یدک کش کرج علاوه بر داشتن تجربه و تخصص لازم برای تعمیر ایرادات فنی خودروهایی که در کنار جاده، در شهر، در اتوبان، در اتوبان و هر جایی دور از تعمیرگاه خراب می شوند. در چنین مواقعی کافیست خرید یدک کش ماشین انجام دهید. در هر کجایی از شهر که باشید می توانید با امداد خودرو فلاحی تماس بگیرید. برای یافتن پنج چیز ضروری که باید بدانید، ادامه مطلب را بخوانید.

فهرست مطالب

بررسی چرا به خرید یدک کش ماشین نیاز است

چه خدماتی توسط امداد خودرو شامل می شود

تشخیص یک شرکت امداد خودرو معتبر با یدک کش

بررسی خدماتی که امداد خودرو ها ارائه می دهند

امدادگر های امداد خودرو با چه ویژگی داشته باشد

بررسی صلاحیت های عمومی امدادگرهای همراه با یدک کش

بررسی صلاحیت های فنی و تخصصی همراه با یدک کش

تجهیزات ایمنی و لوازم افراد امدادگر شامل چه وسایلی است

امدادگران در محل باید به چه چیزهایی توجه کنید

ویژگی های اکیپ سیار یا امداد رسانان امداد خودرو

کیفیت کار خدمات امداد خودرو باید به چه صورت باشد

مورد اول : حرکت تریلرها در پیچ خیابان ها

مورد دوم : داشتن وسعت دید مناسب برای راننده خودرو یدک کش

مورد سوم : ذخیره داشتن تایر زاپاس در خودرو ها

مورد چهارم : ترمزگیری صحیح و به موقع راننده ی امداد خودرو

مورد پنجم : تنظیم کردن فشار لاستیک  

تیم امدادرسانی و امدادگران با خرید یدک کش ماشین

نتیجه گیری اهمیت داشتن کیفیت کار امدادگران برای مشتریان

سوالات متداول یک امداد خودرو مطمئن با یدک کش ماشین

فهرست تصاویر

حمل خودرو 1 امداد خودرو معتبر

حمل خودرو 2 کیفیت کار فنی امدادگران

حمل خودرو 3 رانندگی ایمن رانندگان یدک کش

بررسی چرا به خرید یدک کش ماشین نیاز است

برخی چیزها در زندگی وجود دارند که نمی توانید برای آنها برنامه ریزی کنید. خاموش شدن باتری بدون دلیل، و مشکلات ناگهانی در موتور، گیربکس یا سیستم خنک کننده. مهم نیست که چقدر وسیله نقلیه خود را چک می کنید، اتفاقی می افتد. اگر کمک های کنار جاده ای داشته باشید، می توانند خیلی سریع شما را پیدا کنند. در چنین مواقعی کافیست با یدک کش کرج تماس بگیرید. با ما در حمل خودرو 1 همراه باشید.

عنوان یدک کش کرج
نویسنده ملیحه نعمتی
دپارتمان ملیحه نعمتی
تعداد کلمات 2073کلمه
مدت زمان مطالعه 21دقیقه

چه خدماتی توسط امداد خودرو فلاحی شامل می شود

برنامه های کمک های کنار جاده ای بسته به ارائه دهنده متفاوت است. در حالی که رایج‌ترین گزینه‌ها شامل تعویض لاستیک، استارت زدن، سوخت‌گیری و یدک‌کشی است، سایرین خدمات و گزینه‌های بیشتری را ارائه می‌کنند. باید بخوانید که هر طرح چه چیزی را ارائه می دهد تا بدانید چه چیزی در دسترس است و آیا خدمات خاصی هزینه اضافی دارند یا خیر. برای مواقعی که تعمیر در محل ممکن نیست. کافیست خرید یدک کش ماشین انجام دهید. امداد گران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر خواهند شد.

حمل خودرو 1 امداد خودرو معتبر

تشخیص یک شرکت امداد خودرو معتبر با یدک کش کرج

شرکت های امداد خودرو و شرکت های خودروسازی برای رفاه رانندگان و رانندگان در جاده ها کمک های خودرویی را ارائه می دهند. این شرکت ها دارای امکانات و تجهیزات کافی هستند تا بتوانند عیوب و ایرادات خودرو را ارزیابی کرده و آن ها را تعمیر کنند.

با این حال، شناسایی و مکان یابی امداد خودرو مطمئن که بتواند به سرعت مشکلات خودروی ما را در محل بدون آسیب رساندن به خودرو و بدون تحمیل هزینه های اضافی برطرف کند. نیاز به توجه و دقت زیادی دارد. در این میان با بررسی چند نکته قادر به شناسایی این وضعیت خواهیم بود. این نکات را در قسمت پایین بررسی می کنیم :

بررسی خدماتی که امداد خودرو ها ارائه می دهند

آسیب یا نقص فنی خودرو یکی از مشکلاتی است که هر لحظه ممکن است رخ دهد. در عین حال برخی از افراد با دانش فنی می توانند مشکلات خود را حل کنند. اما بسیاری از مشکلات و عیوب خودروها به این راحتی قابل حل نیستند و نیاز به امکانات و تجهیزات متفاوتی دارند. در این زمان برای حل مشکلات فنی خودروی خود مجبوریم از سرویس امداد خودرو استفاده کنیم، تماس با امداد خودرو فلاحی و استفاده از سرویس آنها در واقع بهترین تصمیم برای حل سریعتر مشکل ما است.

خدمات امداد خودرو عموماً شامل ارسال یدک کش به اماکن یا تعمیرگاه ها ، تعمیرات درب منزل، خدمات تعمیرگاه و خدمات کارت عضویت، خدمات تلفنی و مشاوره ویژه مشاوران و کارشناسان حرفه ای، سوخت گیری در محل و موارد دیگر جاده ها، بررسی سیستم های الکتریکی و مکانیک خودرو است. که برای این خدمات کافیست خرید یدک کش ماشین انجام دهید.

امدادگر های امداد خودرو با چه ویژگی داشته باشد

امدادگر عضوی از تیم امداد و نجات است و باید دانش، تخصص و مهارت کافی در رابطه با تعمیر و حل مشکلات خودرو داشته باشد. یکی از نکات مهم استفاده از کمک خودکار، اعتماد به یاری است. به طور کلی، امدادگران باید توانایی فیزیکی و علمی برای حل مشکلات فنی خودروها را داشته باشند. شما با خرید یدک کش ماشین به راحتی می توانید تعمیر خودروی خود را انجام دهید

برای عضویت در یک شرکت تعمیر خودرو مطمئن، هر تعمیرکار باید دو پیش نیاز داشته باشد: صلاحیت های عمومی و صلاحیت های فنی تخصصی که در ادامه به آن ها می پردازیم. سپس به حمل خودرو 2 توجه نمایید.

بررسی صلاحیت های عمومی امدادگرهای همراه با یدک کش کرج

مدارک عمومی شامل عدم سوء پیشینه، حداقل سن 22 سال، حداکثر 55 سال، نداشتن گواهی اعتیاد به مواد مخدر، پایان خدمت یا گواهی معافیت، معرفی 3 نفر پرسنل فرسوده با شماره تماس، سلامت جسمی و روانی، توانایی برای کارهای فنی و دستی در حین امداد و نجات حداقل گواهی پایان دوره ابتدایی، کروکی محل سکونت و آدرس دقیق بسته به مقدار، صلاحیت شخصی برای استفاده از وسایل نقلیه موتوری ضروری در نظر گرفته می شود.

حمل خودرو 2 کیفیت کار فنی امدادگران

بررسی صلاحیت های فنی و تخصصی همراه با یدک کش کرج

برای کسب صلاحیت فنی و حرفه ای، هر امدادگر باید دارای مدرک درجه دو باشد. دوره آموزشی مدیریت حوادث عملیات امداد و نجات را بگذراند. البته با مسئولیت های تمامی تیم های درگیر در فرآیند امداد و نجات آشنا باشد. وسایل نقلیه اضطراری. گواهینامه امداد و نجات از مرکز آموزش فنی و حرفه ای دارندگان گواهینامه های برق و اتومکانیک دو سال زودتر نیز مورد تایید هستند. و گواهی پایان دوره آموزشی کمک های اولیه هلال احمر.

تمامی این موارد باید از قبل توسط شرکت کمک رسان انجام شود و در دفتر شرکت به طور کامل با توضیحات کامل مستند شود. در واقع یکی از نکات مهم استفاده از کمک خودکار، شفاف بودن اقدامات و اظهارات تیم امداد است.

تجهیزات ایمنی و لوازم افراد امدادگر شامل چه وسایلی است

هر امدادگر هنگام حضور در صحنه باید به تجهیزات ویژه مجهز باشد تا بتواند او را شناسایی کند:

 • لباس کار با نام و نشان شرکت مناسب فصل با هدبند اختصاصی
 • جلیقه طبق استاندارد (EN471) به نوارهای روشن و تیره مجهز شده است.
 • کارت شناسایی اضطراری – وسیله نقلیه با شماره شناسایی
 • کفش ایمنی، دستکش و عینک ایمنی

امدادگران در محل باید به چه چیزهایی توجه کنید

بدین منظور هر امدادگر در صحنه حادثه باید در حین حضور به موارد زیر توجه داشته باشید:

 • وقتی نماینده یدک کش کرج نزد شما می آید مطمئن شوید که کارت تعمیر دارد.
 • اگر خودروی شما به دلیل خرابی به تعمیرگاه کشیده شده و باید خودرو را در تعمیرگاه رها کنید، باید فرم پذیرش را از تعمیرگاه درخواست کنید.
 • در استفاده از امداد خودرو نکته بسیار مهم دیگری نیز وجود دارد که در صورت مراجعه به تعمیرگاه طرف مقابل کلیه خدمات امداد خودرو که توسط امداد خودرو بر روی خودروی شما انجام می شود باید دارای گارانتی از سوی پرسنل نگهداری و پشتوانه باشد. سپس به حمل خودرو 3 دقت نمایید.

ویژگی های اکیپ سیار یا امداد رسانان امداد خودرو

کارکنان مراقبت های بهداشتی به طور کلی به سه دسته تقسیم می شوند:

 • امدادگرانی که در حمل و نقل و یدک کشی وسایل نقلیه تخصص دارند
 • دستیار فنی خودرو
 • مراقبین دارای هر دو وضعیت 1 و شرایط 2

امدادگران سیار در واقع افرادی با وسایل نقلیه امداد خودرویی هستند که به صورت 24 ساعته در مناطق تعیین شده گشت می زنند. در صورت مشاهده هرگونه مشکل یا نقص در جاده می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن واکنش نشان دهند.

فعالیت های یدک کش کرج به صورت نگهبانی یا شیفتی و بر اساس اطلاعیه ها و دستورات کاری ابلاغی از طریق واحدهای عملیاتی و پیک ها خواهد بود.

کیفیت کار خدمات امداد خودرو باید به چه صورت باشد

همانطور که قبلا ذکر شد، شرکت های تعمیر خودرو خدمات مختلفی را ارائه می دهند. یکی از این خدمات حمل و نقل خودرو با استفاده از تریلر است. زمانی که یک یدک‌کش تصمیم می‌گیرد ماشین شما را به تعمیرگاه قراردادی ببرد. معمولاً از یک یدک‌کش استفاده می‌کند. هنگام استفاده از تریلر باید به نکات خاصی توجه داشت. در حالی که این وظیفه ای است که برای حرفه ای ها محفوظ است، بهتر است جزئیاتی را از آنها دریافت کنید تا در صورت لزوم از آسیب بیشتر به خودروی خود جلوگیری کنید. در این قسمت موارد را در قسمت ذیل مشاهده نمایید.

حمل خودرو 3 رانندگی ایمن رانندگان یدک کش

مورد اول : حرکت تریلرها در پیچ خیابان ها

یکی از مهمترین نکات در مورد استفاده از تریلر، نوبت گرفتن است. منحنی ها مانع بسیار بزرگی برای راننده هستند و اگر راننده بینایی ضعیفی داشته باشد، کنترل خودرو برای او دشوار خواهد بود. بنابراین بهتر است کادر درمانی با مسیر آشنا باشند تا بتوانند با خیال راحت خودرو را به تعمیرگاه برسانند. برای آشنایی نگهداری خودرو در زمستان به مقاله قبلی بروید.

مورد دوم : داشتن وسعت دید مناسب برای راننده خودرو یدک کش

نکته مهم دیگر در استفاده از امداد خودرو ها و یدک کش، یدک کشیدن درک مناسب راننده از جاده و اطراف است. این خط دید صحیح در هنگام دور زدن و سبقت گرفتن بسیار مهم است، زیرا هر نوع خطایی هر دو خودرو را در معرض خطرات جبران ناپذیری قرار می دهد.

مورد سوم : ذخیره داشتن تایر زاپاس در خودرو ها

در اکثر خودروها همیشه یک چرخ یدکی وجود دارد، این باید در مورد تریلرها نیز صدق کند، شاید بیشتر. به عنوان مثال، با فرض اینکه ماشین یک تریلر بروکسل باشد، قطعاً در این مرحله به یک لاستیک زاپاس نیاز است.

مورد چهارم : ترمزگیری صحیح و به موقع راننده ی امداد خودرو

یکی از نکات اصلی استفاده از سیستم کمکی خودرو این است که خودروی یدک کش باید بتواند با سیستم ترمز مناسب خودرو را کنترل کند. اگر تراکتور به درستی و به موقع ترمز کند، رانندگی در یک جاده پر پیچ و خم برای خود و وسیله نقلیه ای که حمل می کند خطر ایجاد می کند. به طور کلی، هنگام مشت زدن، به اندازه کافی خوب ترمز کنید، سریع بروید و در هنگام استراحت فاصله استاندارد را رعایت کنید.

مورد پنجم : تنظیم کردن فشار لاستیک همراه با emdadkhodrofalahi

یکی از مهمترین کارهایی که باید هنگام یدک کشی کامیون انجام داد، تنظیم فشار باد لاستیک ها است. این امر به ویژه در مورد خودروی معیوب متصل به تریلر بسیار مهم است. زیرا تنظیم فشار لاستیک و باد کردن کمتر یا بیش از حد می تواند تأثیر زیادی بر هندلینگ و عملکرد خودرو داشته باشد.

تیم امدادرسانی و امدادگران با خرید یدک کش ماشین

emdadkhodrofalahi به دقت بر جذب و استخدام پرسنل خود نظارت می کند. در کنار دریافت مدارک شغلی و هویتی تکنسین ها، گواهی عدم تقصیر را نیز دریافت می کند. علاوه بر این، تمام خدماتی که آنها می توانند ارائه دهند، دارای صلاحیت کامل برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود هستند.

نتیجه گیری اهمیت داشتن کیفیت کار امدادگران برای مشتریان

emdadkhodrofalahi مطمئن ترین بار و تریلر در کرج با کلیه تجهیزات سیار می باشد. جابجایی و حمل خودرو خود را به امداد خودرو کرج بسپارید زیرا ما با اطمینان کادر مجرب خود خودروی شما را در سریع ترین زمان ممکن حمل خواهیم کرد. برای کمک به جابجایی لطفا با متخصص مجموعه با شماره 09190303476 تماس بگیرید.

سوالات متداول یک امداد خودرو مطمئن با خرید یدک کش ماشین

 • امدادگران باید چه تجهیزات ایمنی داشته باشند؟

لباس فرم کار و هدبند اختصاصی-ماشین اختصاصی-کارت شناسایی اختصاصی و …

 • چرا باید راننده یدک کش دید خوبی داشته باشد ؟

برای اینکه در جاده ها و خیابان ها مخصوصا به هنگام دور زدن مشکلی پیش نیاید الزامی است رانندگان دید بالایی داشته باشند.

 • شرط سنی امداد گران چه سنی است ؟

امدادگران باید بین سن 22 تا 55 سال باشند.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *