خودروبر کرج

خودروبر کرج emdadkhodrofalahi


موضوع:

ویژگی های کفی خودروبر
نویسنده: ندا عباس زاده
دپارتمان: عالی و عالی
تعداد کلمه: 2457 کلمه
مدت زمان: 24دقیقه

 

فهرست مطالب:

3مشخصات کفی خودروبر چیست ؟ و چه #کاربردی دارد!

5 نوع از خودروبرها! انواع ^ مختلف خودروبر چیست؟

4 کاربردهای کفی خودروبر چیست؟ خودروبر کفی دار چه #کاربردی دارد!

7 کاربرد کفی خودروبر ؟کاربرد خودروبر *شامل چه خودروهایی میشود!

5 ویژگی & کفی خودروبر چیست؟ کفی ماشین بر چه ویژگی هایی دارد!

آشنایی با #عملکرد کفی خودروسوار چیست؟ کفی خودرو سوار!

5 ویژگی تعرفه گذاری$حمل خودرو با کفی خودرو بر؟ امداد خودرو فلاحی!

 

فهرست تصاویر:

شکل 1خودروبر کرج

شکل 2خودروبر کرج

شکل 3امدد خودرو فلاحی

شکل 4 emdadkhodro falahi

شکل 5 خودروبر در کرج

شکل 6 کفی خودروبر در کرج

3مشخصات کفی خودروبر چیست ؟ و چه #کاربردی دارد!

امروزه با توجه به زیاد شدن ماشین ها تعداد خودروبرها زیاد شده و یکی از پرکاربرد ترین خودروها محسوب میشود. یکی از کاربرد این خودروبر این است که وقتی ماشین تولید میشود باید به مکان فروش برود. و برای کم کردن خسارت در زمان جابجایی از خودروبر کرج استفاده میشود. اسم دیگر کفی خودروبر تریلی حمل خودرو است که به دو دسته کفی یا نیمه کفی تقسیم میشوند. .برای استفاده از این نوع کفی باید به این نکات توجه کرد:

1.برای استفاده از تریلی حمل خودرو باید نام ماشین خود را بگویید تا کفی مناسب اندازه خودرو شما فرستاده شود.

2.وقتی خودروبر در محل حاضر شد مدرک های راننده را مشاهده و بررسی کنید تا از مدارک و مهارت کافی برخوردار باشد و خودرو دپار اسیب نشود.

3.باید خودروبر سالم باشد نقص و عیب فنی نداشته تا خودرو را سالم به محل مورد نظر راننده برساند.

انواع کفی خودروبر: از مهمترین خودروها، خودروبرها هستند و یکی از دغدغه های مهم رانندگانی است که خودرو خود را به خودروبر تحویل میدهند سالم ماندن خودرو میباشد. نیاز است که خودروبر همه ی قوانین را رعایت کند و از همه لحاظ در سالم ترین حالت باشد. سالم بودن قطعات است که باعث میشود خودرو سالم باشد. برای هر کار و خودرویی خودروبر کرج اماده خدمات رسانی میباشد.

5 نوع از خودروبرها! انواع ^ مختلف خودروبر چیست؟

 1. 1. خودروبر تکی: این نوع خودروبر دارای ابعاد کوچکی هست و فقط میتواند یک خودرو را حمل کند. به همین خاطر برای جابجایی خودرو در داخل شهر مناسب است و در خارج از شهر برده نمیشود. بعضی افراد به دلیل حساسیت بالایی که دارند ترجیح میدهند خودرو انها تکی حمل شود. برای این افراد خودروبر تکی مناسب است.
 2. 2. تریلی خودروبر:این نوع خودروبر ابعاد بزرگ و سنگین دارند و میتواند 6 تا 8 خودرو را حمل کند. این خودروبرها با توجه به اینکه میتوانند تعداد زیادی خودرو را حمل کنند قادر به حمل در بیرون شهر هستند. و اغلب جابجایی برون شهری را انجام میدهند.

شکل 1 تصویری از خودروبر کرج،  تصویر دوم کفی خودروبر ، تصویر سوم امداد خودرو فلاحی ،را نشان میدهد.

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

شکل 1خودروبر کرج

3.خودروبر جرثقیل دار: این خودروبر وزن6  تنی دارد و کاملا هیدرولیکی است کاربرد این نوع خودروبر زمانی است. که خودرو خراب شده و نمیتواند حرکت کند به طور کلی روشن نمیشود و توسط این نوع خودروبر حمل میشود. و به تعمیرگاه برده میشود امداد خودرو فلاحی به سرعت در رساندن خودرو شما به تعمیرگاه به شما کمک میکند.

 1. کامیونت خودروبر کرج: این نوع خودروبر شبیه خودروبر جرثقیل دار است تنها تفاوت ان این است که جرثقیل ندارد. خودرو با استفاده از دو وسیله بر روی ان قرار میگیرد یکی توسط کفی و یکی توسط وینچ . به این صورت که کفی روی زمین قرار میگیرد و توسط وینچ به روی خودروبر برده میشود.
 2. خودروبر چرخگیر: به این نوع خودروبر ها یدک کش هم گفته میشود. که این خودروبر وانتی است که وزن ان حدود 2 تن است. این نوع خودروبر جرثقیل دارد و میتواند چرخ جلوی خودرو را به راحتی بلند کند و جابجایی انجام شود. این نوع خودروبر برای مسافت های کوتاه انجام میشود.

4 کاربردهای کفی خودروبر چیست؟ خودروبر کفی دار چه #کاربردی دارد!

خودروبر وسیله ای است که برای حمل خودروهای اسیب دیده میباشد قابلیت حمل و تحمل این خودروبر ها بالا است. و میشود تا 8 خودرو را با ان حمل کرد.

1.اولین کاربرد در مورد خودروهایی است که اسیب زیاد دیده و توانایی روشن شدن و جابجایی ندارند. در این مواقع خودرو قابل تعمیر و روشن شدن نیست  تنها راه این است که خودرو توسط خودروبرها حمل شود. تا از وارد شدن خسارت زیاد جلوگیری شود.

 1. حمل خودروهای تصادفی کاربرد دیگر این خودروبرها است اگر تصادف شود. هم امداد خودرو هم خودروبر کرج خدمات خود را به هموطنان ارائه میدهند. اگر شخص در حادثه دچار صدمه شده ان را به نزدیک ترین محل درمان میرساند. این مورد جز خدمات مهم و پر اهمیت است در صورت به وجود امدن اتفاق میتوانید با (emdadkhodrofalahi) تماس بگیرید.

در شکل دوم کفی خودروبر را مشاهده میکنید.

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

شکل 2خودروبر کرج

.3. برای حمل خودروهای لوکس و گران قیمت برای حمل انها به نقاط مختلف باید از خودروبر مخصوص استفاده شود. که قابلیت حمل تعدادی این خودروها را داشته باشد. حمل این خودروها نیاز به دقت بالایی دارد چون اگر به انها خسارت وارد شود باید هزینه زیادی پرداخته شود. خودروبر کرج این کار را با دقت و بروزترین امکانات انجام میدهد.

 1. خودروبر یکی از ایمن ترین وسیله ها برای حمل خودرو است چون باید تناسب خوبی بین کفی و خودرو برقرارباشد. و راننده خودروبر باید از مدرک و مهارت کافی برخوردار باشد تا مشکل برای خودرو پیش نیاید. استفاده کردن از زنجیر برای حمل خودرو مهم است چون باید خودرو به کفی وصل شود. این کار نیازمند دقت و تخصص بالایی است در هر زمان مشکل بوجود بیاید با(امداد خودرو فلاحی تماس بگیرید). این نوع خودروبرها در تمام روزهای هفته بصورت 24ساعته اماده ارائه خدمات هستند.

مزیت استفاده از خودروبر: مزیت مهم خودروبر این است که اغلب برای جابجایی برون شهری خودروهای لوکس است. این جابجایی توسط با خودروبر نوع سنگین انجام میشود. علاوه بر جابجایی خودروهای برون شهری خودروهای اسیب دیده و تصادفی را حمل میکند. در زمان حادثه اگر با خودروبر کرج تماس بگیرید خود را به سرعت به محل مورد نظر رسانده و خودرو را به نزدیکترین مکان میرسانند. تا از ایجاد خسارت زیاد به ان جلوگیری شود.

7 کاربرد کفی خودروبر ؟کاربرد خودروبر *شامل چه خودروهایی میشود!

 • حمل خودرهای پلاک نخورده یا صفر
 • تحویل سالم خودرو درب منزل
 • جابجایی خودروهایی که آسیب دیدند و یا فرسوده شده اند
 • حمل خودروهای کلاسیک و قدیمی
 • حمل خودروهایی که تصادفی هستند
 • حمل خودروهای مخصوص کشاورزی
 • حمل ماشین هایی که امکان ترددهای بین شهری و جاده ای را ندارند

 

حمل خودروهای پلاک نخورده یا صفر با خودروبر: خودروهایی که هنوز پلاک ثبتی ندارند. تا زمانی که پلاک برای انها ثبت نشود امکان عبور بین شهری یا بیرون شهری را ندارند. در این مواقع باید از خودروبر استفاده کرد و انتقال خودرو را با استانداردهای موجود بر عهده دارد.

تحویل سالم خودرو درب منزل با استفاده از کفی خودروبر:اگر دوست دارید خودروی خود را درب منزل تحویل بگیرید. بهتر است از خودروبر کرج استفاده کنید.

جابجایی خودروهای فرسوده یا آسیب دیده با خودروبر: وقتی ماشین دچار مشکل شد و دیگر نتوانید ان را روشن کنید. تنها راه این است که از خدمات خودروبر استفاده کنید بعضی از خودروها به حدی اسیب میبینند. که بهترین راه این است که انها را با استفاده از کفی بر خودرو به تعمیرگاه برده .

در شکل 3 گوشه ای از خدمات امداد خودرو فلاحی را مشاهده میکنید

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

شکل 3امدد خودرو فلاحی

حمل خودروهای قدیمی و کلاسیک: جابجایی خودروهای کلاسیک و قدیمی باید با حساسیت زیاد انجام بشود. از طرفی این خودروها اجازه تردد درون شهری و بین شهری را ندارند و بیشتر برای نمایشگاه ها استفاده میشوند. برای جلوگیری از اسیب دیدگی این نوع خودروها بهتر است از کفی خودروبر استفاده شود.

حمل ادوات و تجهیزات مورد نیاز کشاورزی با خودروبر: گاهی بدلیل بزرگ بودن بعضی از لوازم کشاورزی وغیرقابل تردد. امکان جابجایی انها در مسیر رفت و امد خودور مجاز نیست و بهتر است از خودروبر کرج استفاده شود. حمل و نقل ماشین الات صنعتی بزرگ از موارد مهم میباشد.(emdadkhodrofalahi در حمل خودروهای بزرگ یا خودروهای کشاورزی به شما کمک خواهد کرد).

 5 ویژگی & کفی خودروبر چیست؟ کفی ماشین بر چه ویژگی هایی دارد!

در دسترس بودن خودروبر: وقتی به خودروبر نیاز دارید که خودرو شما به طور ناگهانی دچار مشکل شده و نیاز دارید که به سرعت به محل حادثه برسند و مشکل خودرو شما را حل کنند. اگر چندبار تماس بگیرید و پاسخگو نباشند نشانه این است که یک شرکت معتبر نمیباشد. خودروبر کرج در سریع ترین زمان به شما کمک میکند.

سرعت عملکرد خودروبر: هنگامی که با خودروبر تماس گرفتید باید در سریعترین زمان ممکن برای کمک کردن خود را به شما برسانند.اگر سرعت در کار انها وجود نداشت نشان دهنده این است که انها در کار خود حرفه ای نیستند.

تجهیزات خودروبر: وسایلی که برای حمل خودرو شما توسط خودروبر استفاده میشود بسیار مهم است چون شما دوست ندارید که اسیبی که به خودرو شما وارد شود .خودربر باید بهترین و بروزترین تجهیزات را دارا باشد.

ارائه بیمه نامه:اگر شرکت بیمه نامه بدهد خیال مشتری بابت حمل خودرو راحت میشود و میداند که مشکلی برای حمل به وجود نمی اید. زیرا در حمل خودرو ممکن است خسارت به خودرو وارد شود.

نکات ایمنی: همه ی نکته های ایمنی در حمل خودروبر باید رعایت بشود تا حمل خودرو به صورت حرفه ای و بدون خسارت انجام شود.

تفاوت کفی خودروسوار و کفی خودرو سوار مکانیزه: در زمان حال نوع های مختلف کفی خودروبر مکانیزه امده است و نسبت به کفی خودرو سوار معمولی که انها را در گوشه و کنار جاده میبینیم تفاوت هایی دارد.

تفاوات میان این دوکفی این است که کفی خودروسوار مکانیزه این قابلیت را دارد که زاویه کفی حمل خودرو بر اساس وضعیت خودرو و جاده و با توجه به نیاز راننده با سرعت چرخ های تولید شده و تعبیه شده برای ان به صورت کاملا اتوماتیک جا به جا شود. شماره خودروبر کرج در همین وب سایت درج شده است!

کفی خودروسوار مکانیزه ایمن تر و با کیفیت تر و همچنین سرعت بالایی نسبت به حمل خودروهای اسیب دیده دارد و قابلیت و ویژگی های بیشتری نسبت به یدک کش معمولی خودرو دارد.

گاهی اوقات پیش می اید که خودروهای لوکس دچار اسیب و مشکلات فنی میشود و دیگر قادر به ادامه حرکت نمیباشد. با استفاده از کفی خودروبر مکانیزه صاحبان خودروهای لوکس میتوانند با خیال اسوده و تضمین شده خودرو خود را بارگیری کنند و ان را به تعمیرگاه یا مقصد مورد نظر برای بررسی و عیب یابی برسانند. برای کمک میتوانید باemdadkhodrofalahi تماس بگیرید.

در شکل 4 خدمات کفی خودروبر در کرج را مشاهده میکنید.

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

شکل 4 emdadkhodro falahi

آشنایی با #عملکرد کفی خودروسوار چیست؟ کفی خودرو سوار!

یکی از خدمات ویژه و مهم مراکز کفی خودروسوار، حمل خودرو است که به آن خدمات کفی خودرو سوار میگویند. تصور بسیاری از ما از اصطلاح کفی خودرو سوار دقیق نیست و اغلب آن را با یدک‌ کش یکی می‌دانیم. حال اینکه کفی خودرو سوار متفاوت از یدک‌کش بوده و انواع مختلفی دارد و در ابعاد متفاوتی فعالیت می‌کند. خدمات کفی خودروسوار که دربین خدمات امدادخودرو قرار می‌گیرد، استانداردهای مشخصی دارد. که درصورت عدم رعایت این استانداردها، مشکلات متعددی برای خودرو یا خودروهایی که در آن حمل می‌شوند ایجاد خواهد شد.

مزایای استفاده از خودروبر کرج چیست؟یکی از مزایای مهم برای خودروبرها به وجود اوردن ایمنی و استاندارد لازم برای حمل خودرو میباشد. احتمال صفر شدن خودرو و مناسب بودن شرایط برای حمل از موارد مهم میباشد. سهولت در جابجایی و استفاده از نگهدارنده ها برای جلوگیری از لغزندگی از مزایای استفاده از خودروبر میباشد. و میتواند در امنیت و ایجاد حوادث جلوگیری کند. امداد خودرو فلاحی با ارائه امکانات درزمینه حمل خودرو با بهترین امکانات و بهترین روش ها اماده خدمات رسانی میباشد. خودروبر کرج با دارا بودن تیمی قوی و قدرتمند و داشتن سه دهه تجربه، بهترین خدمات رسانی را ارائه میکند

5 ویژگی قیمت گذاری$حمل خودرو با کفی خودرو بر؟ امداد خودرو فلاحی!

هزینه جا به جایی خودرو با کفی خودروبر به عوامل مختلفی بستگی دارد. از این عوامل میتوان اشاره داشت به مسافت جابجایی ،وزن خودرو، اب و هوا، زمان، نوع خودرو و بیمه

1.تاثیر مسافت در تعرفه حمل خودرو با کفی خودروسوار:در حمل خودرو یکی از ملاک ها هزینه حمل خودرو با خودروبر و جرثقیل است. مسافت برای جا به جایی رابطه مستقیم بر مصرف میزان سوخت و هزینه دارد. همچنین هزینه در جا به جایی شهری و جاده ای تفاوت دارد در جا به جایی شهری مسافت کمتر میباشد و حجم ترافیک در قیمت گذاری تاثیر گذار میباشد. در جا به جایی جاده ای مسافت طی شده تاثیر زیادی بر قیمت گذاری دارد.  خودروبر کرج با قیمت گذاری مناسب برای شما جابجایی را انجام میدهد.

 1. تاثیر وزن خودرو در تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر:وزن خودرو یکی از پارامترهای تاثیرگذار در قیمت گذاری است. هرچقدر وزن خودرویی که حمل میشود بالاتر باشد میزان سوخت مصرفی و استهلاک بیشتر است. شاید شما تصور کنید برای وزن خودرو از باسکول استفاده میشود اما اینگونه نیست. اپراتورهای خودروبر با دانش و تجربه خود وزن خودرو را میدانند و دانستن این وزن حدودی برای قیمت گذاری کافی است. در شکل 5 خودروبر در کرج را مشاهده میکنید

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

شکل 5 خودروبر در کرج

3.تاثیر آب و هوا در تعرفه حمل خودرو با کفی خودروسوار:در حمل خودرو با خودروبر جرثقیل یکی از ملاک های مهم اب و وهوا میباشد. چون در زمان جا به جایی و حمل خودرو ایمنی خودرو بسیارمهم است. مثلا در اب و هوای برفی با توجه به وزن خودرو و احتمال لغزنده بودن جاده خودرو باید با سرعت مطمئنه حمل شود و سرعت حمل خودرو سه برابر افزایش میابد. خودروبر کرج این جابجایی را با ایمنی بالا برای شما انجام میدهد.

4.تاثیر زمان در تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر :این ویژگی را با مثال بررسی میکنیم دو خودروبر یا جرثقیل حمل خودرو که هر دو با مسافت یکسان در حال حمل خودرو هستند. یکی از خودروبر ها مسیر هموار و مستقیم و خودروبر دیگر مسیر گردنه دار یا مسیری که ترافیک بالایی دارد در حال حمل خودرو هستند. خودروبری که در مسیر دوم قرار دارد تقریبا 3برابر بیشتر از خودرو اول زمان صرف میکند تا خودرو حمل شود. به همین دلیل است که زمان درقیمت گذاری اثر دارد. خودروبر کرج با قیمت مناسب این حمل را برای شما انجام میدهد. شکل 6 کفی خودروبر در کرج را نشان میدهد.

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi 

شکل 6 کفی خودروبر در کرج

5.تاثیر نوع خودرو و بیمه در تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر :مدل خودرو برای قیمت گذاری بیمه مهم است. هر چقدر خودرو لوکس تر باشد قیمت بیمه ان بیشتر است. در جا به جایی های شهری بیمه توافقی است اما درمسیر جاده ای بیمه الزامی است. از ان جایی که خودروی هرشخص سرمایه ان است بیمه میتواند اسودگی خاطر بیشتری فراهم کند.   emdadkhodrofalahi با خیالی اسوده این جابجایی را برای شما انجام میدهد

 

 

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *