خودروبر کرج

خودروبر کرج emdadkhodrofalahi


موضوع خودروبر کرج
نویسنده مهسا شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمه 1050 کلمه
مدت زمان 10 دقیقه

 

فهرست مطالب

2 مزایا خودروبر کرج @یدک کش شاهین در هنگام استفاده چیست؟

1 نوع از ابزاری که مکانیک سیار یدک کش کرج به همراه دارد!

1 ابزار مهمی که %یدک کش emdadkhodrofalahi در محل از آن استفاده میکنند!

8 مزایا امدادخودرو فلاحی که می توان از آن &بهره مند شد!

 

فهرست تصاویر

شکل 1 خودروبر کرج

شکل 2 یدک کش کرج

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

 

2 مزایا خودروبر کرج @یدک کش شاهین در هنگام استفاده چیست؟

هنگامی که از یدک کش ها گفته می شود، یدک کش شاهین در ذهن انسان ها می آیند. به این دلیل که این یدک کش از شناخته شده ترین و پرکاربرد ترین یدک کش ها می باشد. این یدک کش، دارای دکلی است که روی ناوگان قسمت پشتی خودرو میباشد و از جنس آهن می باشد. همچنین قطعه ای به نام شاهین وجود دارد که از جنس آهن می باشد. این قطعه روی سپر عقب نیسان نصب می شود. برای حمل خودروهای صدمه دیده، این قطعه زیر بخش جلویی خودرو میرود و با زنجیر خودرو را به بالا میکشد. با این یدک کش کرج، نیاز به فردی نیست تا درون خودرو بشیند و آسیب ببیند. هنگامی که خودرویی در قسمت جلوی خود وضعیت بدی دارد و نمی توان آنرا از آ ن قسمت بلند کرد. از یدک کش شاهین استفاده می شود.

پس زمانی که خودرویی در قسمت جلو ویا عقب دچار صدمه بدی هستند و نمیشود از ان قسمت بلندشان کرد. بجای استفاده از خودروبرهایی که با آن قسمت ها صدمه دیده کار دارند، از این نوع یدک کش استفاده میشود. یدک کش چرخگیر نوعی یدک کش است که کارایی یدک کش شاهین و خودروبر را انجام میدهد. زمانی که افراد برای درخواست خودروبر کرج با امداد خودرو تماس میگیرند، اطلاعی از نوع و کارایی خودروبرها ندارند. در این مواقع امکان اسیب بیش از حد به خودرو وجود دارد. در این هنگام، پشتیبان های emdadkhodrofalahi با بررسی گفته های شما، برایتان یدک کش مورد نظر را ارسال میکنند. این یدک کش هنگامی که شما نیاز به تعمیر در محل و حمل به تعمیرگاه را داشته باشید، مناسب است. می توانید در(شکل 1 خودروبر کرج) و(شکل 2 یدک کش کرج) و(شکل 3 امدادخودرو فلاحی) تصاویری از خودروبر را ببینید.

شکل 1 خودروبر کرج

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

1 نوع از ابزاری که مکانیک سیار یدک کش کرج به همراه دارد!

آچار برای تعمیر و تعویض لاستیک: این وسیله ابزاری مهم و پرکاربرد می باشد. از این وسیله برای باز و بسته شدن پیچ و مهره های لاستیک تعلیق شده خودرو استفاده می شود. این تعلیق خودرو تعداد زیادی از قطعات خودرو را شامل می شود. این قطعات برای برقراری پایداری و استحکام یدک کش کرج حین حرکت، باهم مخلوط شده اند. در این قطعات مخلوط شده، جایگاه مهره های لاستیکی همان جای خودشان است. ولی برای تعمیر ویا تعویض پیچ های خودروبر کرج باید از یک ابزار مناسب استفاده کرد. آچار لاستیک یک وسیله پرکاربرد در این زمینه می باشد. این وسیله با کمک سر های مختلفی که دراد می تواند تمام پیچ ها و مهره ها را باز و یا ببندد. این کار باعث می شود در تعمیر و نگهداری تعلیق خودرو کمک بالایی شود.

1 ابزار مهمی که %یدک کش emdadkhodrofalahi در محل از آن استفاده میکنند!

مجموعه ای از آچار و سوکت: این وسیله کاربردهای زیادی در تعمیرات دارد. برای اینکه بتوان مهره ها و پیچ ها را باز و بسته کرد، این وسیله کاربرد بالایی دارد. آچار و سوکت به دو بخش مهم تقسیم می شود. آچار یک ابزار دستی می باشد که در اندازه و جنس های مختلفی تولید شده است. جنس های آچار می تواند از چدن، آلومینیوم و فولاد باشد. این وسیله برای گرفتن مهره ها و پیچ ها، از شکل های شش ضلعی یا مستطیل استفاده می کند. قسمت دیگر آچار سوکت، سوکت می باشد. این وسیله برای قرار دادن پیچ ها و مهره ها در یدک کش کرج می باشد. همچنین برای منتقل کردن تکان زاویه ای به مهره ها و پیچ ها کاربرد دارد. سوکت ها در ابعاد و سایز های مختلفی تولید شده اند. از این سوکت، برای باز و بستن تمامی پیچ و مهره ها استفاده می شود.

شکل 2 یدک کش کرج

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

8 مزایا امدادخودرو فلاحی که می توان از آن &بهره مند شد!

ویژگی هایی که می توان هنگام استفاده از خدمات امداد خودرو فلاحی بهره مند شد بسیار هستند. یکی از این ویزگی ها، بهره مند بودن از انواع خودروبر و یدک کش های پیشرفته می باشد. خودروبر هایی که از تمامی امکانات و قطعات بالایی به وجود آمدند. دومین موردی که می توان از آن بهره مند شد، داشتن خودروبر و یدک کش های ایمن و مطمئن می باشد. این مجموعه از خودروبر کرج و یدک کش هایی استفاده می کند، که بارتان به طور سالم به دستتان برسد. سومین موردی که مهم ست، استفاده از خدمات باکیفیت و مناسب می باشد. همه شما می خواید از خدماتی با کیفیت و عالی بهره مند باشید. پس این نوع خدمات را می توانید در مجموعه یدک کش کرج پیدا کنید. چهارمین ویژگی، مکانیک سیار با تجربه و متخصص است. هنگامی که خودروتان در جاده مانده باشد و نیاز به این خدمات داشته باشید، کافیه با ما تماس بگیرید.

پنجمین موردی که ویژگی مهمی محسوب می شود، تعمیر در هر مکان و زمانی از روز می باشد. شما در هر ساعتی از روز که باشید می توانید با خودروبر کرج تماس بگیرید. همچنین در هر مکانی حتی در جاهای دور و کم تردد هم امداد رسانی می کنیم. ششمین ویژگی، استفاده از قطعات پیشرفته، پر کاربرد و بروز می باشد. این مجموعه از قطعات اصل و اورجینال استفاده می کند، پس نگرانی بابت این موضوع نداشته باشید. هفتمین مورد، تیم خوش رفتار، معدب و خوش برخورد یدک کش کرج است. این نوع رفتار در مشتری مداری بسیار پرکاربرد است و این کار باعث رضایت مشتریان می شود. هشتمین ویژگی، انجام خدمات رسانی در کمترین زمان می باشد. خدماتی که به شما رائه می دهند در کمترین زمان، با کیفیتی بالا انجام می شود.

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

خودروبر کرج، امداد رسانی خود را در 24 ساعت روز و 7 روز هفته حتی در روزهای تعطیل ارائه میدهد. پس هر زمانی که به خدمات امدادخودرو نیاز داشتید با امداد خودرو فلاحی تماس بگیرید.

 

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *