امداد خودرو کرج

امداد خودرو کرج emdadkhodrofalahi


موضوع: امداد خودرو کرج
نویسنده: ندا عباس زاده
دپارتمان: عالی و عالی
تعداد کلمات: 2234 کلمه
مدت زمان: 22دقیقه

 

فهرست مطالب:

1 *مشخصات امداد خودرو کرج؟ امداد خودرو در کرج چیست!

2 امدادی که خودروبر در کرج ^انجام میدهد چیست؟ امداد خودروبرکرج چیست!

3 خدمات دوره ای امداد خودرو کرج چیست؟ &وظیفه امداد خودرو!

7 خدمات امداد خودرو کرج! خودروبر کرج چه خدماتی دارد؟

6 خدمات یدک کش emdadkhodrofalahi  چیست؟

6 چرا امداد خودرو و *یدک کش emdadkodrofalahi را انتخاب کنیم؟

1 شرایط امداد در #جاده ! امداد در جاده چیست؟

 

فهرست تصاویر:

شکل 1 امداد خودرو کرج

شکل 2 خودروبر کرج

شکل 3 امداد خودرو فلاحی

شکل 4 امداد خودرو در کرج

شکل 5 امداد خودرو در کرج

شکل 6 خودروبر در کرج

 

1 *مشخصات امداد خودرو کرج؟ امداد خودرو در کرج چیست!

امداد خودروبر کرج با داشتن تیمی متخصص و ماهر ، شبانه روز  اماده ارائه خدمات به رانندگان عزیز می باشد. این خدمات شامل پنچرگیری ،بنزین و سوخت رسانی، یدک کش،باطری و یدک کش، می باشد. این مجموعه با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه خدماتش را تضمین میکند و قیمت ان طبق اتحادیه میباشد. و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی با اعتماد بیشتری به مشتریان خدمات ارائه میدهد. و مشتریان با اسودگی و اعتماد خدمات خود را به خودروبر کرج میسپارند. امداد خودرو فلاحی با دارا بودن تجهیزات مدرن و بروز با سرعت بالا به محل حادثه میرسد. و تلاش میکند مشکل صاحب ماشین را به سرعت حل کند . امداد خودرو امادگی این را دارد تا خدمات زیادی  را در زمان کم ارائه کند.

منطقه هایی که تحت پوشش امداد خودرو در کرج هستند: امداد خودرو کرج حاضر به پاسخگویی و کمک به همه ی شهروندان میباشد. برای استفاده از این خدمات با (emdadkhodrofalahi)تماس حاصل فرمایید. زمانیکه در جاده خرابی برای خودرو رخ دهد تعمییر کاران خودرو در کوتاهترین زمان به محل حادثه می ایند. و با دارا بودن دانش و مهارت کافی خودرو را تعمیر کرده . در مواردی که نیاز باشد با جایگزین کردن قطعه ها یا عوض کردن قطعات خودرو ماشین را تعمیر میکنند. وقتی که برق خودرو خراب باشد یا باطری دچار نقص شده باشد. تعمیر کاران امداد خودروفلاحی با استفاده از دستگاه تشخیص خطا عیب را یافته و قطعات اصلی را جایگزین میکند .

هنگامی که تصادف یا حادثه رخ دهد تعمیر کاران امداد خودرو کرج با سرعت به محل حادثه رفته. و با بهره گیری از تجهیزات خود ،ماشین را به حالت اول برمیگرداند. اگر خودرو تعمیر نشد ان را به گاراژ توسط خودروبر کرج میبرد. زمانیکه مشکلاتی مانند پاره شدن لاستیک ها، تعمیرکاران خودروبر ببا بهره بردن از دستگاه مناسب لاستیک را عوض میکنند. در تصویر شکل 1 امداد خودرو کرج، شکل 2 خودروبر کرج، شکل 3 امداد خودرو فلاحی را مشاهده میکنید.

شکل 1 امداد خودرو کرج

امداد خودرو کرج
امداد خودرو کرج emdadkhodrofalahi

2 امدادی که خودروبر در کرج ^انجام میدهد چیست؟ امداد خودروبرکرج چیست!

رساندن سوخت و پمپ بنزین سیار: از خدمات این تیم میتوان اشاره کرد. سوخت رسانی سیار در محل در شهر تهران و کرج بخاطر شلوغی زیاد ممکن است این مشکل به وجود بیاید. و رانندگان به علت مسافت طولانی تا پمپ بنزین دچار مشکل شوند. . گاهی ممکن است باتری خودرو ناگهان از کار بیوفتد در این زمان شما میتوانید با امداد خودرو فلاحی تماس بگیرید.امداد خودرو کرج این کار را برای رانندگان اسان کرده است. امداد باتری : یکی از مهمترین قسمت خودرو در قسمت برق رسانی باتری خودرو میباشد. باتری خودرو در حال تمام شدن باشد یا با مشکل مواجه شود به راننده هشدار میدهد راننده متوجه میشود . که باتری خودرو دچار مشکل شده است و اقدام به رفع ان میکند . خودروبر کرج خود را به محل حادثه رسانده و در سریعترین زمان باتری در اختیارشما قرار داده. و مشکل شما را رفع میکند.

امداد باتری خودرو چیست؟به اقدامی میگویند که باتری خودرو شارژ یا با باطری دیگر جایگزین شود. امداد باتری شامل حمل باتری،دستگاه شارژر،کابل جرقه­ای میباشد. امداد خودرو کرج این مشکل را براحتی برای شما رفع میکند. سرویس دوره ای خودروبر کرج:با کمک سرویس های ماشین خود را براحتی در محل انجام دهید. سرویس دوره­ای خودرو سرویسی است که باید به طور منظم انجام شود و بتوانیم مشکل احتمالی و پرهزینه خودرو را شناسایی و پیشگیری کنیم. سرویس دوره ای به معنی تعمیر و تعویض قطعه ها و مواد مصرفی در بازه معین است. این سرویس شامل فیلتر هوا،تعویض روغن،تسمه تایم،ترمز، میباشد. سرویس دوره ای خودرو بخاطر نگهداری عملکرد بهینه و کم شدن خطرات ناشی از عدم نگهداری صحیح خودرو انجام میشود. بهترین کار این است که قبل از سفر و تردد های داخل شهر انجام بگیرد. اگه در جاده دچار مشکل شدید emdadkhodrofalahi  در خدمت شما میباشد.

در شکل 2خدمات خودروبر کرج را مشاهده میکنید.

شکل 2 خودروبر کرج

امداد خودرو کرج
امداد خودرو کرج emdadkhodrofalahi

 3 خدمات دوره ای امداد خودرو کرج چیست؟ &وظیفه امداد خودرو!

تعمیر لوله فرسوده و اسیب دیده ،شستن انژکتور و تنظیم سرعت خودرو در محل . تغییر روغن خودرو مثل روغن موتور،روغن گیربکس،روغن ترمز،هیدرولیک. بررسی صفحه کلاچ و پدال و تنظیم ریگلاژ مورد نیاز،بررسی بالانس لاستیک ها و بررسی لنت ترمز و تست دیاگ. بررسی موتور خودرو و ارائه پیشنهاد برای تعویض یا سرویس قطعات. تغییر فیلتر هوا: فیلتر قدیمی با فیلتر جدید عوض میشود. تغییر فیلتر روغن: فیلتر روغن قدیمی با فیلتر جدید عوض میشود. بررسي و تعمير سيستم گيربکس: گیربکس خودرو برای برطرف شدن نقص ها بررسی و تعمیر میشود. امداد خودرو کرج برای یاری رساندن در جاده در خدمت شما میباشد. بررسي و تعمير سيستم تعليق. پنچرگیری لاستیک:از خدمات دیگر میتوان اشاره به تعویض لاستیک،پنچرگیری خودرو با تجهیزات بهتر در زمان کم انجام میشود. لاستیک خودرو را میتوان به دو دسته تیوب دار و تیوب لس دسته بندی کرد.

فقط پنچرگیری لاستیک تیوب لس در حیطه کاری خودروبر کرج است. زمانیکه لاستیک خودرو تیوب لس در جاده پنچر شد میتوانید با امداد خودرو فلاحی تماس حاصل نمایید. امداد گران ما در کمترین زمان و با کیفیت عالی در اختیار شما میگذارند. مکانیک سیار:گروه امداد خودرو کرج در همه کرج و در زمان کم مشکل خودرو ها را حل میکنند. این تیم با استفاده از تجهیزات بروز و مدرن اماده ارائه خدمات به همه ی شهروندان هستند . اپراتورها با توجه به تماس شما و مشکل خودرو . بهترین تیم امدادی و یدک کش مثل جرثقیل یا کفی را فرستاده و مشکل خودرو شما را حل میکند. شکل 3خدمات امداد خودرو فلاحی را نشان میدهد.

شکل 3 امداد خودرو فلاحی

امداد خودرو کرج
امداد خودرو کرج emdadkhodrofalahi

  7 خدمات امداد خودرو کرج! خودروبر کرج چه خدماتی دارد؟

 1. تعمیر موتورهای خودرو مثل عملکرد سیلندر
 2. تعمیر کولر و بخاری و همه ی سرویس فصلی خودرو
 3. تعمیر چرخ های خودرو ،گیربکس،صفحه کلاچ
 4. بررسی تخصصی خودرو برای رفتن به معاینه فنی
 5. عوض کردن ماهک دنده،سیم کلاچ،فیوز
 6. خدمات سیار سرویس مایعات ،شارژ باطری
 7. عوض کردن روغن

تغیر روغن خودرو کاری است که باید به طور منظم انجام شود و ساییده شدن قطعه های خودرو جلوگیری شود. ولی مارک و نوع روغن بسیار مهم است و بر عملکرد خودرو تاثیر دارد. عوض کردن روغن و مایعات خودرو توسط emdadkhodrofalahi  با کمترین زمان و بهترین امکانات انجام میشود. خودروبر کرج با توجه به نوع خودرو تعویض روغن و مایعات را با تضمین برای شما انجام میدهد. عوض کردن روغن سیار خودرو به این معنی است که روغن جدید با روغن قدیم جایگزین شود. این کار برای عمر مفید موتور،کم شدن الاینده ها و بیشتر شدن بازه سوخت است. عوض کردن روغن خودرو باید طبق دستورات تولید کننده خودرو و با فاصله مشخص انجام شود. امداد خودرو کرج این کار را برای شما انجام میدهد.

امداد قفل و سوئیچ : امداد قفل خودرو یعنی باز کردن در خودرو وقتی کلید داخل خودرو جا گذاشته شود. تغییر کلید و سوئیچ خودرو، ریست کردن سیستم امنیت خودرو، نصب قفل های جدید برای درها و صندوق عقب خودرو. گاهی ممکن است سوئیچ داخل خودرو قرار گیرد و درها را قفل کند. در این موقع میتوانید با امداد خودرو فلاحی تماس بگیرید از بهترین و با کیفیت ترین خدمات بهره مند شوید. و مشکل خودرو خود را حل کنید. یدک کشی با کفی و دکل و جرثقیل: خودروبر کرج با تیم یدک کشی و حمل خودرو . با کفی دکل و جرثقیل در شهر کرج اماده ارائه خدمات . به صورت شبانه روز حمل خودرو را با کیفیت بالا و عالی برای همشریان عزیز انجام دهد .

برای کسانی که مشکل خودرو انها در محل رفع نمیشود. امداد خودرو کرج  با استفاده از یدک کش و خودروبر مناسب خودرو را حمل میکند. و ان را به نزد.کیترین تعمیرگاه ماشین میرساند خدمات تعمیرگاه طرف قرار داد توسط تیم کارشناسی بررسی میشود. تصویر 4تعویض روغن خودرو توسط امداد خودرو در کرج شکل 4 امداد خودرو در کرج، شکل 5 امداد خودرو در کرج، شکل 6 خودروبر در کرج را نشان میدهد.

شکل 4 امداد خودرو در کرج

امداد خودرو کرج
امداد خودرو کرجemdadkhodrofalahi

 

6 خدمات یدک کش emdadkhodrofalahi  چیست؟

 1. بردن خودرو به مراکز بیمه
 2. بردن خودرو برای عوض کردن پلاک
 3. بردن خودرو مسابقه ای
 4. بردن خودرو خراب به تعمیرگاه معتبر در مواقعی که نیاز باشد
 5. چک کردن خودرو برای پیشگیری از ضربه یا خرابی بیشتر در طی مسیر حرکت
 6. نظارت کامل از ززمان شروع تا رساندن خودرو به نقطه امن

تجهیزات مورد نیاز خودروبر کرج چیست؟

جرثقیل: ابزاری است که برای حمل و جابجایی خودروها استفاده میشود. جرثقیل نوع های متفاوت و کاربرد زیادی دارند و میشود بارهایی که وزن انها زیاد است به راحتی حمل کرد. اکنون جرثقیل ها تغیرات زیاد کرده و نسبت به گذشته قابل مقایسه نیستند. جرثقیل ها امروزه این توانایی را دارند که خودروها را اصولی تر و با تجهیزات کامل تر حمل کنند

امداد خودرو دکل در خودروبر کرج:

برای استفاده از خدمات یدک کشی ،میتوان از دکل استفاده کرد. دکل نوعی جرثقیل است که به یک دکل مجهز است. با دکل خودروی اسیب دیده در جای خود قرار گرفته و از یک طرف به طرف دیگر  اماده شده . و در اخر به صورت چرخگیر به خودروی مورد نظر انتقال میدهد. امروزه اکثر خودروها رکاب هایشان از جنس فایبرگلاس است و براحتی اسیب میبسنند و میشکنند. به همین دلیل دکل برای پیشگیری از وارد شدن خسارت به خودرو ها بهترین انتخاب به حساب می اید. در جرثقیل های دکل دار بین رکاب و تسمه، یک کارتن یا کف پایی قرار میگیرد. و جلوگیری میکند ازوارد شدن فشار زیاد به رکاب­ها این کار از وارد شدن خسارت به رکاب ها جلوگیری میکند. تصویر5 نشان دهنده امداد خودرو در کرج است.

شکل 5 امداد خودرو در کرج

امداد خودرو کرج
امداد خودرو کرج emdadkhodrofalahi

 

6 چرا امداد خودرو و *یدک کش emdadkodrofalahi را انتخاب کنیم؟

امداد خودرو فلاحی یکی از با اعتبار ترین مجموعه در زمینه ارائه خدمات در جاده است. این کار نتیجه کار تلاش و بعضی ویژگی ها و خصوصیت های تیم خودروبر کرج است که توانسته موفق باشد. این تیم همه­ی خدمات و جا به جایی خودرو سیار برای همه­ی خودروهای داخلی و خارجی مثل سایپا،ایران خودرو،جک، هاوال،سوزوکی،و…، را فراهم کرده است.

مزایای امداد خودرو کرج:

 1. پیگیری خدمات مشتری
 2. گارانتی تعمیر خودرو به مدت یک ماه
 3. بکارگیری تعمیرکار با تجربه و حرفه ای برای خودرو
 4. نداشتن نیاز به حمل خودرو تا تعمیرگاه
 5. صرفه جویی از هدر رفت زمان
 6. شفاف بودن هزینه ها

اثرات رانندگی خودرو با باک خالی:امداد خودرو کرج

بنزین با استفاده از پمپ بنزین اتومبیل از مخزن به موتور میرسد. زمانی که بنزین میزنیم گاز از طریق صافی وارد پمپ بنزین میشود . قبل از وارد شدن به پمپ برقی از طریق پمپ گرد دیگری حرگت میکند تا سیم مسی را سردکند. وقتی سوخت خودرو تمام شود هوا به جای گاز سیم پیچ ها را خنک میکند . و هوا به اندازه گاز جریان دهنده کار نمیکند در نتیجه موتور الکتیریکی پمپ سوخت ممکن است زیاد گرم شود. و باعث ذوب شدن سیم پیچ های ان میشود و به دستگاه اسیب میرساند. علاوه بر خنک کننده موتور الکتیریکی پمپ،سوخت و قطعات چرخان را روغن کاری میکنند که مانع از سایش زودرس میشود. کم بودن بنزین و گاز ماشین میتواند به خودرو ما اسیب زیاد برساند. اگر این اتفاق بیفتد کارکردن ماشین دچار مشکل میشود چون بنزین کافی به موتور نمیرسد.

باعث کم شدن سرعت جریان سوخت ،موتور پمپ برقی ممکن است بیش از حد گرم شود. امداد خودرو کرج تلاش میکند مشکلات اتومبیل ها را در جاده حل کند سفر خوبی داشته باشید. خودروبر کرج این کار را برای شما انجام میدهد. شکل 5 تصویری از خودروبر کرج را نشان میدهد.

شکل 6 خودروبر در کرج

امداد خودرو کرج
امداد خودرو کرج emdadkhodrofalahi

 

1 شرایط امداد در #جاده ! امداد در جاده چیست؟

به فعالیتی که توسط تیم امداد با هدف کمک کردن به کسانی که در جاده به مشکل برخورد کرده اند. افراد ممکن است دچار حادثه های رانندگی یا خرابی خودرو شوند. یا انها در یک جاده دورافتاده یا در جاده ای که شرایط جوی سختی وجود دارد گرفتار شوند. امداد خودرو کرج با داشتن تیم قوی و کار بلد وحرفه ای اماده خدمت رسانی به افراد در جاده هستند.

کیفیت خدمات خودروبر کرج چیست؟

خدمات امداد خودرو اهمیت زیادی دارد چون در زمان ضروری به کمک سریع انها نیاز داریم. خدمات ارائه شده اهمیت زیادی دارند و برای بررسی کیفیت به این موارد توجه کنیم. سرعت خدمات ارائه شده،تجهیزات و تکنولوژی، تخصص و تجربه،شفافیت در هزینه ها،پشتیبانی مشتری.قیمت گذاری امداد خودرو کرج: همه ی قیمت ها و دستمزد مکانیک سیار و یدک کش ، به عهده اتحادیه دارندگان تعمیرگاه، اتوسرویس، پارکینگ،کارواش میباشد . طبق ان انجام میشود.ما به شما تضمین قیمت میدهیم چون به خدمات خود اعتماد داریم . و تضمین کیفیت میکنیم به ازای همه ی خدمات و قطعات برای شما فاکتور صادر میشود. جهت ارائه خدمات با خودروبر کرج emdadkhodrofalahi تماس حاص نمایید.

 

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *