امدادخودرو کرج

امدادخودرو کرج Emdadkhodrofalahi


موضوع تعمیر در محل
نویسنده مهسا شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمه 1174کلمه
مدت زمان 11دقیقه

 

فهرست مطالب

3 دلیل برای مواقعی که به امدادخودرو کرج #نیاز داریم!

6 خدماتی که تیم امدادخودرو فلاحی در @تعمیر در محل انجام می دهد!

 1. هنگامی که خودرو شما نیاز به پنچرگیری دارد:
 2. هنگامی که خودرو شما نیاز به تعویض قطعات دارد:
 3. هنگامی که خودرو شما نیاز به سوخت دارد:
 4. هنگامی که خودرو شما نیاز به برق باتری دارد:
 5. هنگامی که خودرو شما نیاز به تعمیر لنت ترمز دارد:
 6. هنگامی که خودرو شما نیاز به تعویض روغن دارد:

3 نوع از ^خودروبر ها و کارایی آنها چیست؟

5 مزایای استفاده از خدمات emdadkhodrofalahi چیست؟

 

فهرست تصاویر

شکل 1 امدادخودرو کرج

شکل 2 خودروبر کرج

شکل 3 امداد خودرو فلاحی

 

3 دلیل برای مواقعی که به امدادخودرو کرج #نیاز داریم!

مواقعی که در راه خودروتان دچار مشکل میشود، وظیفه مکانیک سیار امداد خودرو  است که عیب خودروتان را رفع کند. مکانیک سیار در محل عیب خودرو شما را پیدا میکند و با مهارت و دانش خود آن را تعمیر میکند. با تمامی امکانات مدرن و پیشرفته خودرو شما را تعمیر می کند. هنگامی که قطعه ای از ماشین دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر داشته باشد آنرا به سرعت تعمیر میکند. همچنین اگر نیاز به تعویض آن قطعه باشد، آن را به سرعت تعویض می کنند. مکانیک سیار برای اینکه در محل تعمیرات انجام می دهد، تمامی قطعات و امکانات را همراه خود دارند. امدادخودرو در کرج تمامی انواع خودرو ها را چه ایرانی و چه خارجی را با امکانات پیشرفته تعمیر می کند. تیم متخصص ما در هر زمینه ای دانش و مهارت بالایی دارند.

هنگامی که خودرو شما در محل قابل تعمیر نباشد و نیاز به امکانات، تجهیزات و زمان بالایی داشته باشد. خودروبر کرج آن را به نزدیک ترین تعمیرگاه می برد. خودروبرها هم انواع مختلفی دارد و با توجه به صدمه خودرو شما، نوع آن تعیین می شود. امداد خودرو فلاحی انواع یدک کش ها و کامیونت ها را دارد. ما با تمام انواع خودروبر ها، خدمات بهتر و پیشرفته تری را به شما ارائه می دهیم. برای انتخاب خودروبر باید به چند نکات توجه کرد. اول باید به مسافتی که خودرو شما طی می شود توجه کرد. همچنین نوع خودرو شما هم برای انتخاب خودروبر در کرج مهم است. از همه مهم تر باید به میزان صدمه و آسیب دیدگی خودرو شما توجه کرد. اگر خودرو شما صدمه دیدگیش زیاد باشد و با خودروبری که برای خودروهایی با آسیب کمی است، استفاده شود. به احتمال زیاد ممکن است آسیب بیشتری به خودرو تان وارد شود.

یکی از خدمات خودروبر کفی را در (شکل 1 امدادخودرو کرج)مشاهده می کنید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج Emdadkhodrofalahi

شکل 1 امدادخودرو کرج

علاوه بر این مسائل باید به هزینه هر نوع خودروبر توجه کرد. همچنین قیمت فاصله از محل تا محل مورد نظر هم فرق می کند. از یدک کش هایی که وزن زیادی را تحمل می کنند، برای خودرو هایی که صدمه زیادی دیدند استفاده میشود. همچنین برای فاصله و راه های طولانی هم از این مدل خودروبر کرج استفاده می شود. پس برای انتخاب خودروبر، باید به مدل خودرو، میزان صدمه و فاصله خودرو تا مکان مورد نظر توجه کرد.

 

6 خدماتی که تیم امداد خودرو فلاحی در @تعمیر در محل انجام می دهد!

تعدادی از خدماتی که امدادخودرو کرج در تعمیر در محل ارائه میدهد. زمانی که نیاز به جابه جایی خودرو با خودروبر کرج نیست.

 

 1. هنگامی که خودرو شما نیاز به پنچرگیری دارد:

زمانی که در راه و جاده دچار پنچری چرخ می شوید، و هیچ تخصصی در این زمینه نداشته باشید. امدادخودرو در کرج، خدمات مکانیک سیار خود را به شما ارائه می دهد. امدادگران خدمات پنچرگیری و بادگیری را با امکانات و تجهیزات پیشرفته برای شما انجام می دهند.

 

 1. هنگامی که خودرو شما نیاز به تعویض قطعات دارد:

زمانی که در راه خودرو شما به دلیل مشکل در قطعات خراب میشود، امدادخودرو در کرج برای کمک رسانی شما می اید. اگر قطعه نیاز به تعمیر داشته باشد، در کمترین سرعت تعمیر می شود. ولی اگر قطعه باید تعویض شود، یک قطعه مدرن و بروز برای خودرو شما می گذارند.

 

 1. هنگامی که خودرو شما نیاز به سوخت دارد:

زمانی که خودرو شما سوخت تموم کرد و پمپ بنزینی در نزدیکی شما نباشد، باید با امدادخودرو کرج تماس بگیرید.

 

 1. هنگامی که خودرو شما نیاز به برق باتری دارد:

زمانی که باتری خودروتان خراب شود و نمیتوانید آن را درست کنید، تیم emdadkhodrofalahi به سراغ شما می آیند. اگر نیاز به تعمیر داشته باشد، آن را تعمیر می کنند. و اگر نیاز به تعویض داشته باشد، آن را تعویض می کنند. و اگر شارژ باتری تمام شده باشد آن را باتری به باتری می کنند تا خودرو تان روشن شود.

یکی از خدمات مکانیک سیار ما را در (شکل 2 خودروبر کرج)مشاهده می کنید.

شک

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج Emdadkhodrofalahi

ل 2 خودروبر کرج

 1. هنگامی که خودرو شما نیاز به تعمیر لنت ترمز دارد:

زمانی که ترمز شما دچار مشکل شود باید به سرعت آن را تعمیر کرد. لنت ترمز بخش مهمی از یک خودرو است و اگر به آن توجه نشود ممکن است اتفاقات بدی بیافتد.

 

 1. هنگامی که خودرو شما نیاز به تعویض روغن دارد:

زمانی که روغن موتور خودرو تان را سر زمان تعین شده تعویض نکنید، ممکن دچار مشکلات زیادی شوید. امدادخودرو کرج خدمات تعویض روغن را با بهترین کیفیت برای شما انجام خواهد داد.

 

3 نوع از ^خودروبر  کرج و کارایی آنها چیست؟

خودروبر ها دارای نوع های مختلفی است که هر نوع از آنها برای انواع مختلفی از خودرو ها استفاده میشود. همچنین با توجه به نوع آسیب دیدگی و مسافت خودرو، خودروبر انتخاب می شود.

 

 1. خودروبر یدک کش (چرخگیر):

خودروبر یدک کش یا همان چرخگیر برای خودرو هایی که اسیب کمتری دیده اند استفاده می شود. همچنین برای مسافت هایی که کوتاه باشد از این نوع خودروبر کرج استفاده می شود. خودروبر چرخگیر از وانت و خودروهای 2 تن به بالا استفاده می شود. با سیم بکسلی که در پشتش قرار دارد، دو چرخ های جلویی خودرو را بلند می کند. اینگونه چرخ های پشتی خودرو روی زمین کشده می شود و خودرو را به محل مورد نظر منتقل می کند.

 

 1. خودروبر جرثقیل:

خودروبر کرج جرثقیلی از خودرو 6 تنی تشکیل شده است. این نوع خودروبر، خودرو هایی که روشن نمی شوند و قابل حرکت نیستند را جابه جا کند. چهار چرخ خودرو را بلند میکند و روی کفی خود قرار میدهد و آن را به محل مورد نظر میبرد.

 

 1. خودروبر کامیونت:

خودروبر کامیونت دارای کفی متحرک می باشد. برای اینکه خودرو روی کفی خودروبر قرار بگیرد، کفی خود را روی زمین قرار می دهد. و بعد خودرو با وینچ بر روی آن کشیده می شود. از این مدل خودروبر در کرج، برای مسافت های طولانی هم استفاده می شود.

یک نوع از یدک کش خودروبر کرج را در (شکل 3 امداد خودرو فلاحی)مشاهده می کنید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج Emdadkhodrofalahi

شکل 3 امداد خودرو فلاحی

5 مزایای استفاده از خدمات emdadkhodrofalahi چیست؟

 1. مشاور تلفنی و حضوری رایگان
 2. استفاده از تمامی تجهیزات پیشرفته و مدرن
 3. دارای تیم متخصص با تجربه و استعداد
 4. ارائه خدمات در تمام ساعات روز
 5. ارائه خدمات امدادخودرو کرج به سراسر کشور

 

 

 

 

 

 

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *