امدادخودرو کرج

امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi


موضوع امدادخودرو کرج
نویسنده مهتاب شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمات 1201 کلمه
مدت زمان 12 دقیقه

فهرست مطالب:

3 ^دلیلی که به امدادخودرو کرج نیاز پیدا میکنید چیست؟

10 مواردی که emdadkhodrofalahi برای نگهداری از خودرو به شما میگوید!

5 دلیل &کم آبی خودرو که خودروبر تهران به شما میگوید!

2 سوال درباره *کم آب بودن خودرو که از امدادخودرو فلاحی پرسیده میشود!

 

فهرست تصاویر:

شکل 1 امدادخودرو کرج

شکل 2 خودروبر تهران

شکل 3 امداد خودرو فلاحی

 

3 ^دلیلی که به امدادخودرو کرج نیاز پیدا میکنید چیست؟

زمانی که خودرویتان روشن نشود و قابل حرکت نباشد، به امدادخودرو احتیاج پیدا میکنید. حتی اگر منزل یا جاده بودید و یا خودرو هنگام رانندگی خاموش شد با امدادخودرو تماس بگیرید. در خودرو خود تابلو خطر داشته باشید، اگر در جاده اتفاقی افتاد بقیه رانندگان مطلع کنید که خودرویتان خراب است. چرا که این بی اطلاعی ممکن است موجب تصادف یا خطر جبران ناپذیری شود. با درخواست کمک به خودروبر تهران، امدادگران به سرعت در محل حاضر میشوند و مشکل خودرویتان را حل میکنند. حتی اگر در روز تعطیل برای خودرویتان مشکلی پیش آمد، وقت را تلف نکنید و سریعا با ما تماس بگیرید. شرکت امداد خودرو فلاحی با بهترین تجهیزات خودروی شما را تعمیر میکند طوری که کارکرد خودرو مانند روز اول شود. در هر نقطه ای از تهران و البرز که باشید میتوانید از انواع خدمات ما استفاده کنید. خدماتی مانند تعمیر در محل، بررسی کامل خودرو، حمل خودرو، تعویض قطعات، امداد سوئیچ، سوخت رسانی و…

در هر شرایطی که خودرویتان به مشکل برخورد میتوانید از این خدمات ها استفاده کنید. در هر محلی که باشید امدادرسان امدادخودرو بدون اتلاف وقت خود را به شما میرساند. امدادخودرو کرج بهترین نیروها و خودروبر ها را برای کمک به شما میفرستند تا در کمترین مشکلتان حل شود. اگر امکان حل مشکل در محل نبود، خودرو را تا تعمیرگاه حمل میکنند تا آنجا به بررسی مشکل خودرویتان بپردازند. برای اطلاع دادن به emdadkhodrofalahi حتما به شماره موجود در صفحه تماس بگیرید تا امدادرسانان به کمکتان بیایند. زمانیکه تماس گرفتید حتما مشکل خودرو، مدل خودرو و محلی که در آنجا هستید را به طور کامل توضیح دهید. این شرکت انواع خودروها را تعمیر و حمل میکند، امدادرسانان این مجموعه به تعمیر انواع خودرو تسلط دارند. شماره امدادخودرو در شهر خود را حتما در گوشی خود داشته باشید تا در شرایط ضروری از آن استفاده کنید. برای درک بهتر مطالب میتوانید به شکل1 امدادخودرو کرج، شکل2 خودروبر تهران و شکل3 امداد خودرو فلاحی مراجعه کنید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 1 امدادخودرو کرج

10 مواردی که emdadkhodrofalahi برای نگهداری از خودرو به شما میگوید!

خودروهایی که دارای مشکل هستند را سریعا به امدادخودرو نشان دهید، چون رانندگی با این خودروها خطرناک است. حتی اگر صدای اضافی و لرزش اضافی داشت، از آن چشم پوشی نکنید و آن را تعمیر کنید. اولین موردی که باید به آن توجه کنید موتور خودرو است. وقتی که خودرو روشن است یا موتور داغ کرده است، رادیاتو را باز نکنید چرا که موجب سوختگی میشود. قبل از حرکت پدال های خودرو را چک کنید مخصوصا پدال ترمز. چون ممکن است کار کردن با ترمزی که مشکل دارد خطر جانی داشته باشد. پس در اسرع وقت به خودروبر تهران اطلاع دهید تا برای حل مشکلتان در محل اعزام شوند. پس از این نکات به راحتی نگذرید که بعدا خسارت بیشتری باید بپردازید. مورد بعدی ابزار است که باید در خودرو داشته باشید. ابزاری مانند زاپاس و زنجیر چرخ باید در خودرو باشد تا در شرایط ضروری بتوانید از آنها استفاده کنید.

قبل از حرکت حتما آب و روغن خودرو را چک کنید تا مشکلی نداشته باشد. اما اگر حواستان نبود و هنگام رانندگی فهمیدید که مشکل دارند، با امدادخودرو کرج تماس بگیرید تا به کمکتان بیایند. اگر هر کدام از این موارد هم رعایت نشده بود نگران نباشید، میتوانید از ما درخواست کمک کنید. مورد بعدی پاک کردن رادیاتور است که باید به آن دقت کرد. اگر حشره ای به رادیاتور چسبیده باشد میتوانید با محلول های ویژه اینکار رادیاتور را تمیز کنید. بیشتر رانندگان به رنگ خودرو توجهی نمیکنند ولی این رنگ به محافظت از بدنه خودرو استفاده میشود. پس برای مراقبت از آن میتوانید از واکس استفاده کنید تا رنگ خودرو درخشان بماند. برای پارک کردن خودرو حتما در سایه توقف کنید تا اشعه ها موجب آسیب به خودرو نشود. در زمستان حتما قبل از حرکت موتور خودرو را گرم کنید و هنگام انجام اینکار از پدال گاز استفاده نکنید. به چراغ های خطر خودرو دقت کنید چون به ما اطلاع میدهد که در خودرو مشکلی وجود دارد. این نکات را جدی بگیرید و در صورت ایجاد مشکل با امدادخودرو فلاحی تماس بگیرید تا به کمک شما بیایند.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 2 خودروبر تهران

5 دلیل &کم آبی خودرو که خودروبر تهران به شما میگوید!

کم بودن آب خودرو دلایل های مختلفی دارد، باید هر کدام از آنها بررسی کرد تا مشکل اصلی را بفهمید.

  • نداشتن آب کافی: زمانیکه میزان آبی که درون سیستم خنک کننده میریزید به اندازه کافی نباشد، آب خودرو کم میشود. پس حتما نشانگر سطح آب را ببینید و با توجه به آن آب اضافه کنید.
  • پمپ آب: اگر پمپ آب مشکلی داشته باشد، به کم شدن آب خودرو اثر میگذارد. مشکل پمپ میتواند از اصطکاک یا کارکرد آن باشد.
  • نشتی در سیستم خنک کننده: وقتی سیستم خنک کننده دارای نشتی باشد، آب از آن خارج میشود. اینکار موجب کم شدن آب خودرو میشود.

این کم شدن آب علائم های متفاوتی هم دارند. که میتوانید با دیدن این علائم ها به امدادخودرو کرج اطلاع دهید تا مشکل را حل کنند.

  • صدای اضافی: وقتی آب کافی در سیستم خنک کننده خودرو نباشد باعث ایجاد صداهای عجیب میشود. صداهایی که از طریق فرسایش قطعات ایجاد میشود.
  • گرما بالا: هنگامی که آب درون خنک کننده کاهش یابد، کار خود را متوقف میکند. این کار باعث بالا رفتن حرارت موتور میشود.
  • هشدار: بعضی از خودرو ها قابلیت اطلاع رسانی درباره کم آب شدن خودرو را دارند. که با توجه به آن میتوانید سریعا به مشکل رسیدگی کنید.

میتوانید برای جلوگیری از این اتفاقات روش هایی که خودروبر تهران به شما میگوید را انجام دهید.

  • هنگام اضافه کردن آب در خودرو، از مقدار آن مطمئن شوید. اگر متوجه شدید آب کم است به آن اضافه کنید تا به اندازه کافی آب داشته باشد.
  • چک کردن سیستم خنک کننده خودرو یکی از روش های پیشگیری است.
  • بررسی پمپ آب میتواند به جلوگیری از کم آب شدن جلوگیری کند. اگر پمپ آب مشکلی داشت آن را تعویض کنید.
  • آب کثیف روی کارکرد خودرو تاثیر میگذارد، در صورتی که آب تمیز نبود آن را عوض کنید.

حتما به نکته ها توجه کنید تا مشکلی برای خودرویتان پیش نیاید. هنگامی که خودروی شما دچار مشکلی شد میتوانید از امدادخودرو کرج درخواست کمک کنید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

2 سوال درباره *کم آب بودن خودرو که از امدادخودرو فلاحی پرسیده میشود!

آیا خود راننده میتواند آب سیستم خنک کننده را تعویض کند؟

بله، خود رانندگان میتوانند این کار را انجام دهند. اما قبل از این کار بهتره روش تعویض آب را مطالعه کنید تا مشکلی پیش نیاید.

آیا خودم میتوانم پمپ آب را عوض کنم؟

خیر، برای عوض کردن پمپ آب باید یک فرد حرفه ای اینکار را انجام دهد. میتوانید به خودروبر تهران اطلاع دهید تا در هر محلی که هستید خود را برسانند و کار را انجام دهند.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *