خودروبر کرج

خودروبر کرج Emdadkhodrofalahi


موضوع خودروبر کرج
نویسنده مهسا شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمه 1013 کلمه
مدت زمان 10 دقیقه

 

فهرست مطالب

3 ویژگی خودروبر کرج که آن را #حرفه ای تر می کند!

3 مورد از قطعات @تشکیل دهنده یدک کش کرج چیست؟

10 مورد از %لوازم فنی که یدک کش امدادخودرو فلاحی دارد!

10 مورد از لوازم های &فنی که emdadkhodrofalahi  به شما می گوید!

 

فهرست تصاویر

شکل 1 خودروبر کرج

شکل 2 یدک کش کرج

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

 

3 ویژگی خودروبر کرج که آن را #حرفه ای تر می کند!

حمل خودرو با خودروبر درونی می ‌تواند روشی مناسب برای جابه جایی خودرو به یک منطقه متفاوت باشد. به ویژه در موقعیتی که ایمنی خودرو برای شما اولویت دارد. مانند شرکت در رالی خودرویی یا جابه جایی خودرو برای تعمیر و نگهداری در مکان ‌های خاص. امداد خودرو فلاحی با سابقه طولانی که دارد، بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد. یک شرکت معتبر که می تواند به شما اطمینان دهد که خودروی شما به طور کاملا ایمن به مقصد میرسد. اولین موردی که میتوان صلاحیت و توانایی یک شرکت خودروبری را تشخیص داد، سابقه کاری آنها می باشد. Emdadkhodrofalahi با سابقه 28ساله خود، بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به شما ارائه می کند. این مجموعه از تیم متخصص و با دانش و مهارت بالایی بهره مند است. این تیم باتجربه می تواند خدماتی بی نقص برای شما انجام دهد.

خودروبر کرج، به کل مناطق کشور امداد رسانی می کند. در هر ساعت از شبانه روز، در صورت مشکل می توانید با ما تماس بگیرید. دومین موردی که می توان یک خودروبر حرفه انتخاب کرد و از خدمات انها مطمئن شد، رزومه کاری شرکت است. رزومه کاری، یک مورد برای تشخیص خودروبر حرفه ای و شناخته شده در کیفیت خدمات رسانی می باشد. مجموعه امداد خودرو فلاحی، با بهترین کیفیت به شما امداد رسانی می کند. ما از یدک کش کرج حرفه ای و پیشرفته برای خدمات رسانی به شما استفاده می کنیم. سومین موردی که می توان دید شرکتی با کیفیت است یا خیر، سرعت عمل ان است. زمانی که شما به خودروبر نیاز دارید و به مجموعه ای اطلاع میدید، سرعت عمل خیلی مهم است. باید ببینید مدت زمانی که از درخواستتان تا هنگامی که در محل حضور پیدا می کنند چقدر است.

برای درک بهتر مطالب به(شکل 1 خودروبر کرج) و (شکل 2 یدک کش کرج) و (شکل 3 امدادخودرو فلاحی)مراجعه کنید.

شکل 1 خودروبر کرج

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

3 مورد از قطعات @تشکیل دهنده یدک کش کرج چیست؟

عوامل زیادی وجود دارد که در انتخاب یدک کش و خودروبر تاثیر زیادی دارد. عوامل هایی مانند مسافت حمل، وزن و ابعاد خودرو، نوع و مدل خودرو و… مهم هستند. یک یدک کش، از چرخ گیر، قلاب، سیم بکسل و بالابر تشکیل و تولید شده است. خودرویی که قرار است با یدک کش حمل شود، به کمک سیم بکسل و قلاب به یدک کش وصل می شود. چرخ گیر یک دستگاه مستطیل شکل است که زیر چرخ ها قرار می گیرد. چرخ گیر زیر چرخ های جلویی ویا عقبی گذاشته میشود و بعد از ثابت شدن به سمت بالا کشیده میشود. بعد از مطمئن شدن از محکم بودن خودرو، خودروبر کرج آن را به مقصد حمل می کند. تجهیزات و قطعاتی که به یدک کش ها متصل می شوند را گفتیم. مهم ترین قطعات ها، همان قسمت های گفته شده مانند سیم بکسل، چرخ گیر، قلاب و… هستند.

بالابر هیدرولیکی که اسم دیگرش پنوماتیک می باشد، این وسیه برای بلند کردن چرخ های خودرو از روی زمین است. هیدرولیکی با استفاده از مایعات قابل فشرده شدن مانند روغن و پنوماتیکی با استفاده از هوا فشرده عمل می کند. یدک کش یک وسیله ای است که در قدیم تولید شده و روز به روز پیشرفته تر می شود. چرخ گیر ها به شکل یک مستطیل تو خالی هستند که موازی با چرخ های خودرو قرار می گیرند. اگر خودرو امکان حرکت را نداشته باشد، این دستگاه از هم باز میشود و به دور چرخ ها سفت میشود. بعد از اینکه چرخ ها ثابت و محکم شند، با کمک بالابر، چرخ ها از روی زمین بلند می شوند. باید به این موضوع که چرخگیر یدک کش کرج، باید توانایی حمل و وزن خودرو را داشته باشد توجه کرد.

شکل 2 یدک کش کرج

خودروبر کرج
خودروبر کرج Emdadkhodrofalahi

10 مورد از %لوازم فنی که یدک کش امدادخودرو فلاحی دارد!

تعدادی از خودروبر ها توانایی تعمیر کردن خودرو شما را در محل دارند. ممکن است خودرو شما نیاز به تعمیرگاه نداشته باشد، رانندگان خودروبر کرج می توانند آن را در محل تعمیر کنند. در جاده ها نمیتوان به هر امدادگری اعتماد کرد. باعید از معتبر بودن آن ها مطمئن بود. شما باید شماره تماس های یک خودروبر معتبر را همیشه داشته باشید تا در موقعیت های اضطراری تماس بگیرید. امداد خودرو فلاحی از معتبر ترین یدک کش کرج است که در کمترین زمان میتواند خود را به شما برساند.

10 مورد از لوازم های &فنی که emdadkhodrofalahi  به شما می گوید!

  • لوازم بکسل ثابت
  • پتک یا چکش 3.5 کیلو گرم
  • جک هیدرولیکی 6 تن
  • چاقوی غلاف دار
  • جعبه ابزار(انواع اچار ها، انواع پیچ گوشتی ها، انواع بکس ها، اره آهنی کمان دار و …)
  • قلم فولادی و دیلم اهرم
  • لوازم یدکی(گزوئیل، روغن، بنزین، تسمه، گریس، و …)
  • جرثقیل دستی مانند زنجیر و سیم
  • تجهیزات پیشرفته برقی برای داشتن نور در تاریکی شب
  • صفحه چرخ دار برای هنگام تعمیر کردن در زیر خودرو

این چند مورد از ابزار ها، مهم و لازم هستند. این ابزار ها همیشه به دنبال یدک کش کرج می باشد. در شرایط هایی که خودرو نیاز به تعمیرگاه نداشته باشد و امکان تعمیر در محل را داشته باشد، لازم است. همه این ابزار های گفته شده مهم است و حتما باید همراهشان باشد. اگر راننده خودروبری که به سراغتان آمده باشد مکانیک باشد، می تواند خودروتان را همانجا تعمیر کند. تعمیری که می تواند کار شما را راه بیندازد تا بتوانید در اولین فرصت به تعمیرگاه بروید.

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

خودروبر کرج
خودروبر کرج Emdadkhodrofalahi

البته اگر خودرروی شما نیاز به ابزار های بیشتری داشته باشد، امکان تعمیر در محل کم می شود. خودروبر کرج باید به نزدیک ترین تعمیرگاهی که وجود دارد، خودروی شما را حمل کند.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *