خودروبر کرج

emdadkhodrofalahi بهترین خودروبر کرج هستند.


موضوع کفی خودرو بر کرج
نویسنده مهتاب شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمات 2389 کلمه
مدت زمان 23 دقیقه

 

فهرست مطالب:

6  #وظیفه کفی خودرو بر کرج چیست؟ معرفی خودروبر کرج!

4 نوع از انواع کفی خودرو در emdadkhodrofalahi که ^کاربرد های متفاوتی دارند!

خودروبر تکی یا کامیونت چه نوع کفی خودروبری است؟

خودروبر جرثقیل دار از کدام نوع کفی خودروبر است؟

خودروبر نیسان چرخگیر از چه نوعی از خودروبر است؟

خودروبر تریلی چیست؟ و برای چه خودرویی کاربرد دارد؟

8 نکاتی که باید در رابطه با *حمل خودرو با خودروبر رعایت کنید!

10 نکته که در #هزینه های امدادخودرو فلاحی بستگی دارد!

5 موارد *درباره یدک کش Emdadkhodrofalahi ! اهداف کفی خودرو بر کرج چیست؟

9  توصیه به مالکان خودرو &قبل از روشن کردن ماشین!

5 کاربرد &مکانیک سیار در خودرو بر کرج! مکانیک سیار چیست؟

 

فهرست تصاویر:

شکل 1 خودروبر در کرج

شکل 2 کفی خودرو بر کرج

شکل 3 امداد خودرو فلاحی

شکل 4 خودروبر در کرج

شکل 5 کفی خودروبر در کرج

شکل 6 خودرو بر کرج

 

6  #وظیفه کفی خودرو بر کرج چیست؟ معرفی خودروبر کرج!

خودروبرها برای کارهای مختلفی بکار میروند و هر کدام کاربرد متفاوتی دارند. خودروبرها گاهی برای حمل خودروها از مکانی به مکان دیگر و یا برای یدک کشی استفاد میشود. استفاده از نوع خودروبرها به مدل، نوع نقض فنی و تعداد خودروها بستگی دارد. این موارد بر قیمت حمل خودروبر هم تاثیر دارد. خودرو بر کرج با مناسب ترین قیمت و با سریعترین زمان ممکن به موقیت میرسند. خودروبر کفی در ابعاد و وزن های متفاوتی ساخته  شده اند که هر کدام استفاده متفاوتی دارند. خودروبر های کوچک برای حمل یک خودرو است مانند کامیونت ها. خودروبرهایی که سنگین هستند و برخی از آنها دو طبقه دارند، برای تعداد خودروهای زیاد است.

وظیفه کفی خودرو بر کرج حمل خودروهایی است که تصادفی هستند، حمل خودروهایی که دچار نقض فنی شدند، حمل خودروهای بدون پلاک، حمل خودروهایی که صفر هستند، حمل خودرو هایی حق تردد در خیابان ها را ندارند، حمل خودروهایی که در جاده ها قابل حرکت نیستند مانند قایق. وقتی که خودرویی خراب و تصادفی باشد از کفی خودروبر باید استفاده کرد. چرا که این جوری خودرو بدون هیچ آسیب دیگری به تعمیرگاه میرسد و خسارت دیگری به خودرو وارد نمیشود. پس حمل با کفی خودروبر متناسب با خودروی دارای امنیت بالایی است. بهتر است بعد از درخواست کفی خودروبر اسم خودروی خود را به آنها بگویید تا مشکلی ایجاد نشود. امدادخودرو فلاحی از انواع کفی خودروبرهای سبک و سنگین استفاده میکند. خودروبر کرج در هر 7 روز هفته آماده امدادرسانی در نقاط مختلف هستند.

4 نوع از انواع کفی خودرو در emdadkhodrofalahi که ^کاربرد های متفاوتی دارند!

کفی خودروبر ها از نظر کارایی و آسیب دیدگی به 3 دسته تقسیم میشوند. کفی خودرو بر کرج انواع خودروبر هار را به شما معرفی میکنند.

خودروبر تکی یا کامیونت چه نوع کفی خودروبری است؟

این نوع کفی خودروبر برای حمل یک خودرو است. برای قرارگیری خودرو روی سطح کفی خودروبر  باید کفی متحرک روی زمین قرار بگیرد. بعد با استفاده از وسیله ای به نام وینچ خودرو روی کفی قرار میگیرد. کفی خودروبر بیشتر برای راه های طولانی و جابجایی بین شهرها استفاده میشود. این نوع کفی خودروبر در خودروبر کرج بیشترین درخواست را دارد. برای مشاهده تصاویر مربوطه و درک مطالب از شکل 1 خودروبر در کرج، شکل 2 کفی خودرو بر کرج و شکل 3 امداد خودرو فلاحی دیدن بکنید.

خودروبر کرج
emdadkhodrofalahi بهترین خودروبر کرج هستند.

شکل 1خودروبر کرج

خودروبر جرثقیل دار از کدام نوع کفی خودروبر است؟

وزن این نوع خودروبر حدود 6 تن است و دارای کفی هیدرولیک میباشد. که با استفاده از این وسیله میتوان خودرو را روی کفی قرار داد. کفی خودرو بر کرج از بهترین نوع کفی خودروبر استفاده میکند.

خودروبر نیسان چرخگیر از چه نوعی از خودروبر است؟

این نوع خودروبر دارای کفی نیست ولی برای حمل خودروها استفاده میشود. نام دیگر این خودروبر یدک کش است که بیشتر برای خودروهای دارای نقص فنی استفاده میشود. برای بکسل کردن خودرو باید از چرخ های جلو یا عقب خودرو را به چرخگیر متصل کرد.

خودروبر تریلی چیست؟ و برای چه خودرویی کاربرد دارد؟

این نوع خودروبر برای حمل تعدادی از خودروها است که از شهری به شهر دیگر انتقال داده میشود. ظرفیت این نوع خودروبر 6 تا 8 خودرو میباشد. امدادخودرو فلاحی از بهترین اپراتورها برای اداره انواع خودروبر استفاده میکند. خودروبر کرج تیم های خود را با دوره های تخصصی و حرفه ای آموزش داده است.

8 نکاتی که باید در رابطه با *حمل خودرو با خودروبر رعایت کنید!

Emdadkhodrofalahi  برای حمل خودرو با خودروبر اطلاعاتی را در اختیارتان قرار میدهد تا از مشکلات احتمالی جلوگیری کنید. کفی خودرو بر کرج تمام نکات مربوط به حمل و بقیه قسمت ها را رعایت ممیکند.

 1. مهمترین نکته ای که باید رعایت کنید ابعاد کفی خودروبر با خودرویی که دچار مشکل شده، است. بهتر است نوع خودرو را به خودروبری که درخواست داده اید بگویید تا خودروبر مناسبی با در محل اعزام کنند.
 2. مورد بعدی مربوط به راننده است. حتما بعد از رسیدن خودروبر مدارک راننده را از او بخواهید. که از آیا از مهارت های بالا برخوردار است یا نه. خودروبر کرج رانندگانی را در تیم خود دارند که از نظر مهارت و رانندگی بسیار بالا هستند.
 3. نکته بعدی نوع قرارگیری خودرو روی کفی خودروبر است، اینکار باید توسط شخصی با مهارت های کافی انجام شود. این مرحله از حمل خودرو خیلی حساس است و با کمترین اشتباه ممکنه خسارات زیادی را محول کند. حتی سقوط خودرو از خودروبر هم امکان دارد اتفاق بیوفتد. کفی خودرو بر کرج از تیم های آموزش دیده و با سابقه برای امدادرسانی بهره میبیرند.
خودروبر کرج
emdadkhodrofalahi بهترین خودروبر کرج هستند.

شکل 2کفی خودرو بر کرج

 1. نکته بعدی نوع وصل خودرو به کفی خودرو بر است. زمانی که خودرو روی خودروبر قرار گرفته باید از اتصال آن و عدم حرکت خودرو مطمئن شد. قبل از قرار دادن خودرو روی کفی باید ترمز دستی را کشیده باشید تا خودرو هنگام حمل حرکت نکند.
 2. زمانی که راننده حرکت میکند باید از مسیر های هموار استفاده کند و نکات رانندگی هم باید رعایت کند. با سرعت مجاز رانندگی کند تا خودرو را در امنیت بالا به مقصد برساند.بدون هیچ نگرانی میتوانید از خودروبر کرج درخواست کمک کنید.
 3. نکته ا ی که به آن توجهی نمیشود مدارک گواهینامه راننده است. قبل از قرار دادن خودرو روی خودروبر باید از مدارک راننده مطمئن شد. ممکن است بین راه پلیس از راننده درخواست گواهینامه کند و اگر راننده مدارک را نداشته باشد، هردو خودرو توقیف خواهند شد. رانندگان کفی خودرو بر کرج با مدارک های لازم در موقعیت حاضر میشوند.
 4. برای پایین اوردن خودرو باید راننده و تیم حرفه ای اینکار را انجام دهد. اگر شما اینکار را سرخود انجام دهید ممکن است به خودرو یا به خود آسیبی وارد کنید. امداد خودرو فلاحی با تیم هایی کاربلد و با رعایت اصول در برای خدمات رسانی به شما حاضر میشوند.
 5. بعداز اینکه خودرو خود را تحویل گرفتید تمام قسمت های خودرو را چک کنید که دچار آسیبی نشده باشد. اگر خودرو شما آسیب دیده باشد، امدادخودرو موظف است که خسارت خودرو را به شما بدهد. Emdadkhodrofalahi معتبر ترین خودروبر کرج است که با ضمانت نامه امنیت خودرو شما را تضمین میکند.

برای مطمئن شدن از رعایت این نکات باید از خودروبر معتبر و مطمئنی درخواست کنید. خودروبر معتبر باید دارای مجوز هایی باشد که برای امدادخودرو لازم است. علاوه بر این باید از تیم هایی استفاده کند که در کارهای مکانیکی، حمل خودرو و یدک کشی مسلط باشند.

خودروبر کرج
emdadkhodrofalahi بهترین خودروبر کرج هستند.

شکل 3 امداد خودرو فلاحی

10 نکته که در #هزینه های امدادخودرو فلاحی بستگی دارد!

خودروبر کرج همه هزینه ها را با مناسب ترین قیمت برای شما حساب میکند. Emdadkhodro falahi دارای افرادی باتجربه و سابقه دار است که به انجام هر کاری در امدادرسانی مسلط هستند. در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت و امدادرسانی به شما هستند.

قیمت هایی که کفی خودرو بر کرج به مشتری ها ارائه میدهد به چند عوامل مختلف بستگی دارد. هزینه ها برای همه یکسان نیست و قیمت ثابتی ندارند. خودروبر ها باید نوع مشکلی که خودرویتان دارد را چک کنند تا بتواند هزینه دقیقی به شما دهند. چند عواملی که در قیمت تاثیر دارند:

 • مدل خودرویی که حمل و یدک کشی را انجام میدهد
 • موقعیت جغرافیایی خودرو و مسافتی که خودروبر باید طی کند
 • قیمت خودروهای سبک و سنگین
 • نوع کفی خودروبر
 • خودروبرها برای حمل خودرو در خارج شهر، هزینه سوخت را حساب میکنند، خودروبر کرج با کمترین قیمت اینکار را میکند
 • اگر مشتری برای خودرو بیمه بخواهد هزینه اضافه تری باید پرداخت کند
 • نوع و وزن خودرویی که باید حمل شود
 • فاصله مسافتی که خودروبر از مبدا تا مقصد باید طی کند
 • نوع مسیر که باید حمل انجام شود مثلا ناهموار و کوهستانی با هموار متفاوت است.
 • وضعیتی که خودرو دارد مثلا تصادفی، نقص فنی، وارداتی و …..

5 موارد *درباره یدک کش Emdadkhodrofalahi ! اهداف کفی خودرو بر کرج چیست؟

از یدک کش برای مشکلات متفاوتی استفاده خواهد شد. مثلا برای خودروهای تصادفی، خودروهای دچار نقص فنی، خودروهایی که قابل حرکت نیستند و….. در این مواقع به یدک کش نیاز دارید تا خودرویتان را به تعمیرگاه یا پارکینگ انتقال بدهند. خودرو بر کرج این کار را در سریعترین زمان ممکن انجام میدهد. یدک کش ها باید نسبت به خودرویی که حمل میکنند وزن بیشتری داشته باشند تا بتوانند خودرو را حمل کنند. یدک کش برای بکسل کردن خودروهایی است که دچار آسیب زیادی نشده اند. برای حمل خودروهایی که دچار آسیب زیاد شده اند و تصادفی هستند از کفی خودروبر استفاده میشود. یدک کش ها برای فاصله های کمتر از 10 کیلومتر هستند. امدادخودرو فلاحی از انواع مختلف یدک کش ها و کفی خودروبر ها برای امدادرسانی بهتر به شما استفاده میکند. پس هنگامی که خودرو شما تصادفی و دچار هر نوع آسیبی شده است به خودرو بر کرج اطلاع دهید.برای دیدن ادامه تصاویر به شکل های (شکل 4 خودروبر در کرج. شکل 5 کفی خودروبر در کرج. شکل 6 خودرو بر کرج) مراجعه کنید.

خودروبر کرج
emdadkhodrofalahi بهترین خودروبر کرج هستند.

شکل 4خودروبر در کرج

هنگام اطلاع دادن حتما مشکل خودرو، نوع خودرو، موقعیت جغرافیایی و مقصد را بگویید. تا یدک کش و یا کفی خودروبری که برای شما میفرستند مناسب خودروی شما باشد. بهترین نوع یدک کش، یدک کش چرخگیر است که کفی خودرو بر کرج بیشتر از این نوع استفاده میکند. یدک کش ها باید قدرت حمل و جابجایی دیگر خودروها را داشته باشند که بهترین آنها نیسان و وانت هستند. یدک کش مناسب باید دارای میله مهار و زنجیر اتصال باشد. خودروبر کرج از انواع یدک کش برای انواع خودرو ها استفاده میکند.

اهداف Emdadkhodrofalahi:

خدمات رسانی در موقعیت های مختلف

یدک کشی انواع خودروهای آسیب دیده و تصادف های جزئی

حمل خودروهای لوکس و وارداتی با کفی خودروبر

امدادرسانی با مکانیک سیار در محل

حمل خودروهای مسابقه ای با کفی خودروبر

ارائه مناسب ترین قیمت ها

خدمات رسانی با امنیت بسیار بالا

حمل خودروها به مقصد تعمیرگاه

رضایت مشتری ها از خودروبر کرج امدادخودرو فلاحی

9  توصیه به مالکان خودرو &قبل از روشن کردن ماشین!

کفی خودرو بر کرج برای جلوگیری از خرابی خودرو در موقعیت ها مختلف اطلاعاتی را در اختیار شما قرار میدهند. اولین توصیه مهم در دسترس داشتن وسایل های مهم و ضروری در ماشین است. قبل از حرکت کردن خودرو از کارکرد ترمز مطمئن شوید. زمانی که سطح جاده ها لیز و لغزنده هستند با سرعت بالایی حرکت نکنید. اگر با وجود سطح های لغزنده سرعت بالایی داشتید، نباید ناگهانی دنده خود را به دنده های سنگین تر تغییر دهید. در ترافیک ها فاصله استاندارد را با خودروی جلویی حفظ کنید. حتما از سالم بودن نور چراغ ها و داشتن زنجیر چرخ در داخل خودرو مطمئن شوید. هنگامی که موتور خودرویتان گرم یا روشن است، در رادیاتور را باز نکنید. در خودرو حتما وسایل زاپاس و جعبه ابزار داشته باشید. قبل از حرکت کردن خودرو از سطح روغن موتور مطمئن شوید. حتما توصیه هایی که خودروبر کرج در اختیارتان قرار داده است استفاده کنید تا مشکل جدی برای خودرویتان پیش نیاید. در آخر پاوربانک و تلفن، همراه خود داشته باشید تا در موقعیت ضروری با خودروبرها تماس بگیرید و درخواست کنید.

خودروبر رکج
emdadkhodrofalahi بهترین خودروبر کرج هستند.

شکل 5کفی خودروبر کرج

برای پیشگیری از مشکلات جدی هنگام سفر باید چند نکته را رعایت کرد:

 1. اولین کار قبل از سفر ، بردن خودرو به معاینه فنی است تا از سالم بودن خودرو مطمئن شوید.
 2. وسایل ایمنی و ضروری در خودرو داشته باشید.
 3. با سرعت مجاز در جاده ها رانندگی کنید و به تابلوهای هشدار توجه کنید.

5 کاربرد &مکانیک سیار در خودروبر کرج! مکانیک سیار چیست؟

زمانی که خودروی شما در جاده به طور اتفاقی دچار آسیب شود، مکانیک سیار در محل مشکل را حل میکند. امدادرسان کفی خودرو بر کرج از قطعات اصل برای انواع خودرو ها استفاده میکند. اگر قطعات خودرو باید در محل عوض شود، از آن استفاده میکنند. خودرویی که دچار آسیب شده است را روشن نکنید چون باعث بروز مشکل برای قطعات خودرو میشود. پس در این موقعیت باید درخواست مکانیک سیار کنید.

دینام خودرو: دینام یک قطعه ای است که باتری خودرو را شارژ میکند. در زمان وقوع مشکل در دینام مکانیک سیار امداد خودرو فلاحی در محل دینام را عوض میکنند. خودرو بر کرج انواع قطعات اصل برای انواع خودرو استفاده میکند.

تسمه تایم خودرو: یکی دیگر از خدمات رسانی کفی خودرو بر کرج عوض کردن تسمه تایم است. تسمه تایم یک قطعه مهمی است که بهتر است چند وقت یکبار آن را عوض کنید. چون باعث خرابی و مشکل خودرو در جاده ها میشود . خودروبر کرج  دارای مکانیک سیاری است که همه ابزار های مهم و مکانیکی را در خود دارد.

مکانیک سیار در موقعیت: هنگامی که خودرو شما دچار خرابی شود و قابل حرکت نباشد باید مکانیک سیار درخواست کنید. در محل خودرو شما را بررسی و مشکل را پیدا میکنند و بعد از پیدا شدن مشکل آنرا تعمیر میکنند.

تعمیر مکانیک سیار: یکی دیگر از کاربردهای مکانیک سیار تعویض قطعات خودرو است. ممکن است خودرو شما خراب شده باشد اما قادر به حرکت باشد ولی شما نمیتوانید قطعه را تعویض کنید. پس از تیم امدادرسان مکانیک سیار میتوانید درخواست کنید.

مزایا مکانیک سیار: یکی از مزیت های مکانیک سیار سریع بودن آن در موقعیت های ضروری است. مکانیک سیار از وسایل های پیشرفته برای انواع خودرو ها استفاده میکند. آنها می توانند در محل قطعات خودرو شما را تعویض کنند حتی اگر موقعیتتان در خانه باشد. کفی خودرو بر کرج از افراد دارای مهارت بالا در مکانیک سیار خود استفاده میکند. خودروبر کرج از مکانیک سیاری استفاده میکند که پر از مزیت های عالی برای مشتریان است.

خودروبر کرج
emdadkhodrofalahi بهترین خودروبر کرج هستند.

شکل 6 خودرو بر کرج

 

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *