خودروبر کرج

خودروبر کرج emdadkhodrofalahi


موضوع خودروبر کرج
نویسنده مهسا شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمه 1086 کلمه
مدت زمان 10 دقیقه

 

فهرست مطالب

3 کاربرد خودروبر کرج در مواقع #استفاده لازم چیست؟

4 نوع از کاربرد یدک کش کرج @امداد خودرو فلاحی چیست؟

 1. حمل خودرو های *تصادفی با خودروبر در کرج:
 2. حمل خودرو های ^خراب با خودروبر در کرج:
 3. حمل خودرو های *صفر با خودروبر emdadkhodrofalahi:
 4. حمل خودرو های ^مسابقه ای با خودروبر در کرج:

6 نکاتی که %یدک کش امدادخودرو فلاحی باید انجام دهد!

 

فهرست تصاویر

شکل 1 خودروبر کرج

شکل 2 یدک کش کرج

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

 

3 کاربرد خودروبر کرج در مواقع #استفاده لازم چیست؟

می دانیم که میزان اهمیت خودروبر در زندگی، چقدر بالا است و چقدر برای ما مفید است. به طور کلی، خودروبر زمانی کاربرد دارد که خودرو در وضعیت بدی باشد و نتواند خودش حرکت کند. در این صورت باید توسط خودروی دیگری حمل شود. امکان دارد صدمه به خودرو وارد شده باشد که نمی تواند حرکتی کند. یکی از این صدمات می تواند تصادف و آسیب دیدگی خودرو باشد. در این موقعیت ها خودرو نیاز به خودرویی دارد که خودرویش را حمل کند، که آن خودرو خودروبر نام دارد. البته خودروبر، فقط برای خودروهای تصادفی و آسیب دیده کاربرد ندارد. بلکه برای تمام خودروهای موجود با دلایل های مختلف، کاربرد دارد و آنها را به مکان های مختلف حمل میکند.

حمل خودرو با خودروبر یک روشی مناسب برای انتقال خودروها است. البته قوانین و نکات هایی که باید رعایت شود را رعایت کنید. نکات ها شامل مهارت و تخصص امدادگر، انتخاب خودروبر مناسب، عوامل های جوی، هزینه های حمل و… می باشد. این نکات ها در ادامه به طور کامل باز می شود. با رعایت این چند نکات، از این جهت که خودرو شما به طور ایمن به مقصد میرسد، اطمینان پیدا کنید. علاوه بر آن، باید به قوانین و مقرراتی که برای حمل خودرو با خودروبرها وضع شده است، توجه کرد. با عمل کردن به این قوانین ها، از ایجاد بروز مشکل ها جلوگیری می شود. پس با انتخاب یک خودروبر مناسب، امدادگر ماهر، دارای بیمه و…، از حمل ایمنی و مناسب اطمینان داشته باشید.  برای درک بهتر مطالب به(شکل 1 خودروبر کرج) و (شکل 2 یدک کش کرج) و (شکل 3 امداد خودرو فلاحی)مراجعه کنید.

شکل 1 خودروبر کرج

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

4 نوع از کاربرد یدک کش کرج @امداد خودرو فلاحی چیست؟

1. حمل خودرو های *تصادفی با خودروبر در کرج:

یکی از کاربردهای خودروبر، حمل و جابه جایی خودرو های تصادفی بود. بیشتر خودروهای تصادفی، توان حرکت کردن ندارند یا اگر داشته باشند، ممکن است صدمه بیشتری به آن وارد شود.

2. حمل خودرو های ^خراب با خودروبر در کرج:

دومین کاربرد خودروبر، خودروهای خراب شده می باشد. هنگامی که خودرو در محل تعمیر نمی شود، باید آن را با خودروبر به تعمیرگاهی معتبر انتقال داد. تجهیزات و بروز بودن یدک کش کرج باعث میشود تا بتواند خودروهای خراب را هر کجا که بخواهیم منتقل کنند.

3. حمل خودرو های *صفر با خودروبر  emdadkhodrofalahi:

سومین کاربرد خودروبر، حمل و جابه جایی خودرو های صفر می باشند. خودروهایی که از مکان تولید به مکان فروش باید منتقل شوند، با استفاده از خودروبر انجام می شود. حتی برای تحویل خودرو صفر از مکان فروش به مکان خواسته شده مشتری، از خودروبر کرج استفاده می شود.

4. حمل خودرو های ^مسابقه ای با خودروبر در کرج:

چهارمین کاربرد خودروبر، حمل و انتقال خودرو های مسابقه ای است. تردد این نوع خودروها در خیابان مجاز نیست. همچنین خودروهای مسابقه ای، نمی توانند در خیابان ها رانندگی کنند. به عبارتی دیگر توانایی که این کار را ندارند. پس برای حمل چنین خودرو های ویژه ای، باید از خودروبر استفاده شود. ارزش این نوع خودرو ها بالا است و باید با ایمنی بالا حمل شود، تا هیچ گونه آسیبی بهشان وارد نشود.

شکل 2 یدک کش کرج

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

6 نکاتی که %یدک کش امدادخودرو فلاحی باید انجام دهد!

خودروبر ها باید با انجام دادن به نکات لازم، از خودروبر خود نگه داری کنند. حال نکات هایی که باید به آنها عمل شود را به نام می بریم و توضیح می دهیم.

 1. بررسی مهارت و تخصص امدادگر خودروبر حمل خودرو:

پیش از انتخاب خودروبر، باید از مهارت و تخصص امدادگر مطمئن شوید. تا دید توانایی کافی جهت حمل خودرو شما دارد یا خیر. امدادگران خودروبر کرج، از استعداد و مهارت بالایی برخوردار هستند. هنگام نیاز به خودروبر، می توانید با امداد خودر وفلاحی تماس بگیرید.

 1. انتخاب خودروبری مناسب برای حمل انواع خودرو :

باید بر اساس مدل، وزن و حجم خودرو، خودروبری که مناسب تر است برای حمل را انتخاب کنید. خودرویی که وزن و حجم بالایی دارد، باید با خودروبری که توان نگهداری و حمل آن را دارد، استفاده شود. همچنین برای خودروهایی که وزن و حجم کمتری دارند، باید از خودروبرهایی مانند یدک کش کرج، استفاده شود.

 1. بررسی عوامل های مختلف تاثیر گذار بر حمل خودرو:

باید عوامل هایی که امکان دارد باعث تاخیر انتقال خودرو می شود، را بررسی کرد. عوامل هایی مانند آب و هوا، جاده، ترافیک و… را باید قبل از انتقال بررسی کرد.

 1. مطلع بودن از هزینه حمل و انتقال خودرو:

هزینه هایی که جهت انتقال خودرو با یدک کش کرج پرداخت می شود، بستگی به شرایط های موجود دارد. شرایط هایی مانند نوع و مدل خودرو، وزن خودرو، مسافت حمل و شرایط جوی. بهتر است قبل از اینکه خدمات خودروبر انجام شود، درمورد هزینه ها با آنها صحبت کنید.

 1. مطلع بودن از محل تحویل گرفتن و تحویل دادن:

قبل از اینکه خودرو را حمل کنید، باید مطمئن شوید که محل مبدا و مقصد با خودروبر کرج هماهنگ شده باشند. در غیر این صورت امکان اشتباه و مشکلاتی از این قبیل، در تحویل خودرو وجود دارد.

 1. نگهداری از خودرو بعد از جابه جایی خودرو:

بعد از اینکه خودرو به مقصد رسید، باید آن را به طور کامل بررسی کرد. تا اگر صدمه و آسیبی به بدنه ویا قطعات و سیستم خودرو وارد شده باشد، مطلع شوید.

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi
 1. داشتن بیمه یدک کش کرج در صورت لازم:

حتما باید از اینکه خودروبر بیمه دارد یا نه، مطلع شوید. چرا که اگر خودروتان دچار آسیب شد، بیمه خسارت شما را به طور کامل پرداخت کند.

 1. حفظ و نگهداری از اطلاعات شخصی مشتری:

زمانی که اطلاعات شخصی تان را  به امدادگران می دهید، باید اطمینان داشته باشید که این اطلاعات جایی پخش نشود. پیش آنها نگهداری شود و افراد دیگری مطلع نشوند.

حمل و جابه جایی خودرو با خودروبر کرج، بهترین انتخاب است. emdadkhodrofalahi از تیم متخصص و باتجربه بهره مند است و خدماتی پیشرفته و مطمئن را به شما می دهد.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *