خودروبر کرج emdadkhodrofalahi


موضوع خودروبر کرج
نویسنده مهسا شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمه 1158 کلمه
مدت زمان 11 دقیقه

 

فهرست مطالب

3 دلیل که خودروبر کرج، برای استفاده شما #ضروری است!

5 مورد از @انواع یدک کش کرج که برای استفاده موجود است چیست؟

  1. ویژگی های یدک کش های $زنجیری برای استفاده:
  2. ویژگی های یدک کش های %چرخ گیر امدادخودرو فلاحی برای استفاده:
  3. ویژگی های یدک کش ‌های ^جرثقیلی برای استفاده:
  4. ویژگی های یدک کش ‌های *دستی برای استفاده:
  5. ویژگی های یدک کش ‌های #برقی برای استفاده:
  6. ویژگی های یدک کش‌ های @هیدرولیک emdadkhodrofalahi برای استفاده:

 

فهرست تصاویر

شکل 1 خودروبر کرج

شکل 2 یدک کش کرج

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

 

3 دلیل که خودروبر کرج، برای استفاده شما #ضروری است!

خودروبرها مهم ترین و اصلی ترین وسیله برای انتقال انواعی از خودرو ها با ویزگی های متفاوت می باشد. خودروبر ها برای حمل و جابه جایی ماشین های شما استفاده می شوند. جابه جایی خودروهایی مانند تصادفی، اوراقی، مسابقه ای، وارداتی و… می باشد. برای حمل این نوع خودروها نمی توان از خودروهای عادی کمک گرفت و لازم به خودروبر مخصوص می باشد. مثلا زمانی که شما در جاده، ماشینتان دچار آسیب و خرابی می شود، به خودروبر نیاز دارید. خودروبر خودرو شما را می تواند به تعمیرگاه و هر کجا که خواستید ببرد. امداد خودرو فلاحی، از یدک کش کرج بسیار پیشرفته ای در هنگام خدمات رسانی به شما ارائه می دهد. پس برای انتقال خودروهایی که صدمه و آسیب دیده هستند استفاده می شود.

همچنین برای انتقال خودرو های کلاسیک و قدیمی، باید از خودروبر ها استفاده شود. چرا که تردد خودروهای کلاسیک در شهر، غیر مجاز است. به همین دلیل، برای برای انتقال این نوع خودرو ها، مجوز حمل داشته باشیم تا موردی پیش نیاید. برای مل خودرو های مسابقه ای هم باید از خودروبر کرج استفاده شود. چرا که تردد خودرو های مسابقه ای هم در خیابان ها غیر مجاز است. پس برای انتقال آن به محل برگزاری مسابقه، باید از خودروبر در کرج استفاده شود. برای حمل هر نوع خودرویی باید از خودروبری که مخصوص آن خودرو می باشد استفاده کرد. چرا که اگر ویژگی های خودرو از محدوده خودروبر بالاتر رود، امکان صدمه به هر دو خودرو وجود دارد. ویژگی هایی مانند وزن و حجم خودرو، که باید مطابق با خودروبر باشد. حال در مطالب بعدی می خواهم از انواع یدک کش های موجود اطلاعاتی به شما بدهم. یکی از خدمات خودروبر را در (شکل 1 خودروبر کرج)مشاهده می کنید.

شکل 1 خودروبر کرج

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

5 مورد از @انواع یدک کش کرج که برای استفاده موجود است چیست؟

در صنعت حمل و انتقال، یدک کش‌ به عنوان ابزاری برای حمل و کشیدن وسایل و بارهای مختلف شناخته شده است. انواع و اقسام یدک کش‌ ها بسته به نوع بار و نیاز های حمل و نقل متفاوت هستند. در ادامه، به بررسی انواع مختلف یدک کش ‌ها و ویژگی‌ های آنها می‌ پردازیم.

 

1. ویژگی های یدک کش های $زنجیری برای استفاده:

یدک کش های زنجیری، پرکاربرد ترین نوع یدک کش ها در گذشته بوده است. برای حمل خودرو ها با یدک کش، باید با استفاده از سیم موجود در آنها حمل انجام شود. این کابل به به قسمت جلویی خودرو حمل شونده متصل می شود و یدک کش خودرو را به مکان مورد نظر حمل می کند. این نوع یدک کش به دلیل معایب هایی که داشته است، کمترین استفاده را از آن می کنند. یکی از معایب که می توان به آن اشاره کرد آسیب و صدمه رساندن به سپر خودرو می باشد. برای حمل خودرو با یدک کش کرج، زنجیر به سپر خودرو متصل شده و یدک کش آن را دنبال خود می کشد. هنگامی که خودرو با زنجیر کشیده می شود، امکان خرابی ویا کنده شدن سپر وجود دارد. ممکن است رنگ آن دچار پریدگی شود و یا قسمت هایی از سپر کنده شود. پس برای حمل خودرو با این نوع روش، امکان هر نوع مشکلی وجود دارد.

2. ویژگی های یدک کش های %چرخ گیر امدادخودرو فلاحی برای استفاده:

یدک کش های چرخگیر، برای حمل خودروهایی می باشد که توانایی روشن و حرکت کردن را ندارند. این نوع یدک کش، دستگاهی به نام ضربه گیر دارد که این دستگاه در زیر قسمت جلویی خودرو گذاشته میشود. لبه ها آن باز می شود به زیر چرخ های جلویی خودرو می رود. هنگامی که چرخ ها بین دستگاه قرار گرفت، لبه های آن بسته میشود و چرخ ها بین آن قفل میشود. سپس با کمک بالابر، آن قسمت را به سمت بالا می کشاند و خودرو میتواند با کمک خودروبر حرکت کند. یکی از یدک کش چرخگیر در کرج را در (شکل 2 یدک کش کرج)مشاهده می کنید.

شکل 2 یدک کش کرج

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

3. ویژگی های یدک کش ‌های ^جرثقیلی برای استفاده:

یدک کش جرثقیلی، یکی از روش‌ های مناسب برای حمل و جابه جایی خودرو های سنگین است. این نوع یدک کش قابلیت حمل خودروهای سنگین و حجمی را دارد. همچنین توانایی بالایی در باربری دارد و وسیله های سنگین را می توان با استفاده از این خودروبر کرج، حمل کرد. همچنین از دیگر ویژگی هایش، ایمنی بالایی است که دارد. در هنگام باربری و حمل، خطر کاهش می باید و هیچ صدمه ای به خودرو وارد نمی شود.

4. ویژگی های یدک کش ‌های *دستی برای استفاده:

یدک کش‌ های دستی یا همان دستگاه‌ های جاده‌ ای، یکی از ساده ‌ترین انواع یدک کش هستند. این نوع یدک کش ‌ها توسط افراد به عنوان وسیله ای کمکی برای کشیدن بار ها استفاده می‌ شوند. ظرفیت حمل این یدک کش ‌ها محدود است و بسته به شکل و قدرت فرد استفاده می کنند. این نوع خودروبر کرج، می ‌تواند بار هایی که تا وزن متوسط هستند را حمل و جابه جا کند.

5. ویژگی های یدک کش ‌های #برقی برای استفاده:

یدک کش ‌های برقی، به وسیله قدرت برقی عمل می‌ کنند. همچنین به عنوان جانشینی برای یدک کش ‌های دستی می‌ شوند. این نوع یدک کش ‌کرج، موتور برقی در خود دارند که قدرت کشش، بار را تأمین می‌ کند. یدک کش‌ های برقی به طور معمول با استفاده از باتری که امکان شارژ شدن را دارد، عمل می ‌کنند. و توانایی این را دارند که بار های سنگین ‌تر را نسبت به یدک کش ‌های دستی حمل کنند.

6. ویژگی های یدک کش‌ های @هیدرولیک emdadkhodrofalahi برای استفاده:

یدک کش‌ های هیدرولیک از قدرت هیدرولیک برای کشیدن و حمل بارها استفاده می‌ کنند. این نوع یدک کش‌ کرج، دارای سیستم هیدرولیکی هستند که بر اساس فشار و جریان مایع کار می‌ کند. یدک کش ‌های هیدرولیک عموماً برای حمل بارهای بزرگتر و سنگین ‌تر استفاده می ‌شوند. و قادر به انجام عملیات بالادستی و برداشتن بارها از ارتفاعات مختلف هستند. یکی از خدمات یدک کش هیدرولیک را در (شکل 3 امداد خودرو فلاحی)مشاهده می کنید.

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

emdadkhodrofalahi ، آماده خدمت رسانی مانند انتقال خودرو، تعمیر خودرو و… به شماست. پس در هنگام نیاز به خودروبر کرج، در هر زمان و ساعاتی از روز، می توانید با ما تماس بگیرید.

 

برای ارتباط با امدادخودرو فلاحی به چه شماره ای تماس بگیریم؟

برای تماس با ما با شماره 09190303486 تماس بگیرید.

امدادخودرو فلاحی چه خدماتی ارائه می دهد؟

خدماتی مانند حمل خودرو با خودروبر، یدک کش، تعمیر در محل و… ارائه می دهد.

 

 

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *