خودروبر کرج

خودروبر کرج emdadkhodrofalahi


موضوع خودروبر کرج
نویسنده مهسا شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمه 1073 کلمه
مدت زمان 10 دقیقه

 

فهرست مطالب

3 ویژگی استفاده از خودروبر کرج هنگام @استفاده چیست؟

2 نوع حمل و انتقال خودرو با یدک کش کرج چگونه است؟

  1. حمل و انتقال خودرو با %یدک کش بکسل امدادخودرو فلاحی:
  2. حمل و انتقال خودرو با ^یدک کش چرخگیر:

5 موردی که بستگی به &تعرفه های یدک کش emdadkhodrofalahi دارد!

 

فهرست تصاویر

شکل 1 خودروبر کرج

شکل 2 یدک کش کرج

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

 

3 ویژگی استفاده از خودروبر کرج هنگام @استفاده چیست؟

خودروبر در کرج یکی از بهترین، پیشرفته ترین و ایمن ترین خودروبر ها و یدک کش ها بهره مند است. امدادگران ما، خدمات عالی و بروزی را به شما رائه می دهند. ما از تجهیزات بسیار مدرن و پیشرفته برای خدمت رسانی به شما استفاده می کنیم. امدادگران ما از تجربه، مهارت و استعداد بالایی در زمینه های فنی برخوردار است. امدادخودروفلاحی به صورت شبانه روزی و 24 ساعته روز، به سراسر کشور خدمت رسانی می کند. شما در هر زمانی که نیاز به امدادخودرو داشتید، می توانید با ما تماس بگیرید. تا یدک کش کرج سریع به مکان خواسته شده شما اعزام شود. امدادگران ما از مدرک بین المللی برخوردار هستند و می توانید نگرانی بابت آسیب به خودروتان هنگام جابه جایی نباشید.

برای حمل خودرو هایی که آسیب دیدند و توانایی روشن شدن و حرکت را ندارند، خودروبر در کرج بهترین گزینه است. اگر خودرو آسیب کمی دیده باشد، میتوان آن را با یدک کش حمل و به مکان مورد نظر انتقال داد. از خودروبر برای حمل خودروهای آسیب دیده، تصادفی، صفر و… استفاده می شود. از یدک کش بیشتر برای حمل خودروهای آسیب دیده استفاده می شود. خودروبر کرج، با ایمنی بالا در هنگام جابه جایی و انتقال و بدون هیچ گونه آسیبی، مواظب خودرو شما است. پس برای انتقال خودرو آسیب دیده، به تعمیرگاه یا هر مکانی، یدک کش در کرج به کمک شما می آید. یکی دیگر از ویژگی های یدک کش، هزینه مناسب آن می باشد. برای استفاده از یدک کش دیگر لازم به هزینه بالایی نیست و با قیمت مناسبی خودرو شما به مقصد میرسد. برای دیدن یدک کش ما به (شکل 1 خودروبر کرج) مراجعه کنید.

شکل 1 خودروبر کرج

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

2 نوع حمل و انتقال خودرو با یدک کش کرج چگونه است؟

حمل و جابه جایی خودرو با یدک کش در کرج، به دو صورت انجام می شود. هر کدام از این نوع ها بستگی به شرایط خودروهم دارد و باید با توجه به آن، آنرا انتخاب کرد.

1. حمل و انتقال %خودرو با یدک کش بکسل امدادخودرو فلاحی:

برای انتقال خودرو آسیب دیده، می توان از یدک کش بکسل استفاده کرد. حمل با سیم بکسل به این صورت است که سیم به جلو یا عقب خودرو متصل میشود و آنرا میکشد. در این صورت هر چهار چرخ خودرو روی زمین کشیده می شود. برای زمانی که می خواهید از این نوع یدک کش استفاده کنید، باید چند نکته را رعایت کنید. شما برای حمل خودرو حتما باید از سیم بکسل مخصوص و استاندارد شده استفاده کنید. اگر بیاید از طناب برای بکسل کردن خودرو استفاده کنید، ممکن است طناب جدا و یا کنده شود. در این صورت علاوه بر آسیب قبلی، آسیب جدیدی هم به خودرو وارد شود. پس برای بکسل کردن حتما از سیم بکسل مخصوص استفاده کنید تا ایمنی خودروتان تضمین شود.

علاوه بر سیم بکسل مخصوص، باید به طول آن هم توجه شود. طولش باید به اندازه ای باشد که آسیب و صدمه ای به خودرو و یدک کش کرج وارد نشود. باید در حین ترمز و و کم و زیاد کردن سرعت، فاصله مناسبی باشد.

2. حمل و انتقال خودرو با ^یدک کش چرخگیر:

یکی دیگر از روش حمل خودرو های آسیب دیده، یدک کش چرخگیر است. حمل با یدک کش چرخگیر به این صورت است که یک میله آهنی دوبازو زیر چرخهای جلوی خودرو قرار میگیرد. چرخ ها را قفل می کند و این گونه چرخ های جلویی از روی زمین بلند می شوند. و خودرو با چرخ های پشتی که روی زمین کشیده می شود، حمل می شود. اگر بخواهید بدانید ایمن بودن کدام یدک کش کرج بیشتر است، یدک کش چرخگیر ایمنی بالا تری دارد.

 

برای جابه جایی و انتقال خودرو، باید سرعتی که با آن ماشین حمل می شود، مناسب باشد. هنگامی که در انتقال خودرو، سرعت یدک کش زیاد باشد، ممکن اتفاق ناگواری رخ دهد. به همین دلیل باید با رعایت سرعت مجاز خودروبر کرج، انتقال انجام شود. یدک کش در کرج با ایمنی بالا و سرعت مجاز، باعث میشود تا از هرگونه اتفاقی برای خودروها جلوگیری شود. امدادگر امدادخودرو فلاحی، توانایی بالایی در حفظ سرعت و فاصله دارد و به این موضوعات بسیار اهمیت می دهد. یدک کش چرخگیر را در (شکل 2 یدک کش کرج) مشاهده می کنید.

شکل 2 یدک کش کرج

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

5 موردی که بستگی به &تعرفه های یدک کش emdadkhodrofalahi دارد!

هزینه های حمل خودرو، بستگی به شرایط های مختلفی دارد. همچنین علاوه بر شرایط ها، شرکتی که خدمات را ارائه می دهد هزینه متفاوتی با دیگر شرکت ها دارد. همچنین شهر و منطقه ای که امداد رسانی انجام می شود، هم حائز اهمیت است. حال برخی از مورد هایی که بستگی به تعرفه دارد را بازگو می کنم:

  1. نوع خودرویی که حمل می شود:

نوع خودرو عوامل مهمی در تعرفه های خودروبر کرج می باشد. هر چه نوع، وزن و ابعاد خودرو بالا باشد، باید با یدک کشی که ظرفیت بالایی دارد حمل شود. پس در این شرایط هزینه بالاتری نسبت به خودروهای کم وزن و ابعاد دارد.

  1. مسافت بین خودرو و یدک کش:

اگر مسافت بین یدک کش کرج و خودرو آسیب دیده زیاد باشد و زمان زیادی را بگیرد. در این صورت هزینه بالاتر از مسافت های کوتاه می شود.

  1. زمان حملل خودرو به مکان مورد نظر:

اگر مسافتی که خودرو باید انتقال یابد ترافیک بالا و طولانی باشد، ممکن است هزینه بالایی بدهید.

  1. شرایط آب و هوا و جاده:

اگر هنگام انتقال خودرو، آب و هوا بارانی و یا بد باشد هزینه بیشتر می شود. همچنین علاوه بر آن مسیر شلوغ و ترافیک، تاثیری در هزینه ها دارد. تصویری از خدمات امدادخودرو ما را در (شکل 3 امدادخودروفلاحی) مشاهده کنید.

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

بجز این شرایط هایی که گفته شد، خدمات بیشتری هم هست. اگر مشتری خدماتی مانند بیمه بخواهد، تا اگر آسیبی وارد شد از آن استفاده کند، باید هزینه بیشتری بدهد. پس برای مطلع شدن از هزینه های خودروبر کرج، بهتر است با emdadkhodrofalahi تماس بگیرید.

 

 

 

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *