خودروبر کرج

خودروبر کرج emdadkhodrofalahi


موضوع خودروبر کرج
نویسنده مهسا شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمه 1026 کلمه
مدت زمان 10 دقیقه

 

فهرست مطالب

2 نوع از انواع #یدک کش خودروبر کرج چیست؟

6 موردی که هنگام @استفاده از یدک کش کرج باید توجه کرد!

9 مزایای استفاده از %یدک کش امدادخودرو فلاحی چیست؟

 

فهرست تصاویر

شکل1 خودروبر کرج

شکل2 یدک کش کرج

شکل3 امداد خودرو فلاحی

 

2 نوع از انواع #یدک کش خودروبر کرج چیست؟

در هنگام سفر، زیاد اتفاق افتاده است که ماشین به طور ناگهانی مشکل ایجاد کند. خودرو خراب شده و امکان راه انداختن آن نیست. پس در اینجور مواقع ما باید از خودروبر ها کمک بگیریم تا به کمکمان بیایند. یکی از خودروبری که برای حمل ماشین ها زیاد مورد استفاده قرار می گیرد، یدک کش ها هستند. خودروبر ها از ماشین های نیمه سنگین و سنگین به وجود آمدند. یدک کش های نیمه سنگین شامل وانت و نیسان می باشند. در قسمت پشتی آنها، چرثقیلی وجود دارد که با کمک آن، خودرو های آسیب دیده حمل می شوند. یدک کش کرج در دو نوع وجود دارند که هر کدام نوع کاردبرد متفاوتی دارند. یدک کش معمولی و یدک کش چرخگیر.

یدک کش معمولی برای خودروهایی که سبک هستند استفاده می شود. این نوع خودروبر کرج به گونه ای خودرو را حمل میکند که دو چرخ عقبی خودرو روی زمین کشیده میشود. یدک کش معمولی شامل چرثقیل می باشد که روی پشتی خود قرار دارد. آن را به جلوی خودرو آسیب دیده متصل میکند و این باعث بالا کشیدن چرخ های جلویی خودرو می شود. و با چرخ های پشتی که روی زمین قرار دارند به محل مورد نظر کشیده می شود. یدک کش چرخگیر هم برای حمل خودروهای سبک استفاده می شود. این نوع یدک کش، یک دستگاه ضربه گیر دارد که متصل به یک پلتفرم در عقب یدک کش کرج میباشد. حمل خودرو با یدککش چرخگیر به صورتی است که دستگاه ضربه گیر در جلوی خودرو به صورت موازی قرار میگیرد. سپس به کمک بالابر آن، خودرو از روی زمین بلند میشود و باعث وصل شدن پلتفرم به ضربه گیر میشود.

برای مشاهده خودروبر ما به (شکل1 خودروبر کرج) مراجعه کنید.

شکل1 خودروبر کرج

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

یدک کش ها برای خودرو های سبک و کوچک استفاده می شود. همچنین برای مسافت هایی که کوتاه باشند، از این خودروبر کرج استفاده می کند. حمل و جابه جایی خودرو با یدک کش، به سرعت انجام می شود و هزینه مناسبی دارند.

 6 موردی که هنگام @استفاده از یدک کش کرج باید توجه کرد!

در هنگام استفاده از یدک کش emdadkhodrofalahi باید به چند نکته توجه کرد.

 1. یدک کش باید در هنگام حمل و انتقال، از نور مناسب و کافی برخوردار باشد. در غیر این صورت امکان یدک کشی نباشید وجد داشته باشد.
 2. یدک کشی که برای حمل خودرو می رود، باید تحمل وزن و ابعاد آن را داشته باشد. در غیر این صورت توان جابه جایی خودرو را ندارد و ممکن است صدمه ای به خودرو ها وارد شود.
 3. یدک کش می تواند فقط یک خودرو را حمل کند و به طور همزمان حمل دو خودرو وجود ندارد.
 4. یدک کش نباید دارای مشکل باشد. اگر خودش دچار مشکل باشد نمی تواند خودری دیگری را حمل کند. پس قبل از امدادرسانی، یدک کش کرج چک می شود.
 5. یدک کش باید دارای بیمه شخص ثالث باشد. اگر در حین حمل، به خودرو آسیب دیده صدمه بزند، بیمه خسارت آن را پرداخت می کند.
 6. راننده یدک کش باید دارای گواهینامه باشد تا مشکلی برایش پیش نیاید.

برای حمل خودرو با خودروبر کرج باید به این موارد توجه کرد تا مشکلی در انتقال خودرو پیش نیاید. البته علاوه بر این موراد، ممورد های دیگری هم وجود دارد. باید برای انتخاب خودروبر، به میزان آسیبی که خودرو دارد هم توجه کرد. اگر خودرو آسیبش طوری باشد که نباید روشن و حرکت داده شود، باید با خودروبر مناسبش حمل شود. یعنی خودروبری که نیاز به روشن و حرکت دادن خودرو نداشته باشد. ولی خودروبر در کرج برای خودرو هایی استفاده می شود که قابل حرکت کردن باشند. از نظر ایمنی هم خودروبر ایمنی بالایی دارد. برای مشاهده یدک کش ما به (شکل 2 یدک کش کرج) مراجعه کنید.

شکل2 یدک کش کرج

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

نکات هایی وجود دارد که باید برای حمل با یدک کش emdadkhodrofalahi ، به این موارد هم توجه شود. اول اینکه فرد باید توان و مهارت رانندگی با خودروبر در کرج نیمه سنگین و سنگین را داشته باشد. دوم باید نحوه استفاده از آن را بلد باشد. هنگام قرار دادن خودرو روی خودروبر، باید با رعایت قوانین انجام شود تا خسارتی به خودرو وارد نشود. سوم اینکه هنگام حمل و جابه جایی، خودروبر باید از امکانات پیشرفته برای نگه داشتن خودرو استفاده کند.

 9 مزایای استفاده از %یدک کش امدادخودرو فلاحی چیست؟

امداد خودرو فلاحی از امدادگران با تجربه بالا، استعداد بالا و امکانات پیشرفته استفاده می کند. استفاده از خودروبر آنها، مزایای بالایی دارد مانند:

 1. ارائه خدمات پیشرفته و با کیفیت
 2. استفاده از خودروبر کرج مدرن و با امکانات بالا
 3. تیم متخصص و با مهارت بالا
 4. در دسترس بودن همیشه در 24 ساعت روز و 7 روز هفته
 5. پشتیبانی کامل خدمات به مشتریان
 6. اعزا سریع خودروبر به محل شما
 7. هزینه بسیار مناسب
 8. مشاوره رایگان جهت عیب یابی و عیب جویی آسیب

برای مشاهده خدمات ما به (شکل 3 امدادخودرو فلاحی) مراجعه کنید.

شکل3 امدادخودرو فلاحی

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

زمانی که خودروتان در جاده دچار مشکل می شود و نیاز به خودروبر دارید، نباید به هر امدادخودرویی اعتماد کنید. چرا که بعضی از آن امداد خودرو ها، ممکن است هیچ مجوزی نداشته باشند. در این صورت خودرو شما آسیب و صدمه بالایی می بیند و خسارت هاهم بیشتر می شود. در صورتی که شاید هزینه خودرو تان کم بوده باشد. پس باید در انتخاب امدادخودرو دقت بالایی داشته باشید تا خودرو شما بجای صدمه دیدن بیشتر، به تعمیرگاه برود. emdadkhodrofalahi دارای مجوز، بیمه، مدرک بین المللی و… می باشد تا بتواند خدمات باکیفیتی به مشتریان ارائه دهد. همچنین از سابقه بالایی برخوردارند که این باعث تجربه های بیشتر شده است. زمانی که به یدک کش کرج نیاز داشتید، می توانید با ما تماس بگیرید تا در زمانی کم به کمکتان بیایم.

سوالات متداول

امدادخودرو فلاحی چه مدت طول می کشد تا به محل شما برسد؟

امدادگران خودروبر کرج در کمتر از 20 دقیقه خودشان را به شما میرسانند تا سریع تر مشکل شما را حل کنند.

emdadkhodrofalahi به کدام مناطق امدادرسانی می کند؟

یدک کش کرج به تمام نقاط البرز و تهران خدمات رسانی می کند.

 

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *