یدک کش کرج برای حمل انواع خودروهای ایرانی و خارجی استفاده می شود. اگر خودروی شما دچار نقص فنی یا تصادف شد و دیگر قادر به حرکت نیست، باید با استفاده از باربری به مقصد منتقل شود. امداد خودرو فلاحی تریلرهای مختلفی را برای حمل خودرو در جاده ها آماده کرده و نیروهای مجرب و ماهری را برای راهنمایی در نظر گرفته است. در صورت نیاز به بهترین خودرو یدک کش با ما تماس بگیرید. بر اساس اطلاعات دریافتی، متخصصان در سریع ترین زمان ممکن یک یدک کش مناسب را برای خودروی شما اعزام خواهند کرد.

فهرست مطالب

هدف از یدک کشی و حمل با کیفیت چیست؟

خودرو پس از تصادف به کجا حمل می شود

آیا امداد خودرو فلاحی به صورت 24 ساعت فعالیت می کند

بهترین یدک کش شامل چه ویژگی هایی می شود

آشنایی با اتومبیل های یدک کش لوکس در کرج

آشنایی با بکسل کردن اتومبیل با پورشه پانامرا Panamera

بکسل کردن  اتومبیل با BMW سری 5 Gran Turismo

یدک کشی کردن اتومبیل با خودروی لینکلن Lincoln MKT

آشنایی با حمل خودرو با ماشین هیوندای وراکروز Veracruz

حمل و نقل اتومبیل با خودروی محبوب تویوتا ونزاVenza

یدک کشی کردن اتومبیل همراه با خودروی ولوو XC70

یدک کشی کردن اتومبیل همراه با وسیله نقلیه ولوو S60

نتیجه گیری بهترین خودرو یدک کش با اتومبیل های لوکس

فهرست تصاویر

حمل خودرو 1 آشنایی با ویژگی خودروبر

حمل خودرو 2 خدمات جابجایی با ماشین لوکس

حمل خودرو 3 اتومبیل های ویژه

هدف از یدک کشی و حمل با کیفیت چیست؟

یدک‌ کش کرج با خودروهای نیسان، جرثقیل‌های نیسان و خودروهای بازیابی ابزاری برای جابه‌جایی آسان خودروهای خراب و نامناسب هستند. یک حمل‌ونقل خودرو می‌تواند به راحتی یک یا چند خودرو را در سطح شهر یا حتی بین شهرها جابه‌جا کند. نحوه کار این دستگاه ها به این صورت است که دستگاه به پشت دستگاه متصل می شود و حرکت نمی کند. این سیستم عمدتاً در کارخانه ها و پایانه های خودروهای لوکس و خودروهای جدید و همچنین خودروهای جدید وارداتی از کشورهای دیگر استفاده می شود. به مطلب حمل خودرو 1توجه نمایید.

عنوان یدک کش کرج
نویسنده ملیحه نعمتی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1692کلمه
مدت زمان مطالعه 20دقیقه

خودرو پس از تصادف به کجا حمل می شود

وقتی یدک کش کرج به ماشین شما رسید، راننده ما از شما می پرسد که می خواهید ماشین را به کجا ببرید. شما باید تعیین کنید که می‌خواهید ماشینتان به کدام تعمیرگاه برود، اما اگر مطمئن نیستید، یک راننده کامیون یدک‌کش یا افسر پلیس در محل ممکن است گزینه‌هایی برای شما داشته باشد. برای آشنایی خودروبرهای تهران می توانید مقاله قبلی را مشاهده نمایید.

آیا امداد خودرو فلاحی به صورت 24 ساعت فعالیت می کند

یکی از تخصص های ما خدمات 24 ساعته ما است. ما در واقع یک شرکت یدک کش کرج هستیم که آماده ارائه همه چیز از جرثقیل نیسان، یدک کش خودرو، تامین سوخت و سرویس هستیم. باتری به باتری کار ساده ای نیست. emdadkhodrofalahi در کرج یک شرکت خدمات اورژانسی سریع، خوش برخورد و با تجربه در خدمت مشتریان می باشد. ما در سراسر کرج، همیشه آماده ارائه خدمات یدک کش کارآمد و بدون آسیب هستیم و بارها و بارها رضایت مشتریان خود را جلب می کنیم، زیرا خدمات سریع و کارآمد یکی از ویژگی های بارز ما است.

حمل خودرو 1 آشنایی با ویژگی خودروبر

بهترین یدک کش کرج شامل چه ویژگی هایی می شود

  1. بهترین کمک خودکار باید در اسرع وقت به شما برسد
  2. در اختیار داشتن تجهیزات مورد نیاز برای سرویس دهی به خودروها در میدان
  3. اگر خودروی شما جابه جا شده است، برای ایمن نگه داشتن آن، بیمه خودرو بگیرید
  4. از کارشناسان و تکنسین ها برای کمک استفاده کنید
  5. در صورت نیاز خودرو شما را به نزدیکترین گاراژ می برد
  6. مجهز به جدیدترین خودروهای حمل کرج
  7. او باید در عین حال که می داند چگونه کار کند، صمیمی و مودب باشد

آشنایی با اتومبیل های یدک کش لوکس در کرج

یدک کش کرج با خودروهای لوکس یا اسپرت به دلیل داشتن بدنه قوی و بادوام و ویژگی های خاص به عنوان بهترین تریلرها شناخته می شوند، البته لازم به ذکر است که این خودروها برای یدک کشی طراحی و ساخته نشده اند، اما به دلیل ساختار و بدنه بسیار مستحکم می توانند به راحتی سایر وسایل نقلیه را یدک بکشید. در ادامه این مقاله به شرح انواع اتومبیل های لوکس شناخته شده در ایران و جهان می پردازیم. اگر قصد دارید از ماشین خود به عنوان تریلر مانند یدک کشی تاکسی، وسایل نقلیه دیگر یا در برخی موارد قایق استفاده کنید. توجه داشته باشید که قبل از یدک کشی وسیله نقلیه یا وسیله نقلیه مورد نظر خود، باید الزامات استاندارد وسیله نقلیه یدک کش کرج را در نظر بگیرید، از جمله وزن وسیله نقلیه مورد نظر، که نباید از وزن وسیله نقلیه یدک کش شما بیشتر شود، مگر اینکه کامیون بدنه بسیار سنگین باشد. آنقدر قوی باشید که از حمل خودرو حمایت کنید. مطلب حمل خودرو 2مشاهده نمایید.

آشنایی با بکسل کردن اتومبیل با پورشه پانامرا Panamera

در حالی که ممکن است از شنیدن نام پورشه به عنوان یک تریلر تعجب کنید، اما احتمالاً فکر نمی کردید که بتوانید از پورشه پانامرا به عنوان تریلر استفاده کنید و این به دلیل قیمت بالای این وسیله نقلیه لوکس است. اما جالب اینجاست که این خودروی قدرتمند می تواند تا 4850 پوند تجهیزات را یدک بکشد که پورشه پانامرا را به یکی از بهترین خودروهای یدک کش لوکس حتی در کلاس SUV یا ون تبدیل می کند. این لیموزین 430 اسب بخار قدرت تولید می کند و 1 تا 100 کیلومتر را تنها در 4 ثانیه طی می کند (البته بدون تریلر).

حمل خودرو 2 خدمات جابجایی با ماشین لوکس

بکسل کردن  اتومبیل با BMW سری 5 Gran Turismo

سری 5 گرن توریسمو یکی از محبوب ترین مدل های BMW است. این خودروی لوکس از نظر قیمت یکی از خودروهای گران قیمت است و قیمت آن کمتر از پورشه پانامرا است. جالب اینجاست که این وسیله نقلیه لوکس به دلیل قابلیت یدک‌کشیدن خودروی تا وزن 4630 پوند یکی از بهترین‌های دنیا و بهترین خودرو یدک کش محسوب می‌شود. از دیگر ویژگی های این خودروی لوکس داشتن گیربکس هشت سرعته است. سری 5 گرن توریسمو 5 سرنشین دارد.

یدک کشی کردن اتومبیل با خودروی لینکلن Lincoln MKT

لینکلن MKT یک خودروی لوکس بسیار راحت است که عملکرد خوبی نیز دارد. جالب اینجاست که اگر این خودرو به عنوان تریلر استفاده شود، می تواند تا 4500 پوند را حمل کند. این خودروی لوکس دارای موتور 3.7 لیتری است که توانایی تولید 300 اسب بخار قدرت را دارد. این لیموزین می‌تواند هفت سرنشین را حمل کند، و یکی دیگر از مزیت‌های بزرگ، قابلیت اضافه کردن یک توربو شارژ V-6 برای کسانی است که به اسب بخار بیشتری نیاز دارند.

آشنایی با حمل خودرو با ماشین هیوندای وراکروز Veracruz

اگرچه این خودرو از سال 2012 از تولید خارج شده است، اما این وسیله نقلیه لوکس همچنان یکی از بهترین خودروهای جاده ای در جهان محسوب می شود که می تواند تا 3500 پوند یدک بکشد. هیوندای وراکروز دارای موتور V-6 بود که توانایی تولید 260 اسب بخار قدرت را داشت و جالب اینکه تمامی مدل های این خودرو دارای قابلیت تمام چرخ متحرک بودند. این وسیله نقلیه همچنین یکی از بهترین خودرو یدک کش به حساب می آید که دارای صندلی برای 7 سرنشین و قابلیت جمع شدن صندلی ها برای ایجاد فضای بیشتر در صندوق عقب است. سپس به حمل خودرو 3توجه نمایید.

حمل و نقل اتومبیل با خودروی محبوب تویوتا ونزاVenza

این وسیله نقلیه که یکی از محبوب ترین استیشن واگن های جهان است، به عنوان یک وسیله نقلیه یدک کش بسیار خوب عمل می کند و می تواند وسایل نقلیه ای تا وزن 3500 پوند را یدک بکشد. تویوتا ونزا دارای یک موتور V-4 است که 268 اسب بخار قدرت تولید می کند و بهترین خودرو یدک کش محسوب می شود. این وسیله نقلیه دارای گیربکس 6 سرعته اتوماتیک است.

حمل خودرو 3 اتومبیل های ویژه

یدک کشی کردن اتومبیل همراه با خودروی ولوو XC70

این وسیله نقلیه یک وسیله نقلیه ممتاز است و با وزن 3300 پوند یکی از بهترین تریلرهای لوکس جهان به حساب می آید. ولوو XC70 دارای موتور 2.0 لیتری توربو است که 240 اسب بخار قدرت تولید می کند. رانندگی در این خودرو توسط یک گیربکس 8 سرعته اتوماتیک تامین می شود. البته مدل های دیگر XC70 موتورهای متفاوتی دارند.

یدک کشی کردن اتومبیل همراه با وسیله نقلیه ولوو S60

این خودرو یکی از ارزان ترین خودروهای اروپا است و البته در مورد یدک کشی، یکی از بهترین خودرو یدک کش با قابلیت حمل 3300 پوند است. این خودرو را به موتور 4 سیلندر توربو با قدرت 240 اسب بخار مجهز کنید. البته می توانید موتورهای دیگری را نیز در ولوو S60 مشاهده کنید. حداکثر سرعت این خودرو 131 مایل در ساعت است.

نتیجه گیری بهترین خودرو یدک کش با اتومبیل های لوکس

همانطور که در این مقاله می بینید، یدک کش ها فقط به تصاویر ذهن ما محدود نمی شوند، بلکه اغلب با ون ها و ماشین های قدیمی یا ساده مرتبط هستند، حتی لوکس ترین مدل ها نیز مخصوص خودروها طراحی شده اند و طراحی سرویس کشش دارد. یکی از مهمترین و کاربردی ترین ویژگی هایی که یک شرکت امداد و نجات خودرو باید داشته باشد این است که خدمات ما خود را به فردی با تجربه زیاد بسپارد و از این طریق اعتماد مشتریان خود را جلب کند. اعتماد شما سرمایه ماست در اولین تماس با شماره 09190303476 در اسرع وقت نیروهای خبره emdadkhodrofalahi با شما خواهند بود.

سوالات متداول :

  • خودروهای تصادفی از طریق بهترین خودرو یدک کش به کجا حمل می شود؟

ماشین های تصادفی یا از طریق خود شخص به تعمیرگاه مورد نظر و یا با مشورت از پلیس و نماینده emdadkhodrofalahi به یکی از تعمیرگاه های معتبر ارسال خواهد شد.

  • کدام یک از خودروهای لوکس به بهترین یدک کش معروف هستند؟

خودروهای ولوو s60 – ونزا – هیوندای وراکروز- بی ام وی های سری 5 از بهترین های یدک کش ها در جهان می باشند.

  • یک یدک کش خوب باید چه ویژگی داشته باشد؟

از بین خدمات یک یدک کش مناسب می توان به تجهیزات مناسب – مجهز به خودروهای حمل – بیمه خودرو و …. اشاره نمود.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *