسل است. هنگامی که قطعات و دستگاهای مختلف یدک کش سالم و ایمنی داشته باشد، ایمنی خودروها هنگام انتقال بالا خواهد بود. همچنین در این صورت، از ایجاد اتفاق و حوادث ها برای خودرو جلوگیری می کند. یک از نکته های مهمی که در اجزای یدک کش ها وجود دارد، سالم بودن کابل بکسل است. کابل یا همان سیم بکسل، یکی از مهم ترین قطعه از یدک کش ها به حساب می آید.  حتما برایتان سوال شده که چرا سیم بکسل از مهم ترین قطعه یدک کش کرج است. یا اینکه چرا سالم و خراب بودن این قطعه در حادثه هایی مانند تصادف مهم است. هنگامی که حمل خودرو با یدک کش انجام می شود، سیم بکسل باعث متصل شدن خودرو به یدک کش است. در این صورت سیم بکسل از انعطاف پذیری بالایی هم برخودار است.

پس اگر سیم بکس خراب شود ویا مقاومت مناسب و بالایی نداشته باشد، احتمال وقوع حوادث برای خودرو بالا است. پس زمانی که سیم بکسل برای خودروبر کرج انتخاب می کنید، باید دقت بالایی داشته باشید. سیم بکسلی که انتخاب می کنید باید ویژگی های بالایی داشته باشد. یعنی کابل بکسل باید مقاومت بالایی داشته باشد، دوام مناسبی داشته باشد و همچنین جنس مرغوبی داشته باشد. سیم بکسل برای کشیدن انواع خودرو ها است پس باید توانایی وزن و حمل خودرو را داشته باشد. یکی دیگر از ویژگی کابل بکسل، مقاوت بالا آن در برابر خوردگی و ضربه ها می باشد. امکان اینکه هنگامی که خودرو در حال منتقل شدن است، شرایط آب و هوا نامناسب شود وجود دارد. احتمال حادثه و اتفاقات ناگواری وجود دارد. پس سیم بکسل باید پاییز و زمستان و شرایط های مختلف، کارایی داشته باشد.

شکل 2 یدک کش کرج

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

4 تجهیزاتی که امدادخودرو فلاحی برای $امدادرسانی به دنبال دارد!

به همراه داشتن تجهیزات فنی هنگام امداد رسانی، یکی از اصلی ترین کار یدک کش کرج می باشد. خودروهایی که حمل خودرو انجام می دهند باید این تجهیزات فنی را به همراه داشته باشند. این تجهیزات هنگامی که تصادف و یا حادثه ای رخ دهد، بسیار نیاز می شود. این ابزار می تواند از اتفاقات دیگری جلوگیری کند. این تجهیزات فنی شامل کپسول آتش نشانی، چراغ گردان زرد، جعبه کمک های اولیه، چراغ قوه و… می شود. این تجهیزات یک وسیله اجباری برای رانندگان خودروبر کرج است.

تجهیزاتی که Emdadkhodrofalahi در هنگام %عملیات به دنبال دارد!

  • کپسول آتش نشانی:

تمامی رانندگان خودروبر باید کپسول آتش نشانی که یک از تجهیزات فنی می باشد را به همراه داشته باشند. کپسول آتش نشانی که باید به همراه داشته باشند باید از نوع بالونی و 4 و یا 6 کیلویی باشد. در بازه زمان های منظم باید تجهیزات آتش نشانی بررسی و چک شود تا مشکلی برایشان به وجود نیامده باشد. هنگامی که کپسول های آتش نشانی را روی خودروبر کرج نصب می کنید باید دقت خود را بالا ببرید. این کپسول باید در مکانی متصل شود که دسترسی آسان باشد. تا در زمانی های ضروری و آتش سوزی بتوان سریع از ان استفاده کرد.

  • چراغ گردان زرد

رانندگان یدک کش کرج باید روی سقف و بالاترین قسمت خودرو، چراغ گردان زرد نصب کنند. این چراغ هنگام انجام عملیات و خدمات رسانی باید روشن باشد. همچنین نصب این چراغ گردان زرد بسیار مهم است. باید طوری نصب شود که به شکلی دائم و ثابت ایستاده باشد و هنگام آب و هوای نامناسب کنده نشود. این چراغ گردان های زرد، نشان دهنده این است که خودرویی که در حال حمل است، موقعیت اضطراری دارد. در این هنگام برای باز کردن جاده و برای اینکه خودرو های کناری فاصله را رعایت کنند بسیار کاربردی است.

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

امداد خودرو فلاحی یک شرکتی شناخته شده با سابقه 28 سال در کرج می باشد. تیم امداد خودرو با بهترین خودروبر کرج برای خدمات به شما آماده می باشد.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *