با امداد خودرو فلاحی همين حالا تماس بگیرید.

2  دلیلی که خودروبر کرج برای حمل خودروها وسیله ای ضروری است!

خودروبرها، برای انتقالی امن و مطمئن به وجود آمدند. کسانی که  تصادفات زیادی می کنند و یا خودرویشان در جاده دچار نقص میشود، با خودروبر آشنا هستند. چون در این مواقع، با کمک خودروبر، خودرو به تعمیرگاه منتقل می شود. البته کاربرد خودروبر فقط برای خودروهای آسیب دیده و تصادفی نیست. بلکه برای حمل خودروهای صفر، مسابقه ای، لوکس و… کاربرد بالایی دارد. با تولید خودروهای بیشتر، تعداد خودرو ها در خیابان ها هم بیشتر شده است. نیازی که مردم به خودرو ها دارند باعث تولید زیاد خودرو شده و باعث رونق گرفتن صنعت خودرو شده است. یک از وسیله هایی که برای حمل خودروها استفاده می شود، خودروبر است. با کمک خودروبر، خودروهایی که باید به مناطق مختلف کشور حمل شوند، حمل می شوند.

حمل و جابه جایی با خودروبر، باعث میشود تا خودروهای صفری که با آن حمل میشوند، صدمه و آسیبی نبینند. خودروبرها از کامیون و یا کامیونت تشکیل شده است. توانایی کشیدن این نوع خودروبر 4 تن به بالا است. یدک کش کرج در هر زمان که بخواهید به شما خدمت رسانی می کنند. خودروبر برای حمل و انتقال خودروهای صفر بدون پلاک استفاده می شود. خودروهایی که پلاک ندارند، مجاز به حرکت در خیابان ها نیستند و باید به وسیله خودروبر جابه جا شوند. همچنین خودروهایی که تصادف کردند و امکان حرکت کردن ندارند، باید با خودروبر حمل شوند. اگر خودروتان در جاده دچار خرابی شود، باید با خودروبر تماس بگیرید تا خودروتان را به تعمیرگاه انتقال دهد. همچنین برای انتقال خودروهای فرسوده، باید از خودروبر کمک گرفت.

 

امداد خودرو فلاحی برای مشکلات رایجی مانند تعویض لاستیک،روشن نشدن خودرو، سوخت کم، باز کردن قفل وسیله نقلیه

سایر تعمیرات اساسی به همراه خدمات یدک کشی ، کمک های کنار جاده ای در نزدیکی شما آماده خدمت رسانی است.

امداد خودرو شبانه روزی فلاحی

۱۷ ۲۸۴ ۲۸۴ ۰۲۱

 

3 نکته مهم یدک کش کرج برای نگهداری از خودرو در زمستان چیست؟

1. تعویض روغن موتور خودرو در فصل های سرما:

اگر لازم است خودرویی در زمستان روشن نشود، باید روغن آن را تعویض کرد. این تعویض روغن هیچ آسیبی به خودرو نمی رساند. بلکه هنگامی که خودرو بعد چند وقت روشن می شود، روغن تمیز و یکدست می باشد. پس هنگامی که خودرو روشن می شود، موتور عملکردی بالا دارد. و این به این دلیل میباشد که روغن در زمستان تعویض شد است.

2. نگهداری درست از باتری خودرو در فصل های سرما:

اگر خودروبر کرج قرار است مدتی حرکت نکند، ممکن است باتری خودرو آسیب ببیند و عملکردش پایین بیاید. برای طولانی تر کردن عمر باتری، دو راهکار وجود دارد. اولین راهکار این است که، باتری را از مدار خودرو یعنی از باتری خودرو خارج کنید. دومین راهکار این است که، باتری در موتور خودرو قرار داشته باشد. ولی برای اینکه به صورت مکرر شارژ شود باید چند وقت یکبار آن را روشن کرد. راهکار دوم، بهتر از راهکار اول است، چون در راهکار اول امکان خرابی باتری وجود دارد.

3. تعویض محتوای رادیاتور خودروبر فلاحی:

هنگامی که خودرو در هوای گرم نگهداری نشود و فضا سرد باشد، امکان یخ زدن آب رادیاتور وجود دارد. هنگامی که آب موجود در رادیاتور یخ بزند، حجم آن افزایش می یابد. همچنین آسیب های زیادی به خودرو و موتورش وارد می شود. یکی از آسیب ها مانند سوراخ شدن محفظه نگهداری از آب رادیاتور می باشد. پس وجود ضد یخ در رادیاتور در زمستان امری واجب است.

4. اضافه کردن تثبیت کننده یا مکمل سوخت به خودرو:

سوختی که در باک خودرو وجود دارد، فقط تا 30 روز با کیفیت میماند. و بعد 30 روز میزان عملکردش پایین میاید. بنابراین برای زمان بیشتر با کیفیت بودن سوخت، باید از مکمل ها یا تثبیت کننده ها استفاده کرد. این دو در کاهش پیدا کردن این روند برای خودروبر کرج، بسیار موثر هستند.

خودروبر کرج

حمل خودرو فلاحی گسترده ترین شبكه حمل خودرو سراسری ایران در مناطق مختلف را در اختیار دارد.

6 توصیه امدادخودرو فلاحی برای انتخاب مکانیک مناسب چیست؟

برای اینکه بتوانی یک مکانیک ماهر پیدا کنید تا باید به چند مورد توجه کنید:

  1. تجربه و ماهر بودن مکانیک در زمینه فنی:

باید مکانیکی را انتخاب کنید که تخصص بالایی در زمینه تعمیرات خودرو داشته باشد. بهتر است برای انتخاب مکانیک کسی را انتخاب کنید که به نوع و مدل خودرو شما تسلط داشته باشد. امداد خودرو فلاحی از مکانیک سیار های با تجربه و متخصص در زمینه انواع خودروها برخوردار است.

  1. تجهیزات و امکانات مورد استفاده مکانیک:

مکانیک ها باید از تجهیزات و ابزار های بروز و پیشرفته ای استفاده کنند. استفاده از این تجهیزات، باعث می شود خرابی بعدی خودرو، دیر به وجود بیاید. همچنین اگر خرابی پیش آمد، زمانی کم برای تعمیر و خرابی کوچکی ایجاد می شود. پس تجهیزات و ابزاری کافی و بروز، در تعمیر یدک کش کرج بسیار مهم است.

  1. مکان مکانیک برای تعمیرات خودروبر کرج:

مهم ترین مسئله برای انتخاب مکانیکی، مکانی که خدمات ارائه می دهد است. اگر مکانش دور باشد و مشکلی در دسترسی به تجهیزات داشته باشد، انتخاب مناسبی برای تعمیر خودروتان نیست. چون امکان دارد در ارائه قطعات و خدمات پس از تعمیر دچار مشکل شود.

  1. هزینه های مکانیک:

هزینه هایی که برای تعمیرات یدک کش کرج حساب می شوند، یکی از مورد های مهم در انتخاب مکانیک است. اگر مکانیکی از تجهیزات مناسب و با کیفیتی به شما ارائه کرده باشد ،هزینه هم نیز بالا می رود.

  1. نظرهای مشتریان قبلی:

یکی دیگر از عوامل مهم در تعیین مکانیک برای خودروبر کرج، نظراتی است که مشتریان آن مکانیکی دارند. شما باید نظرات مشتریان قبلی که از خدمات مکانیکی مد نظرتان استفاده کردند، مطلع شوید. این مورد شما را از خدمات آن مکانیک، آگاه می کند.

  1. تعامل با مشتری ها:

بعد از این که با مشتری های مکانیکی صحبت کردید و نظراتشان را بررسی کردید، باید به مکانیکی بروید. به مکانیکی که نظرات مثبت زیادی داشت و به عنوان یک مکانیک شناخته شده است، باید بروید.

خودروبر کرج

پس برای پیدا کردن یک مکانیک متخصص برای یدک کش کرج، می توان درمورد مهارت های مکانیکی مد نظر تحقیق کرد.

 

امداد خودرو فلاحی برای مشکلات رایجی مانند تعویض لاستیک،روشن نشدن خودرو، سوخت کم، باز کردن قفل وسیله نقلیه

سایر تعمیرات اساسی به همراه خدمات یدک کشی ، کمک های کنار جاده ای در نزدیکی شما آماده خدمت رسانی است.

امداد خودرو شبانه روزی فلاحی

۱۷ ۲۸۴ ۲۸۴ ۰۲۱

 

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *