یدک کش کرج ما به صورت 24 ساعته در هر نقطه از شهر کرج با نرخ مصوب اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما می باشد. عیب یابی و سرویس موتورسیکلت های جت بسیار ساده تر از انواع قبلی است. اما گاهی در زمینه عیب یابی موتورسیکلت انژکتوری با مشکلاتی مواجه می شوید و در صورتی که اصول عیب یابی را درک نکنید و با ساختار آنها آشنا نباشید قادر به تعمیر موتورسیکلت خود نخواهید بود.

اگر خودتان قادر نبودید در محل عیب یابی کنید با یدک کش موتور تماس بگیرید. امداد خودرو فلاحی تیم مجرب خود را خیلی سریع به محل شما اعزام می کند. لطفاً تا پایان صبر کنید زیرا با هم این سؤالات متداول موتور سیکلت را مرور می کنیم.

فهرست مطالب

تفاوت موتور سیکلت های انژکتوری و کاربراتوری را با هم بدانیم

بررسی عیب یابی موتورسیکلت انژکتوری با یدک کش

دلیل اینکه موتورسیکلت انژکتوری نمی تواند روشن شود چیست

مورد اول : موتور سیکلت هنگام استارت زدن روشن نمی شود

مورد دوم : صدای پمپ انژکتور زیاد است و موتور روشن نمی شود

مورد سوم : دلیل کاهش سرعت موتور سیکلت انژکتور در سرعت های بالا

مورد چهارم : دلیل شتاب کند موتورسیکلت های انژکتوری چیست

مورد پنجم: چرا موتورسیکلت های انژکتوری سوخت زیادی مصرف می کنند

مورد ششم: چرا موتورسیکلت های انژکتوری به کندی حرکت می کنند

مورد هفتم: تعویض دنده و کاهش قدرت موتور برای موتورسیکلت انژکتوری مشکل است

نتیجه گیری تفاوت موتور سیکلت انژکتور با کاربراتوری همراه با یدک کش

سوالات متداول یدک کش موتور و چند تفاوت موتور سیکلت انژکتور و کاربراتوری

فهرست تصاویر

جابجایی موتور سیکلت 1 روشن نشدن موتور شما

جابجایی موتور سیکلت 2 شتاب نگرفتن موتور انژکتور

جابجایی موتور سیکلت 3 تعویض نشدن دنده و کاهش قدرت موتور

تفاوت موتور سیکلت های انژکتوری و کاربراتوری را با هم بدانیم

بسیاری از افراد هنگام خرید موتورسیکلت این سوال را می پرسند. باید گفت که موتورسیکلت های انژکتوری به دلیل امکانات و سهولت عیب یابی قطعا بهتر و پیشرفته تر هستند. اما از آنجایی که اکثر افراد با این سیستم آشنایی ندارند، موتورسیکلت های کاربراتوری را بهتر می دانند. برخی از افراد حتی به دنبال چگونگی تبدیل یک موتور سیکلت جت به کاربراتور هستند.

در این مقاله سعی خواهیم داشت روش های عیب یابی موتور سیکلت خای انژکتوری را بررسی کنیم.برای مشکلات عادی موتور خود این مقاله به شما کمک خواهد کرد. اما برای مشکلات جدی تر می توانید با emdadkhorofalahi تماس بگیرید. در صورت نیاز از یدک کش موتور کمک بگیرید و موتور خود را به نزدیک ترین تعمیرگاه حمل کنید. در قسمت با جابجایی موتور سیکلت 1ما همراه شوید.

عنوان یدک کش کرج
نویسنده ملیحه نعمتی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات کلمه
مدت زمان مطالعه دقیقه

بررسی عیب یابی موتورسیکلت انژکتوری با یدک کش کرج

اکنون با هم به برخی از رایج ترین مشکلات موتور سیکلت نگاهی می اندازیم. باید بدانید که دانستن علائم چراغ انژکتور بسیار مهم است و می توانید با استفاده از دفترچه راهنمای موتورسیکلت خود این کار را انجام دهید.

اما در این مقاله می خواهیم در مورد برخی از مشکلات آن صحبت کنیم و سپس به موتور سیکلت بگوییم که مشکلات کجاست. برای مشکلات جدی تر نگران نباشید. برای رفع مشکل باید به یدک کش موتور تماس بگیرید.

دلیل اینکه موتورسیکلت انژکتوری نمی تواند روشن شود چیست

هنگام عیب یابی موتورسیکلت انژکتوری، اولین کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید موتورسیکلت روشن نمی شود. برای انجام این کار، باید واجد شرایط بودن خود را بررسی کنید:

جابجایی موتور سیکلت 1 روشن نشدن موتور شما

مورد اول : موتور سیکلت هنگام استارت زدن روشن نمی شود

اگر موتور سیکلت شما با استارت روشن نمی شود اما می توانید به راحتی آن را با دسته راه اندازی کنید، این قسمت مشکلی ندارد. ممکن است باتری موتورسیکلت شما کم باشد و باتری نتواند نیروی مورد نیاز خودروی برقی را تامین کند.

همچنین این مشکل می تواند به دلیل زیاد بودن فاصله بین پیکاپ و فلایویل باشد، باید فاصله را نیز بررسی و تنظیم کنید. برای اینکار می توانید با یدک کش کرج تماس بگیرید. شما در منزل هم باشید تیم حرفه ای امداد خودرو فلاحی به محل شما اعزام خواهند شد.

مورد دوم : صدای پمپ انژکتور زیاد است و موتور روشن نمی شود

در این صورت ممکن است مشکل از بنزین باشد. بررسی کنید که سوخت به خوبی به پمپ بنزین برسد و خط سوخت قطع نشده باشد. مشکل همچنین می تواند این باشد که دریچه سوخت موتورسیکلت در زمانی که باید باز باشد بسته است.

همچنین ممکن است به دلیل گرفتگی خط سوخت فلزی یا فیلتر بد سوخت باشد. در این صورت باید این شرایط را بررسی کنید تا انژکتورهای موتورسیکلت خود را به بهترین نحو عیب یابی کنید. اگر نتوانستید خودتان عیب یابی کنید کافیست به یدک کش کرج با شماره 09190303476 تماس بگیرید. تا تیم حرفه ای emdadkhodrofalahi  خیلی سریع در محل حاضر شود. اکنون در جابجایی موتور سیکلت 2 با ما همراه شوید.

مورد سوم : دلیل کاهش سرعت موتور سیکلت انژکتور در سرعت های بالا

عیب یابی موتورسیکلت انژکتوری در این است که گاهی موتورسیکلت در هنگام رانندگی با سرعت بالا ناگهان کاهش می دهد. برای این کار باید اجزای مختلف را بررسی کرده و در صورت لزوم تعمیر کنید. یکی از دلایل این مشکل معیوب بودن سیم پیچ است. باید بررسی های لازم را انجام دهید و انتهای سیم های سیم پیچ را جابجا کنید.

یکی دیگر از مشکلات احتمالی شل بودن فیوز است، این قطعه را می توان بررسی کرد. فیوز را سفت کرد و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کرد. یکی از دلایل این مشکل این است که سیم های باتری و دکمه ها به درستی وصل نشده اند و گاهی اوقات باعث قطع و وصل شدن با سرعت بالا می شود. عدم اتصال بلوک موتور به موتور سیکلت، گرفتگی فیلتر بنزین و … نیز ممکن است دلیل این مشکل باشد که با بررسی و تعمیر به راحتی قابل رفع است.

جابجایی موتور سیکلت 2 شتاب نگرفتن موتور انژکتور

مورد چهارم : دلیل شتاب کند موتورسیکلت های انژکتوری چیست

مشکل می تواند این باشد که شمع با دود سیاه شده است و باید تمیز شود یا چینی آسیب دیده است و باید تعویض شود. روغن کاری شمع ها نیز می تواند این کار را انجام دهد، در این صورت باید شمع موتور خود را بررسی کنید تا متوجه شوید چه مشکلی دارد. اتصالات سیم پیچ نیز ممکن است قطع یا جابجا شوند. در این صورت سیم‌های کویل را بررسی کنید و در صورت آسیب‌دیدگی آنها را حرکت دهید تا انژکتور موتور سیکلت به درستی تشخیص داده شود.

گاهی اوقات این مشکل می تواند ناشی از نرسیدن گاز به چاه موتور یا مشکل انژکتور به دلیل بسته بودن خط گاز باشد. که در این صورت آن را برای تعمیر با  یدک کش کرج  تماس بگیرید. موضوع دیگر این است که ممکن است در ارتفاع بالا باشید یا رینگ و واشر پیستون تخصصی هستند و باید توسط مکانیک emdadkhodrofalahi بررسی شوند.

مورد پنجم: چرا موتورسیکلت های انژکتوری سوخت زیادی مصرف می کنند

در عیب یابی موتورسیکلت های انژکتوری گاهی با مصرف سوخت بالای موتور مواجه می شود. اما قدرت موتور قوی نیست و حتی دود سیاه رنگی از درگاه اگزوز خارج می شود. می توانید با بررسی اجزای زیر موتورسیکلت خود را تشخیص دهید. ابتدا سنسور اکسیژن موتورسیکلت خود را بررسی کنید. می توانید با استفاده از ابزار اسکن یا تعداد دفعاتی که چراغ انژکتور چشمک می زند، این موضوع را بررسی کنید تا تشخیص دهید که آیا سنسور اکسیژن معیوب است.

ممکن است سنسور دما خراب یا معیوب باشد. با استفاده از یک ابزار تشخیصی یا تعداد دفعاتی که چراغ انژکتور چشمک می زند می توانید متوجه شوید. ممکن است مشکل از موتور موتور سیکلت باشد و باید موتور را برای تعمیر اساسی جدا کرد تا مشکل حل شود. با یدک کش موتور یا با خودروبر کرج تماس بگیرید تا بزودی در محل شما اعزام شوند. سپس به جابجایی موتور سیکلت 3 توجه کنید.

مورد ششم: چرا موتورسیکلت های انژکتوری به کندی حرکت می کنند

یکی دیگر از مشکلات رایج در عیب یابی موتورسیکلت انژکتوری این است که موتورسیکلت به حداکثر سرعت نمی رسد و کمی کند است. در این صورت می توانید با بررسی قسمت های زیر مشکل را بررسی و حل کنید. ابتدا بررسی کنید که لاستیک ها اندازه مناسبی داشته باشند و به درستی تنظیم شده باشند. اگر لاستیک ها سالم هستند، باید موتور سیکلت خود را از نظر باز بودن سوپاپ ها بررسی کنید.

خاموش کردن فن ها نیز می تواند این مشکل را ایجاد کند. گاهی اوقات این مشکل می تواند به دلیل ساییدگی چرخ دنده یا خود زنجیر باشد. در این حالت بهتر است زنجیر را باز کنید و زنجیر و چرخ دنده ها را بررسی کنید. در نهایت ممکن است مشکل به دلیل گرفتگی لوله اگزوز باشد، بنابراین لوله اگزوز باید بررسی و در صورت لزوم تعویض شود. برای تعویض کافیست با یدک کش کرج تماس بگیرید.

جابجایی موتور سیکلت 3 تعویض نشدن دنده و کاهش قدرت موتور

مورد هفتم: تعویض دنده و کاهش قدرت موتور برای موتورسیکلت انژکتوری مشکل است

در این حالت موتورسیکلت های انژکتوری به راحتی از موتورسیکلت های کاربراتوری تشخیص داده می شوند. در صورت مواجه شدن با چنین مشکلی به احتمال زیاد صفحه کلاچ مشکل دارد یا خود کلاچ تاخیر دارد که باید با تعویض صفحه کلاچ و رفع مشکل تاخیر کلاچ برطرف شود. برای تعویض صفحه کلاچ خود به یدک کش موتور با شماره 09190303476  تماس حاصل فرمایید.

نتیجه گیری تفاوت موتور سیکلت انژکتور با کاربراتوری همراه با یدک کش کرج

در این مقاله به عیب یابی انژکتور موتور سیکلت پرداخته شد. در ابتدا در مورد اینکه موتورسیکلت های انژکتوری بهتر یا بدتر از موتورسیکلت های کاربراتوری هستند صحبت کردیم. در مورد تفاوت های این دو موتور صحبت کردیم.

تعدادی از مشکلات رایج موتورسیکلت های انژکتوری را برای شما لیست کرده ایم تا بتوانید به راحتی مشکلات موتورسیکلت های انژکتوری را تشخیص دهید و به راحتی بتوانید این مشکلات را برطرف کنید. می توانید تعمیر و نگهداری موتورسیکلت یا تعمیر خودرو را به تیمی از متخصصان مجرب یدک کش موتور بسپارید.

سوالات متداول یدک کش موتور و چند تفاوت موتور سیکلت انژکتور و کاربراتوری

  • چرا تعویض دنده برای موتور سیکلت انژکتوری مشکل می باشد؟

ممکن است صفحه کلاچ مشکل شما باشد که باید تعویض نمایید.

  • برای تعمیر موتور سیکلت خود می توان در چه ساعتی می توان تماس گرفت؟

شما در هر ساعتی از روز می توانید با ما تماس بگیرید.

  • چرا موتور سیکلت شما به هنگام استارت زدن روشن نمی شود؟

اگر مشکل از باتری نباشد این مشکل می تواند از فاصله بین پیکاپ و فلایویل باشد.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *