امدادخودرو کرج

امدادخودرو کرج خودروبر تهران امدادخودرو فلاحی emdadkhodrofalahi


موضوع: امدادخودرو کرج
نویسنده: ندا عباس زاده
 دپارتمان: عالی و عالی
 تعداد کلمات:  1000کلمه
 مدت زمان:  10دقیقه

فهرست مطالب:

3  کاربرد کفی های %خودروبر در امدادخودرو کرج چیست؟

5 نوع %خودروبر برای حمل خودروها در خودروبر کرج چیست؟(emdadkhodrofalahi)

10 توصیه امدادخودرو فلاحی قبل از رفتن به سفر چیست؟

فهرست تصاویر:

شکل 1 امداد خودرو کرج

شکل 2 خودروبر در کرج

شکل 3 امداد خودرو فلاحی

3  کاربرد %کفی های خودروبر در امدادخودرو کرج چیست؟

در زمان امروز با توجه به اینکه خودروهایی که تولید میشود و خودروهایی که وارد میشود زیاد است. نیاز مردم به خودروبر کرج در جاده ها نیز بیشتر شده است. وقتی کارخانه خودروهای خود را تولید میکند برای جابجایی انها باید از خودروبرهای مخصوص استفاده شود تا خودرو خسارت نبیند. تیم امدادخودرو کرج با توجه به داشتن بهترین و برترین خودروبرها در جاده از بهترین ها به حساب می اید. کفی های خودروبر نوعی وسیله نقلیه است که برای جابجایی خودروهای سواری،اتوبوس­ها،کامیون استفاده میشود. این کفی ها دارای یک سطح صاف و یکدست برای هستند که خودروها به راحتی روی آن قرار میگیرد. و دارای بست و تسمه هستند که خودرو به صورت ایمنی نگه میدارد. تیم خودروبر کرج با برترین و بهترین امکانات آماده خدمات رسانی در جاده است تا شما سفر خوبی داشته باشید. برای ارتباط با این تیم میتوانید با شماره هایی که در سایت قرار داده شده است تماس بگیرید.

1.حمل خودروهایی که به دلیل تصادف یا نقص فنی نمیتوانند حرکت کنند.

2.حمل خودروهایی که برای مسابقات یا رویدادهای خاص نیاز است.

3.حمل خودروهایی که برای فروش یا صادرات نیاز است.

کفی خودروبر یک وسیله ایمن و موثر برای حمل خودرو است. با استفاده از این کفی ها میتوان آسیب دیدن خودرو را کم کرد. کفی های خودروبر کرج انواع گوناگونی دارد که هر کدام برای حمل خودروهای به کار میرود.

  1. کفی های کامیونت:یکی از رایج ترین کفی ها است و برای حمل خودروهای سواری مناسب است.

2.کفی تیلر میزان:برای جابجایی و حمل کردن خودروهای بسیار سنگین و بزرگ مثل اتوبوس و کامیون کاربرد دارد.

3.کفی یدک کش:برای حمل و جابجایی خودروهای سواری و ماشین­های کوچیک مناسب است.

در شکل های زیر(شکل 1 امداد خودرو کرج،شکل 2 خودروبر در کرج،شکل 3 امداد خودرو فلاحی)را مشاهده میکنید.

شکل 1 امداد خودرو کرج

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج
emdadkhodrofalahi

5 نوع %خودروبر برای حمل خودروها در خودروبر کرج

emdadkhodrofalahiچیست؟

1.خودروبرهای تکی:این خودروبرها دارای اندازه کوچکی هستند و میتوانند یک خودرو را حمل کنند. برای حمل خودروها در داخل شهر این نوع خودروبرها مناسب است و برای حمل خودرو در خارج شهر مناسب نیست.

2.تریلی های خودروبر:این خودروبرها میتوانند 6 تا 8 خودرو را جابجا کند و برای خودروهای سنگین و ابعاد بزرگ مناسبند. و برای حمل خودروها به خارج از شهر مناسب است. امدادخودرو کرج دارای این کفی برای حمل خودرو است.

3.خودروبرهایی که جرثقیل دارند: وزن این مدل خودروبر 6 تن است و هیدرولیکی است. این خودروبرها وقتی که خودرو خراب شده است و قابل حرکت کردن نیست استفاده میشود.

4.کامیونت های خودروبر:شکل این مدل کامیون شبیه خودروبر جرثقیل دار است با این تفاوت که جرثقیل ندارد. برای قرار دادن خودرو روی خودروبر از دوسیله به نام وینچ و کفی استفاده میشود. برای گذاشتن خودرو روی خودروبر کفی روی زمین قرار میگیرد و خودرو توسط وینچ روی کفی گذاشته میشود. خودروبر کرج دارای بهترین کامیونت است.

5.خودروبرهای چرخگیر: نام دیگر این مدل خودروبر یدک کش است و وزن این خودروبر حدود 2 تن است. مدل این خودروبر وانتی است این مدل خودروبر جرثقیل دارد و میتواند چرخ جلو را بلند کند و خودرو را به راحتی جابجا کند. این مدل خودروبر برای مسافت های کوتاه هم استفاده میشود.

مزیت استفاده از خودروبر این است که برای جابجایی خودروهای لوکس به خارج از شهر استفاده میشود. حمل خودرو با خودروبر سنگین انجام میشود و خودروهای اسیب دیده را حمل میکند. برای حمل خودروهایی که در جاده اسیب میبینند با شماره های امدادخودرو کرج تماس بگیرید. و از خدمات انها استفاده کنید و خودروی خود را دچار اسیب یا صدمه بیشتر نکنید. تیم خودروبر با سرعت خود را به شما میرسانند تا مشکل خودروی شما را حل کنند.خودروبرهایی که خودرو را حمل میکنند خودروبرشان از ایمنی بالایی برخوردار است و شما از خودروی خود نگران نباشید.

شکل 2 خودروبر کرج

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج
emdadkhodrofalahi

10 توصیه امدادخودرو فلاحی قبل از رفتن به @سفر چیست؟

1.چک کردن روغن موتور:از میزان روغن موتور خود مطلع شوید و اگر نیاز داشتید روغن موتور خودرو را عوض کنید.

2.باتری خودرو را بررسی کنید:اگر باتری ماشین قدیمی است باید از وضعیت شارژ آن مطلع شویم.اگر شارژ باطری کم باشد در جاده دچار مشکل میشویم. (emdadkhodrofalahi)

3.بررسی سیستم سرمایشی گرمایشی:اگر در فصل تابستان سفر میکنید. حتما سیستم سرمایشی خود را بررسی کنید تا در جاده دچار مشکل نشوید. اگر در فصل زمستان سفر کردید حتما سیستم گرمایشی خود را بررسی کنید. حتما بررسی کنید که سیستم خنک کننده نشتی نداشته باشد.

4.امدادخودرو کرج توصیه میکند اندازه روغن ترمز و آب خودرو را بررسی کنید و اگر به اندازه کافی نبود ان را عوض کنید.

5.تایرها:باد تایر خودرو خود را تنظیم کنید و بررسی کنید که تایرها به درستی باد شده اند. بررسی کنید که تایرها ترک دار یا سایه دار هستند یا خیر و اگر نیاز به تعویض لاستیک بود حتما ان را تعویض کنید.

6.بررسی کردن لامپ­های خودرو:بررسی کنید که لامپ­های خودرو همگی روشن میشوند یا نه. همه­ی فانوس ها به درستی کار میکنند یا خیر و نباید هیچکدام از انها خاموش باشد. خودروبر کرج برای شما عزیزان خدمات رسانی دارد.

7.چک کردن سیستم تهویه خودرو: باید ببینید که ایا سیستم تهویه خودرو به درستی کار میکند یا خیر. نباید هیچ نشتی در ان وجود داشته باشد.

8.پشتیبان اضطراری مثل چراغ قوه،تیغه،سوپاپ به درستی کار میکند یا خیر اگر به درستی کار نکند باید درست شود. توصیه های امدادخودرو کرج را جدی بگیرید.

9.بررسی لوازم جانبی خودرو:لوازم جانبی خودرو شامل کلاه،باتری،چکه و… را باید بررسی کنیم و اگرنیاز باشد باید انها را بر روی خودرو نصب کنیم.

شکل 3 امداد خودرو فلاحی

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج
emdadkhodrofalahi

  1. امدادخودرو فلاحی توصیه میکند مدارک خودرو را بررسی کنید:باید مطمئن باشید که مدارک خودرو مثل بیمه نامه،مجوزرانندگی،مدارک تحویل رانندگی و… همه را با خود همراه داشته باشید تا در جاده دچار مشکل نشوید.

 

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *