خودروبر کرج emdadkhodrofalahi


موضوع خودروبر کرج
نویسنده مهسا شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمه 1027 کلمه
مدت زمان 10 دقیقه

 

فهرست مطالب

5 نکته که خودروبر کرج و #یدک کش باید به آن توجه کنند!

3 نکته @مهم حمل خودرو توسط یدک کش کرج چیست؟

4 روش حمل خودرو با %خودروبر امدادخودرو فلاحی چیست؟

 

فهرست تصاویر

شکل 1 خودروبر کرج

شکل 2 یدک کش کرج

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

 

5 نکته که خودروبر کرج و #یدک کش باید به آن توجه کنند!

خودروبرها و یدک کش ها باید قوانینی که مربوط به کارشان است را رعایت کنند. رعایت این نکته ها، باعث می شود تا یک حملی ایمن و با کیفیت داشته باشیم. اولین مورد برای حمل ایمنی خودروها، بررسی سیستم ترمز های خودروبر می باشد. اگر قبل از حمل خودرو، ترمز ها چک شود، میفهمیم ترمزها درست کار می کنند یا نه. اگر قبل از حمل، این موضوع را بدانیم دیگر مشکلی در انتقال خودرو پیش نمیاید. دومین مورد برای یک حمل با ایمن، تنظیم آینه های خودروبر و یدک کش کرج است. آینه خودروبرها باید طوری تنظیم شوند که راننده هم به خودرو و هم به جاده دید داشته باشد. همچنین بتواند در پیچ ها بخوبی کنترل خودرو ها را به دست بگیرد.

سومین مورد برای حمل ایمنی خودروها، بارگیری متناسب با وزن و ابعاد خودروبر است. خودرویی که قرار است با خودروبر حمل شود، باید با وزن و ابعاد خودروبر یکی باشد. یعنی خودروبر، تحمل وزن خودرو را داشته باشد. چهارمین مورد برای حمل ایمنی خودروها، سرعتی مناسب و مجاز است. هنگامی که خودرو با خودروبر حمل می شود، نباید سرعت خودروبر زیاد باشد. چرا که اگر سرعت بالا باشد، امکان تصادف در پیچ ها وجود دارد. پس سرعتی مناسب برای یک حملی بدون مشکل، بسیار مهم است. پنجمین مورد برای حمل ایمنی خودروها با emdadkhodrofalahi ، پیچ های جاده است. برای اینکه مشکلی در پیچ ها ایجاد نشود، خودروبر و یدک کش باید سرعت را کم کنند. علاوه بر کم کردن سرعت، باید در پیچ های تند، خودروبر را کمی داخل مسیر بکشد. با رعایت این نکته ها، حملی با کیفیت و ایمنی بالا ایجاد می شود. برای درک بهتر مطالب به(شکل 1 خودروبر کرج) و (شکل 2 یدک کش کرج) و (شکل 3 امداد خودرو فلاحی)مراجعه کنید.

شکل 1 خودروبر کرج

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

3 نکته @مهم حمل خودرو توسط یدک کش کرج چیست؟

  1. چک کردن گواهینامه و مدارک راننده خودروبر یک مرحله مهم در بررسی صلاحیت راننده یدک کش است.
  2. راننده خودروبر باید تجربه بالایی داشته باشد. چون بلند کردن و حمل و انتقال خودرو با استفاده از خودروبرهای emdadkhodrofalahi بسیار مهم است. ممکن است در صورت بی دقت و کوچکترین اشتباه، خودرو سقوط کند و آسیب‌ های جدی به خودرو وارد شود.
  3. خودروبر برای بکسل کردن و جابه جایی خودروها نیاز به اقلام مورد نظر دارد. زنجیره‌ ها یکی از این اقلام است که برای ثابت نگه‌ داشتن خودرو بر روی خودروبر استفاده می‌ شود. زنجیره‌ ها به دستگاه بکسل کننده و خودرو متصل می‌ شوند و باعث ثبات خودرو در هنگام جابجایی می ‌شوند.
  4. نور مناسب برای یدک کش کرج یا تریلر هنگام حمل خودرو بسیار مهم است. داشتن نور کافی در یدک کش به رانندگان و سایر افراد در اطراف خودرو کمک می‌ کند. تا در شب یا در شرایط نور کمتر، خودروبر و خودرو را به خوبی ببینند.
  5. خودروبر کرج یا تریلر حمل خودرو باید برای حمل و جابجایی خودروها، نیروی مناسبی برای داشته باشد. این نیروی حمل باید به گونه‌ ای تنظیم شود که بتواند وزن خودرو را تحمل کند. و این متناسب بودن وزن، باعث ایمنی ماشین هنگام جابه جایی است. مثلاً ممکن است یدک کشی را ببینید که بر روی آن ظرفیت حمل 10 تن ذکر شده است. این به معنای این است که یدک کش قادر است تا خودروهایی با وزن تا 10 تن را بکسل کند. در هر صورت، برای انتخاب یدک کش مناسب، بهتر است با توجه به وزن و ابعاد خودرو انتخاب شود. پس یدک کشی را انتخاب کنید که برآورده کننده نیروی حمل مورد نیاز آن خودرو باشد.

شکل 2 یدک کش کرج

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi
  1. در بسیاری از موارد، یدک کش ‌ها طراحی شده‌ اند تا فقط یک خودرو را حمل کنند. این به دلیل محدودیت ‌های فضا و ظرفیت باری یدک کش است. بنابراین، انتظار می ‌رود که یدک کش فقط برای جابجایی یک خودرو به صورت ایمن و مطمئن استفاده شود. استفاده از یدک کش کرج برای حمل بیش از یک خودرو باعث افزایش وزن و بار روی یدک کش میشود. و این کار باعث ضعف در عملکرد و ایمنی آن شود. همچنین، این کار ممکن است با قوانین و مقررات حمل و نقل emdadkhodrofalahi در محل مورد نظر ناسازگار باشد.

 

4 روش حمل خودرو با %خودروبر امدادخودرو فلاحی چیست؟

  1. حمل و انتقال خودرو با خودروبر درون شهری:

برای حمل خودروهایی که داخل شهر هستند، باید از خودروبر کرج درون شهری استفاده کرد. این نوع خودروبرها، در مدت زمان کمی انتقال خودرو را انجام می دهند. مثلا برای انتقال خودرو به تعمیرگاه محل، می تواند وسیله ای مناسب باشد. این روش برای جابجایی خودروها درون شهری به دلیل مزایایی مانند ایمنی و محافظت، سرعت انتقال و راحتی پرکاربرد است.

  1. حمل و انتقال خودرو با خودروبر بین شهری:

حمل خودرو با خودروبر بین شهری، برای راه های دور و طولانی می باشد. حمل با یدک کش کرج مزایاهایی هم دارد مانند کاهش خطرات راه طولانی، صرفه جویی در هزینه و زمان.

  1. حمل و انتقال خودرو با خودروبر بین المللی:

حمل خودرو با خودروبر کرج بین ‌المللی، برای انتقال خودروها به خارج از کشور می باشد. این روش برای حمل خودرو در سراسر جهان استفاده می ‌شود و می ‌تواند مزایای زیادی داشته باشد. مزایاهایی از طریق خودروبران ایجاد می شود مانند آشنایی با قانون و مقررات، مدارک و محدودیت ها و… می باشد.

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi
  1. حمل و انتقال خودرو با خودروبر درونی:

حمل خودرو با خودروبر درونی، برای مکان های خاص استفاده می شود. به عنوان مثال، خودرویی که قرار است به مکان مسابقه برود، با این نوع خودروبر حمل می شود. رانندگان خودروبر کرج، توانایی بالایی برای حمل انواع خودروها دارند. این نوع روش هم مزایای خودش را دارد مانند ایمن بودن خودرو، صرفه جویی در زمان و هزینه، جابه جایی در یک مکانی خاص و… می باشد.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *