امدادخودرو کرج

امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi


موضوع امدادخودرو کرج
نویسنده مهتاب شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمات 1170 کلمه
مدت زمان 11 دقیقه

فهرست مطالب:

3 $کار امدادخودرو کرج چیست؟ در چه شرایطی میتوانیم از خدماتشان استفاده کنیم؟

5 کاری که خودروبر تهران برای #محافظت از خودرو به شما میگوید!

4 نوع #یدک کشی که در emdadkhodrofalahi استفاده میشود چیست؟

2 @سوال پر تکرار که از امدادخودرو فلاحی پرسیده میشود!

 

فهرست تصاویر:

شکل 1 امدادخودرو کرج

شکل 2 خودروبر تهران

شکل 3 امداد خودرو فلاحی

 

3 $کار امدادخودرو کرج چیست؟ در چه شرایطی میتوانیم از خدماتشان استفاده کنیم؟

امدادخودرو زمانی به کار میروند که برای خودرویتان مشکلی پیش آمده باشد. چه در جاده، چه در منزل میتوانید برای کمک گرفتن از آنها درخواست دهید تا مشکل خودرویتان را حل کنند. هنگام درخواست دادن موقعیت، مشکل و نام خودرو را بگویید تا با بهترین تجهیزات مناسب خودرو به محل اعزام شوند. علاوه بر مشکلی که برای آن درخواست داده اید، امدادرسانان خودرویتان را کامل بررسی میکنند تا مشکل دیگری نداشته باشد. حتی اگر به یک قطعه برای خودرو نیاز داشتید میتوانید به خودروبر تهران درخواست بدهید. امدادگران برایتان آن قطعه را میاورند و حتی خودشان آن را تعویض میکنند. برای تعمیر خودرو در محل نیز میتوانید از خدمات امدادخودرو استفاده کنید. اما اگر امکان تعمیر در محل وجود نداشت آن را با یدک کش یا خودروبر به بهترین مکانیکی میبرند.

حمل خودرو به مقصد دلخواه یکی از خدمات اصلی emdadkhodrofalahi است. هر خودرویی را با هر دلیلی به مقصد گفته شده حمل و جابجا میکنند. خودروها میتوانند تصادفی، لوکس، کلاسیک، اوراقی، ماشین آلات کشاورزی و…… باشد. حتی برای مسافرت رفتن نیز از این خدمات استفاده میکنند تا بتوانند از طبیعت لذت ببرند. پنچرگیری یکی دیگر از خدماتی است که بیشتر رانندگان درگیر آن هستند. اما با خدمات پنچرگیری امدادخودرو کرج میتوانید با خیال راحت رانندگی کنید. این خدمات ها در هزینه و وقتتان صرفه جویی میکند و میتوانید در هر شرایطی از آن استفاده کنید. شرکت ما از بهترین ابزار های به روز و پیشرفته برای خدمات دادن استفاده میکند. خدمات های ما سراسر تهران و البرز را پوشش میدهد، فقط کافیه به ما اعتماد کنید. در 24 ساعت از شبانه روز و در روزهای تعطیل میتوانید از ما درخواست کمک کنید. امدادرسانان در سریعترین زمان ممکن برای کمک به شما به سمت محل اعزام میشوند. برای ارتباط با ما میتوانید از طریق شماره مجود در صفحه اقدام نمایید. برای درک بهتر مطالب میتوانید به شکل1 امدادخودرو کرج، شکل2 خودرو بر تهران و شکل3 امداد خودرو فلاحی مراجعه کنید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 1 امدادخودرو کرج

5 کاری که خودروبر تهران برای #محافظت از خودرو به شما میگوید!

برای جلوگیری از خرابی خودرو بهتره به موارد گفته شده توجه کنید تا باعث خسارت نشود. حتما به موقع این نکات را انجام دهید تا در حین رانندگی خودرویتان دچار مشکل نشود.

چراغ خودرو: چراغ های خودرو مخصوصا آنهایی که در جلو خودرو قرار دارند برای امنیت خودرو و سرنشینان مهم هستند. زمانیکه چراغ ها سوختند، باید زود آنها را عوض کرد تا باعث خسارت به شما و دیگران نشود. برای مطمئن شدن از سالم بودن چراغ ها باید قبل از رانندگی آنها را چک کنید. همه چراغ ها را روشن کنید و آنها را بررسی کنید حتی چراغ ترمز خودرو. اگر چراغ ها مشکلی داشت نگران نباشید و با خودروبر تهران تماس بگیرید. آنها در کمترین زمان لامپ برای چراغ های خودرویتان میاورند و برایتان تعویض میکنند.

چک کردن فشار باد چرخ ها: چرخ های خودرو به مرور زمان کم باد میشوند. پس باید آن را به طور منظم و قبل از رانندگی بررسی کنید. برای اینکار میتوانید از امدادخودرو، مکانیکی استفاده کنید یا اینکه اگر خودتان بلدید فشار باد را بسنجید.

تیغه برف پاکن: زمانیکه تیغه های برف پاکن آب روی شیشه را به خوبی پاک نمیکند باید آنرا عوض کنید. حتی اگر جای پاک کردن تیغه ها روی شیشه مانده است زمان تعویض آنها رسیده است.

بررسی مایعات خودرو: در خودرو مایعات های متفاوتی وجود دارد که بر کارکرد خودرو تاثیر میگذارد. باید آنها را به موقع بررسی کنید قبل از اینکه به خودرو آسیب بزند. مایعاتی مانند روغن ترمز، روغن موتور، ضد یخ، خنک کننده موتور و…… . باید حواستان باشد که نشت کردن هر یک از آنها روی کارکرد خودرو اثر میگذارد. برای چک کردن و تعویض آنها میتوانید به امدادخودرو کرج درخواست دهید تا برایتان انجام دهند.

ترمز خودرو: لنت ترموز خودرو را باید به طور منظم بررسی کنید قبل از اینکه مشکل ساز شود. هنگام ترمز گرفتن به صداها و عملکرد آن گوش دهید. زمانی که صدایی مانند جیرجیر یا خراش شنیدید با امدادخودرو فلاحی تماس بگیرید تا بتوانند مشکل را حل کنند. حتی فرسوده بودن لنت نیز ممکن است به اجزای دیگر ترمز آسیب وارد کند.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 2 خودروبر تهران

4 نوع #یدک کشی که در emdadkhodrofalahi استفاده میشود چیست؟

یدک کش ها وسیله نقلیه مجهزی هستند که برای حمل و جابجایی خودرو های آسیب دیده استفاده میشود. یدک کش ها برای حمل انواع خودروها باید وزنی حدود 2 تن داشته باشند. یدک کش هایی که در خودروبر تهران قرار دارند برای حمل خودرو در هر شرایط و موقعیتی استفاده میشود. اما یدک کش برخلاف خودرو بر برای مسافت های کوتاه تر از 10 کیلومتر استفاده میشود. خودروهایی که برای یدک کشی استفاده میشود شامل نیسان، وانت، مزدا و….. است.

یدک کش چرخگیر: این نوع یدک کش از دو بازو کشنده در انتهای خودرو استفاده میکنند. برای طی کردن مسافت کوتاه و خودروهای آسیب دیده بسیار مناسب است. این یدک کش مانند خودروبر از امنیت بالایی برخوردار است. امدادخودرو کرج با بهترین ها خدمات را به شما ارائه میدهد.

یدک کش زنجیری: این یک یدک کش قدیمی است که برای حمل خودرو استفاده میشود. یدک کش با یک کابل محکم که در عقب خود قرار دارد، به قسمت جلوی خودرو آسیب دیده وصل میشود. این نوع حمل برای خودورهایی قابل استفاده است که لاستیک های آن سالم باشد.

یدک کش کامیون: این یدک کش برای حمل خودرو ها بسیار پر کاربرد است. یکی از امن ترین یدک کش های خودروبر تهران است که برای مشتریان استفاده میشود. این یدک کش با کفی هیدرولیکی خودرو را بلند کرده و به تعمیرگاه میرساند. یدک کش کامیونی بهترین یدک کش برای حمل خودروها است. علاوه بر خودروهای آسیب دیده، خودورهای دیگری را نیز حمل میکند.

یدک کش بلند کننده: یدک کش بلند کننده یکی از پرکاربردترین ها است که برای حمل خودروها استفاده میکنند. حمل خودرو به صورتی است که، یک اهرم مستطیل شکل زیر تایرهای جلو خودرو قرار میگیرد و آنرا بلند میکنند.

امدادخودرو کرج از معتبرترین امداد خودرو تهران، البرز و شهر های اطراف است. میتوانید با اطمینان کامل خودروهایتان را به این مجموعه بسپارید تا بهترین خدمات را روی خودرویتان پیاده کنند. هر خدماتی را که میخواهید فقط کافیست با امدادخودرو تماس بگیرید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

2 @سوال پر تکرار که از امدادخودرو فلاحی پرسیده میشود!

خودروبر تهران علاوه بر حمل خودرو دیگر چه خدماتی را ارائه میدهد؟

خدماتی مانند باتری به باتری، مکانیک سیار، پنچرگیری، سوخت رسانی، امداد قطعات، امداد سوئیچ و…..

چگونه میتوانیم درخواست کمک دهیم؟

میتوانید از طریق شماره موجود در صفحه با ما تماس بگیرید درخواستتان را بگویید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *