خودروبر کرج

خودروبر کرج emdadkhodrofalahi


موضوع خودروبر کرج
نویسنده مهسا شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمه 1065 کلمه
مدت زمان 10 دقیقه

 

فهرست مطالب

2 نکاتی که خودروبر کرج از آن #بهره مند است چیست؟

3 تجهیزات @مهمی که یدک کش کرج باید به همراه داشته باشد!

2 مزایا بهره مندی از %خدمات امدادخودرو فلاحی چیست؟

3 مرحله ای که $می توانید از خدمات emdadkhodrofalahi بهره مند شوید!

 

فهرست تصاویر

شکل 1 خودروبر کرج

شکل 2 یدک کش کرج

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

 

2 نکاتی که خودروبر کرج از آن #بهره مند است چیست؟

هنگامی که خودروتان دچار نقص و خرابی میشود و نمی توانید آن را تعمیر کنید، باید با امدادخودرو تماس بگیرید. با امداد خودرویی که معتبر و حرفه ای و شناخته شده است. استفاده از خدمات خودروبر معتبر و حرفه ای، باعث می شود تا خسارت های بیشتری برای خودروتان به وجود نیاید. در ادامه می خواهم دو مورد از ویژگی های یک خودروبر معتبر را به شما بگویم. امداد خودرو فلاحی از سال های تجربه زیادی برخوردار است و بهترین خودروبر و یدک کش کرج می باشد. این مجموعه سعی می کند با ارائه بهترین خدمات به شما، رضایت شما را جلب کند. اولین نکته در اصول حمل خودرو، راعایت استاندارد ها و نکات ایمنی می باشد. هنگامی که می خواهید از مجموعه ای درخواست خودروبر کنید، باید این نکات توجه کنید. نکاتی که آن مجموعه به رعایت استاندارد ها و نکات ایمنی اهمیت می دهند.

سلامت فنی خودروبر کرج یا راننده خودروبر، یکی از نکات ایمنی است که خودروبر حرفه ای به آن توجه میکند. اگر مشکل فنی در خودروبر وجود داشته باشد، امکان حادثه و خسارت های زیادی وجود دارد. امداد خودرو فلاحی، علاوه بر رعایت این نکات، از تجهیزات بسیار پیشرفته و بروزی استفاده می کنند. همچنین رانندگان خودروبر های این مجموعه، از گواهی سلامت فنی برخوردار هستند. دومین نکته، مشتری مداری است. هنگامی که امدادگران emdadkhodrofalahi خدمات خود را ارائه می دهند، با توجه به حادثه متفاوت است. به این دلیل که فرد نیاز به آرامش دارد و باید به او از خدمات ارائه شده اطمینان دهید. پس در این مواقع، باید حس و حال مشتریان را درک کنیم و مشتری مداری باید برایتان دارای اهمیت باشد. مجموعه ما یکی از مشتری مدار های با کیفیت را ارائه می دهد. افراد تیم این مجموعه با ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان به شما اطمینان می دهند.

می توانید در(شکل 1 خودروبر کرج) و(شکل 2 یدک کش کرج) و(شکل 3 امداد خودرو فلاحی)تصاویری از خودروبر را ببینید.

شکل 1 خودروبر کرج

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

3 تجهیزات @مهمی که یدک کش کرج باید به همراه داشته باشد!

  • به همراه داشتن مخروط ایمنی: یکی از لوازم های فنی که یدک کش ها به همراه دارد، مخروط ایمنی است. استفاده از این مخروط، به طور معمول بالا است. جنس این مخروط ایمنی از پلاستیک است و رنگ هایی به رنگ نارنجی و قرمز دارد. حداقل 75سانتی متر ارتفاع این مخروط است که دور آن از نوار شب رنگ به عرض 10سانتی مترپوشیده شده است. از این مخروط زمانی استفاده می شود که به افراد نشان دهد در این مکان امکان رانندگی وجود ندارد.
  • به همراه داشتن دنده پنج(گوه): یکی دیگر از تجهیزات یدک کش ها، همراه داشتن دنده پنج است. دنده پنج یا گوه از جنس فلز، پلاستیک و یا چوب است. از این وسیله برای برای جلوگیری از تکان خوردن و جلو و عقب شدن خودرو استفاده می شود. این قطعه باید استاندار باشد و در زیر لاستیک های خودروبر کرج و خودرو گذاشته می شود. هنگام به همراه داشتن گوه، باید دوتا از آن قطعه همراه تان باشد. هنگامی که باید خودرو را در جاده های شیب دار متوقف کنید، باید از دنده پنج استفاده کنید. یکی نوعی دیگر از خودرو ها، از این قطعه می توان استفاده کرد. مثلا خودروهایی که از کار افتاده اند را می توان با گوه یا دنده پنج ثابت نگه داشت.
  • به همراه داشتن جعبه ابزار: یکی از مهم ترین تجهیزات یدک کش کرج، به همراه داشتن جعبه ابزار است. در جعبه ابزاری که به دنبال خودروبر ها می باشد، باید ست کاملی از تمام ابزار ها وجود داشته باشد. ابزارهایی مانند چراغ قوه، ست آچار، ست پیج گوشتی، کابل بکسل، آچار چرخ، پیچ گوشتی شارژی، جک و… می باشد. این لوازم ها مهم ترین وسیله ای است که باید به دنبال خودروبر باشد. البته مثلث احتیاط هم از ضرورات است. هنگامی که در شب خدمات می دهید، باید از این وسیله جهت جلوگیری از حادثه استفاده کنید.

شکل 2 یدک کش کرج

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

2 مزایا بهره مندی از %خدمات امدادخودرو فلاحی چیست؟

امکان اینکه بسیاری از مجموعه ها ارائه خدمات شبانه نداشته باشند وجود دارد. ولی مجموعه امداد خودرو فلاحی خدمات خود را به صورت شبانه روزی و مداوم به شما مشتریان ارائه می دهد. امداد خودرو شبانه روزی خودروبر کرج از مزایای زیادی برخوردار است. یکی از مزایای ما، ارائه خدمات در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می باشد. هر نوع خدماتی را ما می توانیم در هر ساعتی برای شما انجام دهیم. خدماتی مانند تعمیر در محل، حمل خودرو به تعمیرگاه و… است.

3 مرحله ای که $می توانید از خدمات emdadkhodrofalahi بهره مند شوید!

برای اینکه بتوانید از خدمات ما استفاده کنید، باید چند مرحله را انجام دهید:

  1. انتخاب اشتراک مناسب: از مجموعه ‌های امدادخودرو الزامی است و باید با دقت و توجه به نیازهای شما صورت گیرد. هر شرکت یدک کش کرج ممکن است خدمات متفاوتی را ارائه دهد که خدمات مختلفی را شامل می ‌شوند. قبل از انتخاب اشتراک، می ‌توانید با شرکت ‌های امداد خودرو مختلف تماس بگیرید. و جزئیات بسته ‌های خدماتی آنها را پرس و جو کنید. بررسی کنید که هر بسته چه خدماتی را شامل می ‌شود و آیا شامل نیاز های شما می شود.
  2. ذخیره کردن اطلاعات تماس خودروبر کرج: این کار باید قبل از رفتن به مکان های طولانی انجام شود. مثلا قبل از رفتن به مسافرت، بهتر است شماره تلفن های امداد خودرویی را داشته باشید تا در هنگام مشکل بتوانید با آنها تماس بگیرید. مشخصاتی از خودرو تان را در جایی بنویسید تا در صورت لزوم بتوانید آن را ارائه دهید.
  3. تماس با امداد خودرو فلاحی: هنگام ایجاد مشکل و آسیب به خودرو، باید با ما تماس بگیرید. در شهر های تهران و کرج و هر کجا که بودید، می توانید با یدک کش کرج تماس بگیرید.

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

تیم مجموعه ما به سرعت خود را به شما می رسانند و به ارائه خدمات به خودرو شما می پردازند.

 

 

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *