خودروبر کرج

خودروبر کرج emdadkhodrofalahi


موضوع خودروبر کرج
نویسنده مهسا شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمه 2296 کلمه
مدت زمان 23 دقیقه
خودروبر کرج

4 مورد از دلایلی که به خودروبر کرج $نیاز پیدا می کنید!

خودروبر به خودروهایی گفته می شود که برای حمل خودرو ها استفاده می شود. از خودروبر ها به دلایل های مختلفی استفاده می شود. یکی از این دلایل می تواند برای خرابی خودرو باشد. هنگامی که خودروشما در جاده خراب می شود، با کمک خودروبر در کرج خودروشما به مکانی دیگر حمل می شود. یا یکی دیگر از دلایل استفاده از خودروبر، می تواند برای حمل خودرو خریده شده باشد. هنگامی که خودروتان را از شهر دیگری خریداری میکنید و میخواهید به شهر دیگری انتقال دهید، خودروبر در اختیار شماست. برای انتقال تعداد زیادی خودرو به شهر دیگر، انتقال خودرو صفر درب منزل و … از خودروبر استفاده می شود. برای انتخاب خودروبر باید به چند نکته توجه کرد تا خودروبر مناسب کار شما، به شما خدمت رسانی کند.

0:00
0:00
خودروبر کرج

امدادخودرو فلاحی به تمام نقاط شهر امدادرسانی می کند. شهر های اعم از:

 • فردیس
 • کمال‌شهر
 • نظرآباد
 • ساوجبلاغ
 • محمدشهر
 • ماهدشت
 • مشکین‌دشت
 • هشتگرد
 • چهارباغ
 • شهر جدید هشتگرد
 • اشتهارد
 • گرمدره
 • گلسار
 • کوهسار
 • تنکمان
 • طالقان
 • آسارا
 • پلنگ‌آباد (اشتهارد)
 • ولداباد
خودروبر کرج
خودروبر کرج

5 نکته های لازم برای @انتخاب خودروبر در کرج چیست؟

 1. نوع باری که قرار است حمل شود:

اصلی ترین دلیل انتخاب خودروبر، نوع باری است که قرار است توسط خودروبر حمل شود. بار های سنگین، بزرگ، شیمیایی و… هر کدام خودروبر خاص خودشان را دارند. اگر هر نوع باری با خودروبر مخصوص خودش جابه جا نشود، ممکن است آسیبی به بار یا خودروبر وارد شود.

 1. ابعاد و وزن باری که قرار است حمل شود:

اگر بار ابعاد بزرگ و وزن زیادی داشته باشد، باید با خودروبر مخصوص خودش حمل شود. یعنی خودروبری که قابلیت تحمل وزن بالا و ابعاد بزرگ را داشته باشد. ولی اگر ابعاد و وزن بار کوچک و کم باشد، با خودروبر مخصوص این نوع بار حمل می شود.

 1. مسافت باری که قرار است حمل شود:

مسافتی که بار باید از مبدا تا مقصد خواسته شده طی کند برای انتخاب خودروبر مهم است. مسافت هر چه بیشتر باشد، به خودروبر بزرگ تر با قابلیت تحمل بیشتر نیاز است.

 1. تعداد باری که قرا است حمل شود:

تعداد بار هایی که باید انتقال داده شوند بالا باشد، به طوری که در یک خودروبر جا نشوند. به کفی خودروبر در کرج بزرگتری نیاز است.

 1. محل مبدا و مقصد باری که قرار است حمل شود:

محلی که بار قرار است حمل شود، اگر دور و دسترسی سختی داشته باشد، بر نوع خودروبر تاثیر زیادی دارد. همچنین هزینه کرایه برای این نوع راه ها بیشتر می شود.

پس برای درخواست خودروبر باید به این نکات ها توجه کنید تا انتقال به آسانی و بدون مشکل انجام شود. اگر شما نوع خودروبری که برای بار شما مناسب باشد را نمی دانید، بهتر است خودتان نوع آنرا انتخاب نکنید. موقع درخواست خودروبر، اطلاعات مورد نیاز را به امدادگر emdadkhodrofalahi بگویید تا خودروبر بار شما را برایتان بفرستند. اطلاعات اعم از نوع بار، ابعاد و وزن بار، مسافت بار، تعداد بار و محل مبدا و مقصد. امدادگران بر این اساس، نوع خودروبری که برای شما مناسب است را با هزینه کرایه به شما می گویند. امدادگران با خودروبر کرج به محل خواسته شده اعزام می شوند و خودروتان را به محل مورد نظر انتقال میدهند.

خودروبر کرج
خودروبر کرج

5 نوع از #خودروبر های امداد خودرو فلاحی چیست؟

 1. خودروبر تکی در کرج:

خودروبر های تکی انواع خودرو های وانتی می باشد. خودروبر تکی قابلیت تحمل یک خودرو را دارد و می تواند آن را حمل کند. همچنین کسانی که می خواهند خودروشان سریع تر به دستشان برسد، از خودروبر تکی استفاده می کند. از خودروبر های تکی برای حمل خودرو در شهر استفاده می شود.

 1. کفی خودروبر در کرج:

خودرو های کفی خودروبر کرج اعم از کامیون، کامیونت، هیوندا، خاور و ایسوز می باشد.

 1. تریلی خودروبر:

تریلی خودروبر قابلیت تحمل و فضای 6 الی 8 خودرو و حتی بالاتر هم دارد. از تریلی خودروبر برای حمل و جابه جایی چند خودرو استفاده می شود. برای حمل خودرو های برون شهری از تریلی خودروبر استفاده می شود.

 1. خودروبر چرخگیر در کرج:

وزن این نوع خودروبر 2 تن است. نام دیگر خودروبر چرخگیر، یدک کش است. این نوع خودروبر با جرثقیلی که دارد، دو چرخ جلو های خودرو را بلند می کند. در این صورت دو چرخ خودرو پشتی روی زمین کشیده می شود و خودرو حمل می شود. از خودروبر چرخگیر برای مسافت های کوتاه و خودرو هایی با آسیب کم و جزئی استفاده می شود.

 1. خودروبر جرثقیل دار در کرج:

خودروبر جرثقیلی یک کامیونت به وزن 6 تن می باشد. این خودروبر دارای جرثقیل هیدرولیک است. هنگامی از این نوع خودروبر استفاده میشود که، خودرو آسیب زیادی دیده باشد و قابل روشن و حرکت کردن نباشد. خودروبر جرثقیل دار، چهارچرخ خودرو را به طور یکسان بلند می کند. و آن را روی کفی خود می گذارد و به محل مورد نظر می برد.

خودروبر کرج

6 مواقع که باید از کفی خودروبر در کرج *استفاده کرد!

 1. برای حمل خودرو های تصادفی و اوراقی:

هنگامی که شما خودروتان در جاده دچار تصادف می شود و دیگر قابلیت روشن و حرکت کردن را نداشته باشد. در این شرایط بهترین خودروبر کرج، کفی خودروبر می باشد تا بتواند بدون هیچ مشکلی خودروتان را به تعمیرگاه بفرستند. در مواقعی هم ممکن است خودرو بشدت آسیب دیده باشد به طوری که روشن و حرکت دادن خودرو خطرناک است. پس بهتر است با امدادخودرو فلاحی تماس بگیرید تا خودروتان را به نزدیک ترین تعمیرگاه منتقل کند.

 1. برای حمل خودرو های کلاسیک و قدیمی:

حمل خودرو های کلاسیک و قدیمی، باید با کفی خودروبر در کرج صورت بگیرد. به دلیل اینکه وجود خودرو های کلاسیک و قدیمی در خیابان ها غیر مجاز است و لازم به مجوز است.

 1. برای حمل خودرو های سالم درب منزل:

مواقعی که شما خودرویی اجاره کرده باشید و می خواهید آن را درب منزل تحویل بگیرید. همچنین اگر خودروتان در تعمیرگاه باشد و آن را بخواهید برایتان بیاورند، با کفی خودروبر انتقال انجام می شود.

 1. برای حمل خودرو های صفر و بدون پلاک:

حمل خودرو های صفر و بدون پلاک، باید با کفی خودروبر کرج صورت بگیرد. به دلیل اینکه وجود خودروهای بدون پلاک در خیابان ها غیر مجاز است و باید با کفی خودروبر منتقل شوند.

 1. برای حمل ماشین آلات و دستگاه های بزرگ و سنگین:

برای حمل ماشین آلات و دستگاه های صنعتی، کشاورزی و دریایی، باید با خودروبر مخصوصش انجام شود. خودروبری که قابلیت تحمل وزن زیاد و ابعاد بزرگ آن بار را داشته باشد. کفی خودروبر کرج، توانایی حمل این نوع خودرو ها را دارد.

 1. برای حمل خودرو های لوکس و مسابقه:

برای حمل خودرو های لوکس و مسابقه ای، باید از کفی خودروبر در کرج استفاده شود. این نوع ماشین ها بسیار گران قیمت هستند و اگر آسیبی به آنها وارد شود، خسارت مالی زیادی بوجود میاورد. پس بهتر است با کفی خودروبر که ایمنی بالاتری دارد، چنین خودرو هایی حمل شود.

خودروبر کرج
خودروبر کرج
خودروبر کرج

2 نوع کفی خودروبر کرج  emdadkhodrofalahi که در &انتقال خودرو بهترین هستند!

کفی خودروبر امداد خودرو فلاحی دو نوع می باشد. سبک و سنگین. کفی خودروبر سبک، انواع کامیونت ها را شامل می شود که دارای یک کفی هستند. از این نوع خودروبر برای حمل و جابه جایی یک خودرو استفاده می شود. خودروهایی که دچار خرابی، تصادفی ویا کسانی که میخواهند خودروبر اختصاصی داشته باشند، از این نوع خودروبر استفاده می کنند. کفی خودروبر کامیونت از قدرت، ایمنی و استاندارد های مهم بهره مند است.

کفی خودروبر سنگین، انواع کامیون ها را شامل می شود که دارای دو کفی هستند. از این نوع خودروبر برای حمل و جابه جایی چند خودرو مثلا 6 تا 8 خودرو استفاده می شود. علاوه بر تعداد بالای خودروها برای مسافت های طولانی هم از این نوع خودروبر کرج استفاده می شود. البته بستگی به توان و ظرفیت کفی خودروبر دارد. حمل خودرو با کفی خودروبر ها به این شکل است. خودرو مورد نظر از سکویی که در انتهای کفی وجود دارد، بالا می رود و روی کفی قرار می گیرد. و کامیونت یا کفی خودروبر در کرج آن را تا مکان خواسته شده حمل می کند. از این نوع کفی خودروبر، بیشتر برای حمل خودروهای صفر و بدون پلاک از شهری به شهر دیگر استفاده میکنند.

کفی خودروب متحرک یا همان چرثقیل دار، برای خودرو هایی استفاده می شود که به هیچ عنوان قابل حرکت نباشد. این نوع کفی خودروبر دارای جرثقیل هیدرولیک می باشد که با آن زیر تمام چرخ های خودرو قرار می گیرد. آن را بلند می کند و بدون هیچ فشار و آسیبی بر روی سطح کفی خودروبر قرار می دهد. از خودروبر های کامیونت ثابت، برای حمل یک خودرو استفاده می شود. بیشتر برای مسافت های کم و درون شهری، از این نوع خودروبر استفاده می کنند. خودروبر کرج، ایمنی بالایی دارد و تمام انواع کفی خودروبر ایمنی یکسانی دارند، پس نگران این موضوع نباشد.

خودروبر کرج

3 خدماتی که کفی خودروبر در کرج به ^مشتریان ارائه می دهد چیست؟

 1. حمل خودرو درون شهری و برون شهری
 2. حمل خودرو به تعمیرگاه
 3. حمل خودرو به مکان خواسته شده شما

6 مزایا خودروبر کرج در هنگام خدمت رسانی چیست؟

 1. امدادگران متخصص و با تجربه emdadkhodrofalahi
 2. ارائه خدمات پیشرفته
 3. داشتن ابزارات مدرن و پیشرفته
 4. حضور سریع در محل کمتر از 30 دقیقه
 5. دادن خدمات در کمترین سرعت
 6. مشاوره رایگان
 7. ارائه خدمات به صورت شبانه روز
 8. رفتار و اخلاق مناسب و مهربان
 9. هزینه بسیار مناسب کفی خودروبر در کرج
خودروبر کرج
خودروبر کرج
خودروبر کرج

5 عواملی که به #هزینه های خودروبر در کرج بستگی دارد!

 1. تاثیر آب و هوا بر تعرفه خودروبر:

برای حمل و جابه جایی خودرو، آب و هوا تاثیر موثری در تعرفه کفی خودروبر در کرج دارد. به این دلیل که در هنگام جابه جایی، ایمنی خودروها بسیار مهم است. مثلا در روز هایی که هوا بارانی یا برفی است، جاده بسیار لغزنده و خطرناک است. امدادگر باید با سرعت بسیار پایینی رانندگی کند تا اتفاقی برای خودرو و خودروبر کرج نیافتد.

 1. تاثیر زمان بر تعرفه خودروبر:

برای حمل و جابه جایی خودرو، زمان انتقال ممکن است طولانی باشد. به دو دلیل بستگی دارد. یک اینکه خوده راه طولانی باشد و دوم اینکه جاده، شلوغ و بسیار پیچیدگی داشته باشد. در این صورت زمان زیادی برای انتقال صرف می شود و تعرفه آن را بالا میبرد.

 1. تاثیر مسافت بر تعرفه خودروبر:

برای حمل و جابه جایی خودرو، مسافتی که خودروبر در کرج حمل می کند مهم است. هنگامی که مسافت طولانی باشد و انتقال برون شهری باشد، تاثیر بسزایی در تعرفه دارد.

 1. تاثیر وزن خودرو بر تعرفه خودروبر:

برای حمل و جابه جایی، وزن خودرو تاثیر موثری در تعرفه دارد. وزن خودرو هر چقدر که بالاتر باشد، استهلاک خودروبر بیشتر می شود. برای انتقال خودروهایی که وزن سنگینی دارند، باید از کفی خودروبر در کرج استفاده شود که مقاومت بسیاری دارد.

 1. تاثیر نوع خودرو و بیمه بر تعرفه خودروبر:

برای حمل و جابه جایی خودرو، بیمه بسیار مهم است. خودرو هرچه گران قیمت و مدل بالاتر باشد، بیمه آن هم بیشتر می شود. برای مسافت های برون شهری و جاده ای، بیمه الزامی است و بیمه درون شهری به صورت اختیاری است. Emdadkhodrofalahi از انواع بیمه برای راحت کردن خیال شما بهره مند است.

خودروبر کرج

3 مزایا خودروبر های @سر بسته و سر باز چیست؟مزایا خودروبر سر باز:

 1. هزینه مناسب:

حمل و انتقال خودرو با خودروبر های سر باز، هزینه مناسبی در برابر خودروبر های سر بسته دارد.

 1. دسترسی و در دسترس بودن:

خودروبر های سر باز به تعداد زیادی وجود دارد و قابل دسترسی همگان است.

 1. دید و بازرسی:

خودروبر های سر باز، باعث می شود تا افراد، خودروهایی که دچار آسیب شدند را بررسی کنند. تا اگر اتفاقی برای خودروشان افتاد، سریع دست بکار شوند و اقدامات ضروری لازم را انجام دهند.

خودروبر کرج
خودروبر کرج

مزایا خودروبر سر بسته:

 1. محافظت بالا:

خودروبر های سر پوشیده، خودرو را از هوای بارانی، آفتابی و … دور نگه می دارند. در این صورت خودرو هیچ گونه آسیبی نمی بیند.

 1. انعطاف پذیری در حمل و نقل:

برخی از امدادخودروها برای خودروهای لوکس، گران قیمت و مسابقه ای، از کفی خودروبر در کرج سر بسته استفاده میکنند.

 1. کاهش خطر آسیب خارجی:

هنگامی که خودرو در فضای بسته حمل می شود، از آسیب های خارجی مانند کثیفی، خط و… در امان می ماند.

شماره تماس امدادخودرو فلاحی جهت استفاده از خدمات خودروبر کرج چند است؟

شما متیوانید با شماره 09190303486 تماس گرفته و از خدمات امدادخودور کرج استفاده کنید.

حمل و جابه جایی خودرو به کدام مناطق می باشد؟

به تمام نقاط تهران و البرز خدمات امدادخودرو فلاحی ارائه می شود.

حمل خودرو با چه خودروبری انجام می شود؟

حمل با یدک کش، خودروبر جرثقیل و کفی خودروبر کرج انجام می شود.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *