با امداد خودرو فلاحی همين حالا تماس بگیرید.

خدمات ارائه شده توسط امداد خودرو فلاحی به کاربران کمک می کند تا با صرف کمترین زمان و معقول ترین هزینه به راحتی مشکلات خودروی خود را بر طرف کنند. اهداف و خدمات امداد خودرو فلاحی طیف گسترده ای را در بر دارد که می تواند از حمل خودرو به تعمیرگاه تا تعمیر در محل و… متغیر باشد.

اهداف امدادخودرو کرج چیست؟وچه کمکی به رانندگان میکند؟

امداد خودرو کرج برای کمک و ارائه بهترین خدمات به رانندگان تشکیل شده است. خدماتی مانند حمل خودرو، یدک کشی، باتری به باتری، تعمیر در محل، امدادرسانی سوخت، پنچرگیری و….. . شرکت معتبر امداد خودرو فلاحی چندین سال سابقه کار دارد و به همه مشکلات خودروهای ایرانی و خارجی تسلط بسیاری دارند. همچنین در زمینه های فنی خودرو میتوانند با بهترین تجهیزات به شما خدمات رسانی کنند. در هر محل و موقعیتی که باشید امدادرسانان برای کمک به شما در محل حاضر میشوند. پس هر زمانی که خودرویتان دچار مشکل شد با امداد خودرو فلاحی تماس بگیرید. اهداف دیگر خودرو بر تهران این است که در سریعترین زمان مشکل خودرویتان را حل کنند. همچنین در هزینه و زمان رانندگان، صرفه جویی میشود و دیگر لازم به رفتن به تعمیرگاه نیستند. 

در صورتي كه خودروي شما به علت نقص فنی یا به هر علتی  قابل حركت نبوده و يا حركت آن ممكن است باعث بروز خطر گردد، در هر زمان از شبانه روز و در سراسر كشور مي‌توانيد با امداد خودروی فلاحی تماس گرفته و درخواست امداد نمایید.

در صورت خرابی خودرو تعمیرکاران ماهر ما به سرعت به محل اعزام می شوند، در صورت امکان تعمیر و راه اندازی خودرو این کار را انجام داده و در صورتی که امکان تعمیر خودرو وجود نداشته باشه خودرو را با ماهرترین نیروها و تجهیزات انتقال می دهند.

مزیت های استفاده از خدمات امداد خودرو

اگر می خواهید به صورت ناگهانی با خرابی خودرویتان و پرداخت هزینه های گزاف مواجه نشوید سعی کنید همیشه شماره امداد خودروی مطمعن را همراه داشته باشید تا اگر زمانی به مشکل برخوردید خیالتان ازین بابت راحت باشد.تا به صورت مقطعی و با چکاپ و تعمیرات جزئی توسط کارشناسان امدادخودرو مشکلات خودرو خود را برطرف کنید تا خودرویتان به مشکل جدی برنخورد. از مزایای استفاده از امدادخودرو می توان به 1. استفاده از کارشناسان متخصص و خبره 2. هزینه کم  3. جلوگیری از بروز مشکلات جدی در آینده و… اشاره کرد.

شرکت امداد خودرو فلاحی با سالها تجربه در امداد خودرو، توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

شماره امداد خودرو فلاحی در هر ساعت از شبانه‌روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان می‌باشد.

حمل خودرو فلاحی گسترده ترین شبكه حمل خودرو سراسری ایران در مناطق مختلف را در اختیار دارد.

امدادخودرو کرج

 

 نکاتی که باید برای درخواست خودروبر تهران به یاد داشته باشید!

در صورت ایجاد مشکل در خودرو، ثبت درخواست امدادخودرو یکی از مهم ترین کاری است که باید انجام دهید. ثبت درخواست به شما کمک میکند تا در کمترین زمان ممکن، خودرویتان را تعمیر یا منتقل کنید. برای ثبت درخواست امدادخودرو، میتوانید از روش های مختلفی استفاده کنید. یکی از راحت ترین روش ها، تماس گرفتن با شرکت امدادخودرو فلاحی است. برای این روش، باید اطلاعات شخصی و خودرویتان را به اپراتور شرکت امدادخودرو ارائه دهید. راه دیگر ثبت درخواست امدادخودرو، استفاده از سایت شرکت است. با استفاده از سایت، میتوانید به راحتی و بدون نیاز به تماس گرفتن، درخواست خود را ثبت کنید.

در صورت امکان، میتوانید عکس یا فیلمی از مشکل خودرو نیز ارسال کنید. این کار به کارشناسان ما کمک میکند تا با دید بهتری مشکل خودرو را بفهمد. با این کار میتوانند بهترین خدمات را به شما ارائه دهند. پس از ثبت درخواست، امدادرسانان در اسرع وقت به محل شما اعزام میشوند. در برخی از شرکت های امدادخودرو، میتوانید زمان و مکان دقیق اعزام امدادرسان را مشخص کنید. هزینه امدادخودرو بر اساس عوامل مختلفی مانند نوع مشکل خودرو، مسافت طی شده توسط امدادرسان و شرکت امدادخودرو تعیین میشود.  در اینجا نکاتی برای ثبت درخواست امدادخودرو ارائه میدهیم:

 • در صورت امکان درخواست خود را در زمان های خلوت ثبت کنید تا زودتر به امدادرسانان دسترسی داشته باشید.
 • اگر خودرویتان در منطقه ای امن نیست باید محل آن را به امدادرسان اطلاع دهید.
 • اگر مشکل خودرویتان جدی است باید به امدادرسان بگویید تا تجهیزات لازم را به همراه داشته باشد.

با ثبت درخواست امداد خودرو کرج در سریع ترین زمان ممکن، میتوانید از ایجاد مشکلات بیشتر برای خودروی خود جلوگیری کنید.

امدادخودرو کرج

ما به صورت شبانه روزی و 24 ساعته در دسترس تمام دوستانی که درگیر خرابی اتومبیل شده اند، هستیم. با مشاوران و متخصصان عالی و زبده امداد خودرو فلاحی می توانید خودتان به شخصه باعث راه اندازی مجدد اتومبیلتان شوید.

اما اگر این امر به هر دلیلی امکان پذیر نبود، امدادگران مجموعه امداد خودرو کرج فلاحی  با سرعت هر چه تمام تر در محل شما حاضر خواهند شد. مکانیک سیار ها و تعمیرکاران امداد خودرو فلاحی همگی تعلیم دیده و خبره در امور تعمیراتی هستند.

 

امداد خودرو فلاحی برای مشکلات رایجی مانند تعویض لاستیک،روشن نشدن خودرو، سوخت کم، باز کردن قفل وسیله نقلیه

سایر تعمیرات اساسی به همراه خدمات یدک کشی ، کمک های کنار جاده ای در نزدیکی شما آماده خدمت رسانی است.

امداد خودرو شبانه روزی فلاحی

۱۷ ۲۸۴ ۲۸۴ ۰۲۱

 

5 کاری که باید هنگام درخواست سوخت به امدادخودرو فلاحی کرد چیست؟

یکی از خدماتی که شرکت خودروبر تهران ارائه میدهند، امدادرسانی سوخت است. امدادرسانی سوخت، برای رساندن سوخت به خودرویتان در محلی که خراب شده است، است. در صورت بروز مشکل در خودروی شما، یکی از دلایلی که ممکن است خودروی شما روشن نشود، اتمام سوخت است. در این شرایط، میتوانید از خدمات امدادرسانی سوخت امدادخودرو استفاده کنید. برای درخواست امدادرسانی سوخت امدادخودرو، میتوانید از روش های مختلفی استفاده کنید. که انواع روش برای ثبت درخواست در قسمت بالای متن گفته شده است. برای ثبت درخواست امدادرسانی سوخت امدادخودرو کرج، باید اطلاعات گفته شده را ارائه دهید:

نام و نام خانوادگی

شماره تماس راننده

آدرس دقیق خودرو

نوع خودرو

مقدار سوخت مورد نیاز

پس از ثبت درخواست، امدادگران در سریع ترین زمان به محل اعزام میشوند. امدادرسان با تجهیزات کامل به موقعیت خودرو میرسد و سوخت مورد نیاز خودرویتان را تامین میکند. مراحل امداد رسانی سوخت خودروبر تهران به شرح زیر است:

 1. ثبت درخواست: در ابتدا باید درخواست امدادرسانی سوخت خود را ثبت کنید. برای این کار میتوانید از روش های مختلفی مانند زنگ زدن و یا برنامه استفاده کنید.
 2. اعلام آمادگی امدادرسانان: بعد از درخواست دادن امدادگران به سرعت در محل حاضر میشوند.
 3. ارزیابی مشکل: امدادرسانان بعد از حاضر شدن در محل خودرویتان را ارزیابی میکنند.
 4. تامین سوخت: اگر مشکل خاموش شدن خودرویتان اتمام سوخت باشد امدادرسانان سوخت لازم را تامین میکنند.
 5. پرداخت هزینه: بعد از اتمام سوخت رسانی باید هزینه خدمات را پرداخت کنید.

 

امداد خودرو فلاحی برای مشکلات رایجی مانند تعویض لاستیک،روشن نشدن خودرو، سوخت کم، باز کردن قفل وسیله نقلیه

سایر تعمیرات اساسی به همراه خدمات یدک کشی ، کمک های کنار جاده ای در نزدیکی شما آماده خدمت رسانی است.

امداد خودرو شبانه روزی فلاحی

۱۷ ۲۸۴ ۲۸۴ ۰۲۱

 

در هنگام امدادرسانی سوخت امدادخودرو کرج، باید نکات ایمنی گفته شده را رعایت کنید:

 • قبل از سوخت رسانی، حتما خودرویتان را خاموش کنید.
 • از نزدیک شدن به منبع آتش یا جرقه در هنگام سوخت رسانی خودداری کنید.
 • از تماس دست یا لباس با سوخت خودداری کنید.
 • در صورت ایجاد هرگونه مشکل در هنگام سوخت رسانی، بلافاصله از امدادرسان کمک بگیرید.

در هر ساعت از شبانه روز یا در روزهای تعطیل بودید میتوانید از خدمات های خودروبر تهران بهره مند شوید.

امدادخودرو کرج

2 سوال مهمی که از امداد خودرو فلاحی پرسیده میشود چیست؟

چقدر طول میکشد تا امدادرسانان به محل برسند؟

زمان رسیدن امدادرسان به محل، به عوامل متفاوتی مانند زمان روز، ترافیک و شرکت امدادخودرو بستگی دارد. در برخی از شرکت های امدادخودرو، میتوانید زمان و مکان دقیق اعزام امدادرسان را مشخص کنید.

آیا امدادخودرو میتواند خدمات دیگر ارائه دهد؟

علاوه بر خدماتی مانند سوخت رسانی و پنچرگیری، امدادخودرو کرج خدمات دیگری مانند روشن کردن خودرو، امداد سوئیچ و…. را ارائه میدهد.

هدف امداد خودروی فلاحی امدادرسانی در سریع ترین زمان و با کیفیت ترین خدمات می باشد. خدمات ما شامل حمل و بکسل خودرو ، مکانیک سیار ، اعزام یدک کش ، خودروبر ، جرثقیل جاده ، امداد باتری، کلیه خدمات مکانیکی و سرویس خودرو و… می‌باشد.

 

امداد خودرو فلاحی برای مشکلات رایجی مانند تعویض لاستیک،روشن نشدن خودرو، سوخت کم، باز کردن قفل وسیله نقلیه

سایر تعمیرات اساسی به همراه خدمات یدک کشی ، کمک های کنار جاده ای در نزدیکی شما آماده خدمت رسانی است.

امداد خودرو شبانه روزی فلاحی

۱۷ ۲۸۴ ۲۸۴ ۰۲۱

 

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *