تصادف در اتوبان-یدک کش تهران

تصادف در اتوبان-یدک کش تهران- امدادخودروفلاحی


یدک کش تهران یکی از شرکت هایی است که در زمینه یدک کردن خودرو در حال خدمت رسانی است .رانندگی احتمالا خطرناک ترین کاری است که اکثر ما انجام خواهیم داد. طبق گزارش سالانه بیش از 17000 مرگ و میر و 300هزار جراحت ناشی از تصادفات رانندگی در ایران رخ میدهد.در حالی که تمام تلاش خود را برای رانندگی مسئولانه و با دقت انجام می دهید.

کار هایی که برای حفظ ایمنی خود باید انجام دهیم

اقدامات تکمیلی ید ک کش  تهران در موقع تصادف

یاداوری اتفاقات حین تصادف و یادداشت انها

مشکلات احساسی وروانی بعد از حادثه

هنگامی که در حین رانندگی تایر خودرو پنچر شود چه اقداماتی انجام دهیم؟

اقدامات پیشنهادی یدک کش  تهران هنگام پنچر شدن تایر خودرو

خرابی خودرو  و اقدام به خرید یدک کش  خودرو

 

فهرست تصاویر

تصادف 1 نمایی از تصادف

تصادف 2

تصادف 3

 

عنوان یدک کش  تهران
نویسنده عرفان کرمی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه  1600 کلمه
مدت زمان مطالعه 16 دقیقه

 

البته ما در مواقع تصادف برای 5 دقیه زود تر رسیدن کمک حتی به فکر خرید یدک کش خودرو هم میفتیم.  برای ما تصادف‌ می‌توانند بسیار ترسناک باشند، اما اگرتصادفی اتفاقی بیفتد، در اینجا چند نکته وجود دارد .

تصادف 1

چند نفس عمیق بکشید تا آرام شوید. پس از تصادف، فرد می تواند طیف وسیعی از احساسات را احساس کند.شوک، گناه، ترس، عصبی بودن یا خشم که همه اینها طبیعی هستند. اما چند نفس عمیق بکشید یا تا 10 بشمارید تا آرام شوید.

تصادف با درخت-یدک کش تهران
تصادف با درخت-یدک کش تهران-امدادخودروفلاحی

تصادف 1 نمایی از تصادف

هرچه آرامتر باشید، آمادگی بیشتری برای مدیریت شرایط خواهید داشت. اکنون زمان آن است که حادثه را بررسی کنیدوهرچه زودتر یدک کش تهران را فراخوان کنید. سعی کنید در مورد جدی بودن آن گوشزد کنید.با کارکنان امدادخودروفلاحی در ارتباط باشید

 

کار هایی که برای حفظ ایمنی خود باید انجام دهیم

خود و دیگران را ایمن نگه دارید. اگر نمی توانید از ماشین خود پیاده شوید یا امتحان کردن آن صحیح نیست، کمربند ایمنی خود را ببندید. چراغ های خطر خود را روشن کنید، سپس در صورت امکان با پلیس تماس بگیرید و منتظر رسیدن کمک باشید.پس از ان با یدک کش تهران تماس بگیرید. اگر برخورد جزئی به نظر می رسد، ماشین خود را خاموش کنید. اگر خارج شدن و حرکت در اطراف خودرویتان ایمن است. مخروط های نارنجی، مثلث های هشداردهنده یا شعله های اضطراری را در اطراف محل حادثه نصب کنید.

اگر آسیبی ندید و وسیله نقلیه شما قابل رانندگی است. برای انتقال وسیله نقلیه به مکان امنی که مانع از تردد نمی شود (مانند شانه جاده یا پارکینگ) اقدام کنید.پس از ان بفکر خرید یدک کش خودرو بصورت ساعتی یا اجاره ان باشید.

همه افراد درگیر در تصادف را از نظر صدمات بررسی کنید. این شامل اطمینان از اینکه صدمات جدی ندارید. بسیار محتاط باشید، همه آسیب ها دیده نمی شوند. اگر شما یا هرکسی که درگیر آن هستید صددرصد احساس نمی‌کنید (به عنوان مثال، اگر شروع به تلاش برای گرفتن عکس یا نوشتن جزئیات در مورد تصادف کردید . دچار سرگیجه یا خارج شدن از آن شدید، با اورژانس تماس بگیرید. )

اقدامات تکمیلی ید ک کش تهران در موقع تصادف

گاهی اوقات می‌توانید از پلیس درخواست کنید تا به محل حادثه برود، حتی اگر جراحتی وجود نداشته باشد. به خصوص اگر به آنها بگویید که به کسی برای میانجیگری نیاز دارید. به عبارت دیگر، به شما کمک کند تا بفهمید چه اتفاقی افتاده و چه کسی مقصر بوده است.  تا زمانی که هر دو وسیله نقلیه خسارت ندیده اند، افسران پلیس به صحنه نمی آیند مگر اینکه فردی مجروح شود. اگر پلیس به محل حادثه نرسید، حتماً گزارش حادثه خودرو را در ایستگاه پلیس ثبت کنید.در اولویت بعدی  شما باید به فکر خرید یدک کش خودرو بصورت اجاره ای باشید.

بخواهید گواهینامه رانندگی سایر رانندگان درگیر در تصادف را ببینید تا بتوانید شماره گواهینامه آنها را یادداشت کنید. همچنین نام، آدرس، شماره تلفن، شرکت بیمه، شماره بیمه نامه و شماره پلاک آنها را دریافت کنید. اگر راننده دیگر صاحب وسیله نقلیه مربوطه نیست، حتماً اطلاعات مالک را نیز به دست آورید.برای دریافت اطلاعات بیشتر با امدادخودروفلاحی در ارتباط باشید.

یاداوری اتفاقات حین تصادف و یادداشت انها

اگر تصادف جزئی است و احساس می کنید می توانید آن را توصیف کنید، سعی کنید عکس بگیرید و جزئیات را به صورت مکتوب بنویسید. از کارکنان یدک کش تهران مشورت بخواهید.یادداشت ها و عکس های دقیق از صحنه می تواند به دادگاه و آژانس های بیمه کمک کند تا تصمیم بگیرند چه کسی مقصر است. شرح خوبی از وسایل نقلیه درگیر دریافت کنید: سال، ساخت، مدل و رنگ. از صحنه عکس بگیرید، از جمله وسایل نقلیه و هرگونه آسیب، جاده ها، علائم راهنمایی و رانندگی و جهتی که هر وسیله نقلیه از آن می آمد.

سعی کنید تصویری از محل دقیق تصادف ترسیم کنید. هر چه سریع تر برای خرید یدک کش خودرو با شرکت ها ی امداد تماس بگیرید. مشخص کنید که هر ماشین کجا بود، ماشین از کدام سمت می آمد و در کدام خط قرار داشت. تاریخ، ساعت و شرایط آب و هوایی را یادداشت کنید. اگر شاهدانی وجود داشتند، سعی کنید نام و اطلاعات تماس آنها را به دست آورید. تا در صورتی که یکی از رانندگان کاملاً صادق نیست، بتوانید به روشن شدن مسائل کمک کنید.امدادخودروفلاحی در مواقع ضروری در خدمت شماست.

تصادف 2

در حالی که خود تصادف می تواند ناراحت کننده باشد. مدت زمانی که یدک کش تهران  یا اورژانس به صحنه میرسد نیز می تواند ناراحت کننده باشد . در ساعات یا روزهای پس از برخورد، برخی از افراد ممکن است هنوزاسترس داشته باشند. آنها ممکن است خودشان را به خاطر اتفاقی که افتاده مجازات کنند. به خصوص اگر احساس کنند که تصادف قابل پیشگیری است. گاهی اوقات افراد نزدیک به کسانی که درگیر بودند. (مانند خانواده و بهترین دوستان) نیز ممکن است برخی از مشکلات عاطفی را تجربه کنند. این احساسات همه طبیعی است. در این زمان از کارکنان یدک کش تهران درخواست مشورت در مورد اقدامات بعد از تصادف کنید.emdadkhodrofalahi در ارتباط باشید

سوار بر تریلر-یدک کش تهران
سوار بر تریلر-یدک کش تهران-امدادخودروفلاحی

تصادف 2

مشکلات احساسی وروانی بعد از حادثه

با این حال، در برخی موارد، این احساسات می‌توانند قوی‌تر شوند یا طولانی‌تر شوند و فرد را از داشتن یک زندگی عادی بازدارد.

اختلال استرس پس از سانحه می تواند بلافاصله پس از حادثه یا هفته ها یا حتی ماه ها بعد ظاهر شوند.

اجتناب از احساسات یا یادآوری حادثه

احساس دائمی اضطراب، تحریک پذیری یا عصبانیت

اجتناب از آزمایشات یا روش های پزشکی

به طور مداوم حادثه را در ذهن خود زنده می کند

کابوس یا مشکل خواب

برای اینکه مشکلات خود را به حداقل برسانید با یدک کش تهران در ارتباط باشید.اگر پس از تصادف رانندگی متوجه هر یک از این علائم شدید. سعی کنید با دوستان یا خانواده مورد اعتماد خود در مورد تجربه صحبت کنید. در مورد آنچه اتفاق افتاد و آنچه در طول برخورد و در روزهای بعد انجام دادید بحث کنید. سعی کنید به فعالیت های معمول خود بازگردید، حتی اگر باعث ناراحتی شما شوند. اگر این موارد کمکی نکرد، از والدین یا قیم خود بخواهید که به شما کمک کنند تا به پزشک مراجعه کنید.برای خرید یدک کش خودرو بصورت اجاره ای با ما در ارتباط باشید.emdadkhodrofalahi نهایت تلاش خود را در خدمت رسانی به مردم می کند.

هنگامی که در حین رانندگی تایر خودرو پنچر شود چه اقداماتی انجام دهیم؟

پنچر شدن لاستیک در حین رانندگی می تواند به معنای واقعی کلمه آزاردهنده باشد. برای جلوگیری از این امر، مطمئن شوید که لاستیک هایتان خیلی قدیمی نیستند. حداقل ماهی یک بار فشار باد لاستیک هایتان را چک کنید.در حد امکان برای اینکه اطلاعات بیشترداشته باشید. در مورد تصادفات و اقدامات قبل و بعد ان و خرید یدک کش خودرو در اینترنت مقاله هایی را بخوانید.

نترسید و ترمز نزنید. ترمز ناگهانی می تواند باعث لغزش شود. به جلو نگاه کنید و فرمان را محکم بگیرید. با برداشتن پای خود از روی پدال گاز، به تدریج سرعت خود را کاهش دهید. سعی کنید وسیله نقلیه را با خیال راحت به کنار جاده برانید. قبل از اینکه با فشار کم ترمز کنید، اجازه دهید خودرو کند شود.در صورت مشکل علاوه بر پنچری برای خرید یدک کش خودرو در فکرباشید.

تصادف 3

اجازه دهید خودرو در کنار جاده، شانه یا پارکینگ قرار گیرد.هنگامی که با خیال راحت از جاده خارج شدید و از خط ترافیک خارج شدید. فلاشرهای اضطراری خود را روشن کنید تا سایر رانندگان از وضعیت شما آگاه شوند. علائم هشدار دهنده خود (مخروط، مثلث) را پشت وسیله نقلیه خود قرار دهید.تا دیگران بدانند خودروی شما از کار افتاده است. اگر می دانید که چگونه لاستیک خود را تعویض کنید. می توانید با خیال راحت بدون نزدیک شدن به ترافیک این کار را انجام دهید، این کار را انجام دهید .

باemdadkhodrofalahiدر کمترین زمان مشکل خود را حل کنید

تصادف وحشتناک-یدک کش تهران
تصادف وحشتناک-یدک کش تهران-امدادخودروفلاحی

تصادف 3

اقدامات پیشنهادی یدک کش تهران هنگام پنچر شدن تایر خودرو

به دلایل ایمنی، لطفاً سعی نکنید به سایر رانندگان سیگنال دهید و مزاحم سایر رانندگان شوید. فقط در صورتی در یک بزرگراه چند لاین راه بروید که بتوانید کسب و کار یا شخصی را در آن نزدیکی ببینید که می تواند به شما کمک کند.

وارد جاده نشوید .بعد از انجام آن وسیله نقلیه خود را به مغازه ببرید تا مکانیک بتواند آن را از نظر خرابی بررسی کنید.

خرابی خودرو  و اقدام به خرید یدک کش خودرو

اگر وسیله نقلیه شما خراب شد، آن را با خیال راحت و خارج از خط ترافیک، تا حد امکان از جاده متوقف کنید. موقعیت خودروی  خود را طوری تنظیم کنید که از ترافیک خارج شود. یکی از تفاوت‌های مهم بین لاستیک‌های پنچر شده و خرابی این است. که کمتر احتمال دارد بتوانید خودروی خراب را تعمیر کنید. به همین دلیل است که توصیه می شود با یدک کش خودرو تماس بگیرید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *