امدادخودرو کرج

امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi


موضوع امدادخودرو کرج
نویسنده مهتاب شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمات 1239 کلمه
مدت زمان 12 دقیقه

فهرست مطالب:

3 تا از دلایل ^استفاده از امدادخودرو کرج چیست؟

9 دلیل emdadkhodrofalahi برای @ناگهانی خاموش شدن خودرو یتان!

5 کاری که موجب *خراب شدن خودرویتان میشود را خودروبر تهران بهتان میگوید!

2 تا از &سوالات متداولی که از امدادخودرو فلاحی پرسیده میشود!

 

فهرست تصاویر:

شکل 1 امدادخودرو کرج

شکل 2 خودروبر تهران

شکل 3 امداد خودرو فلاحی

 

3 تا از دلایل ^استفاده از امدادخودرو کرج چیست؟

امدادخودرو برای امدادرسانی به خودرو هایی است که بین راه خراب شده اند. شرکت هایی که در این زمینه هستند برای کمک به شما هر خدماتی که نیاز دارید را ارائه میدهند. مخصوصا اگر در مسافرت هستید و خودرویتان خراب شد و نتوانستید آنرا تعمیر کنید حتما از امدادخودرو درخواست کمک کنید. در هر محل و شرایطی که باشید خودروبر تهران برای کمک و تعمیر خودرویتان به سمت محل حادثه اعزام میشوند. اگر در بین راه سوخت تمام کرده اید، پنچر شده اید، تصادف کرده اید و….. بهترین کاری که میتوانید برای خودرویتان بکنید این است که با امدادخودرو تماس بگیرید و درخواست خود را بگویید. امدادخودرو این قابلیت را به شما میدهد که حتی در منزل هم میتوانید خودرویتان را تعمیر و یا بررسی کنید. اما اگر امکان تعمیر در منزل و محل را نداشته باشد انرا با خودروبر یا یدک کش به تعمیرگاه میرسانند.

پس نگران خرابی خودرویتان نباشید امدادخودرو کرج در سراسر تهران و البرز بهترین خدمات را به شما ارائه میدهد. خدماتی که ممکن است در بسیاری از امدادخودرو ها پیدا نشود. اولین خدمات حمل خودرو است مانند خودروهای فرسوده، صفر، کلاسیک، تصادفی و یا خودروهایی که در خیابان حق تردد ندارند. حتی برای مسافرت ها نیز میتوانید از این خدمات استفاده کنید. خودروبر تهران خودرویتان را به مقصد دلخواه حمل میکند حتی در روزهای تعطیل. پس در شرایط ضروری حتما با ما تماس بگیرید. خدمات دیگر شرکت ما تعمیر در محل است که میتوانید در هر موقعیتی هستید درخواست مکانیک سیار کنید. هنگامی که خودرویتان به هر دلیلی حرکت نمیکند و نمیدانید مشکل آن چیست میتوانید از این امدادرسانی بهره مند شوید. حتی اگر سوئیچ خودرویتان را گم کرده اید هم این خدمات میتواند بهتان کمک کند. پنچرگیری یکی از دلایل رایجی است که بسیار از آن استفاده میشود.

ممکن است کسی زاپاس یا جک نداشته باشد پس از این امدادرسانی استفاده میکند. emdadkhodrofalahi در 24 ساعت از شبانه روز برای امدادرسانی به شما آماده هستند و میتوانید از ما کمک بخواهید. برای درک بهتر مطالب میتوانید به شکل1 امدادخودرو کرج، شکل2 خودروبر تهران و شکل3 امدادخودرو فلاحی مراجعه کنید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 1 امدادخودرو کرج

9 دلیل emdadkhodrofalahi برای @ناگهانی خاموش شدن خودرو یتان!

دلایل های زیادی وجود دارد که موجب روشن نشدن خودرویتان است. هنگامی که خودرویتان روشن نشد این نکات گفته شده را بررسی کنید. اما اگر مشکل حل نشد با امداد خودرو تماس بگیرید تا هر چه سریعتر به کمکتان بیایند.

  • خرابی انژکتور ها: انژکتور ها قطعاتی هستند که سوخت را به داخل سیلندر ها تزریق میکنند. اگر انژکتوری مشکل داشته باشد، سوخت به درستی، داخل سیلندر ها وارد نمیشود و در نهایت، موتور خاموش میشود.
  • خرابی لوله‌ های سوخت رسانی: لوله‌ های سوخت رسانی وظیفه انتقال سوخت از باک به موتور را بر عهده دارند. اگر لوله‌ ای از سوخت رسانی دچار آسیب شود، میتواند باعث نشتی سوخت شود. نشتی سوخت میتواند موجب آتش ‌سوزی خودرو شود.

کار سیستم احتراق خودرو ترکیب سوخت و هوا و ایجاد جرقه برای احتراق است. اگر مشکلی در سیستم احتراق خودرو ایجاد شود، میتواند موجب خاموش شدن ناگهانی خودرو شود. اگر این اتفاق افتاد به امدادخودرو کرج اطلاع دهید تا خودرویتان را در محل تعمیر کند. برخی از مشکلاتی که میتوانند باعث خاموش شدن ناگهانی خودرو شوند عبارتند از:

  • خرابی شمع ‌ها: شمع ‌ها قطعاتی هستند که جرقه مد نظر برای احتراق را ایجاد میکنند. اگر شمع‌ ها مشکل داشته باشند، جرقه لازم زده نمیشود و در آخر، موتور خاموش میشود.
  • خرابی کوئل ‌ها: کوئل ‌ها قطعاتی هستند که جرقه ایجاد شده توسط شمع ‌ها را تقویت میکنند. اگر کوئل‌ ها خراب شوند، جرقه مورد نیاز به درستی تقویت نمیشود و در نهایت، موتور خاموش میشود.
  • خرابی سنسور اکسیژن: سنسور اکسیژن وظیفه اندازه ‌گیری مقدار اکسیژن موجود در گازهای خروجی از موتور را بر عهده دارد. زمانیکه سنسور اکسیژن مشکل داشته باشد، مقدار سوخت منتقل شده درست تنظیم نمیشود و موجب خاموش شدن خودرو میشود.

خودرو از اجزای مختلفی تشکیل شده است که هر یک نقش خاصی را بر عهده دارند. اگر مشکلی در یکی از این اجزا ایجاد شود، میتواند باعث خاموش شدن ناگهانی خودرو شود. برخی از مشکلاتی که موجب خاموش شدن خودرو میشوند عبارتنداز: خرابی موتور، خرابی سوپاپ‌ ها، خرابی میل لنگ، خرابی سیلندرها

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 2 خودروبر تهران

5 کاری که موجب *خراب شدن خودرویتان میشود را خودروبر تهران بهتان میگوید!

دلایل های زیادی است که که باعث خراب شدن خودرو به مرور زمان میشود. اما بسیاری از رانندگان به آن ها توجهی نمیکنند و همین باعث خراب شدن خودرو میشود. اما نگران نباشید زمانیکه برای خودرو مشکلی پیش آمد از امدادخودرو کرج درخواست کمک کنید. با بهترین ابزار و تجهیزات مشکل را حل میکنند.

  1. رانندگی کردن قبل از اینکه موتور خودرو گرم شود یکی از دلایل خراب شدن خودرو است. اما رانندگان بی توجه به سرد بودن موتور خودرو حرکت میکنند. برای گرم شدن خودرو باید حدود 2 دقیقه بدون گاز دادن کار کند. گاز دادن باعث گرم شدن موتور نمیشود بلکه به دلیل عوض شدن ناگهانی دما مشکلاتی برای اتصالات خودرو ایجاد میکند.
  2. هنگامی که از دنده به عنوان تکیه گاه دستتان استفاده کنید، باعث میشود که به گیربکس فشار وارد کند. این کار موجب سایش میشود، بهتر است هر دو دست روی فرمان باشد.
  3. بیشتر رانندگان به ترمز دستی توجهی نمیکنند. بیشتر افراد فکر میکنند که ترمز دستی برای خیابان هایی کاربرد دارد که سطوح شیب دار دارند. اما زمانیکه خودرو را پارک میکنید، وزن خودرو روی یک قطعه کوچک که در سیستم گیربکس قرار دارد می افتد. این فشار باعث شکستنه آن قطعه میشود. برای تعویض و درست کردن قطعات میتوانید به امدادخودرو کرج اطلاع دهید تا در کمترین زمان امدادرسانی برایتان انجام شود.
  4. زمانیکه پدال گاز را تا آخر فشار میدهید و سرعتتان بالا است، باعث به وجود آمدن مشکل میشود. چرا که مجبور میشوید برای کم شدن ناگهانی سرعت ترمز را فشار دهید. این کار باعث میشود سوخت بیشتری مصرف شود و لنت ترمز خودرو هم ساییده شود.
  5. برخی از رانندگان تا باک بنزین خودرویشان خالی نشود، آن را پر نمیکنند. این کار موجب میشود که سیستم سوخت خودرو خراب شود. پس اگر در بین راه بودید و به سوخت نیاز داشتید میتوانید با امدادخودرو کرج تماس بگیرید. در سریعترین زمان سوخت مورد نیاز خودرویتان را به شما میرساند.

هر اتفاقی که برای خودرویتان افتاد بهترین کار این است که از خودروبر تهران کمک بگیرید. حتی در مناطق دور افتاده هم که باشید به کمک شما می آیند تا مشکل را حل کنند.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

2 تا از &سوالات متداولی که از امدادخودرو فلاحی پرسیده میشود!

خودرو را باید چند بار یکبار چک و معاینه فنی کنیم؟

هر خودرویی زمان متفاوتی دارد. اما بعضی از بخش هایی که باید به طور مداوم سرویس کنید شامل: ترمز، روغن خودرو، سیستم برق است.

چرا زمانی که خودرو را خاموش میکنم دیگر روشن نمیشود؟

مشکل ممکن است از سیستم برق خودرو باشد: باتری، استارت، دینام و…. برای تعمیر و بررسی خودرو بهتر است به خودروبر تهران اطلاع دهید تا بدون اتلاف وقت خودرویتان را تعمیر کنند.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *