با امداد خودرو فلاحی همين حالا تماس بگیرید.

نکاتی که خودروبر کرج هنگام ارائه خدمات به شما می گویند!

اولین موردی که باید موقع استفاده از خدمات خودروبر به آن توجه کنید، انتخاب خودروبری مناسب است. شما باید یک خودروبری انتخاب کنید که برای خودروی شما مناسب و مخصوص باشد. خودروبر باید بتواند وزن و ابعاد خودرو را تحمل کند و از محدودیت هایش خارج نشود. هنگام درخواست خودروبر از امداد خودرو فلاحی، خودروبری که مناسب خودروی شما باشد را به شما می گویند. دومین نکته ای که باید توجه کرد، بیمه خودروی شماست. قبل از اینکه حمل خودروتان انجام شود، بهتر است بپرسید که بیمه تان مورد قبول است یا خیر. اگر دیدید بیمه خودروتان مورد قبول حمل با یدک کش کرج نمی باشد، بهتر است بیمه جدیدی خریداری کنید. بیمه ای که برای حمل خودرو با خودروبر مناسب است و ایمنی خودروتان را در اولویت می گذارد.

سومین نکته ای که باید به آن توجه کنید، گمرک است. باید ببینید که آیا خودروبر شما نیاز به گمرک دارد یا خیر. اگر خودرو قرار است به خارج از کشور منتقل شود، باید ببینید در کشور مقصد نیاز به گمرک است یا خیر. چهارمین نکته برای انتخاب خودروبر، هزینه ها است. قبل از اینکه خودروتان با استفاده از خودروبر کرج حمل شود، باید به هزینه های مربوطه توجه کنید. باید قبل از ارائه خدمات اگر نیاز بود درمورد هزینه ها توافق کنید. همچنین می توانید در صورت نیاز درمورد هزینه های بیمه ای جدید برای خودروتان سوال فرمایید. در صورت نیاز اگر خودروتان نیاز به انجام مراحل گمرک داشت، بهتر است درمورد هزینه های آن هم صحبت کنید. امداد خودرو فلاحی قبل از ارائه خدمات به شما، به تمامی سوال های شما پاسخ می دهد. و خیال شما را از سالم رسیدن خودروتان به محل راحت می کند.

خودروبر کرج

 

 

امداد خودرو فلاحی برای مشکلات رایجی مانند تعویض لاستیک،روشن نشدن خودرو، سوخت کم، باز کردن قفل وسیله نقلیه

سایر تعمیرات اساسی به همراه خدمات یدک کشی ، کمک های کنار جاده ای در نزدیکی شما آماده خدمت رسانی است.

امداد خودرو شبانه روزی فلاحی

۱۷ ۲۸۴ ۲۸۴ ۰۲۱

 

نکات حیاتی که کارشناسان حمل خودرو باید بدانند.

کارشناسان خودروبر در حین حمل خودرو، ملزم به رعایت نکاتی می باشند که امنیت خودروی افراد را تضمین میکند.در اینجا به برخی از این نکات اشاره میکنیم.

 • سرعت مناسب: خودروبر  باید دارای سرعت مناسبی باشد تا بتواند نهایت کنترل را روی یدک کش داشته باشد و از بروز تصادف و صدمه به خودروی در حال حمل پیشگیری شود.
 • چک کردن ترمز : نکته مهم دیگر، چک کردن ترمزهای ماشین مورد حمل است. رعایت این مورد می تواند از حوادث احتمالی، جلوگیری کند.
 • پرهیز از حرکات ناگهانی: اگر راننده خودروبر از روی عمد یا غیرعمد، به صورت مارپیچ حرکت کند،به دلیل بار خودروی خود باید منتظر حوادث ناگوار باشد. به خصوص برای خودروبرهای سبک تر، این حرکات، عواقب بدتری به همراه دارد.
 • توجه به بار خودروبر با توجه به وزن خودرو: یکی از اصلی ترین نکات هنگام حمل خودرو، توزیع بار یدک کش است. به این معنی که خودرو مورد حمل باید وزنی متناسب با خودروبر داشته باشد و در جای مناسبی از آن قرار گیرد تا به اطراف منحرف نشود.
 • تنظیم آینه و شعاع دید خودروبر: راننده خودروبر موظف است آینه ها را طوری تنظیم کند که دید مناسبی به خودرو مورد حمل و ماشین های دیگر داشته باشد.
 • توجه به پیچ ها: خودروبر برای امنیت خودرو مورد حمل، بهتر است هنگام عبور از پیچ های تند، ماشین خود را کمی به سمت داخل مسیر هدایت کند. این کار باعث کنترل بیشتر بر خودروهای دیگر می شود.

امدادخودرو فلاحی با مجوز رسمی از اتحادیه امداد تمامی خدمات امداد خودروی ماشین های داخلی و خارجی با مجوز رسمی و قیمت اتحادیه خودرو انجام می دهد.در صورت خرابی خودرو تعمیرکاران ماهر ما به سرعت به محل اعزام می شوند، در صورت امکان تعمیر و راه اندازی خودرو این کار را انجام داده و در صورتی که امکان تعمیر خودرو وجود نداشته باشه خودرو را با ماهرترین نیروها و تجهیزات انتقال می دهند.

ما آماده خدمت رسانی انواع ماشین ها به صورت ۲۴ ساعته در تمامی مناطق شهر تهران و کرج هستیم.

کفی خودروبر چیست؟

این نوع خودروبر ها در دو نوع سبک و سنگین طراحی و تولید شده اند. خودروبر های سبک معمولاً از کامیونت و یک کفی که به آن متصل شده تشکیل شده است و حداکثر با آن میتوان یک خودرو را حمل کرد. اما کفی خودروبر سنگین از کامیون و کفی دو طبقه تشکیل شده و قابلیت حمل هزمان چند خودرو را دارد.

خودروبر فلاحی، یکی از برترین و معتبرترین مجموعه‌ های امداد و خدمات حمل خودرو در تهران و کلیه نقاط ایران است. با سابقه‌ ای درخشان در امر امداد رسانی و حمل خودرو ها، این مجموعه با ارائه خدمات با کیفیت و متنوع، به عنوان یکی از پیشگامان در این صنعت شناخته می‌شود.

کاربرد کفی خودروبر

کفی های خودروبر ایمن ترین روش انتقال خودرو است اما لازمه استفاده از این روش این است که خودرو بتواند حرکت کند و بر روی کفی قراربگیرد. معمولاً از این روش برای حمل خودروهای لوکس، حمل خودرو بدون پلاک تا محل تعویض پلاک، حمل خودرو از شرکت تا نمایندگی، حمل خودرو هایی که دچار عیب و نقص شده اند تا تعمیرگاه، حمل خودرو های تصادفی  تا پارکینگ، حمل خودرو های مسابقه ای تا پیست و … استفاده می شود.

درست است که این روش ایمن ترین راه برای جابجایی خودرو است اما جهت تضمین ایمنی لازم است یکسری نکات رعایت شود.

روش حمل خودرو با کفی خودروبر ها به این گونه است که اتومبیلی که قرار است جابجا شود از سکویی که در انتهای کفی تعبیه شده است بر روی کفی قرار می گیرد و کامیون یا کامیونت خودرو را تا مقصد حمل می کند. نوع دیگری از این کفی ها وجود دارد که دارای جرثقیل است. این نوع کفی برای خودرو های تصادفی که غیرقابل حرکت هستند و باید به پارکینگ منتقل شوند مورد استفاده قرار می گیرد.

تیم خودروبر فلاحی به صورت شبانه روزی فعالیت می‌کند و خدمات یدک کش حرفه‌ ای را ارائه می‌ دهد. با استفاده از تجهیزات مدرن و کارکنان ماهر، این تیم به سرعت و با دقت خودرو های آسیب دیده را به مقصد مورد نظر منتقل می‌کند.

خودروبر فلاحی

مهم ترین نکات حمل خودرو با کفی خودروبر :

 • اولین موردی که باید رعایت شود تناسب اندازه کفی با خودرو معیوب است که قرار است حمل و منتقل شود. حتماً زمانی که از امداد خودرو ها در خواست این نوع خودروبر ها را می کنید، نوع خودرو خود را به آن ها بگویید تا متناسب با اندازه خودروی شما کفی مناسبی ارسال کنند.
 • پس از رسیدن خودرو به مقصد، به هیچ عنوان خودتان اقدام به پیاده کردن خودرو از کفی نکنید و اجازه دهید راننده اینکار را برای شما انجام دهد. بدلیل نداشت تجربه و تخصص کافی، چنانچه اینکار توسط شما انجام گیرد، ممکن است باعث وارد شدن خسارت به خودرو شود.
 • در هنگام تحویل خودرو به راننده خودروبر حتماً مدارک ماشین خود را به راننده تحویل دهید. پلیس راهنمایی و رانندگی می تواند از خودروبر ها درخواست مدارک خودرو مورد حمل را بکند و راننده موظف است مدارک آنرا به همراه داشته باشد در غیر اینصورت هر دو خودرو توقیف خواهند شد.
 • پس از رسیدن خودرو به مقصد، به هیچ عنوان خودتان اقدام به پیاده کردن خودرو از کفی نکنید و اجازه دهید راننده اینکار را برای شما انجام دهد. بدلیل نداشت تجربه و تخصص کافی، چنانچه اینکار توسط شما انجام گیرد، ممکن است باعث وارد شدن خسارت به خودرو شود.
 • پس از منتقل شدن خودرو بررسی نهایی را فراموش نکنید. تمامی قسمت های خودرو چه ظاهری، چه داخلی را چک کنید که آسیبی ندیده باشد. در صورت مشاهده صدمه به هر قسمتی از خودرو به راننده اطلاع دهید و قبض تحویل سلامت خودرو را امضا نکنید.
 • این مرحله مربوط به بعد از قرار گرفتن خودرو بر روی کفی است. هنگامی که این عمل انجام شد، لازم است حتماً چک شود که خودرو به هیچ عنوان حرکت نمی کند. برای اینکار میتوان از زنجیر جهت اتصال چرخ ها به بدنه کفی استفاده کرد. قبل از آن مطمئن شوید ترمز های دستگاه فعال باشد. اگر خودرو ترمز دستی دارد حتماً آنرا بکشید.

در بین نکات حمل خودرو با کفی خودروبر مهمترین نکته، شرکت امداد خودرویی است که انتخاب می کنید. چنانچه امداد خودروی شما دارای اعتبار باشد و مجوز های لازم را داشته باشد، خود شرکت تمامی نکاتی که پیش تر به آن اشاره شد را رعایت می کنند. زیرا پرسنل این شرکت مهارت کافی دارند و آموزش های لازم را دریافت نموده اند. از طرف دیگر نهاد هایی که به این امداد خودروها مجوز داده اند بر روی فعالیت آن ها نظارت داشته و شرکت ها را مجبور به رعایت پروتکل های ایمنی می کنند.

تیم متخصص خودروبر فلاحی انجام خدمات حمل خودرو و امداد خودرو به شما هموطنان گرامی با مشاوره رایگان در زمینه حمل و انتقال با جرثقیل، کفی همراه با جرثقیل دکل، خودرو بر یا خودرو سوار، یدک کش خودرو و چرخگیر آماده خدمت رسانی و پاسخ گویی به شما هموطنان گرامی در کلیه نقاط ایران می باشد.

 

حمل خودرو فلاحی گسترده ترین شبكه حمل خودرو سراسری ایران در مناطق مختلف را در اختیار دارد.

3 یدک کشی که امدادخودرو فلاحی برای ارائه خدمات از آن استفاده میکند!

 1. یدک کش بلند کننده چرخ: یکی از پر کاربرد ترین یدک کش ها، یدک کش بلند کننده چرخ میباشد. این نوع یدک کش دارای اهرم می باشد که در زیر چرخ های خودرو قرار دارد. یکی از مهم ترین وظیفه این اهرم، بلند کردن و کنترل کردن چرخ ها می باشد. و با اینکار خودرو را بلند می کند. چرخ های جلویی خودرو با بهره گیری از هیدرولیک بودن این یدک کش ها بلند می شوند.
 2. یدک کش چرخگیرر دو منظوره(نیسان): این نوع یدک کش از پر کاربرد ترین های یک کش است. این نوع یدک کش می تواند کارهایی که نیسان دکل شاهین انجام می دهد را هم انجام دهد. امکان دارد فردی اطلاعی از یدک کش ها نداشته باشد و نداند کدام یدک کش برای خودرو خود مناسب است. هنگام درخواست یدک کش کرج می توانید با پشتیبانی و یا مشاوره های ما تماس بگیرید. و با اطلاعات آنها یدک کش مناسبی را انتخاب کنید.
 3. یدک کش کامیونی: این نوع یدک کش هم از پر کاربرد ترین یدک کش ها می باشد. یکی از دلیل محبوبیت این نوع یدک کش، بالا بودن ایمنی این یدک کش است. از این نوع یدک کش می توان برای حمل خودرو های صفر و همینطور خودرو های تصادفی استفاده کرد. یک جدا کننده در ساختار یدک کش کامیونی وجود دارد. این سطح جدا شونده، هنگام سوار شدن خودرو بر روی زمین قرار می گیرد. این نوع یدک کش به این صورت کار می کند که سطح مسطح خود را روی زمین قرار می دهد. بعد از آن، بازوهای هیدرولیکی کف مسطح بلند می شود و روی یدک کش کرج قرار می گیرد. به همین صورت خودرو ها را می توان به مکان های دیگر منتقل کرد.

خودروبر کرج

همچنین از این نوع خودروبر کرج، می توان برای حمل دستگاه های کشاورزی و قایق ها و … استفاده کرد.

خدمات امداد خودرو فلاحی مخصوص امدادرسانی به کلیه وسایل نقلیه است که در جاده بنا به هر دلیلی دچار توقف شده اند. کارشناس امداد خودرو و خودروبر با استفاده از تجهیزات لازم می تواند خودرو را در محل توقف تعمیر کند واگر به هر دلیلی تعمیر در محل امکانپذیر نبود خودروی شما را در کمال امنیت و سلامت به مکان مورد نظر حمل کنند.

سوالات متداول

لوازم و تجهیزاتی که باید همراه یدک کش کرج باشد چیست؟

ست آچار و پیچ گوشتی، نوارهای شب رنگ، مخروط ایمنی و… .

انواع یدک کش ها کدام هستند؟

یدک کش بلند کننده چرخ، یدک کش کامیونی، یدک کش چرخگیر و… میباشند.

 

امداد خودرو فلاحی برای مشکلات رایجی مانند تعویض لاستیک،روشن نشدن خودرو، سوخت کم، باز کردن قفل وسیله نقلیه

سایر تعمیرات اساسی به همراه خدمات یدک کشی ، کمک های کنار جاده ای در نزدیکی شما آماده خدمت رسانی است.

امداد خودرو شبانه روزی فلاحی

۱۷ ۲۸۴ ۲۸۴ ۰۲۱

 

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *