خودروبر کرج

خودروبر کرج emdadkhodrofalahi


موضوع: خودروبر کرج
نویسنده: ندا عباس زاده
دپارتمان: عالی و عالی
تعدادکلمات: 1032 کلمه
مدت زمان: 10 دقیقه

 

فهرست مطالب:

3 #خدماتی که خودروبر کرج انجام میدهد چیست؟

3 نوع $خودرویی که میتوان با خودروبر ها در کرج حمل کرد!

5 خودرویی که نیاز به ^جابجایی انها با یدک کش امدادخودرو کرج است؟

5 ویژگی که هزینه حمل خودرو با خودروبر را مشخص میکند!

فهرست تصاویر:

شکل 1 خودروبر کرج

شکل 2 امداد خودرو کرج

شکل 3 امداد خودرو فلاحی

3 #خدماتی که خودروبر کرج انجام میدهد چیست؟

امدادخودرو کرج دارای سال ها تجربه در خدمات رسانی به خودروها و جابجایی خودروها در شهر کرج و حومه است. و دارای بهترین،جدیدترین و بروزترین تجهیزات و ابزارهای حمل خودرو هستند. و تلاش خود را می کنند تا رضایت هموطنان عزیز را به دست آورند. و تا حد زیادی در این زمینه موفق بوده اند و رضایت هموطنان عزیز را به دست آورده­اند. امداد خودرو با داشتن تیمی قوی و سریع در کمترین زمان خود را به محل حادثه می رساند. امدادخودرو فلاحی در کوتاه ترین زمان خود را به محل حادثه میرساند و خدمات خود را به رانندگان ارائه میدهد. تیم خودروبر به صورت شبانه روزی و در همه­ی روزهای هفته آماده خدمات رسانی به هموطنانا عزیز میباشد. اگر خودرو درمحل قابل تعمیر باشد خودروبر کرج آن را تعمیر کرده و درغیر اینصورت آن را به تعمیرگاه میبرد.

خدماتی که خودروبربه هموطنان عزیز ارائه میدهد. شامل سرعت در تعمیر خودرو،درست کردن خودرو مقابل راننده،مشاوره و در صورت نیاز فرستادن خودرو به تعمیرگاه. زمانی که شما در جاده هستید و خودروی شما دچار نقص فنی میشود. با امدادخودرو کرج تماس بگیرید تا به سرعت خود را برسانند و مشکل خودروی شما را حل کنند. مکانیک های سیار مشکلات خودروی شما را در محل می فهمند مشکل را در محل رفع می کنند. یا خودرو را به نزدیک ترین تعمیرگاه منتقل می کنند و مشکل آن را رفع می کنند. خودروبر کرج انواع مختلفی دارد که با توجه به آسیب دیدگی خودروها مشخص میشود که از کدام خودروبر استفاده شود. زمانی که مشکل خودرو قابل حل نشدن نباشد میتوان با امدادخودرو فلاحی تماس گرفت و از آن­ها تقاضای کمک کنید. زمانی که خودرو مشکلی مثل خرا بودن دیسک،خراب بودن چرخ،را داشت باید با emdadkhodrofalahi تماس بگیرید.

در تصاویر زیر تصویری از(شکل 1 خودروبر در کرج،شکل 2 امداد خودرو کرج،شکل 3 امداد خودرو فلاحی) را مشاهده میکنید.

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

شکل 1 خودروبر کرج

 

3 نوع $خودرویی که میتوان با خودروبر کرج حمل کرد!

 • حمل و جابجایی خودروهای گران قیمت:خودروهای گران به دلیل حساسیت زیادی که در حمل دارند توسط امدادخودرو کرج جابجا میشود.
 • جابجایی و حمل ماشین های کلاسیک:جابجایی ماشین­های کلاسیک باید با ایمنی بالا،بیمه،ضمانت نامه، امکانات کامل و نیروی حرفه­ای حمل شود.
 • جابجایی و حمل ماشین­های تصادفی: هنگامی که ماشینی تصادف میکند خودروبر سعی میکند خودرو را حمل کند. تا خودرو طبق شرایط پیش آمده راحت تر حمل شود.

خودروبر ها برای حمل وجابجایی خودروهای سبک تا متوسط استفاده میشود خودروهای کوچک شخصی،خودروهای وانت کوچک وخودروهای suv کوچک است. برای حمل خودرو با خودروبر کرج باید به ظرفیت و محدودیت هر خودروبر توجه کنید. چون هر خودروبر ظرفیت و قابلیت خاص خود را دارد. برای جابجایی و حمل خودروهایی که بزرگتر است مثل خودروهای سنگین،وانت بزرگ و خودروهای ویژه مثل ماشین های آتش نشانی. این مدل خودروها برای حمل کردن نیاز به تجهیزات خاصی مثل تریلرها و کامیون­های نقلیه دارند. بهتراست قبل استفاده از خودروبرها با امدادخودرو فلاحی تماس بگیرید و اطلاعات دقیق در مورد محدودیت­ها وقابلیت­های خودروبر کسب کنید. تیم خودروبر به صورت شبانه روزی آماده ارائه و خدمات رسانی به هموطنان عزیز هستند تا در جاده معطل نشوند.

5 خودرویی که نیاز به ^جابجایی انها با یدک کش امدادخودرو کرج است؟

 1. خودروهایی که خراب هستند یا قابل روشن شدن و حرکت نیستند.: اگر خودرو خراب باشد، قابل روشن شدن نباشد،یا نتوان آن را حرکت داد باید از یدک کش استفاده کنیم.( emdadkhodrofalahi)
 2. خودرویی که برای تعمیر یا سرویس به کارگاه یا نمایندگی فنی نیاز دارد.:گاهی برای انجام دادن تعمیرات بزرگ­تر یا سرویس­های دوره­ای خودرو،نیاز به یدک­کش داریم تا خودرو را برای ما به تعمیرگاه منتقل کند.
 3. خودرویی که در تصادفات یا حوادث جاده ای نیاز به جابجایی دارند: زمانیکه خودرو دچار آسیب دیدگی باشد. خودرو قابلیت این را نداشته باشد که جابجا شود. بهترین کار این است که با امدادخودرو کرج تماس بگیرید و از آنها یدک کش بخواهید.
خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

شکل 2 امدادخودرو کرج

  1. خودرویی که در جاده نیاز به تعمییر کردن لاستیک داشته باشد.: اگر تایر خودروی شما در جاده کم باد شد یا آسیب دید و شما قادر به تعمیر آن نبودید. یا ابزارهای لازم را برای تعویض کردن لاستیک نداشتید با emdadkhodrofalahi تماس بگیرید و از انها کمک بخواهید.
  2. خودرویی که در جاده نیاز به باطری داشته باشد.: زمانیکه خودرو در جاده دچار آسیب دیدگی شود و باطری آن خراب شود. یا باطری خودرو در زمان مقرر شارژ نشده باشد. در اینصورت شخص نیازمند کمک میشود با امدادخودرو کرج تماس بگیرند تا درکمترین زمان خود را به محل حادثه برسانند.

  5 ویژگی که هزینه حمل خودرو با خودروبر را مشخص میکند!

  هزینه حمل خودرو با خودروبرها به عوامل زیادی بستگی دارد که عبارتند از مسافت،وزن خودرو،آب و هوا،زمان، نوع بیمه خودرو

  1. مسافت:در حمل خودروها ملاک اصلی محاسبه قیمت مسافت طی شده می باشد. مسافت تاثیر مستقیمی بر میزان سوخت مصرفی و هزینه تمام شده دارد همچنین در جابجایی شهری و جاده­ای هم تفاوت دارد. در جابجایی های شهری مسافت کوتاه است و حجم ترافیک مسیر هم در قیمت گذاری موثر است. در جابجایی های جاده ای مسافتی که طی میشود در قیمت نهایی تاثیر دارد.
  2. آب و هوا: در جابجایی خودرو با خودروبر کرج اب و هوا تاثیر زیادی در قیمت گذاری دارد. چون در جابجایی خودرو ایمنی خودرو و خودروبر اهمیت زیادی دارد. مثلا در هوای برفی چون جاده ها لغزندگی دارد خودروبر باید با سرعت مجاز براند تا خودرو آسیب نبیند.
  3. نوع بیمه خودرو: مدل خودرو برای حمل با خودروبر در قیمت گذاری مهم است. هر چقدر خودرو لوکس و گران قیمت باشد بیمه آن خودرو گران تر میشود. در جابجایی های شهری بیمه توافقی است ولی در جاده ­ها بیمه اجباری است.

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

از انجایی که خودرو سرمایه هر شخصی است امدادخودرو کرج توصیه میکند در جابجایی های شهری خودرو را بیمه کنید.

 

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *